Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Birini, kendine aşık etmek için, kendinize aşık etme büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü, çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak definelere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Aşk büyüleri bin bir çeşit malzeme ile de yapılabilir.

Kişiye ait olan eşyalarla da yapılabilir. Saç ile tarak ile atlet veyahut kilot gibi iç çamaşırların yanı sıra kazak pantolon gömlek ceket gibi diğer eşyalarla da yapılabilir. Tütsüler ile yapılan aşk büyüleri de vardır. Okunarak ta yapılır. Tırnaklar ile yapılan ve yedirerek ve içirerek aşk büyüsü yapmak eskilerden beri çok sık kullanılan aşk büyüsü yapma yollarındandır. Aşk büyüsü yapmak için, aşk büyüsü yapan medyum hocanın aşk büyüsü yapmasını bilmesi gerekir. Çok fazla aşk büyüsü çeşitleri vardır.

Benim işlem olarak yaptığım çok ünlü bir kuzu kellesi yöntemim vardır. Bu yöntemle olmazlar olur. Sevdiğini kendine aşık etmek için en tesirli aşk büyüsü budur. O canbar büyüsü imiş, papaz büyüsü imiş, woodo büyüsü imiş, ya da Okyar büyüsü imiş, benim yaptığımın yanına dahi yaklaşamazlar. Benim nasıl bir aşk büyüsü yaptığımı anlayın artık.

Aşk büyüsü denilen işlemler dualarla da yapılabilir. Bir kağıda isim yazılıp üç ihlas okunarak ta yapılabilir. Aşk büyüsü yapanlar bu konuda uzman ve yetki sahibi ise işte o vakit yapılan aşık etme büyüsü işe fayda. Medyum Mucize ye aşk büyüsü yaptıranlar şu an mutlu ve mesutlar. Mucize gibi olan olaylar karşısında dillerini yuttular. Sizde aşk büyüsü yaptırmak için arayın.

Kızın yada erkeğin kapısının önünden kimselere görünmeden alınan 7 adet küçük taş ayrı ayrı okunup üflenirken her taş için kızla erkeğin isimi zikredilerek ‘’es sadakat’’ diye mırıldanılır. Hemen peşinden kızın yada erkeğin büyüyü yapana aşık olması için ALLAH’a yalvarılarak bir dua okunur. Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin etrafında 7 besmele çekerek 7 ayrı yere atılır.

Sonrası gün şekli görülen muska hazırlanıp muskada bulunan çember içindeki boş yere aşık edilecek kişinin isimi yazıldıktan sonra dışındaki boş yere kişi kendi ismini yazar. 70 besmele çekip 3 kez kamer suresi okunduktan sonra sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen kişinin diğer yerine ise aşık edenin ismi yazılıp naylonlandıktan sonra büyü yapan kendine ait bir elbise parçasına sardıktan sonra iki kişinin isimlerinin harf toplamları kadar dikiş atılır.

Kişi muskayı taktıktan sonra günde 3 zaman aşık olduğu kişinin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine doğru üflemesi gerekir.

Aşk ve sevgi için yapılan bir büyüdür. İki kişi birbirine aşık olup vede ayrılmıssa birleştirmek için yapılan büyüdür.aralarındaki sevginin bittiğine inanlara, karşı tarafın kendisinden soğuduğunu düşünenlere, sevenlerin arasına giren üçüncü kişileri veya kötü niyetlileri uzaklaştırma da ve sevgilerini yine yaşamalarına, eşler arasındaki soğukluları gidermek için yapılan büyüdür. Yaralı bir büyü türüdür

Aşık olduğunuz ve tekrar beraber olma umudunuzun olmadığı daha önceki sevgilinizi size aşık etme emeli ile yapılan uygulamalardır. Aşk vefki diye de bilinir. Hazırlanması 12 gün sürer. Medyum aracılığı ile yapılır. Bilinen en tesirli tılsımlardandır. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz. Hayatınızı bir ömür paylaşmak istediğiniz kişiyi kendinize bağlamak için muska, tılsım la bunu muvaffak olabilirsiniz. iletişime geçebilirsiniz.

Aşk için tesirli bir büyü; vefk tılsımı ismiyle adlandırlan çalışmalar sayesinde hazırlanır. Bu işlemler oldukça tesirli ve kuvvetlidir. Tutma ihtimali yüksek olan uygulamalar arasında bulunmaktadır. Aşk İçin Büyüler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Medyum Ali’ye erişin arkadaşlarım…

Aşk büyüsünün tesirli olması aşk büyüsü yapan medyuma göre değişebilir. Tesirli aşk büyüsü için işinin ehli gerçek bir medyumla çalışmanız gereklidir. Aşk büyüsü yapmak kolay bir işlem değildir. İnternetden şurdan burdan duyduğunuz bilgilerle hanede kendi başınıza yapmak istemediğiniz neticelere kapı aralayabilir. Aşk büyüsü yapmanın bir çok yolu ve çeşidi vardır. Kişiye göre, vaziyete göre metot belirlenir.

Karşılık görmeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin yardımcısı CANBAR aşk büyüsü.

En kuvvetli aşık eden büyü canbar aşk büyüsü.

Her insan kesinlikle aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzuladığı kişinin kendine aşık olmasını ister. Bunun içinde her çareye müracaat eder. Bağlama Büyüsü yada Aşk Büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler. Kimilerine göre bu meselesi analiz etmenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır. Eğer seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur.

Böyle bir vaziyette en tesirli aşk büyüleri seçenek edilir, En tesirli aşk büyüsü eşin arkadaşın tafsiye ve anlattıklarından yola çıkılarak seçilir. Bazende bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir.Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır.

Ama aşk büyüsü nasıl yapılır? Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur? Aşk büyüsü ters tesir yaparmı böyle bir aşk büyüsü tutarmı? Aşk büyüsü uzmanı olduğunu öne sürenler tutmayacağını dile getirmişlerdir.

Aşk büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz. Seçilen en tesirli aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır. Medyum Fuad, olarak canbar aşk büyüsü yada harmura celbi işlemlerini Türkiye’de ve dünyada en iyi ben yapıyorum. Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünki kişi istemi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür istemi elinden alınmaktadır.

Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında canbar aşk büyüsü tutarmı diye duraksamak aşk büyüsünün etkisini azaltır.

Etkili aşk büyüsü meblağ tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde sanki şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telapatik iletiler haline dönüşerek pozitif sinyaller eriştirmesine neden olur.Hem de denilirki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa erişir.

Mesela aşk büyüsü yapılan kişi sizi düşlerinde görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine erişebilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak pozitif düşünmeleri muvaffakiyet ihtimalini kat kat arttıran en ehemmiyetli etken ve antipatik güçtür.

En tesirli aşk büyüsü canbar. Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü fark tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar.Canbar Asya aşk büyüleri içinde bulunur. Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür.Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her vakit başarılı olmaz denilmiştir.Aşk büyüsü bozanlar bu enteresan aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz tesirli büyülerin başında gelir denmiş,çok kuvvetli bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından öne sürülmüştür.Canbar aşk büyüsü bu arada fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsü olarak bilinir.

 

Bir önceki yazımız olan Aşk Tılsımı başlıklı makalemizde aşk tılsımı ve aşk tılsımı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir