Büyüler

Büyü Bozma Nedir?

Büyü gizli ilimler ve manevi yöntemler alanında uzman olan ve çalışmalar gerçekleştiren kişiler tarafından insan iradesini istenilen doğrultuda kontrol altına alınması gibi amaçlar ile gerçekleştirilen işlemlerdir. Birçok farklı çeşidi ile bilinir. Bazı çeşitlerinde herhangi özel bir nesneye, objeye ihtiyaç duyulur. Bazı çeşitlerinde ise özel dualar hazırlanarak gerçekleştirilmektedir.  Bir büyünün bozulabilmesi için öncelik onun varlığının kesin olarak tespit edilmesidir. 

Evde yaşanılan karmaşık olaylar, ani duygu ve davranış bozuklukları, sürekli huzursuzluk hali evde büyünün varlığını tespiti açısından önemlidir. Kişinin üzerindeki güçlü değişimler, anormal davranışlar, ani depresyon ve buhranlı haller büyünün belirtilerindendir. Büyü bozma işlemlerinde uzman bir kişiye başvurmak işlemin sağlıklı yürütülmesi açısından önemlidir. Alanında uzman bir kişi büyünün tespitinin ardından çeşitli dualar ve hazırladığı yöntemler ile büyünün bozularak etkisini kaybetmesini sağlar. Muska, özel dualar, tılsımlı korunma işlemleri büyüden korunmanın yollarındandır.

Büyü, şeytani cinlerden de yardım alınarak yapılan ve insanların düşüncelerini ve duygularına etkilemeye yönelik yapılan işlem olarak tarif edilebilir. Birçok farklı büyü çeşidi olduğu gibi aynı isimle anılan büyünün farklı sonuçlara ulaşması için yapılan farklı uygulamalar da vardır.

Eski çağlardan beri insanlar büyülere ilgi duymuş ve günümüze kadar uygulanarak gelmiştir. Büyülerin insanlar üzerinde ne kadar etkili ve tehlikeli olabileceği bilinmektedir. Yapılma amacına göre iyi niyetli olduğu gibi bazen insanlara zarar veren büyülerde bulunmaktadır. Kötü amaçlar için yapılan büyüler insanların hayatlarını olumsuz olarak etkilemektedir.

Özellikle kara büyüler kişilerin hayatlarında önemli değişikliklerin yaşanmasına ve istemedikleri olayların içerisine girmelerine neden olabilir. Elinde olmadan hiçbir neden yokken sevdiğinden ayrılabilir ya da işleri yolunda gitmediği için maddi kayıplar yaşayabilir.

Örneğin kaşık büyüsü eşleri, sevgilileri ayırmak için yapılabileceği gibi iki insanı birleştirmek için de yapılabilir. Uygulamadaki diğer farklılıkların yanı sıra bu işlemde en göze çarpan farklılık, amaca göre kaşıkları sırt sırta ya da yüz yüze bağlamaktır.

Dolayısıyla büyülerin istenen sonuçlara varması için uygulamaları doğru şekilde yapmak, doğru tılsımlı sözcükleri okumak ve doğru malzemeleri-bilgileri kullanmak gerekir. Bu işlemleri doğru sırayla yapmak için de mutlaka ilmi havas ve hüddam ilmi gibi konularda bilgi sahibi olmak hatta uzman olmak gerekir. Deneyimli, bilgili ve tecrübeli bir medyum kişinin hangi büyünün etkilerine maruz kaldığını bilir ve ona göre çalışmalar yapar.

Bu iki ilim ve diğer 10 ilim “gizli ilimler” olarak isimlendirilen ilimler arasındadır. Büyü yapmak ve büyü bozmak için mutlaka bu ilimler üzerinde uzmanlaşmak gerekir. Tabi bu ilimlerin yanı sıra doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olan ve İslami ilimlerin yanı sıra bazı pozitif ilimler hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir. Yani büyü nasıl bozulur sorusuna ancak yetenekli ve eğitimli bir medyum ya da hoca cevap verebilir.

Büyünün bozulması için birtakım ritüeller uygulanır. Sırası ile okunması gereken dualar bulunur. Havas, hüddam, vefk gibi konularda bilgi sahibi olmayan ve gerektiğinde özel yeteneği sayesinde ruhani varlıklar ile iletişime geçemeyen kişilerin büyü bozma işlemlerini gerçekleştirmesi beklenemez. Sonuç hüsran olur ve daha kötü durumlar ile karşılanabilir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Mesih Hoca doğuştan gelen Allah vergisi özel yeteneklere sahip bir medyumdur. Kendisini pozitif ilimler konusunda geliştirmiş ve özel yetenekleri ile bu bilgilerini birleştirmiştir. Büyü bozma konusunda yardım almak isteyenler mutlaka güvenilir bir medyumdan yardım almalıdır. Medyum Mesih Hoca bu konuda kendisini kanıtlamış ve uzun yıllardır insanlara yardımcı olmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

 

Büyü Bozma Nedir, Nasıl Yapılır?

Bir büyünün bozulması için öncelikle onun kesin olarak varlığının kanıtlanması elzemdir. Büyünün bir uzman tarafından varlığının kesinleştirilmesinin ardından o büyü çeşidinin anlaşıması gereklidir. Kişinin üzerindeki etkiler, ani değişimler, şüphelenilen durumlar, anormal davranışlar ile yapılan büyü işleminin çeşidinin de tespiti önemlidir. Kara büyüler ve ak büyü çeşitleri farklı bozma işlemleri ile ortadan kaldırılır. Bundan dolayı büyünün çeşidini bilmek önemlidir. Onun kişinin üzerinden ve yaşamında kalkması için büyü çeşidine göre bozma işlemi özel olarak hazırlanır.

Büyüler karmaşık işlemlerdir ve doğru yapılan büyü işlemlerinin tespitinin kesin olarak yapılması zor olacaktır. Bakım işlemleri ile büyü bozmadan önce tespit işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bir uzman tarafından kişiye özel yapılan bakım işlemi ile kesin belirtiler ortaya çıkar.

Uzman büyüye özel olarak hazırladığı bozma işlemi ile beklediği sonuca her durumda ulaşmayabilir. Beklenilen şekilde özel bozma duası veya tılsımı gereken etkisini göstererek ortadan kalkmayabilir. Gerçekten güçlü ve keskin etkilere sahip olan kara büyüler güçlü ve özel hazırlanan bozma işlemleri ile ancak bozulabilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  7 Düğüm Büyüsü Nedir? Etkileri Nelerdir?

Yüzeysel olarak gerçekleştirilen bozma işlemlerinde büyü ortadan kalkmayacaktır. Bozma işlemlerinin öncesinde gerçekleştirilen bakım işlemi büyünün çeşidinin öğrenilmesi ve ona özel bozma duası hazırlanmasında etkilidir. Bakım yapılmadan bozma işleminin hazırlanmaya çalışılmasında, büyü çeşidine özel ve uygun olarak hazırlanmayan büyü bozma işlemlerinde beklenen etki görülmeyecek ve tesirler ortadan kalkmayacaktır.

Bir eve veya bir kişinin iradesine büyü etki ettiği zaman bu bilen ve üçüncü hisleri kuvvetli olan kişiler tarafından anlaşılır. Fakat nispeten ilgisiz ve bilinçsiz kişiler bu etkilerin farkına varmayabilir. 

Kişilere özel olarak hazırlanan büyülerde veya bir eve giren ve belirli amaçlar doğrultusunda hazırlanan büyüler içerisinde etkiler genel anlamda olumsuz olarak kendisini göstermektedir. Huzurun bozulması, olayların olumsuz seyretmesi, yolunda giden işlerin ani bozulmalarının gerçekleşmesi bir büyünün varlığının tesiridir. 

Bir eve giren veya bir kişinin iradesine işleyen büyü çeşidinin bozulmasının belirli önemli yöntemleri bulunmaktadır. Öncelik büyünün varlığının ve çeşidinin kesinleşmesidir.

Ardından uzman yaptığı bakım çerçevesinde büyünün kara veya ak büyüler içerisinde olduğunun belirlemesini de gerçekleştirir. Ak büyüler hazırlanan korunma duası, bakım işlemi ve kişinin yeniden kendi iradesine dönmesi için uygulanan tılsım işlemleri ile bozulmaktadır. Kara büyüler için ise durum farklıdır. Bir kara büyünün kişinin yaşamından etkilerini çekmesi, gösterdiği olumsuz tesirlerin yok edilmesi için büyü gerçekleştirilirken uygulanan nesneler yok edilmelidir. Sabun büyüsü uygulanmasında sabun ve iğne iplik kullanılır. Bir sabun büyüsünün yok edilmesi işleminde ise bu uygulama gerçekleştirilen sabun, iğne ve iplik bulunmalı hazırlanan özel bozma duası ile birlikte yakılarak yok edilmelidir. Ardından ise bir bakım işleminin yapılması ile birlikte korunma işlemi gerçekleştirilerek işlemler tamamlanmalıdır. Bağlanma büyüsü bozulmasında ise farklı bir büyü işlemi gerçekleştirilebilir. Bağlama büyüsünün güçlü bağlı tesirlerini ortadan kalkması için soğutma büyüsü işlemi gerçekleştirilerek etkileri yok edilir. Her büyü bozma işleminin ardından korunma ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi önemlidir.

Büyülerin Belirtileri Nelerdir?

Büyülerin tercih edilme sebepleri oldukça güçlü ve hızlı tesirlerini göstermeleridir. Büyüler insanın kendi özgür iradesine direkt olarak tesir ederek istenilen şekilde onun yönetilmesini amaçlar. Farklı büyü çeşitleri ile kişileri istenilen sonuçlara ulaşmaktadır. Birçok dine göre uygun ve güvenli bir işlem olarak görülmemektedir.

Kara ve ak büyüler olarak ayrılan büyü işlemleri içerisinde çok güçlü, keskin tesirli ve direkt olarak insanlara, onların kendi istek ve arzuları doğrultusunda gerçekleştirdikleri olaylara etki eden işlemler kara büyülerdir. Nispeten daha masum sayılabilecek ve kişilerin genellikle duygularında küçük etkiler gerçekleştirmeye yarayan işlemler ise ak büyü işlemleri olarak görülmektedir.

İnsanlar yaşamlarını kendi özgür iradeleri çerçevesinde sürdürürler. Bu iradeye karşı gelmek kişinin yaşamını bozmaktır. Büyüler ile öncelikle kişilerin kendi özgür iradeleri kontrol altına alınır ardından bu irade içerisinde kişinin duyguları ve bu duygularının yönettiği davranışları istenilen doğrultuda gelişim gösterir. 

Kişi büyünün etkisinde iken kendisini normal ve mutlu hissetmez. Buhranlı bir döneme girmiş, karmaşık duyguların içerisinde hisseder. Anormal şeyler yaşadığını hissetse de buna bir isim koyamaz ve bu duygular ile çatışarak davranışlarını da değiştirmeye başlar. 

Çevresi de kişinin bu yaşadığı olumsuzlukların etkisinde kalır. Büyü uygulanan kişi bağlı olduğu duygulara karşı soğukluk hissetmeye ve bundan dolayı da çevresine karşı, sevdiği ve yanında durduğu kişilere karşı olarak olumsuz duygular ile negatif davranışlar, çatışmalar gerçekleştirir.

Büyüler tehlikeli işlemlerdir. Kişilerin duygularına, düşüncelerine ve davranışlarına zarar verir. Özlük haklarını elinden alarak onu yönetilen bir kişi haline getirir. Büyülerin güçlü ve keskin işlemler olması ile yalnızca uygulanan kişiye değil uygulayan kişiye de zarar verecektir. 

Büyüye Uğrama Belirtileri

Yapılan büyüye göre büyüye uğrayan kişilerin farklı belirtiler gösterdikleri görülebilir. Aşk, muhabbet, bağlama büyüleri gibi büyüler söz konusu olduğunda büyüye uğrayan kişilerin birbirlerine yakınlaştıkları, birbirlerinden o kadar uzak kalamadıkları, aynı zamanda muhabbetlerinin arttığı gözlemlenebilir. Bu tip büyüler nispeten hayırlı sayılan büyülerdir ve genellikle büyü bozma işlemlerini yapmak gerekmez.

Yukarıda bahsedilen büyüler ak büyü ya da iyi büyüler olarak adlandırılabilir. Bunların aksine amacı insanlara zarar vermek olan büyüler de vardır. Kötücül büyüler ya da kara büyü olarak adlandırabileceğimiz bu büyülerin arasında papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü, sabun büyüsü gibi büyüler yer almaktadır.

Kara büyülerin her birisi farklı belirtiler görülmesine neden olabilir. Ama bu büyülerde genellikle görülen belirtiler Kur’an ve ezan sesi, abdest alma ve namaz kılma gibi dinle ilgili konulardan rahatsızlık duyma, bunlardan uzaklaşma ve yapmakta zorlanma şeklinde ortaya çıkar. Yine aile içindeki geçimsizlikler, kötü rüyalar, maddi problemler ve parada bereketsizlik, hem iş hem de aile hayatında ortaya çıkan başarısız sonuçlar gibi belirtiler görülebilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Hüddam İlmi

Büyüye uğrayan kişiler kendilerinde meydana gelen fiziksel ve ruhsal değişimlerin farkında olmazlar. Genellikle büyüye maruz kaldıklarını inkar eder ve değiştiklerini kabul etmezler. Aileleri, yakınları veya etrafındaki diğer kişiler büyüye uğrayan kişideki değişiklikleri fark edip ona söylerler ama kişi kendinde ortaya çıkan değişiklikleri genellikle fark etmez, reddeder.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Herhangi bir büyüye maruz kaldığını düşünen kimselerin işin uzmanı olarak bilinen bir hoca ya da medyum ile temasa geçmesi, ondan bilgi alması uygun olacaktır. Böylece maruz kalınan büyünün türü tespit edilebilir ve büyü bozma işlemlerine geçilebilir. Çünkü büyü bozma amacıyla faydalanılan tek bir yöntem ya da dua yoktur. Farklı büyüye uğrama durumlarında farklı uygulamalardan, malzemelerden ve dualardan faydalanmak gerekebilir.

Büyüler farklı amaçlar için yapılmaktadır. Kişilerin işlerinin bozulması için, kısmetini bağlamak için, iki sevgiliyi ya da evli çiftleri ayırmak birbirinden soğutmak için, sevmediği kişinin hastalanması için gibi daha birçok nedenden dolayı büyü çalışmaları yapılmaktadır. Büyüler insanların psikolojisini etkilemekte ve hatta intihara kadar sürükleyen sonuçlara neden olabilmektedir.

Büyünün etkisi altında olan kişilerde genel olarak birtakım etkiler görülmektedir. Büyüye maruz kalan kişiler mutsuz olabilirler. Sosyal yaşamdan kendilerini soyutlarlar. İş konusunda ciddi maddi zorluklar yaşayabilirler.

Bazen kişiler ailelerine karşı düşman bile olabilirler. Sevdiği kişilerden uzak durmak isterler. Yalnız kalmaya çalışırlar. Cinsel isteksizlik yaşanır. Evli ise eşinden ayrılmak ister. İbadetlerini yerine getiremezler ve dinden uzaklaşırlar.

Büyünün etkileri yapılma amacına göre değişir. Kişinin hangi büyünün etkisi altında olduğunu sıradan kişilerin anlaması mümkün değildir. Öncelikle uzman bir medyumdan destek alarak bakım yapılmalıdır.

Yapılan büyüye göre farklı etkiler yaşanır. İnsanlar umutsuz ve mutsuz olduklarından çevrelerinden uzaklaşırlar ve kendi kabuklarına çekilirler. Etrafındaki insanlar kişinin psikolojisinin bozulduğunu düşünürler. Tıptan yardım alınır. Fakat bu çare olmaz.

Farklı sıkıntıların yaşandığı ya da tıpta çare bulunamayan durumlarda insanlar son olarak medyumdan yardım alırlar. Böylece kişinin üzerinde büyü olduğu anlaşılır. Uzman medyumun yapmış olduğu bakımlar sonrasında kişi büyünün etkilerinden kurtularak normal yaşantısına döner.

Büyünün etkilerinden kurtulmak için yapılması gereken bellidir. İşinin ehli uzman bir medyumdan destek almak gerekmektedir. Medyum Mesih Hoca büyü bozma konusunda insanlara yardımcı olmaktadır. Günümüzde büyü ile uğraşan çok insan vardır.

Fakat önemli olan kişinin kendini medyum olarak belirtmesi değil yaptığı çalışmalar ile insanların ihtiyaçlarına cevap vermesidir. Medyum Mesih Hoca ile iletişime geçmeniz durumunda büyü bozma işlemleriniz kısa sürede gerçekleşecek ve yapılan büyünün etkileri ortadan kalkacaktır.

Büyü Bozmak için Edilecek Dualar ve Sureler Nelerdir?

Büyü bozma işlemleri içerisinde öncelikli uygulama şekli hazırlanan dualar ile gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu dualar genel olarak şu şekilde sıralanabilir;

1. Fatiha Suresi
2. Yasin
3. Ayetel Kürsi

Fatiha suresinin tamamı aşağıda verilmiştir;

Rahman (ve) rahim (olan) Allah’ın adıyla.

  1. Hamd (övme ve övülme), alemlerin Rabbi Allah’a mahsustur.
  2. O, rahmandır ve rahimdir.
  3. Ceza gününün malikidir.

Büyü Bozma Duası

Tüm büyüler için tek bir büyü bozma yöntemi yoktur. Yani belirli bir büyü bozma duasından ya da dualarından bahsetmek mümkün değildir. Özellikle kötücül ve etkili büyülerin bir medyumdan veya hocadan yardım alınarak bozulması gerekir.

Bu durumu hasta olan bir kişinin doktora gitmesine benzetebiliriz. Hastalığın tedavi edilmesi için hastalığın tespit edilmesi ve ona uygun bir tedavi planının uygulanması gerekir. Örneğin nezle olan bir kişi, soğuk algınlığına yakalanan bir kişi ağrı kesiciler alarak ve düzgün beslenerek, dinlenmeye dikkat ederek hastalığın geçmesini sağlayabilir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Ama siroz hastalarının ya da kanser olan kişilerin bu şansı yoktur. Doktorlarını dinlemeleri ve onların tedavi planlarına uymaları gerekir. Keza etkili, kötücül, bir anlamda büyük diyebileceğimiz büyülere uğrayan kişilerin de işin uzmanı bir medyumdan ya da hocadan yardım almaları, onların tavsiyelerini dinlemeleri gerekir.

Yine de bazı büyülerden korunmak veya büyü bozma için “Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâşerîke leh, lehu’l mülkü ve lehu’l hamdü ve hüve alâ külli şey’in kadîr” (Türkçesi “Allah’tan başka ilah yoktur, O tektir, O’nun ortağı yoktur, mülk O’nundur, hamd O’na aittir. O, herşeye kâdirdir”) yani Kadir duası, Ayet-el kürsi, Fatiha suresi, İhlas Suresi, Felak ve Nas surelerini okumak yeterli olabilir. Bu dua veya sureleri büyüye uğramadan önce okuyabileceğiniz gibi, büyüye uğrayan kişinin üzerine her gün 7’şer kere okumayı da deneyebilirsiniz.

Netice itibariyle şifanın Allah’tan olduğu ve büyüye uğrayan kişinin Allah’a yönelmesini sağlayarak büyülerden kaçınmasının ya da uğradığı büyülerden kurtulmasının mümkün olduğu söylenebilir. Büyüye uğrayan kişinin büyü bozma görevini yerine getirebilmesi için ibadetlerini aksatmaması, dua etmeyi ihmal etmemesi gerektiği belirtilebilir. Ama bazı çok tesirli büyülerde bu uygulamalar faydalı olmayabilir, kişinin uğradığı büyünün etkisiyle ibadetinden ve Allah’tan uzaklaştığı görülebilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Sabun Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kişileri önemli ölçüde etkileyen ve kendi kendine büyü bozma işlemini yapmayı imkansız hale getiren büyülerden kurtulmak için yapılan büyünün tespit edilmesi ve büyü bozma yönteminin tespit edilmesi gerekecektir. Havas ilminde derin bilgisi olan bir hoca ya da medyum tarafından yapılan bakma işlemi sonunda büyü tespit edilebilir.

Sonrasında ise büyü bozma işlemi için takip edilmesi gereken yöntem belirlenir. Dolayısıyla böyle büyülerin evde bozulması mümkün değildir. Önemli hastalıklarda doktordan yardım alındığı gibi bu tip büyü bozma işlemlerini yaptırmak için de konunun uzmanı olan bir hocadan ya da medyumdan yardım almak gerekir.

Büyü Bozma Ayetleri

Büyü bozma amacıyla kullanılan belli bir ayet olduğu söylenemez. Büyüye uğrayan kişiye Kur’an okunması tavsiye edilir. Büyü yapılan kişinin üzerine Kur’an-ı Kerim’in en büyük sûresi olan Fâtiha Sûresi’nin tekrar tekrar okunması tavsiye edilir.

Büyüye uğrayan Müslüman hasta olarak kabul edilir ve üzerine okunan Fâtiha Sûresi’nin etkisiyle belki hastalığın ortadan kalkabileceği düşünülür. Ama diğer ayetler ve sureler de okunabilir.

Fâtiha sûresinin yanı sıra  Âyete’l-Kürsî, İhlas, Felâk ve Nas sûreleri ile diğer ayetler okunursa büyüye uğrayan kişinin şifa bulabileceği belirtilmiştir. Bu sure ve ayetlerin yanı sıra Peygamberden gelen

اَللَّهُمَّرَبَّ النَّاسِّ أَذْهِبِ الْبَأْسَ، واِشْفِ أَنْتَ الشَّافِي، لَا شِفَاءَ إِلَّا شِفَاؤُكَ. شِفَاءً لَا يُغَادِرُ سَقَمًـا. [ رواه أبو داود وابن ماجه وأحمد والحاكم ]

Meali: “Ey insanların Rabbi! Bu hastalığı gider. Şifâ ver. Ancak sen şifâ verirsin. Senin şifandan başka bizim için hâsıl olacak şifâ yoktur. Hiçbir hastalık bırakmayan bir şifâ ihsan buyur.” (Ebu Dâvud; hadis no: 3883. İbn-i Mâce; hadis no: 3530) duasının en az 3 kere okunması büyü bozma işlemi için yeterli olabilir.

Buna benzer ve Hazreti Muhammed (SAV) kaynaklı hadislerden ve dualardan faydalanarak büyü bozma, hastalıkları iyileştirme çalışması yapılabilir.

Yine de her büyüyü bozmak mümkün olmayabilir. En iyisi bu konularda uzman olan bir hocadan ya da medyumdan yardım almak olacaktır. Onların rehberliği sayesinde büyü bozma işlemlerini daha kolay biçimde yapmak mümkün olabilir.

Büyü Bozma İşlemleri Kim Tarafından Yapılır?

Büyü, basite alınacak işlemler değildir. Her işin bir uzmanı bulunmaktadır. Büyünün uzmanı ise medyum ya da hocalardır. Büyüyü yapmak ya da bozmak için birtakım özel yeteneklere sahip olmak ve gizli ilimler konusunda kendini yetiştirmek gerekmektedir.

Büyü yapmak, büyü bozmak, vefk hazırlamak, muska yazmak ve gerektiğinde ruhani varlıklar ile iletişime geçen kişiler konunun uzmanı medyum ya da hocalar olmaktadır. Bu uygulamalar sıradan kişilerin yapabileceği işlemler değildir. Büyü, çok geniş kapsamlı bir konudur ve halen gizemini korumaktadır. Bu konuda bilgisi olmayan kişilerin büyü uygulamalarını yapmalarının söz konusu olmadığı gibi büyü bozma konusunda da insanlara yardımcı olmaları mümkün değildir.

Büyü yapılırken gizli ilimlerden yararlanılır. Aynı şekilde büyü bozmak için de bu konulara hakim olunması gerekmektedir. Yetenekli, bilgili ve tecrübesi olmayan kişilerin büyü yapma ya da büyü bozma işlemlerini gerçekleştirmesi beklenemez. İnsanları kandırmaktan ve mağdur etmekten başka bir işe yaramaz.

Büyü bozma yöntemleri yapılan büyüye göre farklı olabilmektedir. Büyünün bozulması için en etkili yöntem ise duadır. Hangi büyü için hangi duanın okunması gerektiğini bilmek için bu konulara hakim olmak gerekmektedir.

Bazı büyülerde cinlerden yardım alınmaktadır. Bu durumda cinlerin görevlerinden uzaklaştırılması gerekmektedir. Sıradan kişilerin bu ruhani varlıklar ile iletişime geçebilmeleri ve onlara hükmetmeleri imkansızdır.

Medyum Mesih Hoca hoca özel yetenekleri sayesinde manevi boyutta olduğu kabul edilen bu varlıklar ile iletişime geçebilmektedir. Bu varlıkların insanlardan uzaklaştırılması ile kişiler büyünün etkilerinden kurtulabilirler. Büyü bozma konusunda mutlaka deneyimli güvenilir medyumlar ile çalışmak önemlidir. Aksi takdirde istenmeyen üzücü durumlar ile karşılaşılabilir.

Sonuç olarak, büyü bozma işlemleri sadece işinin ehli medyumlar tarafından yapılır. Büyünün etkilerinden kurtulmak için uygulanan yöntemler farklıdır. Her büyünün farklı ritüelleri bulunur. Büyülerin bozulma çalışmalarının doğru olarak yapılması için deneyimli ve bu konuda bilgili olunması gerekir.

Büyü bozma konusunda yardım almak isteyenler Medyum Mesih Hoca gibi tanınmış medyumlardan yardım almalıdır. İnsanlar sorunları karşısında çoğu zaman mağdur edilmekte ve kandırılmaktadır. Büyü bozma ciddi bir iştir. Sonuçlarının iyi olması için tecrübeli ve bilgili uzman ile iletişime geçmek önemlidir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba, bi rüya gördüm sevgilimle aynı ortamdaydık ve rüyamda sevgilime göz diken bi hemşire kızın ayakkabıma büyü yaptığını gördüm, üzerimde büyü mü var ya da sevgilimin çözmeye çalışıyorum yardımcı olur musunuz

  2. Merhaba ben rüyamda onları görüyom bı yemeğin üstündeyim bı tanimadigim gölge tanimadigim yerde beni kovalıyor tam yakaliyacaken uyanıyorum sonrada bir başka rüyam ben tanımadığım insanlarla tanımadığım yerdeyim o insanların yarisi değişiyor yarisi bizi kovalıyor sonar arabadan giriyoruz kaçamak için askelik var sonra arabadan atliyip onlara sığınıyorum sebebi ne bilen varmı söylesin

  3. Merhaba! Bulgaristanlıyım, Türkçe bilmiyorum ve tercüman kullanıyorum. Arkadaşımı geri vermeni rica ediyorum. 6 mesajdır ayrıyız ve şu anda ona döngü gücü büyüsü yapan bir kadınla birlikte. Ayrıca kendi işini kurması için kredi aldığı için onunla bir iş ilişkisi var. Ayrıca babasıyla ilişkileri hakkında da bir çekincesi var. Ayrıca ailelerimizin ilişkimizi onaylamaması gibi bir sorunumuz var. Biz birlikteyken sürekli ilişkimize müdahale ettiler ve sonunda bizi ayırdılar. Kendisi bile bana ailelerimiz aynı fikirde olmazsa aramızda yürümeyeceğini söyledi. Lütfen onu kalbimin derinliklerinden geri almama yardım et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu