Uluslararası Medyum

Fransa Medyum Hoca

Medyumluk sanıldığının aksine kolay, bir iki kitap okuyarak öğrenilip kazanılacak bir kazanım değildir. Medyum kişisi genellikle ailesinden bu kazanımı ve bilinci almış olarak yetişmektedir. Soylu ve köklü ailelerin en uç noktaları eski zamanlardaki inanışların varlığına dayanmaktadır. Eski çağlarda insanlar dertleri ve sıkıntıları için çözüm bulma yönteminde interneti açıp, bloglara girip, yorumlar okuyup aynı şeyleri yaşayan kişilere sorup öğrenmek gibi bir yaşam sürmemekteydiler. Eskiden insanlar dertlerinin çözümleri için oldukça yaygın olan, daha önce mutlaka böyle biri ile tanışmış veya ailesinin böyle bir soydan geldiği kişilerin önerisi ile medyum hocalara, hocalara danışmaktadırlar. Küçük yerlerde böyle kişilerin başarısı ve sağladığı faydalar dilden dile dolanarak yaygınlaşıp daha fazla kişiye ulaşmıştır.

Günümüzde medyum hocalarda böyle eski zamanlarda eski insanların dertlerine ve sorunlarına çare bulan hocaların soyundan gelmektedirler. Medyum hocaların gelmiş oldukları bu soy onları daha önsezili, maddi ve manevi çözümlerde daha tecrübeli ve güçlü yapmıştır. Medyum hocalar gizli bilimler, gelişmiş gizli bilim bilgi ve sezileri, havas ilmi gibi konularda oldukça bilgi sahibi ve deneyimlidirler. Büyü yapmak kolay bir süreç değildir. Büyüler oldukça keskin ve kuvvetli yöntemlerdir. Fransa’da medyum hoca ile bağlantıya geçtiğinizde, medyum hoca derdinizin çaresi için size oldukça kuvvetli, keskin ve ruhlar aleminin de dahil olarak hazırlanıp uygulandığı büyüler sunmaktadır.

Fransa’da medyum hocadan yardım alarak nasıl çözeceğinizi bilemediğiniz, sıkışmış ve sıkılmış hissettiğiniz dertleriniz, sorunlarınız için yardım alabileceğiniz gibi aynı zamanda da hoşlandığınız, sevdiğiniz kişiyi kendi deneyim ve çabalarınız ile hayatınıza bağlayamadığınız durumlarda büyü ile bağlamak için, sevmediğiniz bir kişinin işlerini yolundan çıkartmak için, sevdiklerinizin ve kendinizin işlerinizi yoluna sokup hayırlı şeyler yaşayabilmek için, üzerinde büyü olduğunu düşündüğünüz kişinin belirtileri ile danışarak büyüyü bozabilmek için yardım alabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Fransa’da medyum hoca size bilgi birikim ve tecrübeleri ile yardımcı olarak, hayatın daha yaşanılabilir, güzel yönlerini görmenizi, sıkıştığınız dertlerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Günümüzde ağızdan ağıza dolanarak bir haber, bilgi yayılmıyor. İnternet sayesinde aynı anda zaten birçok kişi o bilgiye ulaşmış olabiliyor. Büyü yöntemlerine de internetten hızlıca ulaşabilir. Bir medyum hoca ile hızlıca iletişime geçebilir, sizin gibi aynı sorun ve durumları yaşayan kişilerle de hızlıca bağlantı kurabilirsiniz.

Fransa’da Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Soğuk sıcak, yaz kış, mutlu mutsuz, zengin fakir, huzurlu huzursuz duygu durumları fark etmeksizin her durumda her yaşamda her farklı olayda kişi belirli başlı bazı duygulara ihtiyaç duyar. Aşk duygusu da bu ihtiyaçların arasında öne çıkan bir duygudur. Yemek yemek, su içmek, uyumak gibi eylemler ne kadar gerekli ise aşkı yaşamak, aşık olduğu kişi ile mutlu bir birliktelik halinde olmak, huzurlu anlar yaşayıp güzel anılar biriktirmek gibi hisler ve eylemler de gereklidir. İnsan böyle güzellikleri yaşadığı zaman hayatta gerçekten yaşadığını hisseder. Peki bu duygulardan uzak bir kişi nasıl yaşar. Onun yaşamı elbette zor, huzursuz ve mutsuz bir yaşam olacaktır. Kendini boşlukta hisseden daima tamamlanması gereken, eksik parçası kayıp biri gibi yaşayacaktır. Aşkın büyüsüne kapılmak isteyecektir. Fransa’da aşk büyüsü yapan medyum hoca size aşkın büyüsünü hissettirebilir.

Platonik aşk en eskiden beri hayatta vardı, birçok insan bu acının içerisinde pişti, kavruldu bazısı gidip konuşarak aştı bazısı ise bir köşede usulca izledi durdu. Fakat çabalamayı seven, hayata müdahale etmeyi bilen kişiler bu kaderi değiştirdiler. Aşk büyüsü ile platonik olan aşk yaşamlarını karşılıklı çekimi olan, keskin ve güçlü bir duyguya, yaşama çevirdiler.

Günümüz internet çağında artık bir kişiyi beğenmemiz daha kolay, bir resmin üzerine iki defa tık yapmak, onu dışarda yaşantımızda izlemenin ardından evde telefondan neler yaptığını izleyebilmek, her an ona, onun özel yaşamına, fotoğraflarına ulaşabilmek ve hatta ailesine, akrabalarına kadar görebilmek mümkün hale geldi. Böyle bir yaşam içerisinde platonik aşık olmak da hem daha kolay hem daha zor bir hale geldi. Aşk boyut değiştirirken artık biri birini beğendiğinde önünde mendil atmıyor, mektup yazmıyor. Fotoğrafını beğeniyor art arda beğeniler ile ilgisini çekiyor veya direk mesaj atıyor. Fakat mimiklerden uzak, gözlere bakarak konuşulamayan o mesajlardaki duygulardan da çekinen platonik aşıklar için bu süreç daha da zor. İlgi çekmek, beğenilmek daha zor olurken durmadan karşı tarafı izleyebiliyor olmak platonik bir aşık için hem ruhsal açıdan hem de fiziksel açıdan sağlıksız bir yaşam demek haline geldi.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Belçika Medyum Hoca

Fransa’da aşk büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçerek platonik sağlıksız yaşamınızın karşılıklı bir aşkın denizlerine yelken açmasını sağlayabilirsiniz. Aşk büyüsü ile karşı tarafın da sizi fark etmesini, sizi arkadaş olarak gören veya hiç dönüp bakmayan, fark etmeyen kişinin aniden size karşı farkındalık kazanmasını, hislerinin boyut değiştirmesini, size ve sizinle ilişki yaşamaya karşı ani istek ve arzu duymasını sağlayabilirsiniz. Aşk büyüsü kişide herhangi bir fiziksel sıkıntı oluşturabilecek bir büyü değildir. Yaptırılan kişinin duyguları ve hisleri ile ilgili olan aşk büyüsü bu değişken hisler ile birlikte büyüyü yaptıran kişiye daha fazla yakınlaşmasını ve hareketlerinin tamamen istekli hislerinin doğrultusuna kalmasını sağlamaktadır.

Fransa’da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hoca

İnsanlar özgür olduğunu düşünen varlıklardır. Bu özgürlük bir noktaya kadar var olabilir yalnızca. Birinin hayatında kalıp kalmayacağını seçmek, birini sevmek veya sevmemek bu özgür olduğu alanlardan birisidir. Bu yüzden ilişkilerde kimse kimseyi zorla yanında tutup, kendine ve ilişkiye bağlayamaz. Gitmek isteyen, çabalamak istemeyen hep bir yolunu bulup gidecek, vazgeçecektir çünkü bunu hem hisleri söylüyor hem de aklı onaylıyordur. Bu durumdaki bir kişi karşı tarafın hislerinden çok kendi hissettiklerini, pes etmek istediğini düşünür. Böyle olunca da bir taraf hep buruk, kırık ve yarım kalmış hisseder.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

İlişkide uzaklıklar, açıklıklar, uçurumlar ilişkiyi sarstığı gibi karşılıklı olarak iki tarafı da yıpratır ve yorar. Zaten hayatın akışı içerisinde zorluklar yaşayan, iş hayatı, parasal mevzular derken kişi evinde, ilişkisinde huzurlu olmak, stresini atabilmek, mutlu hissetmek ister. Fakat ilişkinin de o kişiye artı bir yorgunluk katıyor olması mücadele etme isteğini bırakmasındaki en büyük etkendir.

Uzaklıklara dayanamayan, bu uzaklıkların getirdiği kopuklukları ortadan kaldırmak isteyen bir kişi çareyi Fransa’da bağlama büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçmekte bulur. Evden, ilişkiden belirli sebeplerle uzaklaşan kişinin ardından umutsuzca bakmak istemeyen, bir çözüm yolu bir çare bularak mücadele etmeye devam etmek isteyen aşkının se sevgisinin bu zorlu yolu aşabileceğine fakat bu aşmak isteğini karşı tarafında bulabilmesine yarayacak bir yol araştırır. Bu yollar içerisinde bağlama büyüsü oldukça etkili ve son zamanlarda tercih edilen bir seçenektir. İnternetin gelişmesi ile birlikte büyü gibi yollara daha kolay ulaşan, kendi deneyim ve yaşadıklarını paylaşan kişiler ile daha rahat iletişime geçerek aynı süreçleri yaşayan bir kişinin nasıl bir çözüm yolu bulduğu, o zorlu derdin içinden nasıl kurtulduğu gibi önemli noktaları öğrenebilir. İnternette yer alan büyü ve büyü ile ilgili bilgiler sayesinde artık günümüzde de kişiler kolaylıkla kurtulamadıkları dertlerinin çaresine büyü yolu ile ulaşabilmektedirler. Fakat unutulmamalıdır ki bu kadar bilginin içerisinde doğru olana ulaşmak önemlidir. İlim ve bilgi sahibi bir medyum hocadan destek almak büyü açısından oldukça önem arz etmektedir.

Fransa’da bağlama büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçerek sizden, ilişkinizden uzaklaşan ve bu uzaklık sonucu iş hayatında, arkadaş çevresindeki kişilere daha da yakınlaşan kişiyi yeniden kendinize çekebilirsiniz. Bazen bazı uzaklıkların sonucu başka kişilere duyulan ani güven ve istek bağının getirdiği bağlılık ile sonuçlanmaktadır ve bu durum ilişki için hassas ve yıkıcıdır. Bağlama büyüsü ile uzaklaşan kişinin hislerinde yeniden ilişkiye ve size karşı duyduğu mutluluğu, bağlılığı, güveni hatırlatacak, bu hislerinin doğrultusunda da yeniden size ve ilişkiye yakınlaşacaktır. Kendinize ve mutlu ilişkinize bağlamak istediğiniz kişiler için Fransa’da bağlama büyüsü yapan medyum hocadan destek alabilirsiniz.

Fransa’da Geri Döndürme Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Sevgililik ilişkileri genellikle başlangıcı belli fakat sonucu, nasıl devam edeceği, yolun sonunun nereye çıkacağı pek belli olmayan bir ilişki çeşididir. Bazen sevgililik ile başlar söz, nişan ve sonu evlilik olur. Ciddi düşündüğünü bile fark etmez belki insan ama ciddi bir yolda bulabilir kendisini. Bazen ise ciddi başladığını, ilerlediğini sanar kişi ama aniden evlilik beklentisi olan yol ayrılma ile biter. Bazen ilişkilerde bazı hatalar affedilemez, sorunlar çözülemez, alttan alınması gereken şeyler hep yüzeyde kalır yüze çarpar, rahatsız eder ve bütün bunlar da artık sonu, bitişi getirir. Bağıra bağıra gelen bir sondan da taraflar kaçamaz artık. Bitiş, son gelmiştir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  İtalya Medyum Hoca

Gelen bitişin ardından keşke diyen, özleyen, pişman olan, ilişkisinin ve mutlu günlerinin geri dönmesini isteyen kişi direnir, çabalar ve yollar arar. Geri döndürme büyüsü arayıp bulabileceği yollardan ve çözümlerden en keskin ve güçlüsüdür. Fransa’da geri döndürme büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçen kişi bir çözüm, yöntem bulmuş demektir. Geri döndürme büyüsü uzun yıllardır pişman olan, özlem duyan kendini çaresiz hissederken giden kişi ve ilişkisinin geri dönmesi ile birlikte yeniden umutlanacak, mutlu olacak ve yaşamanın kıymetini bilecek kişi için bir çözüm ve tercihtir. Terk edilmiş olmak, gidenin ardından beklemek kişinin yaşamı için günlük rutinlerini dahi gerçekleştirirken onu tüketecek, mutsuz ve umutsuzluğa sürükleyebilecek kadar güçlü bir çaresizlik duygusudur. Fakat bir çare her zaman vardır. Fransa’da geri döndürme büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçmek bir çözümdür.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Bir sevgili hem aile, hem dost hem arkadaş olabilecek kişi demektir. Sevgililer yaşamlarına birbirini dahil ederek aynı zamanda dışarıda bırakması gereken kişiler olduğunun farkında olmalılardır. Birbiri ile dertleşecek, beraber gülüp ağlayacak, sırlarını birbirleri ile paylaşacak iki insan olacaklardır. Birbirlerini bulmadan önce takıldıkları ortamlar, arkadaş grupları, rutinler, aile ilişkileri birbirlerini bulup sevgili olmalarının ardından dışarıda kalmalı öncelikleri artık birbirleri olmalıdır. Bu duruma ilk zamanlarda uyum sağlayıp sorunsuzca ilerleyebilen çiftler zaman içerisinde birbirini ihmal etmeye başlayarak, önceliklerini değiştirir hale getirerek birbirlerini ihmal etmeye başlayarak hem ilişkilerine hem de birbirlerine zarar verirler. Dışarının söylemlerini ve müdahalelerini ilişkiye taşıyan taraf ilişkiye zarar verir. Bu zararların toplamı da ilişkiyi bitirir. Bir taraf dayanamaz ve gider. Kalan için ise sorunlu ve sıkıntılı günler vardır. Giden de dönmek istese dahi yaşanılanlar, zarar görmüş olmak onu engelleyebilecektir. Geri dönmesini, içindeki sesi dinlemesine engel olan düşünce ve hislere kapılabilir. Fransa’da geri döndürme büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçen kişi karşı tarafın gelmesine, dönmesine engel olan o zararlı hisleri yok etmeye, o engel hisler ile pişmanlık ve özlemin giriştiği hisler savaşındaki özlemin ve pişmanlığın galip gelmesini, savaşı kazanıp gücü ile kişinin hislerinde açığa çıkmasını sağlamış olur. Bu hislerin kişinin iç dünyasında yoğunluğu ile var olması geri dönmesini yeniden ilişkiye başlanmasını sağlamaktadır.

Fransa’da Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Geri getirme büyüsü, yitip giden ilişkinin ardından giden kişiyi, pes edeni geri getirmek için yapılan bir büyü çalışmasıdır. Geri getirme büyüsü genellikle terk edilen sevgili, evden giden eş, ayrılan ve nişanı atan nişanlı için tercih edilmektedir. Her büyü gibi geri getirme büyüsü de kadere ve hayatın kendi akışına yapılan bir müdahaledir. Terk edilmenin ardından ne yapacağına karar veremeyen, acı duyan kişi özlem ile kavrulurken geri dönmesini istediği kişi için tercih edebileceği büyü yönteminden önce hayatın akışına dokunmadan, hislerini, düşüncelerini karşı tarafa aktararak kendi çabası ile kendini aktarmalıdır. Bu durumun etki etmediği veya kısa bir süreli etki edip yeniden eski soğukluğun ve uzaklığın geri geldiği durumlarda ise kişi daha etkili, uzun süreli ve kesin çözümlü büyü yoluna başvurup hayatını, ilişkisini kendi istediği ve arzuladığı akışta değiştirmek isteyecektir. Fransa’da geri getirme büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçen kişi başka başka kendi çabaları ile yollar denemiş fakat başarılı olmamış veya kısa süreli başarılar yaşayıp son bulmuş kişi için geri döndürme büyüsünden başka yol kalmamıştır.

Terk edilmenin ardından derin acı ve sıkıntılı bir sürecin içerisine giren kişi için zor günler kaçınılmaz olmaktadır. Evlilik, ciddi ilişki, yaşanılan sorunlar ve sıkıntıların aşılamaması, ailelerin, arkadaşların, etraftaki insanların ilişkiye fikir ve düşünceleri ile çok müdahale etmesi, dahil olması ile ortaya çıkabilecek kavgalar stresler ilişkinin sonunu getirecektir. Karşı tarafın daha fazla uğraşmayıp, dayanamayıp terk etmesi kaçınılmazdır. Terk eden kişinin ardından kişinin yaşadığı buhran süreci bittikten sonra çeşitli çabalar ve çözümler aramaya başlayacaktır. Fransa’da geri getirme büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçerek bu sıkıntılı sürece müdahale ederek istekleri ve arzuları yönünde değişimi gerçekleştirebileceklerdir.

Geri getirme büyüsü herhangi bir yuva yıkma, kişinin mutlu ilişkisine müdahale etme, hayırsızı isteme, güzel giden işlerin kötüye çevrilmesini sağlamak gibi hayırsız ve kötü amaçları olmadığından dolayı diğer büyüler arasında nispeten daha hayırlı bir büyü olarak sayılmaktadır. Bir kara büyü değildir. Geri getirme büyüsünün etkisi ve tesiri açısından önemli olan belirli noktalar vardır ve büyüye başvuran kişi bu noktalara dikkat etmelidir. Büyünün tesiri için, mutlaka başarılı, bilgili, ilim ve tecrübe sahibi bir medyum hoca ile iletişime geçerek büyü o hoca tarafından oluşturulmalı ve medyum hocanın büyüyü oluştururken dikkat ettiği, üzerinde durduğu noktalara kişi dikkat etmeli ve önem göstermelidir. Geri getirme büyüsünün keskin sonuçlarını gösterebilmesi için daha önce bir ilişkide bulunulmuş fakat belirli başlı bazı sebepler doğrultusunda son bulmuş ilişkilerin ardından kişilerin geri gelebilmesi, yeniden ilişkiye dönülebilmesi için yapılmalıdır. Birbirini tanımayan, bir ilişkiye hiç başlanılmayan kişiler için geri getirme büyüsü yapılmamalıdır, yapılsa da büyü tutmayacak etkisini göstermeyecektir. Fransa’da geri getirme büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçecek kişi bu noktalara dikkat ettiğinde mutlu ve huzurlu ilişkisinin geri gelmesini sağlayacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Kanada Medyum Hoca

Fransa’da Papaz Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Fransa’da papaz büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçerek kara bir büyü yaptırma yoluna girmiş olursunuz. Papaz büyüsü yaptırmak için büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin herhangi bir nesnesine eşyasına ihtiyaç duymazsınız ve bilinenin aksine papaz büyüsünü yapmak için bir papaz ihtiyaç yoktur. Papaz büyüsünün adı gücünden gelmektedir. Papaz büyüsünü bilgili, ilim sahibi ve tecrübeli bir medyum hoca yapmalıdır.

Papaz büyüsü oldukça güçlü ve keskin bir büyüdür. Danimarka’da papaz büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçerek papaz büyüsü yaptırma yolunu seçen kişi istediği kişinin hayatının akışını istediği yönde değiştirebilmektedir. Bu büyünün gücü hayırlı ve hayırsız birçok seçenek için kullanılması yolundan gelmektedir. Papaz büyüsü ile bir kişinin kısmetinin açılmasını sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda kısmetinin kapanmasını, kişinin başına hayırlı ve güzel şeylerin gelmesini sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda hayırsız ve kötü olaylar yaşamasını, karşısına kötü insanlar çıkasını, kötü ve hayırsız kapıların açılmasını sağlayabilirsiniz. Bir kişinin geleceğine ve şimdisine müdahale etmek, doğal döngüyü istek ve arzulara göre şekillendirmek amacı için Fransa’da papaz büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Fransa’da papaz büyüsü yapan medyum hoca ile iletişime geçerek etkili bir büyü yaptırmış olursunuz. Papaz büyüsünün etkisini büyünün yapıldığı kişi hissetmez. Farkında olmaz. Fiziksel olarak herhangi bir değişiklik, bir etki saplamayan bir büyüdür papaz büyüsü. Papaz büyüsü etkisini oldukça hızlı gösterir ve uzun yıllar bu etkisini devam ettirir. Büyü, ilk olarak kişinin ruhsal dünyasına etki etmektedir. Hissettiklerine, duygu durumlarına, kişinin düşünsel süreçlerine büyünün tesiri etki eder ve bu hislerin sonucunda kişini davranışları değişir, hareketleri değişir bazen bir kuklaya dönüşür hale gelir. Ani duygu ve hareket değişiklikleri papaz büyüsünün etki ettiğini göstermektedir.

Fransa’da Büyü Bozan Medyum Hoca

Büyüler hayatın ve yaşamın akışına kişinin medyum hoca ile bağlantıya geçerek istediği ve arzuladığı doğrultuda değişmesini sağlayan yöntemlerdir. Büyüler ile kişiler istedikleri ve arzuladıkları yönde kişilerin duygu ve hislerini o hislere bağlı olarak da hareketlerinin değişmesine olanak sağlar. Büyüler ile kişilerin davranış ve hislerinde ani değişimler sağlanır. Aniden ilişkilere, yaşama, kişilere karşı davranışlarının ve hislerinin değişmesi ile kişinin üzerinde büyü olduğunun bir belirtisidir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Fransa’da büyü bozan medyum hoca ile iletişime geçen kişi sevdiklerinin aniden değişen duygu ve hareketlerinin yeniden doğal durumuna, doğal yaşantı ve döngüsüne dönmesini sağlamaktadır. Büyünün bozulması için kendi kendinize araştırıp bulduğunuz yöntemler, kendi bilinciniz ile uyguladığınız sonuçlar yeterince etkili ve tesirli olamayacaktır. Büyünün bozulabilmesi için mutlaka bilinçli ve ilim sahibi tecrübeli bir medyum hoca ile iletişime geçilmeli ve bu süreç medyum hocanın doğrultusunda ilerlemelidir. Fransa’da büyü bozan medyum hoca ile iletişime geçen kişi bilinçli olduğu veya yalnızca şüphelendiği büyü durumunu hocaya belirterek uygun çözümü bulur ve büyü bozma serüveni bir ritüelle başlamış olur. Dua zinciri, ruhsal alemin dahil olması gibi çeşitli güçlü ve keskin yöntemler uygulanarak büyü bozma işlemi gerçekleştirilir. Fransa’da büyü bozan medyum hoca ile iletişime geçerek kişi hayatın doğal döngüsüne dönebilmenin bir yolunu bulup sağlıklı yaşamına ve ilişkilerine kaldığı yerden devam edebilir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu