Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü, evliliklerde eşlerden birinin boşanma düşüncesi olduğu halde diğer eşin boşanma kararına karşı çıkması vaziyetinde, eşin bu boşanma kararını kabul etmesini sağlamak için yapılan ikna etme büyüsü yoludur.

Eşlerden biri değişik nedenlerle eşinden ayrılma kararı almış ve bu kararını eşiyle paylaşmış olmasına karşın diğer eşin bu karara karşı çıkması, kabul etmemesi veyahut tehdit ederek şiddet uygulaması halinde meselesiz bir şekilde eşin boşanma kararını kabullenmesi emeliyle yapılır.

Boşanma kararı da aynı evlilik kararı gibi eşlerin ortak kararıyla gerçekleşir. Bu kararın dini açıdan bir mahsuru yoktur. Ancak; bu kararın haklı ve kabul edilebilir sebeplere dayanmış olması gerekir. Elbette evlilik fedakarlık ve fedakârlık isteyen bir müessesedir.

Karşılıklı anlayış, sabır ve nezaket gerektirir. Bu çabalar tek taraflı olup eşlerden birine işkence etme veya eşi görmezden gelme noktasına gelmişse, o takdirde bu beraberlik çekilmez hale gelir.

Yaşanan bu rahatsızlığın eşle paylaşılması halinde eşiniz vurdumduymaz bir tavırla her şeyi normal görüyor ve aynı şekilde davranmaya devam ediyorsa, içinden çıkılmaz hale gelir. Hem de bazen tartışmalar hakaret, şiddet, tehdit gibi sonuçlar doğurabilir.

Bir önceki yazımız olan İş ve Şans Büyüsü başlıklı makalemizde iş bulma büyüsü, iş büyüsü ve şans büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir