Dualar

Aşk Duası

Karşılıksız olan aşkına karşılık bulmak isteyen kişiler çeşitli dua yollarına başvurmaktadır. Aşk duası evden de yapılabildiği için oldukça popüler bir durumdadır. Siz de sevip kavuşamıyorsanız bu yazımızı okuyarak en etkili aşk duaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşk Duası Kesin Tutar mı?

Doğru bir şekilde hazırlanmış, etkili bir aşk duası ile sevdiğinize kavuşabilirsiniz. Hatta kavuşmakla kalmaz, kısa sürede evliliğe doğru adım atar, bir ömür mutlu bir hayatınız olur. Aşk duasının kesin olarak tutmasının bazı şartları vardır.

  • Öncelikle aşk duası işinin ehli bir medyum hoca tarafından hazırlanmış olmalıdır.
  • Hazırlanan aşk duasında âşık olması istenen kişinin adı, soyadı, anne adı, doğum yeri, doğum tarihi gibi bazı bilgiler yer almalıdır. Bu bilgilerin hepsi mevcut değilse, söz konusu kişinin boyu, kilosu, saç rengi, göz rengi, ten rengi gibi bazı fiziksel özellikleri medyum hocaya tarif edilmelidir.
  • Aşk duası hazırlatan kişi kendi adı, anne adı, doğum tarihi gibi bilgileri de medyum hoca ile paylaşmalıdır.
  • Bu bilgiler ışığında kişilere özel hazırlanan aşk duası medyum hocanın belirlediği ritüellerle okunmalıdır.
  • Aşk duasının kesin olarak tutması için öncelikle aşık olması istenen kişiyle bir tanışıklık, akrabalık, arkadaşlık vs. olmalıdır. Hiç tanışmadığınız kişiye aşk duası yapılmaz, yapılsa dahi etki etmez. Ancak biriyle tanışmak isteniyorsa buna yönelik başka dualar da mevcuttur.
  • Aşk duasının amacı evli, nişanlı ya da sevgilisi olan birini kendine bağlamak olmamalıdır. Bekar kişilere aşk duası hazırlanır. Bir yuvayı yıkmaya, bir ilişkiyi bitirmeye yönelik büyüler kara büyü kategorisinde yer alır. Bu büyüler için daha zor ve tecrübe gerektiren uygulamalar söz konusudur.

Bu şartlar yerine getirildiği taktirde aşk duasının kesin olarak tutacağını söylememiş mümkündür.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Getirme Duası Nedir? Nasıl Okunur?

Aşk Duası Ne Kadar Sürede Tutar?

Aşk büyüsü, aşk duasından daha tesirli olabilir ama daha tehlikelidir çünkü bir büyüdür. Aşk duası büyü olmadığından dolayı etki süresi biraz uzun olabilmektedir. İlişkiye başlama aşamasında olan ancak bir türlü birbirine açılamayan kişilerin aşk duaları kısa sürede tutabilmektedir. Bu süre bazen 12 saat bile olmaktadır. Doğru aşk duasının 3 kere okunması ile bir anda sevdiğiniz size açılabilir, mutlu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ancak birbirine uzak ya da aralarında herhangi bir ilişki olmayan kişilerin aşk dualarının tutması çok daha uzun sürer. Bu tür durumlarda medyum hocanın tarif ettiği dua 44 gün boyunca, yatsı ezanından sonra okunur. Duayı okumadan önce abdest alınmalı, mümkünse karanlık ya da loş bir ortamda olunmalıdır. Medyum hocanın tarifinin dışında herhangi bir adım atılmamalıdır. Tüm ritüel medyum hocanın denetim ve bilgisi dahilinde ilerlemelidir. Belirlenen sürenin sonunda aşk duası etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Aşk Duasının Belirtileri Nelerdir?

Aşk duası yetenekli bir hocaya yaptırıldığı taktirde kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Sizi aramayan kişi sizi aramaya başlar. Gün boyu size sevgi dolu mesajlar atmaya başlar. Size sürprizler yapar, hediyeler alır. Varsa ters, kötü tavırları bunları bırakır, daha ılımlı davranır. Aşk duası yapılan kişi gece gündüz sizi düşünür. Size ulaşmak için her yolu dener. Hayattaki tek amacı sizinle birlikte olmak ve sizi mutlu etmek olur. Size bağlanmasını istediğiniz kişide bu ve buna benzer değişimler fark ederseniz aşk duasının tuttuğunu anlayabilirsiniz.

Aşk Duasının Yan Etkileri Var Mıdır?

Aşk duası bir dua olduğu için neredeyse hiçbir yan etkisi söz konusu değildir. Zaten duanın yalnızca okunarak, uzaktan etki etmesi amaçlanır. Aşk duası hazırlanan kişiye herhangi bir yiyecek yedirilmez ya da içecek içirilmez. Dolayısıyla kişinin midesinde, vücudunda fiziksel bir rahatsızlık asla oluşmaz. Ancak aşk duası kişinin ruh halinde değişmeler yaratabilir. Zihinsel olarak kişi kendini daha yorgun, uykulu hissedebilir. Bir aşk sarhoşluğu hali oluşabilir. Bu da kişide iştahsızlık, halsizlik, günlük işlere karşı ilgisizlik gibi durumlara neden olabilir. Yani yan etkilerinden korkmadan aşk duası yoluna başvurabilirsiniz.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Berhetiyye Duası Nedir? Fazileti ve Azimeti Nedir?

En Güçlü Aşk Duası

Aşk ritüeli, aşk duası gibi işlemlerin tutması etkili olabilmesi ve gücünü göstermesi için dikkat edilmesi gerek noktalar vardır. Hayatta en değer verdiğimiz insanlar şüphesiz ki gönül bağı kurduğumuz kişilerdir. Tüm insanlık aşk ilişkileri etrafında dönmektedir. Sevip de sevdiğine kavuşamayan kişiler hayatın hiçbir alanından tat almazlar. Sevdiklerine kavuşmak onlar için bir hayat gayesi haline gelir. Bu durumda güçlü bir aşk duası işlerin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilir. Güçlü bir aşk duası ile o kişinin kalbine girmeniz, zihninde yer etmeniz sağlanır.

Kimler Aşk Duası Hazırlayabilir?

Aşk duası bir dua olması nedeniyle dua kitaplarında ya da internette çok fazla yer almaktadır. Hazır şekilde yazılmış olan bu dualar maalesef ki etki etmemektedir. Çünkü aşk duasının etkili olabilmesi için kişilere özel olarak hazırlanması gerekir. Aşık olması istenen kişinin adı, doğum tarihi, anne adı gibi bilgilerin yer alması gerekmektedir. İnternette ya da kitaplarda hazır olarak yer alan aşk dualarında bu bilgilerin yer alması mümkün değildir. Bu nedenle işinizi sağlama almanız için güvenilir bir medyum hocaya danışmanız gerekir.  Medyum Mesih Hocamız yıllardır hazırladığı aşk duaları ile birçok mutlu ailenin kurulmasına vesile olmuştur. Aşk duası evden de okunabildiği için Medyum Mesih Hocamıza 0532 597 80 79 numaralı whatsapp hattı üzerinden ya da info@profesyonelmedyum.net e-posta adresi ile ulaşabilirsiniz. Haftanın yedi günü, her saatte hocamıza ulaşmanız mümkün.

Aşk Duasını Bozmak Mümkün mü?

Evde kendiniz yaptığınız ya da işin ehli olmayan kimselere yaptırdığınız aşk duaları çok tesirli olmayacaktır. Bu tür dualar zamanla etkilerini kaybedebileceği gibi başka kimseler tarafından da kolayca bozulabilir. Etkili, bozmanın mümkün olmadığı ve etkisini bir ömür sürdüren aşk duasını ise ancak işin ehli medyum hocalar yapabilmektedir. Çünkü medyum hocaların hazırladıkları dualar internette ya da büyü kitaplarda bulunmayacak türden, etkili dualardır. Ayrıca aşık olması imkansıza yakın kişileri bağlamak için bazı metafizik varlıklardan, üç harflilerden, hüddamlardan destek almak gerekebilir. Profesyonel medyum Hocamız Hocamız aşık etme konusunda oldukça derinleşmiş bir tecrübeye sahiptir. Hazırladıkları aşık etme duaları birkaç gün içinde etkisini göstermekte, aşık olması istenen kişinin gözünün sizden başkasını görmemesini sağlamaktadır. Bu nedenle Medyum Mesih Hocamızın hazırladığı aşık etme dualarını bozmak da imkansızdır. Ancak ve ancak duayı yaptıran kişinin pişman olup yeniden hocamıza talepte bulunması durumunda hocamızın hazırlamış olduğu aşk duasının bozulması mümkündür.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Duası

Aşk Duası Yaptırmak Günah mı?

Dinimizde bir dileğin gerçekleşmesi için dua ve ibadet yolundan başka yol gösterilmemiştir. Yani birinin sizi sevmesi, size aşık olması için ettiğiniz dualar, kıldığınız namazlar elbette günah değildir. Medyum hocaların da hazırlamış oldukları sade dualar da günah olarak kabul edilmemektedir. Ancak herhangi bir materyal kullanılarak, üç harflileri devreye sokarak yapılan aşk duaları neredeyse yüzde yüz tutmaktadır. Bu da bir kişinin iradesini değiştirme amacı taşıdığından dinen günahtır. Aşk duası yaptıracak olan kişilerin bu durumu bilmesi ve ona göre kesin karar vermesi gerekmektedir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu