Büyüler

At Nalı Celbi

İnsanlar çok eski zamanlardan bu yana istek ve dileklerinin yerine gelmesi için metafizik yollara başvurmaktadır. Dualar okunup, büyüler yapılmakta, ayinler düzenlenmektedir. Tarihteki birçok olay aslında bu faaliyetlerin sonucunda oluşmuştur. Bu nedenle dinler büyü işleriyle uğraşmayı yasaklamış, büyük günahlar arasında kabul etmiştir. Buna rağmen insanlar metafizik konularla ilgilenmeyi bırakmamıştır. Özellikle doğuştan yetenekli medyum hocalar içlerindeki bu gücü keşfetmiş ve insanlara hizmet yoluna girmişlerdir. Büyüler ve dualar tek başlarına etkili olmamakta, çoğu kez kutsal olduğuna inanılan bazı materyaller kullanılmaktadır. Bazı büyülerde karabiber, çörek otu, sirke, kırmızı biber gibi yiyecekler kullanılırken, bazılarında at nalı, domuz yağı, sabun, iğne, bez bebek, anason, mum gibi materyaller kullanılmaktadır. Bu yazımızda sizlere at nalı ile yapılan büyüleri ayrıntılarıyla anlatacağız.

At Nalı Celbi Nedir?

At nalı, orta çağdan beri insanların uğursuzluktan, kötü ruhlardan korunmak için kapılarına astıkları bir materyaldir. Genellikle açık ucu yukarıya gelecek şekilde evlerin girişlerine asılırdı. Bu gelenek günümüze kadar gelmiştir. İnsanlar şans getirdiklerine inandıkları at nalını hala evlerinin, iş yerlerinin giriş kısımlarına asmaktadır. Yüzük, kolye, bileklik gibi takılarda da iyi talih getirdiğine inanıldığından dolayı at nalı simgesi oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Görüldüğü gibi at nalı simgesi, insanların günlük yaşamlarında oldukça yaygın olarak yer edinmiştir. At nalı, bu işlevinin ötesinde bir kullanıma da sahiptir. Birçok büyü ve dua işlemi sırasında da at nalı tercih edilmektedir. Celp ise kelime olarak çağırmak, davet etmek anlamına gelmektedir. At nalı celbi, temelde sevgi ve aşk amacı taşıyan büyüler arasında yer almaktadır. Terk eden eşi geri getirme, ilgisiz kocayı kendine bağlama, soğuyan sevgiliyi yeniden aşık etme ya da herhangi birinin âşık olmasını sağlama gibi amaçlarla yapılır. Medyum hocaların en sık karşılaştıkları istekler genellikle yuva kurtarmak ya da yuva kurmak yönündedir. Bu iyi amaçlara yönelik olarak yapılan büyülerin başında at nalı celbi gelmektedir. At nalı celbi malzemenin kolay bulunması nedeniyle en sık başvurulan aşk büyüleri arasında yer almaktadır.

At Nalı Celbi Neden Yapılır?

Büyüler genellikle insanların sorunlar karşısında en son olarak başvurdukları yöntemlerdir. Kimse başı ağrıdı, eşiyle küçük bir kavga yaşadı, ufak maddi sıkıntılar oldu, işleri kısa süre ters gittiği için büyü yoluna başvurmaz. Büyü yaptırmak isteyen kimseler genellikle artık canlarına tak etmiş kişilerden oluşur. Kimisinin yuvası yıllardır huzursuzluk içindedir, kimisi eşinden işkenceler görmektedir, kimisi kendisine musallat olan kötü insanlardan bıkmıştır, kimisi ise maddi sıkıntılarından kurtuluşun son çaresi olarak büyü yoluna gitmektedir.

At nalı celbi yaptıran kimseler de aile ve aşk hayatlarındaki sorunların çözülmesini istemektedirler. Eşiyle sürekli kavga eden, şiddet gören, eşi bir anda evinden nefret edecek duruma gelen, eşinin gereksiz kısıtlamalarından bıkan, her konuşması eşi tarafından ters algılanan, eşi tarafından maddi destek görmeyen evli kişiler at nalı celbi yaptırmak isteyebilirler. Ayrıca sevdiği kişiden hiç ilgi görmeyen ya da nişanlısından, sevgilisinden sebepsiz yere ayrılan kişiler de at nalı celbi yaptırabilirler.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Evlilik Büyüsü Nedir? Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

At Nalı Celbini Kimler Yapabilir?

Büyü yaptırmak isteyen kimselerin en tedirgin olduğu nokta yanlış kişiye büyü yaptırmaktır. Yanlış kişilere yaptırılan büyüleri etki etmeyecekleri gibi ters de tepebilirler. Bazen istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir, bu sonuçları düzeltmek çok daha zor olabilmektedir. Keşke dememek, dileğinizin kısa sürede ve kesin bir şekilde yerine gelmesi için her zaman öncelikli olarak güvenilir bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Medyum hocalar genellikle bu işleri maddi çıkar için değil, halka hizmet ilkesiyle yapmaktadırlar. Etkili bir büyü için medyum hocanın nefesi, uygun gördüğü materyaller, medyum hocaya yardımcı olan metafizik varlıklar, medyum hocanın ilmi ve uyguladığı ritüeller çok önemlidir. Her büyü kişiye ve konuya özel olarak yapılmaktadır. Dolayısıyla büyü kitaplarında, internet sitelerinde bulduğunuz hazır büyüler size çare olmayacaktır. İsminize ve meramınıza özel olarak hazırlanan büyüler çok daha kesin ve güvenilir bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

At Nalı Celbi Nasıl Yapılır?

At nalı celbi yapımı özel teknikler gerektiren özel bir büyü türüdür. Tecrübesine ve ilmine güvendiğiniz medyum hocanın makamına giderek dileğinizi bildirmeniz gerekir. Medyum hoca uygun görürse at nalı celbi yapmaya karar verir. Belki başka bir materyal kullanmanın daha etkili olacağına da karar verebilir. Bu konuda medyum hocanın kararlarını sorgulamamanız ve itiraz etmemeniz gerekir. Medyum hoca, at nalı celbi ile işlem yapmayı uygun gördüğü taktirde temiz bir at nalına dileğinize uygun tılsımlar çizerek, at nalını eritir. Bu sırada birçok dua okur. Bazen sizin de bu duaları tekrar etmeniz gerekir. Dolayısıyla sizin de dahil olduğunuz bir ayin gerçekleşir. At nalı tamamen eriyip soğuduktan sonra medyum hoca at nalını uygun bir noktaya gömmenizi ister. Bu şekilde at nalı celbi tamamlanmış olur.

At Nalı Celbini Evden Yapmak Mümkün mü?

At nalı celbini medyum hocanın yönlendirmesi ile evde kendi başınıza yapabilirsiniz. Evde kendiniz yapacaksanız öncelikle hiç kullanılmamış, yeni bir at nalı temin etmeniz gerekmektedir. Bu nalı mümkünse önceden medyum hocaya götürmeniz gerekir. Medyum hoca at nalını belli bir süre ısıtarak, yumuşamasını sağlar ve üstüne çeşitli tılsımlı şekiller çizer. Medyum hocaya gitme imkânınız yoksa at nalını kendiniz evde ocakta ısıtabilirsiniz. Medyum hocanın size söylemiş olduğu duaları ezberlemişseniz ezberinizden, ezberleyememişseniz bir kâğıttan okuyarak, yumuşamış olan at nalının üstüne büyük bir iğne ile noktalar çizmelisiniz. Dua bittikten sonra, nokta çizmeyi bırakmalı ve at nalının erimesini beklemelisiniz. At nalı erirken falanca oğlu, filanca kızı benim için bağlansın, bana âşık olsun, bir ömür beni sevsin, benim sözümden çıkmasın, bana geri gelsin, beni mutlu etsin sözleri sürekli tekrarlanır. At nalı eridikten soğuması beklenir. Tamamen soğuduktan sonra medyum hocanın uygun görmesi ile bir ağacın altına gömülür. Bu işlemlerin hepsi evde tek başına olduğunuz bir vakitte yapılmalıdır. Yatsı ezanından sonra, gusül abdesti alınır. Temiz giysiler giyilir. Mümkünse at nalı celbi yapılacak olan ortam sirkeli suyla silinmiş olmalıdır. Tüm bu adımlar doğru bir şekilde uygulandıktan sonra kimseyle konuşmadan uyumanız gerekir. Bu şekilde at nalı celbi ritüeli tamamlanmış olur.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Soğutma Büyüsü Nedir? Etkileri ve Belirtileri

At Nalı Celbi Hemen Tutar mı?

At nalı celbi hemen etkisini gösteren büyüler arasında yer alır. At nalı celbi ritüeli tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişide değişimler kendini göstermeye başlar. Bazen de at nalı celbinin etki etmesi 3 günü bulmaktadır. Ancak unutmayın ki etki altına alınmak istenen insanın da bir iradesi söz konusudur. Bu kişinin iradesine göre büyünün etki etme süresi uzayabilmektedir. Bu nedenle sabırlı olmakta fayda vardır. Ancak haftalar geçmesine rağmen büyü yaptırdığınız eşinizin ya da sevdiğiniz kişinin hal ve hareketlerinde herhangi bir değişim meydana gelmemişse at nalı celbinin tutmadığını düşünebilirsiniz. Bu durumda kesinlikle yeniden medyum hoca ile iletişime geçmeniz gerekir. Medyum hoca ya yeniden at nalı celbi yapar ya da başka bir materyal kullanılarak aşk büyüsü yapılmasına karar verir. Bu durumda da sakin ve sabırlı olmanızda fayda vardır.

At Nalı Celbi Nasıl Anlaşılır?

At nalı celbi etkileri hem çok kuvvetli hem de hızlı olduğundan dolayı anlaşılması kolaydır. Bir kişiye at nalı celbi yapıldığını anlamak için o kişide bazı değişimler medyana gelmiş olması gerekmektedir. İlgisiz eş bir anda ilgilenmeye başlamışsa, her gün süren kavga ve şiddet yerini huzura bırakmışsa, para vermeyen koca para vermeye başlamışsa, eve gelmek istemeyen eş mecbur haller dışında evinden çıkmıyorsa at nalı celbinin tuttuğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sizinle ilgilenmeyen kişi size karşı aşk beslemeye başlamışsa, aramayan kişi sizi arıyorsa, sürekli mesajlar atıyorsa ve beklenmedik evlilik teklifi yapıldıysa at nalı celbi etki etmiş demektir. Bu durumda sükunetinizi korumanız oldukça önem arz etmektedir. Etrafınızdaki kişilere bu değişimin at nalı celbinden kaynaklandığını anlatmamanız gerekir. Unutmayın ki büyü işleri son derece gizli ve sırlı işlemlerdir. Herkese anlatmanız sizin için olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Bozulur?

At Nalı Celbini Bozmak Mümkün müdür?

Her zehrin bir panzehiri olduğu gibi her büyünün de bir bozulma yolu vardır. Dolayısıyla at nalı celbini de bozmak mümkündür. Eşi başka kadına âşık olan kadınlar, çocuğu yanlış kişiyle birlikte olan anne babalar bu durumdan rahatsız olmaktadır. Bu durumda büyü yapıldığı fikri hasıl olabilir. Bir büyüyü bozmanın ilk yolu o büyünün varlığından kesin olarak emin olmak gerekir. Kesin olarak emin olmadan insanları büyü yapmakla itham etmek son derece risklidir. Bu nedenle güvenilir bir medyum hocaya giderek durum tüm ayrıntılarıyla anlatılır. Medyum hoca da havas ilmini kullanarak kimsenin görmediğini görür, bilmediğini bilir. Böylece size net bir şekilde büyü olup olmadığını açıklar. Eşinize, sevgilinize, nişanlınıza ya da evladınıza büyü yapıldığını tespit ettiği anda sizin de talebiniz doğrultusunda bu büyüyü bozma işlemlerini başlatır.

Büyü bozma işlemlerinin bazılarında olduğu gibi bu işlemde de materyal önemlidir. At nalı celbinde büyü bir materyal olan at nalın bağlanmıştır. Dolayısıyla bu materyalin bulunması ve yok edilmesi önem arz eder. Medyum hoca sizden de aldığı bilgiler doğrultusunda at nalının gömüldüğü noktayı bildirir. Siz de gidip o noktadaki at nalını yok ederek büyünün etkisini yok etmiş olursunuz. Bazen de at nalı suya atılarak büyü yapılmıştır. Bu durumda materyali bulmak imkansızdır. Bu şekilde at nalı celbini bozmak oldukça zorlaşır. Medyum hocanın deneyimi sayesinde yine de büyüyü bozmak mümkündür. Bazen de büyüyü bozmak yerine karşı bir büyü yapılır. Eşinizin diğer kadından soğuması, çocuğunuzun yanlış kişiyle arkadaşlığı bırakması şeklinde yeni bir büyü yapılır. Böylece siz de dileğinize kavuşmuş olursunuz.

At Nalı Celbi Duası

Papaz duası, at nalı celbi duası gibi işlemler güçlü dua işlemlerindendir. At nalı celbinin tutması için sadece bir at nalı temin edip eritmek yeterli değildir. Birtakım dualar, ritüeller uygulanmalıdır ki at nalı celbi tesirli olabilsin. Öncelikle kulaktan dolma, yalan yanlış bilgilerle at nalı celbi uygulanmamalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle tecrübeli bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Medyum hocanın belirlediği ritüellere eksiksiz uyulmalıdır. Medyum Medyum Mesih hocamız bu konuda derin tecrübelere sahiptir. Hocamızın yetenekleri kendisi çok küçük yaşlardayken keşfedilmiştir. Bu yeteneği doğrultusunda size gerekli olan duaları ve yöntemleri göstereceğinden emin olabilirsiniz. Gizli ilimler konusunda geliştirmiş, tecrübeli Medyum Mesih Hocamızla iletişime geçerek sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Hocamızın duaları ile hayalini kurduğunuz mutlu yuvaya en hızlı şekilde ulaşmanız mümkün. Bizlere internet sitemizde yer alan iletişim bilgileri ile ulaşmanız mümkün.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu