Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü, bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en net ve tesirli büyü şeklidir. Adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin istemine bedenine tesir ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında farklık gösterir.

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği beraber olduğu kadından tamamiyle ayırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan kadınlar bilhassa başka kadınlarla ilişkisi (evli dahi olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak emeliyle adet kanı büyüsünden yararlanırlar. Adet kanı büyüsü ile bir çok ailenin dağıldığı ve mutlu yuvaların bozulduğu bilinmektedir.

Adet kanı büyüsü aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinir. Bu büyüde kadının regl kanının kullanılması sebebiyle bu isimle adlandırılmıştır. Asal olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili netice vermez.

Halk arasında adet kanı büyüsü sadece adet kanının erkeğe yedirilmesi şeklinde bilinir. Oysa ki, adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmaz. Adet kanını yedirmek veya içirmek bu işin son uygulama metodudur. Adet kanı büyüsü yapanlar, adet kanı konusunda bazı çalışmalarla aybaşı kanının üzerine bir takım etkilemeler yüklerler. Bu etkileme sonrasında büyü tesirini gösterir.

Başka bir ifadeyle, adet kanı büyüsünün kime ve kim için tesir edeceği bilinmelidir. Sadece bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde tesir eder. İhtiyaç duyulan çalışmalar yapılır ve bu kan yalnızca bağlanmak istenen kişiye yedirilerek kişinin hiç bir kaide tanımadan kadına bağlanmasını sağlar. Kişiye göre özel yedirme ve içirme vakitleri vardır. Başka bir ifadeyle kaideleri vardır.

Halk arasında eşinin veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını isteyen kadınların adet kanını eşlerine veya sevgililerine yedirerek bu büyüyü yapabileceklerine ( ! ) konusunda söylentiler vardır. Hem de adet kanını şekere damlatarak eşlerine yedirmek isteyen ama adet kanı büyüsünün duasını bulamadıkları için yapamadıklarını bildirenlere dahi rastlanmaktadır. Adet kanı büyüsü, şiddetli ve en tesirli büyü türüdür. Bilinmelidir ki, adet kanı üzerine okunan ayet ve dualar (Allah esirgesin) size ve eşinize çok ciddi sıkıntılar verebilecek negatifliklere yol açar.

Şayet her kadın adet kanını sevdiği erkeğe yedirerek veya çayla, kahveyle içirerek adet kanı büyüsü yapabilseydi, toplum huzur içinde yaşar ve aile meseleleri yaşanmamış olurdu. Şükürler olsun ki, böyle değil. Bu büyü önceden de belirtildiği gibi bilinen en tesirli büyü metodudur ve çok özel çalışmalar yapıldıktan sonra tesirli hale gelir. İstediğiniz kişiye adet kanı yedirmenin hiç bir tesir sağlamayacağı bilinmelidir.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, aşk büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir