Büyüler

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü adından da anlaşıldığı gibi seven iki kişiyi ya da birbirini seven eşleri ayırmak için yapılan bir büyüdür. Yapılan büyü ile birbirini seven kişiler bir anda hiçbir neden yok iken birbirlerinden uzaklaşabiliyorlar. Özellikle mutlu beraberlikleri gören ve kişiler ayırma büyüsü ile sevenlerin ayrılmasına neden olabiliyor. Bazen de artık hayatınızda olmasını istemediğiniz kişileri uzaklaştırmak amacı ile bu büyü yapılmaktadır. Bunun için de uzmandan destek almak gerekmektedir.

Özellikle sevgi ve aşk konularda doğal yollardan başarılı olamayan insanların büyü yöntemlerine başvurduğu bilinmektedir. İnsanları bir araya getirmek için büyü yapıldığı gibi, birlikte olan insanların da ayrılması için büyü yapıldığı bilinmektedir. Özellikle bir arada olmasını istemediğiniz kişilerin ayrılmasını istiyorsanız, bu konuyu çok dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz.

Evli veya bir arada olan çiftleri ayırmak ve ayrılan çiftlerden biriyle bir arada olmak isteyen insanların, bu büyü yöntemine başvurduğu bilinmektedir. Ayırma büyüsü olarak karşımıza çıkan bu büyü yöntemi oldukça yaygındır ve gerçekten etkili bir büyü olarak dikkat çekmektedir. Son derece etkili bir büyü yöntem olmakla beraber ayırma büyüsü insanların ayrılması için kullanılan bir yöntem olarak dikkat çekmektedir.

Ayırma Büyüleri

Papaz büyüsü, ayırma büyüsü gibi büyüler kara büyü olarak gösterilebilir. Ama birbirlerine zarar veren ya da verecekleri belli olan insanları fazla gecikmeden ayırmak için kullanıldığında hayırlı bir amaca yönelik olarak yapılan büyü olarak da kabul edilebilirler. Fakat her iki durumda da söz konusu çifte iradeleri dışında bir şey yaptırmak söz konusudur. Dolayısıyla bu büyüyü ve tabi diğer büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin etraflıca düşünmeleri, kesin karar verdikten sonra bir uzmandan yardım istemeleri yerinde olur.

Her durumda oldukça etkili bir büyü olarak kabul edilen ayırma büyüsü, yardım ve destek almadan çok zor yapılabilen ve yine çok zor bozulan bir büyüdür. Çünkü büyü bozmak için başvurulan ilmi havas bile onlarca yıl eğitim aldıktan sonra uzmanlık kazanılan bir ilimdir. Yetkisiz ve bilgisiz kişilerin büyü yapmaya ya da yapılan büyüleri bozmaya çalışması istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Bazı durumlarda ise gerçek manada birbirini seven insanlar için, bu büyü oldukça veballi bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar aşk ve sevgiyi doğal yollardan bulduğu zaman, bunun çok daha organik sonuçlar vereceğini söyleyebiliriz.

İkili ilişki ve diyalog konusunda yeterli beceriye sahip olmayan insanların ise ikili ilişkiler konusunda önemli bir sıkıntı yaşadığı bilinmektedir. Bu ilişkileri görüp kıskançlık duyan insanların ayırma büyüsü gibi bir yönteme başvurduğu bilinmektedir. Hem büyü yaptırmak yanında oluşmuş bir büyü bozmak için kendi branşında uzman olan medyum ve hocaların yapacağı çalışmalar gerçekten çok büyük önem taşımaktadır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Kısmet Açma Büyüsü

Bu büyü ile karşı karşıya kalmış olan insanların sevgisinde azalma olabilir. İyi giden bir ilişki bozulabilir ve insanlar artık kavga etmeye başlayabilir. Özellikle insanların kalbinde birbirine karşı duyulan soğukluk ile birlikte ilişkilerin bitme noktasına geldiği görülmektedir. Aslında sağlıklı giden bir ilişki ile birbirine bağlı olan insanlara bu büyü yapmak çok sakıncalı bir durumdur.

Bazı insanlar o kadar çaresiz kalmıştır ki büyü yapmak tek çare gibi onların gözüne görünebilir. Daha sonrasında ise ayrılan çiftlerden birini kendine isteyen insanların bağlama büyüsü ile birlikte yeni bir yola girdiği görülmektedir.

Kısaca ifade etmek gerekirse bu büyü sayesinde çiftleri ayırmak mümkün olabilir ama kişilerin kendi iradeleri ağır bastığında ya da olaya başka bir büyü uygulaması karıştığında farklı sonuçlara ulaşılabilir. Her durumda bu büyünün ve diğer büyülerin işinin ehli bir kişi tarafından yapılması veya bozulması gerekmektedir. Ancak bu durumda istenmeyen sonuçların bertaraf edilmesi mümkün olacaktır.

Eşleri birbirinden ayırma büyüsü sayesinde karı kocayı kesin olarak ayırmak mümkün olabilir. Türkiye nin alanında en önde gelen ismi olan Medyum Mesih Hoca, ilim sahibi olan ve uzun yıllar boyunca bu alanda çalışmış olan hocalardan birsidir.  Ayırma büyüsü hakkında bilgi almak için kendisiyle görüşebilirsiniz. Ama isteğiniz ne olursa olsun, eşleri ayırma büyüsü gibi büyüler çok dikkatli yapılmalıdır. Gerçekten istemeden ve uygun yollar kullanılarak yapılmayan büyüler, uygunsuz biçimde yapılan ayırma büyüleri istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Son derece sorunlu ve vebali yüksek bir iş olduğu gibi bu konuda karar vermeden önce çok dikkatlice düşünmeniz gerekiyor. Zira ayırma büyüsü yapılması ve bozulması oldukça zor bir büyü olarak dikkat çekebilir. Bazı durumlarda bu tip büyüler için hüddam kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle cinlerin devreye girmesiyle birlikte bu büyü yöntemi hem yapan hem de yapılan kişi için farklı sonuçlar ortaya koyabilir.

Bir şekilde insanların vazgeçmediği yöntemlerden biri olan ayırma büyüsü konusunda, geçmişte ve bugün de çalışmalar devam etmektedir. Her ne kadar basit malzemeler kullanırsa bile oldukça karmaşık bir büyü yöntemi ile birlikte ortaya çıkan sonuçlarında çok etkili olduğunu söylemek mümkündür.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Sevgi Büyüsü

Günümüzde büyük konusunda özellikle İnternet üzerinden çok geniş bilgilere ulaşabilirsiniz aynı zamanda hoca ve medyum ihtiyacını yine bu gelişmiş yönteminin avantajları size en iyi şartlarda ulaştırmaya devam edecektir. Gerek ayırma büyüsü gerekse de bu büyüyü bozma konusunda yapılan çalışmalar için uzmanlardan yardım almak çok önemlidir.

Büyü uygulamaları basite alınacak işlemler değildir. Büyünün etkili olması için uzmandan yardım alınmalıdır. Büyünün yapılması ile kısa zamanda eşler ya da sevgililer birbirinden ayrılacak ve istenilen hedefe ulaşılacaktır. Büyünün yapılabilmesi için kişilerin özel eşyalarına, resmine ya da kendi bedenlerine ait saç teli, tırnak gibi özel materyallere ihtiyaç vardır. Ardından birtakım ritüeller uygulanır ve dualar okunur.

Kısa sürede etkisini gösteren büyü sonrasında sevenler bir anda birbirlerinden soğur ve ayrılma noktasına gelirler. Doğal yollar ile bunu başaramayanlar büyü ile isteklerine kavuşabilirler. Her türlü büyü istense de ayırma büyüsü çok fazla tercih edilmektedir. Etkili bir yöntem olduğu için bu yöntem insanların her zaman dikkatlerini çekmektedir.

Birbirleri ile iyi geçinen sevgililer ya da eşler başkaları tarafından kıskanılan çiftler olabiliyorlar. Kendi ilişkileri iyi gitmeyenler bu büyüye başvurarak birbirini seven çiftleri ayırmak isteyebiliyorlar. Büyüyü yaptırmak için de bir uzmandan destek almak gerekiyor. Büyünün etkisi altına giren kişilerin ilişkileri bozulmaya başlıyor ve insanlar bir anda kavga edebiliyorlar. Aslında büyü ile insanların hayatlarına müdahale edilmiş oluyor. Bunun için büyü yaptırmak isteyenlerin bu konuya karar vermeden önce çok iyi düşünmesi ve ona göre karar vermesi önemli.

Ayırma büyüsü yönteminde cinler kullanılmaktadır. Bunun için evde büyü denemeleri yapılmamalıdır. Çünkü sonuçlar üzücü olabilir. Büyü yaptıran ya da büyüye maruz kişi için tehlikeli olabilir. Malzemeler kolay bulunabilir. Fakat yapılacak işlemler ile ilgili bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Ayırma büyüsü yaptırmak ya da bozma işlemleri için mutlaka uzman bir medyum ya da hocadan yardım alınmalıdır.

Medyum hoca ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir yardım almalısınız. Unutulmamalı ki her işi erbabına danışarak ya da yardım alarak yapmak gerekir. Doğa üstü olarak isimlendirilen uygulamalar yapılırken bu kaideye daha fazla dikkat etmek gerekir. Çünkü büyü yapmak veya büyü bozmak için gizli ilimler denilen ilimler konusunda uzmanlaşmak, uzun yıllar süren bir eğitim almak ve tecrübeler edinmek gerekir.

Örneğin Medyum Mesih Hoca bu konuda yüzyılların birikimine sahip olan ailesinin desteği sayesinde ve kendi yoğun çabaları sayesinde 20 yılı aşan bir eğitim  süreci sonunda gizli ilimler ve büyüler konusunda uzmanlaşmıştır. Tabi sadece bu eğitimi almak da yeterli olmayabilir. Doğuştan gelen yeteneklere sahip olmaki eskilerin “tılsımlı” dedikleri kişilerden birisi olmak da önemlidir. Bu yeteneklere, eğitime ve bilgi birikimine sahip olan Medyum Mesih Hoca; büyü uygulamaları konusunda yardım alabileceğiniz en uygun kişidir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Büyü Bozma Nedir?

Sorunlu giden ilişkileri bitirmek amacı ile de ayırma büyüsü yapılmaktadır. Özellikle yolunda gitmeyen evliliklerde sorunlar yaşayan çiftlerin kolay bir şekilde ayrılmaları bu büyü ile gerçekleşebilir. Bazen doğal yollar ile bunu başaramayanlar olabilir. Birbirlerine zarar vererek kişilerin yıpranmalarına neden olan ilişkilerin bitmesi her iki kişi için de daha iyi olabilir.

Ayırma büyüsü belirtileri ise söz konusu olan kişilerin birbirleriyle geçinememeleri, kavga etmeleri, birbirlerinden soğumaları biçiminde ve oldukça açık biçimde görülebilir. Tabi bu belirtilerin ortaya çıkması kişilerin ilişkilerine ve kendi kişiliklerine bağlı olarak farklı zamanlar alabilir. Ayırma büyüsü işin erbabı bir medyum tarafından yapılmışsa, biraz uzun sürse de bu sonuçların ortaya çıktığı görülebilir. Doğru bir medyumdan destek alarak ayırma büyüsü yapıldığında ise insanlar daha kolay bir şekilde ayrılabilirler.

Peki, ayırma büyüsü bozulabilir mi? Uzman bir medyumun yapılan tüm büyüleri bozması mümkündür. Ayırma büyüsü bozma konusunda da uzman desteği almak önemlidir. Eşinizde ya da yakınınızda büyü olduğundan şüpheleniyorsanız büyü olup olmadığını anlayabilecek kişi medyum olacaktır. Kişide büyü olup olmadığının anlaşılmasından sonra ise büyü bozma işlemleri gerçekleştirilir. Büyü yaptırmak ya da büyü bozma konusunda uzmandan yardım almak yeterli olacaktır.

Büyülerin bozulması aşamasında yine uzman medyumun ya da hocanın söylediklerini yapmak, verdikleri malzemeleri kullanmak ve duaları ve diğer uygulamaları eksiksiz olarak yerine getirmek gerekir. Büyü bozmak bazı durumlarda büyü yapmaktan daha zor olabilir. Farklı bir hoca ya da medyum tarafından yapılan büyüyü bozmak için yapılan uygulamanın ne olduğunu tam olarak tespit etmek ve büyüyü bozmak için yapılacak işlemlerin neler olduğunu bilmek gerekir.

Kısacası büyü yapmak için olduğu gibi büyü bozmak için de en bilgili, en yetenekli ve en tecrübeli medyumdan yardım almalısınız. Ailesinden gelen yeteneğini ve bilgisini yaptığı uygulamalarla tecrübe birikimine dönüştürmeyi başaran Medyum Mesih Hoca, bu konularda yardım alabileceğiniz en uygun kişidir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu