Dualar

Geri Döndürme Duası Nedir? Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Geri döndürme duası, kişilerin kendilerinden giden, yaşamlarından çıkan kişilerin kendilerine geri dönmesi adına dua ile hazırlanan bir manevi yöntem işlemidir. İlişkiler her zaman sonsuza dek ilerlemez. Yaşam içerisinde ilişkiler kopar insanlar birbirinden uzaklaşabilir. Bu durumlarda geri döndürme duası ile birlikte biten ilişkiler yeniden başlar, giden, uzaklaşan kişiler yeniden yaşamlarına ve ilişkilerine döner.

Geri Döndürme Duası Neden Yapılır?

Geri döndürme duası, ilişkilerin yeniden canlanmasını sağlamaktadır. Kişilerin biten ilişkilerini yeniden canlandırarak birbirinden uzaklaşan tarafların yeniden birbirine yakınlık göstermeleri amacı ile uygulanmaktadır. Giden kişinin yeniden sevgilisine geri dönmesi, ilişkisine geri dönmesi, evine geri dönmesi amacı ile dua hazırlanarak işlem tamamlanmış olmaktadır. İlişkilerin yeniden aynı canlılıkla devam etmesi için böyle bir işlem gerekli ve etkili olacaktır.

Geri Döndürme Duası Nasıl Okunur? 

Geri döndürme duası mutlaka uzman bir kişi tarafından hazırlanmalı ve uzman kişinin uygun gördüğü aralıklar içerisinde okunmalıdır. Dua yapılma amacına uygun olarak hazırlanmaktadır. Sevgilinin geri dönmesi, evlilerin geri dönmesi, arkadaşların geri dönmesi gibi farklı amaçlarla hazırlanan duanın temel maddesi dua içerisinde tarafların açıkça adlarının okunmasıdır. Ad, yaş, doğum tarihi ve baba adı bilgileri kullanılarak dua okunmaktadır.

Geri Döndürme Duasının Belirtileri Nelerdir?

  • Geri döndürme duasının öncelikli olarak belirtisi kişinin aniden başlayan duygu durum bozukluklarıdır.
  • Kişi zamanla haberci rüyalar görmeye başlayacaktır.
  • Fazla düşünceli bir ruh hali içerisine girecektir.
  • Kişi uzaklaştığı çevresine karşı ani yakınlıklar duymaya başlayacaktır.
  • Uzak durduğu kişinin yanında olmaya başlayacak ve her zamanki halinden farklı davranışlar sergileyecektir.

Geri Döndürme Duası Ne zaman Kabul Olur?

Geri döndürme duası, ilmi güçlerin içerisinden en güçlü yöntem olan dua ile hazırlanmaktadır. Dualar yaratıcının huzuruna sunulmuş hayırlı işlemler olarak görülmektedir. Duanın kesin olarak kabul olma süresi yalnızca yaratıcının kaderine bağlıdır. Fakat hayırla edilmiş, doğru cümleler kullanılarak yapılmış, kalpten gelerek dile dökülmüş bir dua en kısa zaman içerisinde kabul olunacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Kısmet Açma Duası Nedir? Etkileri ve Zamanı

Geri Döndürme Duası ve Geri Döndürme Vefki Farklılık ve Benzerlikleri Nelerdir?

Geri döndürme duası ve geri döndürme vefki birbirinden farklı işlemlerdir. Geri döndürme duası hayırlı bir işlemdir. Geri döndürme vefki gizli ilim öğretileri içerisinde riskli ve tehlikeli sayılan işlemlerdendir. İki işlemde de amaç giden kişinin hayırlı ve kısa bir sürede geri dönmesidir. Fakat bu sonuca ulaşma yolları farklıdır. Vefk işlemleri tehlikeli, kara, hayırsız işlemler olarak görülmektedir. Dua işlemleri ise hayırlı, kalpten gelerek yapılmış işlemler olarak görülmektedir. 

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu