Dualar

Geri Döndürme Duası

İnsanlar olarak etrafımızla kurduğumuz ilişkiler bizim için değerli ve önemlidir. Yaşamımız boyunca bir ilişki ve iletişim içerisinde olduğumuz kişiler ile geçirdiğimizin anlarımız bizim benliğimizdir. Çocukluk dönemimizden yetişkinlik dönemimize kadar etrafımızdaki insanları seçer belirler ve onların ortalaması oluruz. Alıştığımız, anlar geçirip anılar biriktirdiğimiz insanları her dönemde etrafımızda görmek yanımızda hissetmek isteriz. Zaman veya belirli olaylar sonucunda bazen bazı insanlarla aramızdaki bağ kopabilmektedir ve bunun sonucunda da bizi bir boşluk karşılar. O insanın dayanılmaz boşluğudur bu. Geri dönsün, anılarımızı yeniden canlandıralım isteriz. Bu istek sonucunda da geri döndürme duasına başvurabiliriz.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Geri Döndürme Duası Nedir?

Geri döndürme duası, bir zamanlar sevgi bağı ile bağlı olduğumuz fakat belirli olaylar neticesinde aramızın açıldığı, bağlarımızın koptuğu, bizden uzaklaşan kişilerin hayatımıza geri dönmesini istediğimiz durumlarda başvurmak istediğimiz bir çaredir. İlim ve bilim sahici bir hoca tarafından hazırlanmış olan geri döndürme duası ile yeniden aramızın bozulduğu insan ile yakınlaşabilir, bağ kurabilir ve eski sıcaklığımıza kavuşabiliriz.

Geri Döndürme Duası Etkili Midir?

Geri döndürme vefki, geri döndürme duası gibi işlemlerin etkili olabilmesi için belirli kurallara uymak önemlidir. Geri döndürme duası mutlaka tecrübeli bir hoca tarafından hazırlanmış olmalıdır. Aksi taktirde kendimizin istediği ve dile döktüğü bir dua olacaktır ve onun kabul olma ihtimali daha düşüktür. İşinde iyi olmayan, tecrübesiz, veya kendi kendimize hazırlamış olduğumuz dualar yeterince etkili olmayacaktır. Her durum için farklı, olaylar doğrultusunda uygun dualar vardır ve işinin ehli kişiler tarafından yaşanan duruma, istenilen dileğe göre uygun dua seçilip uygulanır.

Geri döndürme duasının etkili olabilmesi için kişiye özel hazırlanması gerekmektedir. Farklı bir olay, kişi için hazırlanmış dua geri döndürmek istediğiniz kişi için okunmamalıdır. Aranızın açıldığı duruma, karşı tarafın ve sizin duygularına özel olarak hazırlanmış geri döndürme duası etkili olacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Getirme Duası

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Sonucun etkili olabilmesi için yaşanan olayları, hissettiğiniz duyguları, yaşadığınız sorunla ilgili detayları açıkça medyum hocaya aktarmalısınız. Çünkü geri döndürme duası özel olarak ve duruma uygun hazırlanacaktır. Eksik veya yanlış bilgiler sonuca ulaşmada zorluk çıkartıp duanın etkisini yitirmesine sebep olacaktır.

Geri döndürme duasının etkisini görebilmek için medyum hoca tarafından hazırlanmış olan duayı yine onun belirtmiş olduğu direktiflere göre uygulamak önemlidir. Kafamıza veya isteğimize göre duayı okuyup etkisini bekleyemeyiz. Etkili sonuca ulaşabilmek, karşı tarafın soğukluğunu kırıp geri döndürmek, eski sıcak ilişkimize dönebilmek için medyum hoca tarafından belirtilen kurallara uymak önemlidir.

Geri Döndürme Duası Yapılabilecek Kişiler Kimlerdir?

Geri döndürme büyüsü ve geri döndürme duası birbirinden küçük ayrımları bulunan işlemlerdir, geri döndürme duası yapılabilmesi ve sonucunun etkili olabilmesi için belirli koşulları karşılıyor olması gerekmektedir. Daha önce ilişki içerisinde olduğumuz birisi için bu duayı yaptırıyor olmamız gereklidir. Daha önce hiç konuşmadığımız, tanışıklığımızın olmadığı, bir ilişki içerisine hiç girmediğimiz tanışmadığımız kişiler için geri döndürme duası yaptırmak mümkün değildir. Geri döndürme duası;

  • Güzel ve uyumlu bir ilişki içerisinde olunan fakat ardından ayrılan sevgili için,
  • Boşanma aşamasına gelen evlilikler içerisinde eşini terk eden koca için,
  • Ayrılıp yüzük atan nişanlı için,
  • Bir ilişkinin içerisinde bulunurken ayrılan fakat daha sonra pişman olup geri dönmesi istenen kişi için,
  • Bozulan yakın arkadaşlık içerisinde küsen arkadaş için,
  • Araları bozulan gelin ve damadı için anne babalar da geri döndürme duası yaptırabilmektedirler.

Geri döndürme duasının etkili olabilmesi için, geri dönmesi istenilen kişinin yeni bir ilişkiye başlamamış olması, bir ilişki içerisinde bulunmaması gereklidir. Böyle durumlarda dua etki etmeyecektir çünkü bu yuva yıkma, ara bozmaya girmektedir. Bu durumların sonucuna ulaşabilmek için kara büyü gereklidir. Dua ise beyazdır, daha masum ve saf bir istektir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Duası

Sevdiğin Kişiyi Geri Döndürme Duası

Sevdiğin Kişiyi Geri Döndürme Duası Güzel ve uyumlu bir ilişkinin içerisinde iken yaşanan kötü olaylar, geçmiş uzun zaman ve bağımlılıklar oluşan alışkanlıklar içerisinde ayrılıklar bazı durumlarda kaçınılmaz olabilmektedir. Sevgi bağı devam ediyor olsa dahi ayrılık gerçekleşmiş olabilir. Pişman olan, karşı tarafı geri isteyen kişiler böyle durumlarda tecrübeli medyum hocalara başvurarak geri döndürme duası hazırlatabilmektedirler. Başarılı medyum hocalar tarafından hazırlanan geri döndürme duası ile bitmiş olan ilişkiyi onaylayıp terk eden tarafı geri döndürmek mümkündür.

Kalbine yeniden ilişkinin sıcaklığını hatırlatmak, geçirilmiş mutlu anıları yeniden hatırlatıp anmasını sağlamak ve böylece ilişkiye geri dönmesini istemek bunu aklına sokmak geri döndürme duası ile sonuç bulmaktadır.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Doğru hazırlanmış ve başarıyla uygulanmış bir geri döndürme duasının sonucu terk eden sevgiliyi yeniden ilişkiye ve terk ettiği kişiye döndürmektir. Burada önemli olan ve unutulmaması gereken bir kısım bulunmaktadır. Terk edip giden kişi yeni bir ilişkiye başlamamış olmalıdır. Eğer terk etmesinin ardından başka yeni bir ilişkiye başlamış ise bu durumda geri döndürme duası etkisini göstermeyecektir.

Kocayı Geri Döndürme Duası

Evlilikler genellikle ilk başladığı günkü gibi heyecanlı, istekli gitmez. Araya zamanın girmesi, tarafların birbirine alışması ve karı kocalık bağının daha da oturması ile güven duygusu artabilir fakat sevgi buna bağlı olarak bazen azalabilmektedir. Alışkanlık bağlamaktadır. Bu durumun sonucunda da eşlerden bir taraf sıkılıp pes etmeyi seçebilmektedir. Sürdürmek ona yorucu ve anlamsız gelebilmektedir.

Böyle üzücü durumlarda geri döndürme duası bir umuttur. Boşanma aşamasına gelmiş bir evlilik geri döndürme duası ile kurtulabilir. Terk eden eşin yeniden eve, evliliğe ve eşe geri dönmesi için ilim ve tecrübe sahibi medyum hoca tarafından hazırlanmış geri döndürme duası ile mümkündür. Duanın doğru ve medyum hoca tarafından belirtilen kısımlara dikkat ederek uygulanması önemli bir noktadır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Duası

Bozulan Yakın Arkadaşlık İlişkisini Geri Döndürmek

Arkadaşlık en güçlü iletişim ve ilişkilerdendir. Hayat boyunca bulduğumuz az sayıda yakın arkadaş vardır ve onlara her özelimizi, yaşantımızı paylaşabilmekteyizdir. Uzun yıllar devam eden arkadaşlık ilişkileri güçlüdür fakat bazı durumlarda da kırılgandır. Her ilişki gibi güçlü arkadaşlıklar da belirli noktalarda ayrılabilmektedir.

Bozulan arkadaşlıklarda küsen, giden arkadaşı geri döndürmek, yeniden arkadaşlık bağı içerisinde olmak geri döndürme duası ile mümkündür. Arkadaşlığın sıcaklığını, güçlü bağını ve eğlencesini hatırlayacak, özleyecek olan küsen taraf yeniden geri dönüp yakın arkadaşlık bağına dahil olacaktır.

En Güçlü Geri Döndürme Duası

Dualar beyaz, saf isteklerdir fakat aynı zamanda da en güçlü isteklerdir. Çünkü gerçekten kalpten gelir. Bir duanın tutabilmesi için kalpten istenmesi, koşulların uygun olması, istenilen şeyin karşısında herhangi birinin zarar görmeyecek olması önemlidir. Geri döndürme duası da gerçekten geri dönmesini istediğimiz kişi için uygulandığı müddetçe olumlu ve güçlü sonuçlar doğuracaktır. Fakat geri dönmesini istediğimiz kişinin bir ilişki içerisinde bulunmuyor olması, bir yuvaya, birlikteliğe zarar vermemek açısından önemlidir. Bekar, daha önce bir ilişki içerisinde bulunduğumuz kişiler için geri döndürme duasını uygulamalıyız.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Dua bir ibadet şeklidir. İsteklerimizi, kalpten geçirdiğimiz ve sonucunu görmek istediğimiz şeyleri Allah’a iletmek, ondan istemek doğru ve güçlü bir ibadettir. Bazı durumlarda bazı isteklerimizi Allah’a nasıl aktaracağımızı, ondan nasıl isteyebileceğimizi bilemeyebiliriz. Böyle durumlarda hocaların hazırlamış olduğu dualara başvurmak önemlidir. Kalbimizden geçeni ve gerçekten istediklerimizi nasıl sunacağımızı, nasıl dileyeceğimizi tecrübeli hocalar bize sunmaktadırlar ve hazırladıkları güçlü dualar ile sonucun olumlu olmasını beklemek daha olasıdır.

Profesyonel Medyum

Profesyonel Medyum Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Profesyonel Medyum Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu