Büyüler

Büyü Bozma Nedir?

Büyü, şeytani cinlerden de yardım alınarak yapılan ve insanların düşüncelerini ve duygularına etkilemeye yönelik yapılan işlem olarak tarif edilebilir. Birçok farklı büyü çeşidi olduğu gibi aynı isimle anılan büyünün farklı sonuçlara ulaşması için yapılan farklı uygulamalar da vardır.

Eski çağlardan beri insanlar büyülere ilgi duymuş ve günümüze kadar uygulanarak gelmiştir. Büyülerin insanlar üzerinde ne kadar etkili ve tehlikeli olabileceği bilinmektedir. Yapılma amacına göre iyi niyetli olduğu gibi bazen insanlara zarar veren büyülerde bulunmaktadır. Kötü amaçlar için yapılan büyüler insanların hayatlarını olumsuz olarak etkilemektedir.

Özellikle kara büyüler kişilerin hayatlarında önemli değişikliklerin yaşanmasına ve istemedikleri olayların içerisine girmelerine neden olabilir. Elinde olmadan hiçbir neden yokken sevdiğinden ayrılabilir ya da işleri yolunda gitmediği için maddi kayıplar yaşayabilir.

Örneğin kaşık büyüsü eşleri, sevgilileri ayırmak için yapılabileceği gibi iki insanı birleştirmek için de yapılabilir. Uygulamadaki diğer farklılıkların yanı sıra bu işlemde en göze çarpan farklılık, amaca göre kaşıkları sırt sırta ya da yüz yüze bağlamaktır.

Dolayısıyla büyülerin istenen sonuçlara varması için uygulamaları doğru şekilde yapmak, doğru tılsımlı sözcükleri okumak ve doğru malzemeleri-bilgileri kullanmak gerekir. Bu işlemleri doğru sırayla yapmak için de mutlaka ilmi havas ve hüddam ilmi gibi konularda bilgi sahibi olmak hatta uzman olmak gerekir. Deneyimli, bilgili ve tecrübeli bir medyum kişinin hangi büyünün etkilerine maruz kaldığını bilir ve ona göre çalışmalar yapar.

Bu iki ilim ve diğer 10 ilim “gizli ilimler” olarak isimlendirilen ilimler arasındadır. Büyü yapmak ve büyü bozmak için mutlaka bu ilimler üzerinde uzmanlaşmak gerekir. Tabi bu ilimlerin yanı sıra doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olan ve İslami ilimlerin yanı sıra bazı pozitif ilimler hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir. Yani büyü nasıl bozulur sorusuna ancak yetenekli ve eğitimli bir medyum ya da hoca cevap verebilir.

Büyünün bozulması için birtakım ritüeller uygulanır. Sırası ile okunması gereken dualar bulunur. Havas, hüddam, vefk gibi konularda bilgi sahibi olmayan ve gerektiğinde özel yeteneği sayesinde ruhani varlıklar ile iletişime geçemeyen kişilerin büyü bozma işlemlerini gerçekleştirmesi beklenemez. Sonuç hüsran olur ve daha kötü durumlar ile karşılanabilir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Profesyonel Medyum Hoca doğuştan gelen Allah vergisi özel yeteneklere sahip bir medyumdur. Kendisini pozitif ilimler konusunda geliştirmiş ve özel yetenekleri ile bu bilgilerini birleştirmiştir. Büyü bozma konusunda yardım almak isteyenler mutlaka güvenilir bir medyumdan yardım almalıdır. Profesyonel Medyum Hoca bu konuda kendisini kanıtlamış ve uzun yıllardır insanlara yardımcı olmaktadır.

Büyü Bozmak

Büyü Bozma Nedir, Nasıl Yapılır?

Büyü bozma işlemi bazı durumlarda kötü enerjileri uzaklaştırmak ya da diğer alemden, manevi dünyadan destek almak olarak açıklanır. Fakat farklı büyüleri bozma için farklı malzemelerin kullanılması ve ritüellerin takip edilmesi gerekebilir. Kaya tuzu ve bazı dualar sıklıkla kullanılan malzemeler ve okunan dualar olsa da her büyüyü bozmak için farklı yol takip etmek gerekir.

Örneğin domuz yağı büyüsü söz konusu olduğunda yapılan büyü bozma işlemleri yeterli değildir. Bu büyüde cinler görevlendirilmiştir ve büyünün etkilerini tamamen ortadan kaldırmak için görevlendirilmiş olan cini görevinden uzaklaştırmak ya da tamamen yok etmek gerekir.

Papaz büyüsü nasıl bozulur denildiğinde ise yine farklı yöntemlerin takip edilmesi ve duaların okunması gerekmektedir. Dolayısıyla her büyü aynı yöntemleri takip ederek, aynı şeyleri yaparak ya da aynı duaları okuyarak bozulmaz.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Yıldızname

Büyüleri doğru şekilde yapmak için olduğu gibi büyü bozma için de tılsımlı bir kişiden yardım almak gerekir. Doğuştan gelen yeteneklerini gizli ilimler ve İslami ilimler alanındaki eğitimiyle birleştiren, deneyimli ve sorumluluklarının farkında olan bir hoca ya da medyum büyü yapma ya da büyü bozma konularında yardım alınması kişiler olarak gösterilebilirler.

Büyüye Uğrama Belirtileri

Yapılan büyüye göre büyüye uğrayan kişilerin farklı belirtiler gösterdikleri görülebilir. Aşk, muhabbet, bağlama büyüleri gibi büyüler söz konusu olduğunda büyüye uğrayan kişilerin birbirlerine yakınlaştıkları, birbirlerinden o kadar uzak kalamadıkları, aynı zamanda muhabbetlerinin arttığı gözlemlenebilir. Bu tip büyüler nispeten hayırlı sayılan büyülerdir ve genellikle büyü bozma işlemlerini yapmak gerekmez.

Yukarıda bahsedilen büyüler ak büyü ya da iyi büyüler olarak adlandırılabilir. Bunların aksine amacı insanlara zarar vermek olan büyüler de vardır. Kötücül büyüler ya da kara büyü olarak adlandırabileceğimiz bu büyülerin arasında papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü, sabun büyüsü gibi büyüler yer almaktadır.

Kara büyülerin her birisi farklı belirtiler görülmesine neden olabilir. Ama bu büyülerde genellikle görülen belirtiler Kur’an ve ezan sesi, abdest alma ve namaz kılma gibi dinle ilgili konulardan rahatsızlık duyma, bunlardan uzaklaşma ve yapmakta zorlanma şeklinde ortaya çıkar. Yine aile içindeki geçimsizlikler, kötü rüyalar, maddi problemler ve parada bereketsizlik, hem iş hem de aile hayatında ortaya çıkan başarısız sonuçlar gibi belirtiler görülebilir.

Büyüye uğrayan kişiler kendilerinde meydana gelen fiziksel ve ruhsal değişimlerin farkında olmazlar. Genellikle büyüye maruz kaldıklarını inkar eder ve değiştiklerini kabul etmezler. Aileleri, yakınları veya etrafındaki diğer kişiler büyüye uğrayan kişideki değişiklikleri fark edip ona söylerler ama kişi kendinde ortaya çıkan değişiklikleri genellikle fark etmez, reddeder.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Herhangi bir büyüye maruz kaldığını düşünen kimselerin işin uzmanı olarak bilinen bir hoca ya da medyum ile temasa geçmesi, ondan bilgi alması uygun olacaktır. Böylece maruz kalınan büyünün türü tespit edilebilir ve büyü bozma işlemlerine geçilebilir. Çünkü büyü bozma amacıyla faydalanılan tek bir yöntem ya da dua yoktur. Farklı büyüye uğrama durumlarında farklı uygulamalardan, malzemelerden ve dualardan faydalanmak gerekebilir.

Büyüler farklı amaçlar için yapılmaktadır. Kişilerin işlerinin bozulması için, kısmetini bağlamak için, iki sevgiliyi ya da evli çiftleri ayırmak birbirinden soğutmak için, sevmediği kişinin hastalanması için gibi daha birçok nedenden dolayı büyü çalışmaları yapılmaktadır. Büyüler insanların psikolojisini etkilemekte ve hatta intihara kadar sürükleyen sonuçlara neden olabilmektedir.

Büyünün etkisi altında olan kişilerde genel olarak birtakım etkiler görülmektedir. Büyüye maruz kalan kişiler mutsuz olabilirler. Sosyal yaşamdan kendilerini soyutlarlar. İş konusunda ciddi maddi zorluklar yaşayabilirler.

Bazen kişiler ailelerine karşı düşman bile olabilirler. Sevdiği kişilerden uzak durmak isterler. Yalnız kalmaya çalışırlar. Cinsel isteksizlik yaşanır. Evli ise eşinden ayrılmak ister. İbadetlerini yerine getiremezler ve dinden uzaklaşırlar.

Büyünün etkileri yapılma amacına göre değişir. Kişinin hangi büyünün etkisi altında olduğunu sıradan kişilerin anlaması mümkün değildir. Öncelikle uzman bir medyumdan destek alarak bakım yapılmalıdır.

Yapılan büyüye göre farklı etkiler yaşanır. İnsanlar umutsuz ve mutsuz olduklarından çevrelerinden uzaklaşırlar ve kendi kabuklarına çekilirler. Etrafındaki insanlar kişinin psikolojisinin bozulduğunu düşünürler. Tıptan yardım alınır. Fakat bu çare olmaz.

Farklı sıkıntıların yaşandığı ya da tıpta çare bulunamayan durumlarda insanlar son olarak medyumdan yardım alırlar. Böylece kişinin üzerinde büyü olduğu anlaşılır. Uzman medyumun yapmış olduğu bakımlar sonrasında kişi büyünün etkilerinden kurtularak normal yaşantısına döner.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Adet Kanı Büyüsü

Büyünün etkilerinden kurtulmak için yapılması gereken bellidir. İşinin ehli uzman bir medyumdan destek almak gerekmektedir. Profesyonel Medyum Hoca büyü bozma konusunda insanlara yardımcı olmaktadır. Günümüzde büyü ile uğraşan çok insan vardır.

Fakat önemli olan kişinin kendini medyum olarak belirtmesi değil yaptığı çalışmalar ile insanların ihtiyaçlarına cevap vermesidir. Profesyonel Medyum Hoca ile iletişime geçmeniz durumunda büyü bozma işlemleriniz kısa sürede gerçekleşecek ve yapılan büyünün etkileri ortadan kalkacaktır.

Büyü Bozma Duası

Tüm büyüler için tek bir büyü bozma yöntemi yoktur. Yani belirli bir büyü bozma duasından ya da dualarından bahsetmek mümkün değildir. Özellikle kötücül ve etkili büyülerin bir medyumdan veya hocadan yardım alınarak bozulması gerekir.

Bu durumu hasta olan bir kişinin doktora gitmesine benzetebiliriz. Hastalığın tedavi edilmesi için hastalığın tespit edilmesi ve ona uygun bir tedavi planının uygulanması gerekir. Örneğin nezle olan bir kişi, soğuk algınlığına yakalanan bir kişi ağrı kesiciler alarak ve düzgün beslenerek, dinlenmeye dikkat ederek hastalığın geçmesini sağlayabilir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Ama siroz hastalarının ya da kanser olan kişilerin bu şansı yoktur. Doktorlarını dinlemeleri ve onların tedavi planlarına uymaları gerekir. Keza etkili, kötücül, bir anlamda büyük diyebileceğimiz büyülere uğrayan kişilerin de işin uzmanı bir medyumdan ya da hocadan yardım almaları, onların tavsiyelerini dinlemeleri gerekir.

Yine de bazı büyülerden korunmak veya büyü bozma için “Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâşerîke leh, lehu’l mülkü ve lehu’l hamdü ve hüve alâ külli şey’in kadîr” (Türkçesi “Allah’tan başka ilah yoktur, O tektir, O’nun ortağı yoktur, mülk O’nundur, hamd O’na aittir. O, herşeye kâdirdir”) yani Kadir duası, Ayet-el kürsi, Fatiha suresi, İhlas Suresi, Felak ve Nas surelerini okumak yeterli olabilir. Bu dua veya sureleri büyüye uğramadan önce okuyabileceğiniz gibi, büyüye uğrayan kişinin üzerine her gün 7’şer kere okumayı da deneyebilirsiniz.

Netice itibariyle şifanın Allah’tan olduğu ve büyüye uğrayan kişinin Allah’a yönelmesini sağlayarak büyülerden kaçınmasının ya da uğradığı büyülerden kurtulmasının mümkün olduğu söylenebilir. Büyüye uğrayan kişinin büyü bozma görevini yerine getirebilmesi için ibadetlerini aksatmaması, dua etmeyi ihmal etmemesi gerektiği belirtilebilir. Ama bazı çok tesirli büyülerde bu uygulamalar faydalı olmayabilir, kişinin uğradığı büyünün etkisiyle ibadetinden ve Allah’tan uzaklaştığı görülebilir.

Kişileri önemli ölçüde etkileyen ve kendi kendine büyü bozma işlemini yapmayı imkansız hale getiren büyülerden kurtulmak için yapılan büyünün tespit edilmesi ve büyü bozma yönteminin tespit edilmesi gerekecektir. Havas ilminde derin bilgisi olan bir hoca ya da medyum tarafından yapılan bakma işlemi sonunda büyü tespit edilebilir.

Sonrasında ise büyü bozma işlemi için takip edilmesi gereken yöntem belirlenir. Dolayısıyla böyle büyülerin evde bozulması mümkün değildir. Önemli hastalıklarda doktordan yardım alındığı gibi bu tip büyü bozma işlemlerini yaptırmak için de konunun uzmanı olan bir hocadan ya da medyumdan yardım almak gerekir.

Büyü Bozma Ayetleri

Büyü bozma amacıyla kullanılan belli bir ayet olduğu söylenemez. Büyüye uğrayan kişiye Kur’an okunması tavsiye edilir. Büyü yapılan kişinin üzerine Kur’an-ı Kerim’in en büyük sûresi olan Fâtiha Sûresi’nin tekrar tekrar okunması tavsiye edilir.

Büyüye uğrayan Müslüman hasta olarak kabul edilir ve üzerine okunan Fâtiha Sûresi’nin etkisiyle belki hastalığın ortadan kalkabileceği düşünülür. Ama diğer ayetler ve sureler de okunabilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Harmura Celbi

Fâtiha sûresinin yanı sıra  Âyete’l-Kürsî, İhlas, Felâk ve Nas sûreleri ile diğer ayetler okunursa büyüye uğrayan kişinin şifa bulabileceği belirtilmiştir. Bu sure ve ayetlerin yanı sıra Peygamberden gelen

اَللَّهُمَّرَبَّ النَّاسِّ أَذْهِبِ الْبَأْسَ، واِشْفِ أَنْتَ الشَّافِي، لَا شِفَاءَ إِلَّا شِفَاؤُكَ. شِفَاءً لَا يُغَادِرُ سَقَمًـا. [ رواه أبو داود وابن ماجه وأحمد والحاكم ]

Meali: “Ey insanların Rabbi! Bu hastalığı gider. Şifâ ver. Ancak sen şifâ verirsin. Senin şifandan başka bizim için hâsıl olacak şifâ yoktur. Hiçbir hastalık bırakmayan bir şifâ ihsan buyur.” (Ebu Dâvud; hadis no: 3883. İbn-i Mâce; hadis no: 3530) duasının en az 3 kere okunması büyü bozma işlemi için yeterli olabilir.

Buna benzer ve Hazreti Muhammed (SAV) kaynaklı hadislerden ve dualardan faydalanarak büyü bozma, hastalıkları iyileştirme çalışması yapılabilir.

Yine de her büyüyü bozmak mümkün olmayabilir. En iyisi bu konularda uzman olan bir hocadan ya da medyumdan yardım almak olacaktır. Onların rehberliği sayesinde büyü bozma işlemlerini daha kolay biçimde yapmak mümkün olabilir.

Büyü Bozma İşlemleri Kim Tarafından Yapılır?

Büyü, basite alınacak işlemler değildir. Her işin bir uzmanı bulunmaktadır. Büyünün uzmanı ise medyum ya da hocalardır. Büyüyü yapmak ya da bozmak için birtakım özel yeteneklere sahip olmak ve gizli ilimler konusunda kendini yetiştirmek gerekmektedir.

Büyü yapmak, büyü bozmak, vefk hazırlamak, muska yazmak ve gerektiğinde ruhani varlıklar ile iletişime geçen kişiler konunun uzmanı medyum ya da hocalar olmaktadır. Bu uygulamalar sıradan kişilerin yapabileceği işlemler değildir. Büyü, çok geniş kapsamlı bir konudur ve halen gizemini korumaktadır. Bu konuda bilgisi olmayan kişilerin büyü uygulamalarını yapmalarının söz konusu olmadığı gibi büyü bozma konusunda da insanlara yardımcı olmaları mümkün değildir.

Büyü yapılırken gizli ilimlerden yararlanılır. Aynı şekilde büyü bozmak için de bu konulara hakim olunması gerekmektedir. Yetenekli, bilgili ve tecrübesi olmayan kişilerin büyü yapma ya da büyü bozma işlemlerini gerçekleştirmesi beklenemez. İnsanları kandırmaktan ve mağdur etmekten başka bir işe yaramaz.

Büyü bozma yöntemleri yapılan büyüye göre farklı olabilmektedir. Büyünün bozulması için en etkili yöntem ise duadır. Hangi büyü için hangi duanın okunması gerektiğini bilmek için bu konulara hakim olmak gerekmektedir.

Bazı büyülerde cinlerden yardım alınmaktadır. Bu durumda cinlerin görevlerinden uzaklaştırılması gerekmektedir. Sıradan kişilerin bu ruhani varlıklar ile iletişime geçebilmeleri ve onlara hükmetmeleri imkansızdır.

Profesyonel Medyum Hoca hoca özel yetenekleri sayesinde manevi boyutta olduğu kabul edilen bu varlıklar ile iletişime geçebilmektedir. Bu varlıkların insanlardan uzaklaştırılması ile kişiler büyünün etkilerinden kurtulabilirler. Büyü bozma konusunda mutlaka deneyimli güvenilir medyumlar ile çalışmak önemlidir. Aksi takdirde istenmeyen üzücü durumlar ile karşılaşılabilir.

Sonuç olarak, büyü bozma işlemleri sadece işinin ehli medyumlar tarafından yapılır. Büyünün etkilerinden kurtulmak için uygulanan yöntemler farklıdır. Her büyünün farklı ritüelleri bulunur. Büyülerin bozulma çalışmalarının doğru olarak yapılması için deneyimli ve bu konuda bilgili olunması gerekir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Büyü bozma konusunda yardım almak isteyenler Profesyonel Medyum Hoca gibi tanınmış medyumlardan yardım almalıdır. İnsanlar sorunları karşısında çoğu zaman mağdur edilmekte ve kandırılmaktadır. Büyü bozma ciddi bir iştir. Sonuçlarının iyi olması için tecrübeli ve bilgili uzman ile iletişime geçmek önemlidir.

Profesyonel Medyum

Profesyonel Medyum Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Profesyonel Medyum Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba, bi rüya gördüm sevgilimle aynı ortamdaydık ve rüyamda sevgilime göz diken bi hemşire kızın ayakkabıma büyü yaptığını gördüm, üzerimde büyü mü var ya da sevgilimin çözmeye çalışıyorum yardımcı olur musunuz

  2. Merhaba ben rüyamda onları görüyom bı yemeğin üstündeyim bı tanimadigim gölge tanimadigim yerde beni kovalıyor tam yakaliyacaken uyanıyorum sonrada bir başka rüyam ben tanımadığım insanlarla tanımadığım yerdeyim o insanların yarisi değişiyor yarisi bizi kovalıyor sonar arabadan giriyoruz kaçamak için askelik var sonra arabadan atliyip onlara sığınıyorum sebebi ne bilen varmı söylesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu