Canbar Büyüsü

Bilhassa genç yaştaki aşıkların çoğunlukla seçenek ettiği canbar büyüsü sahiden etkin bir aşk etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem genç olduk bazılarımız ise hala bu dönemi en ateşli şekilde yaşamakta kesinlikle.

Sevdiğiniz gün geçtikte sizden uzaklaşıyorsa bir başka insana gönül vermiş olma ihtimali oldukça yüksektir. Böyle bir dönem içindeyseniz canbar büyüsü sizi bu içine sıkıştığınız kötü vaziyetten tümden kurtaracaktır.

Canbar büyüsünün ismini insanlarımız daha yeni yeni duymaya başladılar. Aslında büyüler yıllardır var olan fakat insanların ismini duymadıklarını bir uygulamadır.

Canbar büyüsüyle alakalı internette bir çok yazı bulabilirsiniz ama bunların bir çoğu asılsız bilgisizce yazılmış yazılardır.Bu yüzden halkımızın kafası daimi karışıyor. Önüne gelen herkes bir medyum sitesi açıp, olur olmaz bilgisizce oradan buradan bazı kopya muhteva kullanarak sizin aklınızı karıştırıyorlar.

Bu konuda yapılacak çok bir şey yok. Bu yazıları insanlar okuyup kendi akıl süzgecinden geçirip doğruluğuna karar verecekler. Zati taklit olan, asılsız olan, yalanca olan düzmece siteler kendini gösteriyor.

Akıl sahipleri bunu elbette anlayabiliyor. Bu yüzden önce insanımızın akıl sahibi olması gerekiyor. İyiyi ve yanlışı akıl ayırt edebiliyorsa o vakit problem yoktur.

Sevgili kardeşlerim şu an buraya yazdığım yazı dahi bir müddet sonra bu kopyacılar tarafından kopyalanarak kendi sitelerinde sizlere sunulacaktır. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Yalnız taklitler aslını yaşatır, benim bu konuda bir kaygım yok. Bu yüzden rastgele bir konuda yeni yazı yazarken böyle bir kaygı yaşamıyorum.

Varsın kopyalasınlar en azından şunu yapsalar daha iyi olur. Alınan bilgileri aldıkları gibi yazsalar o vakit mesele olmaz. Yalnız bunlar aldıkları muhtevaları olduğu gibi kaynak göstererek değilde orasını burasını değiştirerek kendilerine aitmiş gibi yayınlıyorlar. Bu davranış etik bir davranış değildir. Şimdi biz konumuza geri dönelim.

Canbar büyüsü söylediğim gibi sahiden tesiri kuvvetli bir aşk büyüsüdür. Bunu hemen herkes yaptırabilir. Zati son zamanlarda internetinde yaygın kullanılmasından dolayı hemen herkes canbar aşk büyüsünün ismini bir yerlerde duymuş yada okumuştur.

Bir önceki yazımız olan Domuz Yağı Büyüsü başlıklı makalemizde domuz yağı büyüsü, domuz yağı büyüsü nasıl yapılır ve domuz yağı büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir