Büyüler

7 Düğüm Büyüsü Nedir? Etkileri Nelerdir?

7 Düğüm büyüsü yaşam içerisinde kurulan ilişkilerde zamanla araya giren mesafelerin, soğukluğun güçlü bağların yeniden hatırlanması ile yok edilmesi, ilişkilerin güçlenmesi adına yapılan bir gizli ilim öğretisidir. Bu büyü yöntemi ile çiftler birbirine yeniden ilk günkü bağlar ile bağlanarak ilişkilerini güçlendirirler. 7 Düğüm büyüsü ilişkiler çerçevesindeki kopuklukları onarır, ilişkinin sevgi ve aşk bağlarını yeniden güçlendirir. Aralarına soğukluk giren ilişkilerin yeniden canlanması adına bu işlem sıklıkla tercih edilir.

7 Düğüm Büyüsü Neden Yapılır?

7 düğüm büyüsünün yapılma nedenleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Evli çiftlerin uzun süren ilişkilerinin getirdiği yorgunluk ve aralarındaki tükenmiş hislerinin yeniden canlanması ve evliliğin güçlü bağlarının oluşturulması,
 • Nişanlı çiftlerin aralarına giren soğukluk ve ciddi bir ilişki içerisinde olmanın getirdiği yorgunluğun kaybolması, çiftlerin birbirinin kıymetini ve anlamını fark etmesi,
 • Sevgili olan çiftlerin arasında oluşan kopuklukların, 
 • Platonik aşıkların birbirinin farkına varması,
 • İlişkilerin arasına giren soğukluğun kaybolması ve çiftlerin yeniden birbirine karşı duyguları aşk, sevgi, değer duygularının güçlü bağlarla canlanması için bu büyü yöntemi uygulanmaktadır.

7 Düğüm Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

7 düğüm büyüsünün etkileri şöyledir;

 • Bu büyü yönteminin etkili olduğu ilişkiler içerisinde öncelikle büyü uygulanan kişi içine kapanarak ilişkisini, aralarındaki duyguları düşünür.
 • Kişi kısa süreli bunalıma girerek, içine kapanır ve duygularının farkına varmaya başlar.
 • 7 düğüm büyüsü uygulanan kişi ilişkisi içerisinde kısa bir süre içerisinde kendisini yeniden değerli hissetmeye başlar.
 • Kişi sevgilisine, eşine, nişanlısına, platoniğine karşı kendisini daha arzu ve aşk dolu hissederek kendisini ona adamaya hazır hale gelir.
 • Kişi daha açık sözlü ve sevgi dolu davranışları ile kendisini ilişkisinde öne atmaya başlayacaktır.

7 Düğüm Büyüsü Ne Zaman Etkili Olur?

7 Düğüm büyüsü güçlü tesirlerini kısa bir süre içerisinde göstermeye başlayan kara büyüler arasında yer almaktadır. İlk etkileri 4 gün içerisinde kendisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün bütün etkilerini göstererek tesirini kişinin yaşamında etkili hale getirmesi için de 13 gün geçmesi gereklidir. İlk etki süresi içerisinde kişinin davranışlarında ve duygularında güçlü değişimler görülmemektedir. Fakat büyünün bütün etkilerini göstermesi ile kişi tamamen değişerek istenilen doğrultuda hareketler sergilemeye başlayacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Kabala Büyüsü Nedir, Etkileri ve Belirtileri

7 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 düğüm büyüsünün yapılışı şu şekilde olmaktadır;

 • Öncelikle bir uzmana danışmak ve büyü işlemi için tecrübesine güvenilen bir uzmandan destek almak gerekir.
 • Uzman kişiye açıkça ne için büyü istenildiği ve beklenilen sonuçlar ifade edilir.
 • Ardından uzman kişiye büyünün yapılacağı kişinin ve sevgilisinin bir tel saç teli, yüzlerinin net göründüğü fotoğrafı ve doğum yılları bilgisi verilmelidir.
 • Uzman kişi kendisine verilen bilgiler çerçevesinde bağlanma tılsımı hazırlayarak saç tellerini 7 defa düğüm ile birbirine sabitler.
 • Bu düğüm atılan saç teli büyünün yapılacağı kişinin cüzdanına yerleştirilir ve büyü işlemi tamamlanmış olur.

7 Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

7 Düğüm büyüsünün etkilerinin güçlü ve keskin olması dolayısıyla tehlikeli işlemlerdendir ve bozulması gerekli olduğu durumlar bulunur. Bu büyü işleminin bozulması için öncelikle bir uzmandan destek almak gereklidir. Uzman kişi büyünün uygulandığı saç tellerini bularak bozma duası ile düğümleri çözer. Saç telinin bulunmaması durumunda da ipe yapılan düğümler bozma tılsımı ile birlikte çözülür ve ardından ip toprağa gömülür. Kişiye büyü bozma işleminin ardından korunma işlemi gerçekleştirilir. 

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu