Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü, kara büyü grubunun en çok uygulanan metotlarından biridir. Kara büyülerin özelliği gereği necis (kötü , pis) hayvan parçalarından olan domuz yağı ile yapıldığı için son derece tesirli ve net sonuçlar verir. Domuz yağı büyüsünde cinler kullanılır. Kullanılan bu cinler şeytanca oldukları için verilen görevi severek ve isteyerek yaparlar. Bu bakımdan da tesirini kısa müddette gösterir ve bozulmaması için cinler aşırı direnç gösterirler. Bu direnç, domuz yağı büyüsünün kolay bozulamayacağı mananında da gelir.

Bilhassa karı-kocayı ayırmak, iş-rızk-nasip kapalılığı, ticareti ve yükselişi engellemek, yıldız balanslarını bozmak, kişiyi toplum ve karşı cinsle olan ilişkilerinde itibarsızlaştırmak emeliyle yapılır. Temelde emel bir düzeni tamamiyle bozmak ve dağıtmak olduğu için hızlı ve gittikçe artan düzeyde tesir gösterir.

Son zamanlarda ortada hiçbir sebep yokken birbirinden aniden soğuyan eşler veya sevgililer, domuz yağı büyüsü ile ayrılıp boşandıklarından ne yazık ki habersizlerdir. Bu bakımdan hanelerin girişinde, içinde, eşyalarda, kapılarda, eşiklerde, kıyafetlerde görülen kirlerden kuşku edilmelidir. Elbette her kirde büyüden şüphelenmek manasızdır. Ancak; çıkartmakta zorlandığınız ve sarı tonlarında olan kalıcı bir kirden kuşku duyulmalıdır. En azından kontrol edilmelidir. Şayet aile ve iş hayatında da problemler varsa kuşkunun artması tabiidir.

İş ve ticari hayatta da zalimce rekabet halinde olan insanların işlerini yok edip dağılmalarını sağlamak için domuz yağı büyüsü yaptıkları bilinmektedir. Maalesef bu tür tespitler çoğu kez iş yeri dağıldıktan sonra yapıldığı için kurtulma olanağı olmamakta ve domuz yağı büyüsü ile istenen netice alınmış olmaktadır.

Domuz, Kur’an-ı Kerimde haram kılınan ve ismi bilhassa belirtilen tek hayvandır.

“Allah sizlere yalnız leşi, kanı, domuz etini, bir de Allah’tan başkası yerine kesilenleri haram kıldı.” (Bakara, 2/173; Nahl, 16/115)

Peygamber Efendimiz (S.A.V.),domuzun satışının, yağının, kandilleri yakma ve gemileri yağlamada kullanılmasına dahi izin vermemiştir. (Buhari, Büyü, 112)

İslam açısından netlikle yoruma kapalı şekilde yasaklanan domuz eti ve domuza ait tüm teferruatların (kıl, yağ, cilt vb.) bu arada ilmi olarak da tamamiyle zarar veren olduğu kanıtlanmış vaziyettedir. Domuz eti ve yağında kimyevi olarak zarar veren zehirli maddelerin olduğu, insan sıhhatine zarar verdiği bilinmektedir. Bu arada Kirlian resim metoduyla de domuz yağı ve etinin negatifliği net bir şekilde kanıtlanmış vaziyettedir.

İçsel açıdan ise haram ve necis olarak deklarasyonlan domuz yağı, tüm negatif tesirleri üzerinde yoğun olarak barındırması, şeytanca cinlere karşı cazibe noktası oluşturması hasebiyle yaşanılan mekânlarda dahi bulundurmanın mahzurlu olduğu bilinmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü başlıklı makalemizde evlilik büyüsü, evlilik büyüsü nasıl yapılır ve evlilik büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir