Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü, ilişkilerde mesele olduğunda, eşiniz veya sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanılan vakitlerde müracaatlan ve ilişkiyi toparlamak emeliyle değerlendirilen bir büyü türüdür.

Oysa ki, yolunda devam eden bir ilişkide gelecekte yaşanmaması istenilen olaylara fırsat vermemek için bağlama büyüsü yapıldığı vaziyetlerde ilişkide mesele olmadığı gözlenmiştir. Problemli ilişkilerde bağlama büyüsü tesir etmez mananına gelmez. Normal seyrinde devam eden ilişkilerde vakit mananında sorun olmayacağı için daha rahat davranmak olasıdır. Ayrılma rizikosu taşıyan olaylarda zaman hududu olduğu için sabırsızlanma ve hata yapma ihtimali yüksektir.

Aralarında her hangi bir nedenle sorun olan çiftlerin, eşlerinin kendilerinden başka hiç kimseyle ilgilenmemeleri ve tamamiyle kendilerine bağlanmaları, eşlerden biri olmadan diğerinin yapamamasını sağlayacak kadar etkili bir Vefk çalışmasıdır. Uzaktaki kişiyi bağlama büyüsü veya Erkeği kendine bağlamak için büyü isimiyle da dile getirilir, en çok seçenek edilen yoldur.

Birbirini seven ancak aralarında isimi konulmamış anlaşmazlıklar veyahut daimi gerginlik ve anlaşmazlıklar yaşayan çiftlerin, birbirlerine önceden olduğu gibi bağlı olmaları ve aşk, sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak yapılan başarılı çalışmalardır.

Bu çalışmanın neticeninde çiftler birbirlerine son derece bağlı, sevgi ve saygılı olacak, bu arada da tavır ve davranışlarıyla eşlerini kırmadan incitmeden ilişkilerini devam ettireceklerdir. Evli ve evliliğe yakın sözlü, nişanlı olan çiftlerin sevdiği kişinin kendisinden soğuduğunu hissetmesi halinde en çok tercih ettikleri başarılı bir metottur. Sevgilim Bana Bağlansın diyenlerin dertlerine çözüm bulacak en etkili çalışmadır.

Evli olan erkeğin veya kadının, hane dışındaki ya da iş etrafındaki diğer karşı cinslerden etkilenmemesi, gözünün yalnızca evini ve eşini görmesi, tamamen yuvasına bağlanması, tüm kazanç ve isteklerinin evinde gerçekleşmesi için yapılan büyülerdir. Kendi karısından başkasını gözü görmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan Bal Mumu Büyüsü başlıklı makalemizde bal mumu büyüsü ve bal mumu büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir