Vefkler

Aşk Vefki Nedir? Sevgi Vefki Nasıl Yapılır?

Aşk Vefki, çeşitli duaların, rakam ve sembollerin kullanılması ile hazırlanmış olan bir çeşit manevi çözüm yöntemidir. Bu yöntemin en sık kullanıldığı alan aşk ve sevgi alanıdır. Sevdiğine kavuşamayan, ilişkisinde çeşitli sorunlar yaşayan ya da istemeden ayrılmak zorunda kalan kişiler aşk vefki yaptırmaktadır.

Vefkin özünde dualar yatmaktadır. Bu yönüyle tavsiye edilen bir yöntemdir. İstismara uğramaması durumunda oldukça etkili ve kesin sonuçlar vermektedir. Aşk vefki yaptırmaya karar veren kişinin öncelikle işin ehli, vefk hazırlama becerisi olan bir medyum hocaya danışması gerekmektedir. Medyum hoca havas ilmi sahibi bir kişi olması dolayısıyla istenen sonuca uygun olan dua ve sembolleri kullanarak etkili bir vefk hazırlayacaktır.

Vefkin etki etmesi için gönülden inanmak gerekmektedir. Bu tür manevi yöntemlere yeterince inanmayan ya da deneme amaçlı hocaya giden kişilerin yaptırdıkları vefkler etkili olmayabilir. Öncelikle yapılan işleme sizin inanç duymanız gerekmektedir. Unutmayın, başarıya ulaşmak için büyük bir inançla, enerjinizi doğru yöne aktarmanız son derece etkili olacaktır.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Aşk vefki sıradan bir ritüel değildir. İçinde tılsımlı sözlerin, özel sembollerin ve hüddamların olduğu karmaşık bir süreçtir. Aşk vefki hazırlandıktan sonra evrendeki enerji bu yönde yoğunlaşır. Devam eden ilişkilerde sorunlar önemsizleşir, yeni ilişkilerin başlaması yönünde bir akış yaşanır. Aşk vefki hazırlanan kişi için aşk duygusu dünyadaki en önemli olgu haline gelir. Aşk için birçok fedakarlık yapmaya, aşk hayatındaki sorunları aşmak için bir çaba haline girer.

Aşk Vefki Neden Yapılır?

Aşk Vefki aşkı hayatınıza çekmek amacı ile tercih edilen işlemlerdir. Aşk vefki bir tür manevi çözüm yoludur. Her türlü büyü ve vefk için farklı nedenler gerekir. Bu nedenlere uygun olarak medyum hoca vefk yapılıp yapılmayacağına karar verebilir. Aşk vefki yapılması için ise bazı şartlar gerekmektedir.

Bu şartlar şöyledir;

• Birbirini çok seven iki kişinin ilişkide sürekli sorun yaşaması,
• Çok sevdiği kişiden karşılık görememek,
• Mutlu giden bir ilişkinin sebepsiz yere bitmesi,
• Evlilikte eşinden yeterince ilgi görememek,
• Nişan atmak,
• Terk edilmek.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Getirme Vefki Nedir? Nasıl Yapılır?

Bu nedenlerden herhangi biri varsa aşk vefki yapılabilir. Ancak hiçbir ilişki kurulmamış, arada tanışma olmayan durumlarda aşk vefki yapılamaz. Örneğin; okulda ya da iş yerinde hoşlandığınız ama sizi tanımayan kişiye aşk vefki yapılamaz. O kişiyle tanışmanız, kişinin sizi tanıması gerekmektedir. Eğer kişinin sizi fark etmesini istiyorsanız, medyum hoca kişinin size sempati duymasını ve tanışmanızı sağlayacak bir işlem uygulayabilir.

Aşk Vefkini Kimler Hazırlayabilir?

Aşk vefki yaptırmak isteyen kişiler bunun için öncelikle işin ehli bir medyum hocaya danışmalıdır. Çünkü vefk gibi işlemleri yalnızca medyum hocalar yapabilmektedir. Vefk hazırlarken kullanılan şekil, rakam ve dualar rastgele seçilmemektedir. Biri için etkili olan bir vefk bir başkası için hiçbir etki göstermeyebilir. Bu nedenle size özel olarak hazırlanmış olan bir vefk gerekmektedir.

En çok merak edilen konulardan biri de aşk vefkinin evde hazırlanıp hazırlanmayacağıdır. Vefkleri diğer ritüellerden ayıran en önemli özelliği büyük bir el becerisi gerektirmesidir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Aşk Vefki Nasıl Hazırlanır?

Aşk vefki işlemlerin yapılma amacı bellidir. Aşk vefki bilinen en etkili manevi çözümler arasında yer almaktadır. Vefk hazırlanması sırasında üçgen, altıgen, kare, daire, yıldız gibi çeşitli şekiller kullanılır. Kişilerin doğum tarihi, hayatlarında önemli yer tutan dönüm noktalarının tarihleri bu şekillerin içine yerleştirilir. Etrafına dairesel şekillerde, Arap alfabesiyle çeşitli dualar yazılır. Bu duaların içinde vefki hazırlayan, hazırlatan ve uygulanacak kişilerin isimleri geçer. Aynı zamanda tılsımlı sözlerle etkili bir vefk hazırlanır.

Aşk Vefki Nasıl Hazırlanır?

Aşk vefki hazırlamak son derece zor ve kabiliyet gerektiren bir işlemdir. Öncelikle vefkin üzerine hazırlanacağı kağıt özenle seçilir. Herhangi bir kağıt yerine medyum hocalar özel yapım kağıtlar tercih ederler. Bu kağıdın üzerine çeşitli sembol, dua ve rakamların olduğu vefk şeması çizilir. Bu şemada yer alan dualarda sizin ve size aşık olmasını istediğiniz kişinin ismi, doğum tarihi gibi bilgiler yer alır. Yani vefk kişilere özel olarak hazırlanmaktadır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Hamile Kalma Vefki Nedir? Nasıl Uygulanır?

Aşk vefki hazırlanırken 3*3, 4*4 ya da 5*5 kareler kullanılır. Bu noktada hangi sembollerin kullanılacağına medyum hoca karar verir. Vefk muska ile karıştırılmamalıdır. Muskada yalnızca Arap alfabesi ile çeşitli dua ya da ayetler yazılır. Vefk, çok daha detaylı ve beceri gerektiren bir işlemdir. Vefk hazırlayabilmek için ebced hesabına da vakıf olmak gerekmektedir. Ayrıca vefk hazırlarken şekilleri, sözleri uygun şekilde yazacak bir el becerisine sahip olmak son derece önemli bir husustur.

Aşk vefki hazırlamak için özel günler tercih edilir. Örneğin kişilerin doğum günleri dönüm noktalarıdır. Bu günlerde hazırlanan vefkler diğerlerine göre daha hızlı ve kalıcı etki gösterir. Bunun yanı sıra Perşembe günleri hazırlanan vefkler daha etkilidir. Vefk hazırlandıktan sonra medyum hoca kağıdı özel bir şekilde katlar ve bağlar. Bu şekilde vefki muhafaza etmeniz gerekir.

Aşk vefki bir muska değildir. Aşk vefkini muskadan ayıran en önemli özellik vefkin içerisinde özel şekil ve sembollerin kullanılmasıdır. Muskada yalnızca Arap alfabesi ile dua ve sureler yer alır. Vefk ise çok daha ayrıntılı bir uygulamadır. Muskada yalnızca dualar yer alırken vefk hazırlanması sırada çeşitli metafizik varlıkların yardımı alınır. Muska her türlü amaç ve istek için hazırlanırken vefk yalnızca belli başlı konularda hazırlanabilmektedir. Vefk muskaya göre çok daha kalıcı ve etkili bir sonuç verir.

Aşk Vefki Etkili Midir?

Aşk vefkinin özü duadır. Dua, neredeyse tüm dinlerde insanların isteklerini yaratıcıya ulaştırmak için kullandıkları etkili bir yöntemdir. Ancak vefkleri sıradan dualardan ayıran en önemli özellik medyum hocalar tarafından hazırlanmasıdır. Medyum hocaların devreye soktukları hüddamlar sayesinde istenen etki çok daha net ve hızlı bir şekilde elde edilir.

Sevdiğine kavuşmak için sabırsızlanan kişiler aşk vefkinin hızlıca etki göstermesini isterler. Bu konuda son derece haklı olabilirler. Çünkü insanın aşk hayatında yaşadığı sorunlar, tüm alanlarda olumsuzluklara neden olmaktadır. Sevdiğiyle mutlu olamayan kişiler iş ve eğitim hayatlarında da başarılı olamamakta, birçok sağlık sorunları yaşamaktadır. Dolayısıyla aşk konusunda çok büyük bir özen ve özveri gerekmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Vefki Nedir? Etkileri Nelerdir

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Aşk vefki yapıldıktan sonra, kısa süre içinde etkisini göstermeye başlar. En geç 2 hafta içerisinde sevdiğiniz kişi sizinle ilgilenmeye ya da eğer bir ayrılık yaşanmışsa barışma süreci başlar. Kudretli bir medyum hoca tarafından hazırlanan aşk vefki hızlı etki göstermenin yanı sıra kalıcıdır da. Dolayısıyla sevdiğiniz kişi ile bir ömür birlikte olma mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu nedenle daima sabırlı olmalı ve en iyi sonuç için medyum hocanın bilgisine güvenmelisiniz.

Aşk Vefki Nasıl Bozulur?

Ayrıldığı kişiye bir anda geri dönen ya da bir anda birine aşık olan kişi kendisine herhangi bir aşk vefki yapıldığından şüphelenebilir. Aynı zamanda çevresindeki kişinin bu yönde ani değişimleri aklınıza aşk vefki yapıldığı fikrini getirebilir. Bu durumda aşk vefkinin bozulması istenir.

Vefk işlemlerini yapmak da bozmak da medyum hocların ilgi alanına girmektedir. Bu nedenle öncelikle medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Medyum hocaya kendinizde ya da çevrenizdeki kişinin davranışlarında medyana gelen ani değişimleri paylaşabilirsiniz. Bu konuda aşk büyüsü yapıldığına dair şüphelerinizi açıkça sorabilirsiniz. Medyum hoca verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerekli işlemlerle bir büyü yapılıp yapılmadığını sorgular. Eğer herhangi bir metafizik işlem yapılmadıysa bir bozma işlemi uygulanmaz. Ancak eğer siz kendinizin ya da çevrenizdeki kişinin bu aşka düşmesini istemiyorsanız medyum hocadan bir soğutma büyüsü yapmasını talep edebilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu