Büyüler

Cin Musallatının Belirtileri Nelerdir?

Her ne kadar cinleri insanların görmesi mümkün olmasa da cinler canlı varlıklar olarak kabul edilmektedir. Bazı durumlarda cinler insanlara musallat olabilmekte ve insanların hayatlarını tabir yerinde ise cehenneme çevirebilmekte. İnsanlara musallat olan ve kötülük yapan cinler şeytani cinler olarak kabul edilir. Kötü cinlerin amaçları kişiyi ele geçirmektir. Kişilerin bedenini kontrol ederek insanlara istediklerini yaptırabilmektedirler.

Papaz büyüsü gibi kara büyülerin amatörce hazırlanması belirli tehlikeleri de beraberinde getirebilir. Öncelikli olarak bu konuya başlamadan önce genel anlamda bu konunun çok hassas ve önemli olduğuna vurgu yapmak gerekiyor. Kimi zaman sadece duyduklarımızdan ibaret olan konular başımıza geldiği zaman gerçekten bizi çok derinden ve yakından etkileyebilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınız zaman öncelikli olarak daha önceden bu konuda araştırma yapmış olan insanların bilgisinden faydalanmak çok önemlidir.

Kur-anı Kerim’de pek çok ayette geçen cinler kimi zaman bir şekilde maddi olarak bizim bulunduğumuz ortama etkileyebilirler. Cin musallatı olarak karşımıza çıkan bu konuda yaşanmış tecrübeleri vardır ve pek çok insan bu konuda mağdur olmuş olabilir. Cin musallatının belirtileri nelerdir dediğimizde ise öncelikli olarak bu konuyu çok iyi bilmek ve herhangi bir rahatsızlık ile birlikte bu konuyu karıştırmamak çok büyük önem taşımaktadır.

Cin Musallati Nedir?

Detaylı bilgiyi ve yapılacak araştırmalarla birlikte uygulama konusunda verilecek kararlar gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Bazı durumlarda ise bu etkileşimler ortak bir sonuç ortaya koyabilir yine de ayırt edici özelliği ile birlikte cin musallatının belirtileri nelerdir bunları değerlendirmek ve takip etmek elbette ki önemlidir.

Özellikle rüya âleminde bazı işaretler bu konuda sizin için aydınlatıcı bir sonuç ortaya koyabilir. Korkulu rüyalar görmek elbette ki bu konuda olduğu gibi pek çok konuda insanların dikkatini çeken bir özellik olarak kendini göstermek durumundadır.

Aynı zamanda rüyanızda yine yüksekten düşme hissi ile birlikte kedi köpek görmek yine bu konuda bir belirti ve emare olarak kendini göstermek durumundadır. Bir diğer şekilde derin bir suda boğulma hissinin yine rüyalarda birlikte insanlar için bu konuda belirleyici olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle insanları da bu süreçte yalnız kalma arzusu ortaya çıkabilir.

Yine bir diğer şekilde hem tuvaletlerinde banyoda çok uzun süre kalmanın bunda bir etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Aslında fiziksel olarak da bu konuda bazı etkileri bulunmaktadır. Özellikle vücudumuzun herhangi bir organındaki uyuşmalar, yine bu konuda bir belirti olarak dikkat çekmektedir.

Genel olarak kabul edilen belirtiler 3 başlıkta incelenir. Uykuda belirtiler, fiziksel belirtiler ve ruhsal belirtiler. Aşağıda bu başlıklarda sıralanmış olan bazı belirtiler yer almaktadır.

CİN MUSALLATININ BELİRTİLERİ

Uykuda Görülen Belirtiler:

 1. Normal olarak uykusunu almış olan kişinin bile devamlı olarak uyumak istemesi, uykulu gezmesi.
 2. Kişi çok yorgun olsa bile uykuya dalmakta zorlanması.
 3. Uykuda dişlerini gıcırdatmak, çeşitli sesler çıkarmak, sayıklamak ve korku içinde uyanmak.
 4. Karabasan olarak bilinen ve uykuda göğsüne birisi oturmuş gibi sıkıntı hissedilen, kıpırdamakta ve konuşmakta zorlanılan durum. Genellikle bilinç açıktır ama bu durumdan kurtulmak mümkün olmaz.
 5. Uykuda çok karışık rüyalar veya kabuslar görmek. Bu kabuslar çeşitli olabilir. Örneğin çok uzun veya kısa boylu kişiler veya yüzü görünmeyen kişiler uyuyan kimseyle konuşur ve talimatlar verir. Çirkin suratlı kişiler veya hayvanlar görülür. Alçak veya yüksekten düşmek ya da havada uçmak gibi rüyalar görülebilir. Pis ve bakımsız yerlerde, harabelerde gezmek ya da su üzerinde yürümek gibi imgelerle de karşılaşılabilir. Rüyalarda geçmişle ilgili veya yakın gelecekle ilgili haberler alınması ve bunların gerçek çıkması da sık rastlanılan bir durumdur. Geçmişle ilgili kişinin hatırlamak istemediği şeyler de görülebilir.
 1. Rüyada tanıdığın veya tanımadığın kişilerle cinsel ilişkiye girmek.
 2. Uykuda kalkıp gezmek, uyurgezerlik.
 3. Kabuslar sonrası çok etkilenmiş şekilde uyanmak, halsiz ve bitkin kalmak, yataktan kalkmakta zorlanmak.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Vefk Nedir?

Fiziksel Belirtiler:

 1. Bacaklarda ve kollarda hissizlik, uyuşma, yanma veya karıncalanma olması. Genellikle eklem yerlerinde ve sırtta hissedilen ama vücudun her yerine yayılabilen gezici ağrılar.
 2. Cinlerin mideye oturması nedeniyle ilaç alınsa bile geçmeyen şişkinlik ve ağrı.
 3. Nedensiz yere başlayan kekemelik.
 4. Aşırı yemek yeme ya da hiç yemek yememe isteği.
 5. Gözlerde ağırlık ve içeriden birisi bastırıyormuş gibi hissedilmesi.
 6. Başın belli bir yerinde veya gezen bir ağrı hissedilmesi, baş dönmesi.
 7. Titreme, ürperme veya aksine ateş basması.
 8. Dar yerlerde, taşıtlarda hissedilen sıkıntı, taşıtlara binmekte zorlanma.
 9. Tıbbi bir neden olmayan kadında ve erkekte görülebilen cinsel isteksizlik sorunu.
 10. Cinsel istek olsa bile erkekte ereksiyon sorunu gibi nedenlerle cinsel birleşme sağlanamaması.
 11. Kadınlarda tıbbi müdahaleyle düzelmeyen adet düzensizlikleri. Yine tıbbi bir neden olmadan veya tedavi alınan durumlarda bile hamile kalınamaması. Hamile kalındığı durumlarda tıbbi müdahalelere rağmen devam eden düşük yapma sorunu. Benzer şekilde doğum yapan kadınlarda doğumdan sonra görülen ruhsal değişiklikler, fiziksel ve ruhsal olarak sorunlar yaşanması.

Ruhsal Belirtiler:

 1. Genellikle cinsel konularda ya da dinle ilgili konularda akla gelen, dile gelen kötü ve4 istenmeyen düşünceler. Vesvese olarak adlandırılan ve akla düşen bu fikirler, konuşma ve ses olarak da ifade edilir.
 2. Çabuk sinirlenme, gülmeme. İç huzursuzluğu yaşama, yapılan hiçbir şeyden zevk almama durumu. Nefes almakta zorluk yaşanması, boğuluyormuş gibi hissetmek, göğüste sıkıntı.
 3. İnsanlardan kaçma ve yalnız kalma isteği. Evde yalnız kalma, perdeleri çekerek oturma şeklinde görülen bu durum iş yerine gitmek istememe, işten uzaklaşma şeklinde de görülebilir.
 4. Görememesine rağmen kişide oluşan takip edilme hissi. Evde veya iş yerlerinde bazı insanlar ve şekiller görme durumu.
 5. Eşlerin birbirini istememesi, bir arada kalmaya dayanamamaları, uzaklaşmak istemeleri.
 6. Kendisine veya başkasına zarar verme hissi, kendisine seslenildiğini duyma ama kimseyi görememe.
 7. Gizli güçlerinin olduğuna, içinde bir şeylerin gezindiğine, sürekli kötü bir şey olacağına dair duygular, düşünceler.
 8. Normal olmayan harcamalar yapmak, parada bereketsizlik hissi ve maddi sorunlar.
 9. Tuvalette uzun kalmayı istemek, banyoda uzun kalmayı veya çabuk çıkmayı istemek, banyoda gözlerin kapalı iken birisi tarafından gözetleniyormuş duygusuna kapılmak.
 10. Kişilerin eskiden yaşamış oldukları olayları tüm ayrıntılarıyla tekrar yaşamaları anlamına gelen ekminezi veya benzer şekilde dejavu hissi.
 11. Genellikle genç erkeklerde görülen kendilerini kadın gibi hissetme ve eşcinselliğe yönelme durumları.
 12. Kur’an veya ezan sesi duyulduğunda sıkıntı yaşanması, ürperme, daralma gibi duyguların yaşanması. Abdest almakta ve namaz kılmakta zorluk çekmek, isteksizlik.
 13. Aşırı temizlik, elektrikli aletleri kapatıp kapatmama, bazı eşyalara dokunamama veya belli bir yerde oturmayı isteme gibi takıntıların ortaya çıkması.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Duası

Bu belirtiler daha da artırılabilir veya benzer konularda farklı örnekler verilebilir. Ama bu belirtilerle karşılaşıyorsanız mutlaka araştırmak gerekir. Bunun için yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz ama en iyisi uzman bir medyuma veya hocaya danışmak olabilir. Gerçekten cin musallatı sorunuyla uğraşıyorsanız, çözüme daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Pek çok insan bu gibi bir durumda banyo ihtiyacını karşılarken konuşma isteği duyar. Sasında bu gibi durumlarda karanlıktan korkmak her ne kadar böyle olsa bile pek çok insanın karanlıktan korktuğunu söyleyebiliriz. Yine de kokuya hassas insanların bu süreçlerde pis bir koku hissettiği de bilinmektedir.

Esasında bu ortak belirtiler ile birlikte cin musallatının belirtileri nelerdir dediğimizde, pek çok belirti birbirine yakın bir sonuç ortaya koyabilir. Özellikle ailesinden bir anda soğuyan ve hatta nefret eden insanların bu gibi durumlar birlikte bu kötülüğe maruz kaldığını tahmin etmek mümkün olabilir. Çoğu zaman sebepsiz ağrılar ve özellikle de baş ağrıları yine belirleyici bir etken olarak karşımıza çıkabilir.

Yine normal hayatın akışı içerisinde sıradan gibi görünen pek çok konuda cin musallatı pek çok insanın ortak sorunu olabilir. Cin musallatının belirtileri nelerdir dediğimizde yapacağımız oldukça geniş bir sıralama ile birlikte bu konuda bilgi almanız mümkün olabilir. Sinirlenmek, gülmek ya da ağlamak gibi duyguların bir anda dışavurumu ile birlikte yoğun duyguların yine bir belirti olarak kabul edildiği bilinmektedir.

Eğer bu konularda herhangi bir endişeniz veya tereddüdünüz var ise bir uzmandan alacağınız yardım sizi daha doğru bir noktaya taşıyacaktır. Gerçekten ilk aşamada alacağınız destek ve uzman yardımı ile birlikte bu gibi problemleri geride bırakmak daha fazla mümkün olabilir.

Cinler bazen rahatsız edildiklerinde insanlara musallat olurlar. Cin musallatının belirtileri ise oldukça farklı olabilir. Rüyada yüksekten düştüğünü görmek ya da korkulu rüyalar görmek cin musallatının belirtileri olabilir. Yine kişiler hiçbir zaman yalnız kalmak istemezler. Kendi başlarına kalmaktan korkarlar. Karanlıkta kalamazlar ve banyoda kendi kendilerine konuşurlar.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Büyü Bozma Nedir?

Bazen bir neden yok iken çığlık atabilir, bazen de sık sık uykudan uyanabilirler. Dini ibadetlerden uzaklaşırlar. Tembellik başlar, uyuşuk olarak dolanabilirler. Daha bunlar gibi birçok neden cinlerin musallat olma belirtileri olabilir. Tüm bu sorunları yaşayan kişilerin psikolojilerinin bozulduğu düşünülebilir. Fakat tıp bu durumlara çare olamamaktadır. İnsanlar son bir çare olarak konunun uzmanı medyum ya da hocadan yardım almaktadır. Ancak bu şekilde kişiye cinlerin musallat olduğu anlaşılmaktadır.

Büyü bozma işlemi bu konuda yardımcınız olabilir. Bu konuda uzman olan kişiler özel yetenekleri sayesinde cinleri görebilmekte ve onlar ile iletişime geçerek cinleri insanlardan uzaklaştırmaktadırlar. Cinleri kontrol ederek insanların daha fazla zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Fakat cinler konusunda uzman olmayan ve doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahip olmayanlar tarafından bu sorunun giderilmesi mümkün değildir. Hatta cinler kızdırılabilir ve daha fazla zarar verebilirler.

İnsanlar yaşamları boyunca farklı sorunlar ile karşılaşabilirler. Bu sorunların sebebi cinler olabilir. Fakat insanlar durdukları yerde bunu anlayamazlar. Mutlu iken bir anda karamsarlığa kapılmak, gülerken bir anda ağlamak gibi duygu karmaşalarının yaşanması gibi durumlarda şüpheleriniz var ise bir uzmandan yardım alabilir ve bu sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

İnsanların bir anda sevdiklerinden nefret etmesi, onlardan uzaklaşması da cin musallatının belirtileri olabilir. İnsanlar sebepsiz yere ağrılar çekerler. Bu duruma çözüm bulamazlar. Medyumdan ya da hocadan yardım alan kişilerin bir kötülük içerisinde olduğu anlaşılabilir. Uzman kişiler kötü cinlerin insanlardan uzaklaşması ve onları rahat bırakması yönünde çalışmalar yaparlar. Bu konuda bilgisi olmayan kişilerin duruma müdahale olmak istemesi cinleri kızdırabilir ve kişilere daha fazla kötülükleri olabilir. Sonuçlar daha üzücü olabilir. Bunun için yardım talep edilen kişinin bu konuda tecrübeli ve bilgili olması önemlidir.

Cinleri bizlerin görmesi mümkün olmamaktadır. Fakat cinlerin varlıkları kabul edilmektedir. Manevi boyutta yaşayan bu canlıları görmek ve onları kontrol etmek için uzmanların doğuştan özel yeteneklere sahip olmaları gerekiyor. Bu varlıkları herkesin görmesi ve mücadele etmesi mümkün olmadığından bu konuda şüphesi olan kişilerin uzman desteği alarak bu sorununu çözmesi gerekiyor.

Profesyonel Medyum

Profesyonel Medyum Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Profesyonel Medyum Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. merhaba benim gelinimde çok degişti benden bir anda sogudu oglumada eziyet ediyor yardımcı olurmusunuz bize

 2. kaybettiklerimiz ne olacak ? bu hasarın bu ziyanın telafisini kim yapacak ? Hak nerde ? her şey düzelecek diyen biri bile yok..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu