Büyüler

Ayırma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü iki kalbi, iki birbirine yakınlık duyan kişiyi birbirinden uzaklaştırmak, aralarında manevi bir yöntem aracılığı ile soğukluk oluşturmak amacı ile uygulanan işlemlerdendir. Birbirine yakın iki kalbi birbirinden soğutmak, uzaklaştırmak için yapılır. 

Ayırma büyüsünün farklı uygulama şekilleri bulunmaktadır. Nasıl yapılacağı şu şekilde sıralanabilir;

 • Ayırma büyüsü bir makas ve ayrılması talep edilen kişilerin fotoğrafları veya isimlerinin yazıldığı özel bir kağıt ile uygulanmaktadır.
 • Sabun ve ip kullanılarak da uygulanan ayırma büyüsü çeşitleri mevcuttur.
 • Ayrılması istenilen kişilerin saç teli, sakal kılı gibi özel eşyalarının kullanılarak uygulandığı ayırma büyüleri de bulunmaktadır.
 • Eşyaların, nesnelerin toplanmasının ardından uzman kişi uygun sözcükleri kullanarak bir dua hazırlar ve büyü uygulamasını tamamlar.

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Yan yana gelmesi istenmeyen, birbirine karşı yakınlık kurması bir ilişki içerisinde mutlu olması istenmeyen tarafların üçüncü kişileri bu ilişkileri bozmak, onları ayırmak amacı ile hareket eder. Bu hareketin sonucu ayırma büyüsü işlemine kadar gidebilir. Ayırma büyüsü yöntemini seçen kişi birbirini seven ve ilişki kuran çiftleri uzaktan izleyen ve bu mutluluğa engel olmak isteyen kişiler olabilmektedir. Aynı zamanda çiftlerin birbirine iyi gelmediklerini gören fakat bunu sevgili olan kişilerin görmeyeceğini bildiğinden onları ayırarak sağlıklı yaşamalarına döndürmek isteyen kişiler ayırma büyüsü yolunu seçeceklerdir. 

Ayırma büyüsü birbirini severek bir ilişki içerisinde olan sevgililere, evlilik birliklerini kurmuş çiftlere, evlilik yolunda olan ciddi düşünen nişanlı çiftlere uygulanmaktadır.  

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgilileri ayırma büyüsünün yapım aşamaları şu şekildedir;

 1. Ayrılması istenilen sevgililerin özel bir eşyası temin edilmeli ve uzmana teslim edilmelidir.
 2. Genellikle bu özel eşya olarak saç teli tercih edilmektedir. Erkek ve kadına ait saç teli yan yana getirilir ve bir düğüm atılır.
 3. Düğümün ardından uzman iki tarafın birbirine soğuması ve uzaklaşması adına uygun tılsımlı sözleri söyleyerek saç tellerini keser.
 4. Ardından iki saç teli de birbirinden ayrı olarak tılsımlı sözcüklerle yakılır ve ayrılma büyü işlemi gerçekleştirilir.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Domuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü güçlü ve keskin belirtileri olan manevi yöntemlerdendir. Ayırma büyüsünün belirtilerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

 1. Büyünün uygulandığı kişi kendi yakın çevresine karşı mesafeleri hissetmeye başlar. Yakınlık kurduğu ilişkileri sorgular ve dolayısıyla düşünceli, içine kapanık bir döneme girer.
 2. Kişi kendisini etrafına karşı kapatır. Daha yalnız takılmaya, odasından çıkmamaya, daha az konuşmaya başlar.
 3. Kişi sık sık karamsar rüyalar da görmeye başlamaktadır.
 4. Büyünün belirtilerinden birisi de kişinin daha agresif ve saldırgan olmaya başlamasıdır.
 5. İlişki içerisinde daha önce gözüne batmayan durumlar rahatsız etmeye ve bu durumlardan dolayı da sık sık tartışma başlatmaya hazır olacaktır.
 6. Kişi hissettiği buhranlı duygu durumlarından çevresinden ve ilişkide olduğu kişiden uzaklaştığında kurtulacağı düşüncesine kapılır ve sonucunda ilişkisini sonlandırır. 

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsünün bozulma işleminin gerçekleştirilmesi için öncelikle bu büyünün kesin varlığının teyit edilmesi önemlidir. Büyünün ortada olduğu durumlarda onu bozmak mümkündür. Ayırma büyüsü kişiye yapılmış ve etkileri görülmüş, işlem tutmu olmalıdır. Bu durum kişinin yakın çevresi tarafından fark edilerek tespit edilebileceği gibi uzman kişinin yaptığı bakım işlemleri ile de tespit edilir. 

Ayırma büyüsünü mutlaka bir uzman bozmalıdır. Uzmandan destek almak tehlikeli sonuçlar doğurmaması için önemlidir. 

Ayırma büyüsünün bozulması için öncelikle birbirinden kopan, ayrılan çiftlerin bir araya getirilmesi gereklidir. Ardından çiftlerin özel eşyaları veya özel biglieri toplanarak uzmana iletilmelidir. Büyü bozma işleminde tekrar arafların yakınlaşması adına farkı ritüel ve dua işlemleri uygulanmaktadır. Aşk ve muhabbet duası ile ayrılan çiftler yeniden birleşerek birbirlerine yakınlık duymaya başlayacaklar ve büyü bozma işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Sevgilileri Ayırma Büyüsünün Zararları Nelerdir?

Büyüler insanın özgür iradesine direkt müdahale eden işlemlerdir. İslam dini açısından büyü gibi tehlikeli işlemler yasak ve günah sayılmaktadır. Kadere insan müdahalesi anlamına gelen büyü gibi işlemler tehlikeli sonuçlar doğurabileceği gibi kşilere zarar verebilecek olayların gerçekleşmesine sebep olacağından dolayı da yasak görülmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Muhabbet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Sevgilileri ayırma büyüsü gibi işlemler zararlıdır çünkü başta kadere ve insanın kendi özgür iradesine zarar vemektedir. Kişi kendi verdiği kararlar, kendi duyguları ile hareket edemez hale gelir ve yönetmeye başlar. Bu durumda da yapabilecekleri, sergileyebileceği davranışlar kendi yönetiminden çıkarak zarar verici seviyelere ulaşabilir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu