Büyüler

Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsünün tanımı, nasıl yapıldığı, belirtileri ve yarar ile zararları

Aşk büyüsü, kişilerin kendi kararlarını vererek yönettiği yaşamlarında önce duygularına ardından da hareketlerine nüfuz ederek kontrollerini elinden alan gizli ilim yöntemlerinden birisidir. Bu büyü çeşidi manevi yöntemler ile uygulanan işlemler arasında en sık tercih edilendir. Aşk büyüsü yaptıran kişi büyü yapılan kişinin kendine aşk ile bağlanması amacı güderek bu işlemi tercih eder. Bu büyünün uygulandığı kişi kendisini yakın hissetmediği aşk duygusuna yakınlaşarak, aşkı yaşamında istemeye başlayacak ve zamanla istenilen o kişiye karşı derinden gelen bir aşk ve ilgi duymaya başlayacaktır. Aşk büyüsü yapılması için özel bilgiler kullanılır. Büyü yapılacak kişinin ismi, doğum yılı, anne adı gibi bilgilerin ardından bir fotoğrafı gereklidir. İstenilen nesnelerin ve bilgilerin toplanmasının ardından büyü özel bir dua ile uygulanmaktadır ve kısa bir süre içerisinde de etkilerini göstermeye başlar

Aşık Etme Büyüsü Neden Yapılır?

Aşık etme büyüsünün amacı bütün büyü işlemlerinde olduğu gibi kişinin direkt özgür iradesine etki ederek onu kontrol altına almaktır. Bu büyü çeşidi ile birlikte kişinin kendi yönettiği duyguları ve davranışları istenilen yönde kontrol altına alınarak yönetilmektedir.

Aşık etme büyüsü yapılarak kişinin duyguları kontrol altına alınır ve kişinin içerisinde aşk duygusu hissedilen en güçlü duygu haline getirilir. Öncelik kişinin duygularıdır fakat duygular her zaman davranışlara yön verdiğinden ötürü zamanla değişen duygular davranışları da istenilen yönde değiştirecektir. Bu durum kişilerin büyü işlemlerinde görmeyi sevdikleri olumlu etkilerindendir. 

Aşk büyüsü kişinin kendisine uzak duran, herhangi duygusal bir duygu beslemeyen, ilgi duymayan kişiler için yapılan kendine yakınlaştırma işlemi taşıyan bir yöntemdir. 

Aşık etme büyüsü ile birlikte büyünün uygulandığı kişi istenilen ve amaçlanan kişiye karşı yavaş yavaş fakat güçlü bir şekilde ilgi beslemeye başlamaktadır. Ardından kısa bir süre içerisinde bu ilgi daha güçlü duygulara kendisini bırakarak aşk ile birlikte bağlılık ve yakınlık hisseder. Böylece aşık etme büyüsünün amacı tamamlanır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Ayırma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapılırken önemli noktalar vardır ve bu noktaların üzerinde titizlikle durmak büyünün sonucunu etkilemektedir. Öncelikle aşk büyüsü yapılırken uzman bir kişiden destek almak önemlidir. İşinde uzman daha önce bu işlemi başarılı uygulamalara sahip bir uzmana ulaşmak ve kendisi ile çalışmaya başlamak gereklidir. 

Aşk büyüsü yapılırken bir uzmandan destek alınmasının ardından kendisi büyü yapılacak kişinin özel bilgilerini isteyecektir. Büyünün uygulanacağı kişinin tam adı soyadı, doğum tarihi ve doğum yeri, anne adı ilk önemli bilgilerdendir. Bunların yanı sıra kişinin büyü yapılacak kişi ile yakınlık derecesi, iletişimleri ve varsa geçmişleri, yaşanmışlıklar uzman kişiye açıkça belirtilmelidir.

Bütün bilgilerin toplanmasının ardından aşk büyüsünün yapılması için uzman kişi özel bir dua hazırlamaktadır. 

Bu dua genel olarak tarafların ad ve doğum tarihleri yazılarak birbirine yakınlaşmaları adına sözcükler içerir ve bir kağıda yazılır. Kağıda kırmızı bir ip bağlanır ve yakılır. Kağıdın külleri de her iki tarafın da yakın bir çevresine dökülür ve büyü işlemi tamamlanmış olur.

Aşık Etme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Aşık etme büyüsünün belirtileri aşağıda sıralanmıştır.

  1. İlk duygusal belirti olarak kişinin kendinde hissettiği ani duygu değişimleridir. Kişi daha önce hiç düşünmediği ihtimalleri düşünerek bu ihtimallere karşı heyecanlanmaya başlamaktadır.
  2. Kişi değişen farklı duyguları ile birlikte farklı haberci rüyalar görmeye başlar. Düşündüğü ihtimalleri rüyasında görmeye başlar ve aynı zamanda bu rüyalar kişiye gerçek gibi de gelmeye başlamaktadır.
  3. Ardından değişen duygu durumları ile birlikte kişi kendisine kapanmaya başlar. Sosyal hayatında aktif olarak kişi zamanla eve ve kendi içine kapanmaya başlar.
  4. Duygularının ardından davranışları da değişmeye başlayacaktır. Değişen duyguları ile savaşmaya ve çatışmaya başlayacağından dolayı kişi daha asabi ve hırçın tavırlar takınır.
  5. Bütün duygusal ve davranışsal değişimlerin gerçekleşmesi ile birlikte kişi aklından çıkaramadığı kişinin yanında olmak isteğine karşı gelemez ve sürekli onun yanında yakınında olmak istemeye bu istekle birlikte de hissettiği güçlü aşkı inkar etmemeye başlayacaktır.
  6. Aşkı kabul etmesinin ardından etrafındaki diğer seslere kendisini kapatacak ve önceden uyumlu biri olsa da artık yalnızca içindeki duygular ile hareket etmeye başlayacağından kendi çevresine yabancı olacaktır.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Havas İlmi Nedir?

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüyü bozmak için gerekli materyaller, dualar, ayetler, örnekleri açıkla.

Aşk büyüsü bozulabilmesi mümkün işlemler arasında yer almaktadır. Fakat her büyü bozma işleminde olduğu gibi bu işlem içerisinde de büyünün varlığı kesinleştirilmelidir. Kişinin üzerinde aşk büyüsü olduğu belirtilere dikkat edilerek ve kişi gözlemlenerek veyahut kişiye yapılacak bakım işlemi ile kesinleştirilir. Büyünün kesin olarak tespitinin ardından nasıl yapıldığı ortaya çıkarılmalıdır. Çoğu zaman aşk büyüsü özel bir dua ve kağıt, kırmızı ip materyalleri ile uygulanmaktadır. Yapılan aşk büyüsünün bütün etkilerini alıp yok olabilmesi için büyü yapılırken kullanılan duanın tam tersi kullanılır. Uzman kişi birbirine yakınlaşması amacı ile hazırladığı büyü duası içerisindeki ifadeleri tam tersine çevirir. Birbirine yakınlaşması yerine tarafların birbirine uzaklaşması ve soğuması için bir dua hazırlar. Ardından bu duayı bir kağıda yazarak o kağıdı yakar ve suya atarak söndürür.

Aşk büyüsünün bozulması için soğutma büyüsü de uygulanabilmektedir. Birbirine çok güçlü olarak bağlanan tarafların uzaklaşarak ayrılması adına uzman kişi sabun ve iğne ile birlikte soğutma büyüsünü uygulayarak tarafları ayırmaktadır.

Erkeği Aşık Etme Büyüsünün Zararları Nelerdir?

Bir erkeği kendine aşık ederek bağlamak ve yanında tutmak isteyen kişi aşık etme büyüsüne başvuracak ve beklediği etkiyi kısa sürede elde edecektir. Fakat bu süreç içerisinde olumlu ve kendine uygun bir sonuca ulaşsa da seçtiği yol içerisinde zararları uygun ve etik olmayan durumlar mevcuttur. Bu zararları sıralamak gerekirse;

  • Aşk büyüsü yapılan kişinin direkt olarak kendi özgür iradesine etki etmektedir. Kişi bu büyünün etkisi altına girdiğinde artık kendisi gibi olmayacak etki alanına girmiş kontrol edilen bir varlık haline gelecektir. Bu durumda da seçimleri, istedikleri kendi özgür iradesinin değil kontrolcü gücün, büyünün olacaktır. 
  • Kişi kendi özgür iradesini kaybettiğinde davranışları, seçimleri öngörülemez olmaya başlayacaktır. Ani duygu travmaları, agresif davranışlar kişinin üzerinde görülmeye başlanacaktır.
  • Dinler içerisinde büyü gibi işlemler doğru ve olumlu olarak görülmezler. İslamiyet içerisinde büyüler sakıncalı ve haram sayılmaktadır. Bu dine mensup kişiler gizli ilim, manevi yöntem uygulamaları içerisindeki büyü işlemlerini tercih ettiklerinde bir günah işleyerek kendilerine zarar vereceklerdir.
  • Büyüler zararlı işlemlerdendir. Bir erkeğe aşık etmek amacı ile uygulanan aşk büyüsü işleminde de kişi yaşama ve kadere müdahale edeceğinden zamanla karma gerçekleşir, güzel ilerleyen yaşamı tepetaklak olarak ilk zamanlardaki o güçlü pozitifliği karamsarlığa ve negatifliğe bırakmaya başlayacaktır.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

 

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu