Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü, evlilikle alakalı yersiz kaygı, korku ve tereddütleri olan kişilerin bu tür tedirginliklerini ortadan kaldırmak ve aitin evlilikle sonuçlanmasını sağlamak emeliyle yapılır.

Bir müddettir sevgili olarak devam edilen ilişkide erkek, rastgele bir nedenle evliliğe sıcak bakmıyorsa veya izdivaç etmekten uzak duruyorsa bu çalışmadaki hedef izdivaç etme kararı almakta zorlanan erkeğin evliliği düşünür hale gelerek sevdiğine evlilik öneri etmesini sağlamaktır.

Çoklukla erkeklerin ilişkiyi uzun müddet devam ettirmesi ve bir türlü evliliğin gündeme gelmemesi veya gündeme geldiği vakitte da türlü uydurma sebeplerle ertelendiği vaziyetlerde, erkeğin izdivaç etme teklif etmesini sağlayan en tesirli yoldur.

Toplum olarak genel kaide evlilik teklifinin erkek tarafından gelmesidir. Kimi vaziyetlerde erkek, bayana yapılacak izdivaç etme teklifine negatif cevap alacağını düşünerek cesaretsizlik gösterir ve bu teklifi daimi erteler. Oysa ki bayanın bu teklife vereceği yanıt hazırdır. İzdivaç etme büyüsü vefki, aradaki bu mesafeyi ve korkuları kaldırarak sevdiğinizden evlilik teklifi almanızı sağlayan bir çalışmadır.

İzdivaç etme teklifi büyüsü olarak da bilinen bu yol, birbirini seven iki insanın izdivaç edip mutlu bir yuva kurması emeliyle hazırlanan vefklerle yapıldığı için dinî manada bir mahzuru yoktur. Ancak; burada en ehemmiyetli konu istenilen emele erişebilmek için hangi yöntemin kullanıldığıdır. Vefk’in dışındaki çalışmalar büyüdür ve sevgiliyle izdivaç etmek için büyü ile yapılacak bir evlilikten hayır beklemek netlikle doğru değildir.

Erkeğin evlilik tasarısı yapmadan, aitin devamından yana olması düşüncesini kırmak için yapılır. Erkek ya evvelce talihsiz bir evlilik geçirmiştir veyahut evliliğin mesuliyet ve bağlılığından uzak durma tercihinde olabilir. Erkek, evlilik hazırlığı ve tasarılarının ekonomik olarak yük getireceği düşüncesiyle, parasal olarak kendini hazırlama uydurma sebebine sığınarak izdivaç etme kararını sürekli ileri bir tarihe erteleyebilir. Kız için bu vaziyet gerek aile baskısı gerekse aitin uzaması sebebiyle içinden çıkılmaz bir hâl alabilir.

Bu gibi konularda bayanların yaşadığı bu problemlerin bitmesi ve erkeğin arkasına saklandığı uydurma sebeplere sığınmamasını sağlamak emeliyle yapılacak çalışmalarda, erkeğin evliliğe ikna edilerek kafasında oluşturduğu korku ve engellerin kaldırılmasını sağlayan bir çözüm yöntemidir.

Sevgilinizin, kendi düşüncelerinde oluşturduğu olanaksızlıkları veya ailesinden kaynaklanabileceğini düşündüğü engelleri ileri sürerek evlilik kararından vazgeçmesi halinde, bu düşüncelerinden kurtularak evliliğe ikna edilmesi emeliyle yapılan bir çalışmadır. Erkeklerde olduğu gibi geçmişte yaşadığı talihsiz bir evlilik veya başka gerekçeleri iddia ederek izdivaç etmek istemeyebilir. Bu konuyla alakalı bir çok neden gösterebilir. Hem de sizi sevmediğini, hoşlanmadığını dahi öne sürebilir.

İşte bu gibi olanaksız olduğu düşünülen ilişkilerin evlilikle sonuçlanmasını sağlayabilecek kadar kuvvetli bir çalışma olan ikna etme vefkleri, kişi üzerinde hiç bir olumsuz tesir yaratmadan oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü başlıklı makalemizde geri getirme, geri getirme büyüsü ve geri getirme nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir