Büyüler

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü birbirine güçlü ve sonsuz bağlar ile bağlanarak birbirinden başka bir yol görmemesi istenilen kişiler adına yapılan bir işlemdir. Bağlama büyüsü ile çiftler birbirine daha bağlı, ilişkileirne daha sadık, daha aşık hale gelirler. Bu manevi yöntem sayesinde kişiler hem ilişkilerine hem de ilişkide oldukları kişiye karşı kendilerini daha bağlı daha sadık hissetmeye başlarlar. Bağlama büyüsü yapılırken en bilinen teknik kırmızı ip kullanımıdır. Bu eski Çin geleneklerinden gelen bir yöntemdir. Kırmızı ip kullanılarak çiftler birbirine sonsuz bağlarla bağlanırlar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapılışı aşağıda listelenmiştir.

 1. Öncelikle bir uzman kişiden yardım alınmalıdır. İşinde uzman bir kişiye ulaşarak ne için bağlama büyüsü yapılmak istendiği açık şekilde belirtilmelidir.
 2. Bağlama büyüsünün yapılma amacı kesin olarak belirlenmelidir. Kişi ne için kimin için bu işlemi seçtiği konusunda net olmalı ve bunu açıkça ifade etmelidir.
 3. Bağlama büyüsü yapılacak kişiler birbirini tanıyor olmalıdır. Bu işlem çiftler için yapılmaktadır.
 4. Bağlama büyüsü için gerekli olan kısımların tamamlanmasının ardından uzman kişi iki fotoğraf veya saç teli isteyecektir. Büyünün yapılacağı tarafların fotoğraflarının veya saç tellerini teminin ardından işlem başlar.
 5. Uzman kişi fotoğraflara kırmızı bir ip bağlar ve bu ipe düğüm atar. Bu düğüme de kendi hazırladığı özel duaları eder. Bu duralar kişilerin birbirine yakınlaşma amacı taşımaktadır ve tılsımlı kelimeler de bu yönde olmaktadır.
 6. İpin kesilmesinin ardından da tarafların cüzdanında veya bileğinde bu ipin bir parçasını taşıması istenerek işlem bitirilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü bozulması işlemi için gerekli olan belirli adımlar vardır. Büyünün nasıl bozulacağı ve gereklilikler şu şekilde sıralanabilir;

 1. Bağlama büyüsünün bozulması için öncelik büyünün kesin olarak varlığının kanıtlanmasıdır. İki kişinin bağlama büyüsü ile birbirine bağlı olduğu konusunda net olmak bozma işleminin gerçekleşmesi adına önemlidir.
 2. Öncelikle uzman kişi bir bakım yaparak büyünün varlığını teyit etmiş olur. Bağlama büyüsünün varlığının kanıtlanmasının ardından uzman büyünün yapıldığı ipin bulunmasını talep edebilir.
 3. Uzman kişilerin birbirinden ayrılması, bağlama büyüsünün bozulması için büyünün yapılırken kullanılan kırmızı ip yakılır. Bu işlem sırasında uzman kişi tılsımlı sözcükleri kullanır.
 4. Bağlama büyüsü bozulurken nas ve felak okunur ve ardından uygun tılsımlı sözcükler ile büyünün bozulması gerçekleştirilir.
 5. Büyünün bozulmasının ardından talep doğrultusunda soğutma büyüsü de uygulanabilmektedir.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Süryani Büyüsü Nedir? Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün görülen belirtileri şunlardır;

 • Bağlama büyüsü uygulanan çiftler birbirlerine karşı kendilerini daha aşk dolu hissederler.
 • Aralarındaki elektriğin ve çekimin arttığını bu dolu duygular dolayısıyla da sürekli birbirlerinin yakınlarında olmak, daha temas içerisinde birbirlerine karşı daha ihtiyaç sahibi hissederler.
 • Bağlama büyüsü yapılmasının ardından büyünün uygulandığı kişiler hissettikleri farklı ve yoğun duygular dolayısıyla kendilerini daha dışa dönük veya tam tersi daha içe kapanık hissetmeye başlarlar.
 • Aralarındaki ilişkide dalgalanlamalar, tartışmalar ve soğukluk bulunan çiftler büyünün etkisi ile aniden duygu değişimleri yaşayarak aralarındaki soğukluğa dayanamaz hale gelirler.
 • Çiftler hem birbirlerine karşı hemde ilişkilerine karşı daha sadık ve vefalı hissetmeye başlarlar. Belirtiler arasında bulunan durumlarında birisi de kişilerin önceden gözlerine batan durumları zorlanmadan görmezden gelmeye başlamaları olacaktır.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

 • Bağlama büyüsü birbirini seven, uzun bir ilişkide olan fakat araları son zamanlarda soğuk, eskisi kadar yakın olmayan sevgili çiftlere,
 • Evlilik birliğini kurmuş fakat ilk zamanların getirdiği o stresi ve sıkıntılı dönemleri atlatamamış bu streslerin de ilişkilerinin zedelenmesine izin vermiş evli çiftlere,
 • Ciddi bir yola girmiş, bu yol içerisinde gerek ailelerin gerekse stresin getirdiği zorluklar yüzünden birbirinden soğumuş nişanlı çiftlere bağlama büyüsü yapılmaktadır.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu