Vefkler

Bağlama Vefki

Bağ kurmak, insan hayatındaki en önemli adımlardan biridir. Ailemizle, işimizle, arkadaşlarımızla, eğitim sürecimizde, evcil hayvanlarımızla ve hatta kullandığımız eşyalarla dahi bağ kurarız. Şüphesiz ki en önemli bağ kurma şekli aşk hayatımızda kurduğumuz bağdır. Bir kişiyi görüp aşık olur, zamanla bağlanır ve bizi bir ömür etkileyecek bir ilişkiye başlarız. Karşıdaki kişiden de aynı şekilde bir bağ gerçekleşmesi durumunda mutlu ve huzurlu bir birliktelik sürdürülür. Ancak bazen bağ tek taraflı olarak kurulurken, karşı taraftan istenen yönde bir bağ kurulmaz. Bu da aşk hayatında sorunların çıkmasına neden olur.

Aşk hayatında yaşadığımız sıkıntılar yalnızca bir kişiyle olan ilişkimizi etkilemez. Mutlu ve huzurlu bir aşk hayatı olmayan kişiler, her alanda sıkıntılar yaşar. Geceleri uyuyamaz, iş ve eğitim alanında başarıyı yakalayamaz, doğru düzgün beslenemez bile. Bu nedenle birçok sıkıntı yaşar. Bu nedenle insanlar tarih boyunca aşk uğruna ve aşk için birçok fedakarlıkta bulunmuştur.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Aşk için yapılan işlemlerin en etkili olanları şüphesiz ki metafizik işlemlerdir. Büyü, vefk, muska, dua ve diğer ritüeller özellikle aşk amacıyla uygulanmaktadır. Bu işlemler arasında yer alan bağlama vefki, iki kişiyi birbirine aşk ile bağlamak amacıyla yapılmaktadır. Bağlama vefkini taraflardan biri veya ikisi yaptırabilir. Aynı zamanda iki kişinin mutlu bir birlikteliği olmasını isteyen üçüncü kişiler de bağlama vefkini sıkça yaptırmaktadır. Aşk hayatının dışında kişinin işine, okuluna, arkadaşlarına bağlanması için de bağlama vefki yapılabilmektedir.

Bağlama Vefki Neden Yapılır?

Bağlama ritüeli, bağlama duası, bağlama vefki gibi işlemler kişinin kendisine bağlamasını istediği kişiler için yapılır. Bağlama vefkinin en sık tercih edilme nedeni aşk hayatında yaşanan sorunlardır. Bu amaçla yapılan vefkler aşağıdaki gibidir:

  • Evli kişilerden birinin eşine sadakatsiz davranışlarını engellemek amacıyla eşine bağlama vefki yapılmaktadır.
  • Uzun süren ve sık sık yüzük atma olaylarının yaşandığı nişanlılık durumlarında evlilikle bağlama vefki yapılmaktadır.
  • Sevgililerin sık sık ayrılmaları karşısında çiftin birbirine daha sıkı bir şekilde tutunmaları için bağlama vefki yapılmaktadır.
  • Karşılıksız aşk durumunda, karşı tarafın ilgisini çekmek, bir ilişkiye başlamak için aşk bağlama vefki yapılmaktadır.
  • Mutlu bir ilişkiyi ya da evliliği daha da güçlendirmek için aşk ile bağlama vefki yapılmaktadır.
  • Evli bir erkeği ya da kadını eşinden soğutup başkasına bağlamak amacıyla bağlama vefki yapılmaktadır.

Aşk hayatının dışında bir kişinin yanlış arkadaş grubunu bırakarak daha düzgün arkadaşlar edinmesi için arkadaşlık ile bağlama vefki yapılabilmektedir. İyi bir geliri olmasına rağmen işine karşı isteksiz ve iş yerinde sorunları olan kişinin işine daha bağlı olması için bağlama vefki de sıkça tercih edilmektedir. Son olarak derslerine ilgisiz olan kişinin eğitim hayatında daha başarılı olması için derslerine bağlama vefki yapılabilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Döndürme Vefki

Karı Kocayı Birbirine Bağlama Vefki

Bağlama büyüsü, bağlama vefki evliliklerde kurtarıcı konumunda olan işlemlerdir. Evlilik daima kutsal bir müessese olmuştur. Herkes mutlu bir yuvası, sağlıklı çocukları, onu seven bir eşi olsun ister. Bu amaçla kurulan evliliklerin bazılarında ilk günden itibaren sorunlar yaşanır. Bazıları ise mutlu başlamasına rağmen zamanla çeşitli sorunlar baş göstermektedir. Her ne zaman ya da ne şekilde olursa olsun evlilikte yaşanan sorunlar hem karı kocayı hem çocukları hem de iki tarafın ailelerini mutsuz etmektedir. Bu nedenle evlilikteki sorunların aşılması için tüm aile bireyleri büyük bir çaba içine girer.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Tüm çabalara rağmen karı koca arasındaki sorunların çözülememesi nedeniyle bazı kişiler metafizik yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemlerden en yaygın olanı bağlama vefkidir. Bağlama vefki, karı kocanın aralarındaki sorunların çözülmesi için hazırlanan özel bir işlemdir. Çeşitli sembollerin, sayıların, duaların ve tılsımlı sözlerin işlendiği bağlama vefki oldukça etkilidir.

Bağlama vefkinin en sık tercih edilme nedeni karısını aldatan ya da karısına karşı ilgisiz olan kocaların bu davranışlarını tersine çevirmektedir. Evli bir erkeği karısına bağlamak amacıyla yapılan bağlama vefki ile karı koca arasındaki sorunlar bıçak gibi kesilir. Evine, eşine, çocuklarına karşı ilgisiz olan koca tam tersi yönde davranışlar sergiler. Eşiyle uzun uzun sohbetler eder, işi biter bitmez evine döner ve ailesi ile ilgilenir. Bu şekilde mutsuz aile ortamı yok olur. Bunun yerine huzurlu ve birbirine seven bir aile ortamı kurulur.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Karı kocayı birbirine bağlama vefkini sıradan kişiler hazırlayamaz. Karı ya da kocanın yanı sıra onların anneleri de sıkça bu vefki yaptırmaktadır. Bunun için öncelikle işin ehli, kudretli bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum hoca, bilgisi ve sizden aldığı bilgileri kullanarak oldukça etkili bir bağlama vefki hazırlar. Vefk hazırlandıktan sonra kısa süre içinde olumlu etkilerini gösterecektir.

24 Saatte Etkili Bağlama Vefki

Sevdiği kişiye kavuşamayan ya da kavuşsa da bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan kişiler için hayat dayanılmaz bir hal alır. Sevdiği ile mutlu olmak için her türlü yolu dener. Bu yollardan en sık tercih edilenlerden biri de metafizik yöntemlerdir. Sevdiği kişiyle kavuşmak ya da kavuşmuşsa yaşadığı sorunları aşmak isteyen kişiler çeşitli büyü, muska, ritüel, dua ya da vefk işlemleri yaptırmaktadır.

24 saatte etkili bağlama vefki en sık tercih edilen işlemlerden biridir. Yaşadığı sorunları bir an önce aşmak isteyen herkes bu işlemi yaptırmak istemektedir. Ancak oldukça etkili olan bu işlem herkese ve her durumda yapılmamaktadır. 24 saatte bağlama vefki yaptırmak için öncelikle aktif bir ilişkiniz olması gerekmektedir. Yani karşılıksız aşk ya da ayrılık durumlarında bu vefk yapılamaz. Örneğin beğendiğiniz kişinin size aşık olmasını istiyorsanız ya da ayrıldığınız kişinin size geri dönmesini istiyorsanız bu işlem yapılmamaktadır. Bu sorunlar için medyum hocaların yapacağı başka işlemler söz konusudur.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Vefki

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

24 saatte etkili eden bağlama vefki için, vefk yapılacak kişilerin devam eden bir ilişkileri olmalıdır. Bu ilişkinin henüz ayrılık, yüzük atma ya da boşanma gibi şekillerde bitmemiş olması gerekmektedir. Çünkü 24 saatte etkili bağlama vefki sırasında medyum hoca oldukça etkili bir şekilde vefk hazırlar. Aynı zamanda bağlanmasını istediğiniz kişi ya da kişilerin içmesi için özel bir su hazırlar. Bu suyu içen kişi hızlı bir şekilde size bağlanacaktır.

24 saatte etki eden bağlama vefki basit bir işlem değildir. Yalnızca bağlama vefki hazırlanması ile işlem tamamlanmamaktadır. Bu işlem aslında bir ritüeldir. Ritüelin tamamlanması için medyum hoca tarafından hazırlanan özel suyun içilmesi de bu işleme dahildir. Dolayısıyla büyü ve vefk işinden iyi anlayan, yetenekleri doğuştan gelen bir medyum hocaya başvurmak gerekmektedir. Medyum hoca sizden aldığı bilgilerle özel dua ve sembolleri içeren vefk işleminin ardından, içilecek suyu da teslim eder. Böylece ritüel tamamlanır ve kişiler kısa sürede birbirine muhabbet ile bağlanacaktır.

Evde Bağlama Vefki

Evde Bağlama Vefki

Büyü ve vefk işlemlerinde en çok merak edilen konulardan biri de evde bağlama vefki yapılıp yapılamayacağıdır. Öncelikle her türlü büyü, vefk, muska, dua, ritüel ve benzeri işlemler medyum hocalar tarafından yapılması gereken, oldukça etkili işlemledir. Bu işlemleri yapabilmek için hazır tarifler işe yaramaz. Hatta bazen istenmeyen, geri dönülmesi çok zor ya da imkansız sonuçlar ortaya çıkabilir. Çünkü metafizik işlemler için havas ilmine vakıf ve ruhani alemle iç içe olmak gerekmektedir. Bu da yalnızca yetenekleri doğuştan gelen ve ömrünü bu uğurda feda eden medyum hocaların yapabilecekleri işlemlerdir.

Medyum hocaların yönlendirmesi ile evde birçok büyü, dua ve ritüel işlemi yapılabilmektedir. Ancak vefk işlemleri bunlardan biri değildir. Vefk hazırlamak son derece özel yetenekler gerektiren bir işlemdir. Çünkü vefk sırasında ebced hesabına dayalı sayılar, özel semboller ve tılsımlı sözler kullanılır. Bunlar da özel el yeteneği ve bilgi gerektirir. Bu işlemlerin sıradan insanlar tarafından yapılması imkansızdır.

Başka birisi için hazırlanan vefki bire bir kopyalansa dahi sizin için hiçbir etkisi olmayacaktır. Çünkü bağlama vefki kağıdının üzerinde yer alan dua ve tılsımlı sözlerde sizin ve size bağlanmasını istediğiniz kişinin adı, doğum tarihi gibi bilgiler yer almaktadır. Aynı zamanda vefkte yer alan dua ve tılsımlı sözler genellikle Arapça olarak tercih edilir. Bu da sizin kendi kendinize hazırlayamayacağınız bir işlemdir. Bu nedenle etkili ve kesin sonuç için öncelikle işin ehli bir medyum hocadan yardım talep etmek gerekmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Getirme Vefki

Uzaktan Bağlama Vefki Yapılır Mı?

Bağlama vefki yaptırmak isteyen kişiler çeşitli nedenle sevdikleri kişiden ayrı düşmüş olabilirler. Bir araya gelmenin mümkün olmadığı durumda uzaktan bağlama vefki yapılabilmektedir. Medyum hocanın makamına gitme imkanı olmayan kişiler için de uzaktan bağlama vefki yapılabilmektedir. Bunun için medyum hoca ile Whatsapp üzerinden yazışarak ya da telefonla arayarak iletişim kurmanız gerekmektedir. Medyum hoca size çeşitli sorular soracaktır. Bu sorular genellikle adınız, soyadınız, sevdiğiniz kişinin adı soyadı, doğum tarihiniz gibi basit sorulardır. Bu sorulara doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekmektedir.

Medyum hoca sizden aldığı bilgiler doğrultusunda etkili bir bağlama vefki hazırlar. Bu vefkin görüntüsünü sizinle paylaşır. Siz de kağıda çıktısını alarak medyum hocanın tarif ettiği şekilde katlayarak, muhafaza edebilirsiniz. Uzaktan hazırlanan bağlama vefkinin diğer bağlama vefklerinden herhangi bir farkı yoktur. Aynı şekilde etkili ve kesin sonuç verecektir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Uzaktan bağlama vefki sayesinde sevdiğiniz kişiden tamamen kopmuş olsanız dahi size yeniden aşkla bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki size bağlanmasını istediğiniz kişinin sizinle bir ilişkisinin olması gerekmektedir. İlişkiden kasıt illa bir birliktelik olması değildir. Aranızda bir tanışma durumu olması yeterlidir. Yani sizi hiç tanımayan ya da televizyondan, sosyal medyadan gördüğünüz kişilere yapılan bağlama vefkinin herhangi bir etkisi olmayacaktır. Size bu yönde vaatlerde bulunan sahte hocalara itibar etmemeniz gerekmektedir.

Bağlama Vefki Nasıl Bozulur?

Kişilerin bir ilişkiye başlaması ya da sorunlu giden bir ilişkide sorunların çözülerek mutluluk yakalanması son derece normaldir. Ancak bu olaylar hayatın akışına uygun olmayacak şekilde hızlı bir şekilde olduysa bir bağlama vefki yapıldığından şüphe edilebilir. Her vefk yapıldığı gibi bozulabilir de. Ancak öncelikle ortada bir vefk olup olmadığından kesin olarak emin olmak gerekmektedir. Şüphe ve zan üzerine bozma işlemleri yapılmamaktadır.

Size ya da etrafınızdaki herhangi bir kişiye bağlama vefki yapıldığından şüphe etmeniz durumunda, öncelikle bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Medyum hoca sizden aldığı bilgileri de kullanarak metafizik alemle iletişime geçer. Böylece size ya da etrafınızdaki kişiye bir bağlama vefki yapılıp yapılmadığını öğrenir. Eğer gerçekten bir vefk yapılmışsa bozma işlemi gerçekleştirilebilir.

Her vefk yapıldığı şekilde bozulur. Medyum hoca, havas ilmini kullanarak size yapılan vefki bozacak bir vefk hazırlar. Eğer vefk su içirme ritüeli ile tamamlanmışsa karşı etki edecek bir su hazırlar. Böylece kısa süre içinde bağlama vefkinin etkisinden çıkarak, özgür irade ile hareket edersiniz.

Profesyonel Medyum

Profesyonel Medyum Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Profesyonel Medyum Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu