Aşk Tılsımı

Aşk büyüsü, her ne kadar da büyü olarak adlandırılmış olsa dahi, aslında sevgiliye duyulan özlemin, hasretin neticesi ortaya çıkmış ve vefk yardımıyla aşkınıza, sevgilinize erişmeyi amaçlayan etkin bir dua biçimidir.

Diğer bir söylemle sevgilinizin, veyahut aşık olduğunuz kişinin sizi aklından çıkarmamasını, her bakışta, her seste gece düşünde, her vakit her yerde sizinle beraber olma isteği uyandıran ve “SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ SİZE AŞIK EDEN” bir uygulamadır.

Bu uygulama çoğunlukla; SEVGİLİSİNDEN, SÖZLÜSÜNDEN, NİŞANLISINDAN, ERKEK-KIZ ARKADAŞINDAN ayrı olan çiftleri birbirlerine aşırı hayranlık ve ihtirasla bağlanması emeliyle yapılan bir çalışmadır.

Müjdelerin en güzelini Hz. Peygamber (S.A.V.) veriyor; “Bir genç, birini sever de bu sevgisini gizler söyleyemezse ve bu sevgiyle can verirse, o kişi şehit olarak olmuştur.”

avuşmayı arzuladığınız sevgiliniz ve sizin bilgilerinizle beraber ilk çalışmalar yapılır. Daha sonra size ve sevgilinize özel (Günler, Burçlar, Saatler, Uyum Cetvelleri, Ebced Hesabı) çalışmalarla “VEFK” şekil almaya başlar. Hassas ve özel çalışmalar sonrası size yardımcı olacak “HADİMİ” ler görevlendirilir. Son olarak vefk’in çalışmasını sağlayan dua oluşturulur.

Halk arasında çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına, karşılıklı olarak sevgi ve saygıyla, huzurlu ve devamlı bir ilişkiyi devam ettirmek, yine başlatmak, ayrılma tehlikesi olan çiftleri daha çok birbirine bağlamak emeliyle yapılan aşk büyüleri tamamı değişik isimler almış olsa bile temelinde vefk yardımıyla yapılan işlemlerdir. Bu çalışmalarda Vefk’in üstünlüğünü tartışmaya gerek bile yoktur.

En tesirli Aşk Büyüsü, Kolay Aşk Büyüsü, En Güzel Aşk Büyüsü, Kadın için Aşk Büyüsü, Erkek için Aşk Büyüsü, Haneye Bağlama için Aşk Büyüsü, Ayrı olanlar için Aşk Büyüsü, Sevgili için Aşk Büyüsü, Gideni Geri Getirmek için Aşk Büyüsü v.b isimlerle dile getirilmiş olsa bile Aşk Büyüsü, tesiri ve çiftlerin aralarındaki mesafeleri kaldırmada üstünlüğü tartışılmayan vefk sayesinde yapılır. Ancak; doğru ve uzman kişilerin elinden çıkmış olması koşuluyla.

Bir kişinin kalbini kendine bağlayıp aşk’la deli divane etmek istenmesi halinde yapılan çalışmalardır. Kişi kavuşma arzusuyla yanar tutuşur ve size kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır hale gelir.

Bu çalışmalar arzuladığınız kişinin size sırılsıklam aşık olması için yapılan çalışmalardır. Ancak; dikkat edilmesi şart olan en ehemmiyetli nokta burada kötü niyetli olmamaktır.

Kişinin size karşı olan hislerinin artması sonrası bunu menfaate çevirmek oldukça tehlikeli bir davranıştır. Zira bir müddet sonra sizin ayrılma kararı almanızın hemen peşinden size bile zarar vermesi olasıdır. Bu bakımdan harbiden sevdiğiniz ve ilişkinizin evliliğe gitmesini istediğiniz vaziyetlerde kullanılması önerilir.

Bir önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizde ayırma büyüsü, ayırma büyüsü nasıl yapılır ve ayırma büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir