Vefkler

Geri Döndürme Vefki

İnsanların ilişki kurdukları kişiler ile çeşitli sorunlar yaşaması son derece doğaldır. Bu sorunlar bir taraf ve yahut her iki taraf için çekilmez bir hal aldığında ayrılıklar kaçınılmaz olmaktadır. Ayrılık kararı her iki tarafın da isteği doğrultusunda gerçekleşmişse genellikle ilişki tamamen biter. Ancak bir tarafın istemesi, diğer tarafın ise ayrılık konusunda isteksiz olması durumunda ayrılmak istemeyen taraf ilişkinin devam etmesi için bir çaba haline girer. Sevdiği kişiyi yeniden ilişkiye başlamak için ikna etmek için elinden geleni yapar. Tüm ısrarlarına ve ikna çabalarına rağmen barışma sağlanamaması durumunda bazı metafizik yöntemlere başvurulabilir.

Sevdiği kişiden zorunlu olarak ayrılan kişilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biri de geri döndürme vefkidir. Vefk, çeşitli sembol, dua, ve şekillerin kullanılması ile yapılan metafizik bir yöntemdir. Vefk işlemi sırasında özel bir kağıda, vefk yapılan ve yaptıran kişi ile ilgili bilgilerin de yer aldığı tılsımlı sözler, ebced hesabına dayalı sayılar, üçgen, altıgen ve daire gibi şekiller çizilir. Bu şekilde çeşitli metafizik varlıklar da devreye sokulur. Böylece kavuşması istenen kişiler üzerinde yüksek tesir oluşturulur.

Garantili Geri Döndürme Vefki

Geri getirme vefki, geri döndürme vefkinin kesin olarak etki etmesi için bazı kurallara uymak gerekmektedir. Öncelikle geri dödürme vefkinin işin ehli, el becerisi yüksek ve havas ilmine sahip bir medyum hoca tarafından hazırlanması gerekmektedir. Sıradan kişilerin ya da işin ehli olmayan hocaların hazırladığı geri döndürme vefki herhangi bir etkiye sahip olmayacaktır. Çünkü vefki etkili kılan özelliği, fiziki olarak bir kağıt parçasına çizilen şekiller değil, metafizik aleme hitap etmesidir. Bu özelliği de ancak ve ancak kabiliyeti doğuştan gelen medyum hocalar sağlayabilmektedir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Geri döndürme vefki, kişilere özel olarak hazırlanır. Vefkin üzerinde yer alan tılsımlı sözler ve ebced hesabına dayalı sayılarda, vefkin yapıldığı kişilerin adı, anne adı, doğum tarihi gibi özel bilgileri yer alır. Yani işin ehli bir medyum hoca tarafından bir çifte özel olarak hazırlanan garantili geri döndürme vefki, bir başka çift için herhangi bir etkiye sahip olmayacaktır. Bu nedenle kendi adınıza özel olarak geri döndürme vefki hazırlatmanız gerekmektedir.

Garantili geri döndürme vefki için bir diğer kural ise medyum hocaya dürüst bir şekilde istediği bilgileri vermenizdir. Kendi adınızı, sevdiğiniz kişinin adı, doğum tarihleri gibi bilgiler yüzde yüz olarak doğru olmalıdır. Aynı zamanda medyum hoca ilişkinin neden bittiğini de sorabilir. Aldatma, yalan, ilgisizlik, şiddet gibi nedenlerle ilişkiler sıkça son bulmaktadır. Bu nedenlerden hangisi yaşanmışsa, dürüst bir şekilde medyum hoca ile paylaşmalısınız. Bilgilerde yanlışlık olması durumunda medyum hoca bu yanlış bilgilere dayalı olarak bir geri döndürme vefki hazırlayacağından dolayı, hiçbir zaman istenen etki sağlanamayacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Getirme Vefki

Geri döndürme vefkinin hızlı ve kesin etki etmesi için medyum hoca sizin de birtakım ritüeller uygulamanızı isteyebilir. Örneğin vefkin çizildiği kağıdı uygun bir şekilde muhafaza etmeniz istenebilir, medyum hocanın tavsiye ettiği duaları belli zamanlarda okumanız gerekebilir, sevdiğiniz kişi ile hala görüşme halinde iseniz ona özel bir su içirmeniz istenebilir ya da medyum hoca zor durumda olan kişilere sadaka vermenizi isteyebilir. Medyum hocanın yönlendirmelerine eksiksiz şekilde uymanız halinde istediğiniz sonucu kısa süre içinde alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Geri Döndürme Vefki Nasıl Anlaşılır?

Geri döndürme ritüeli, geri döndürme vefki gibi geri döndürme amacı için yapılan işlemler anlaşılır yönleri ile öne çıkmaktadırlar. İşin ehli bir medyum hoca tarafından yapılan geri döndürme vefki ile şu etkiler gözlenir;
• Vefkin yapıldığı kişi ayrılık kararından dolayı derin bir pişmanlık duymaya başlar.
• Boşanmış çiftler kısa sürede yeniden barışır, nişanlılar attıkları yüzükleri geri takar, ayrıla sevgililer hızla barışır.
• Vefk yapılan kişi, gece gündüz ayrıldığı sevdiğini düşünür, onunla yeniden bir araya gelmek için her yolu dener.
• Çiftler arasındaki sorunlar kısa sürede çözülür, muhabbet dolu bir ilişki kurulur.
• Vefk yapılan kişinin hareketlerinde düzelme, uysallaşma gözlenir. Yoğun bir şekilde eski ilişkisinde mutlu günleri hayal eder ve bu günlere büyük bir özlem duyar.
Bu etkiler ile kişi ayrılık kararının ne kadar yanlış olduğunu anlar. Sevdiği kişiyle yeniden mutlu bir beraberliğe adım atmak için her yolu dener. Vefkin etkileri kalıcı olduğundan dolayı bir ömür sürecek mutlu bir birliktelik sağlanır.

Evini Terk Eden Kişiyi Geri Döndürme Vefki

Evliliklerde bazen ilk günden bazen de zamanla çeşitli sorunlar yaşanabilir. Bu sorunlar bazen kadından bazen de erkekten kaynaklanabilir. Hangisinden kaynaklanırsa kaynaklansın evde huzur ortamı sağlanamaması durumunda hayat çekilmez bir hal alır. Arada çocukların da olması bu durumu daha da katlanılmaz kılar. Çoğu kez taraflardan biri bu mutsuzluk ve huzursuzluk ortamına dayanamaz ve evi terk eder.

Evini Terk Eden Kişiyi Geri Döndürme Vefki

Kadınların evlerini terk etme nedenleri genellikle eşlerinin aşırı kıskançlığı, maddi konularda sorunlar çıkarması, şiddet göstermesi ve ailesine karşı ilgisiz davranışlarıdır. Bu durumda kadını eve yalnızca geri döndürmek yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda kocasının bu hatalı davranışlarından vazgeçmesi de sağlanmalıdır. Bu nedenle geri döndürme vefkinin yanı sıra kocası için aşk bağlama vefki de yapılmalıdır. Böylece evine dönen kadının bir daha terk etmesini gerektirmeyecek bir ortam sağlanır.

Erkeklerin evlerini terk etmelerindeki nedenler ise genellikle başka bir kadın, eşlerinin ilgisizliği, evde huzur olmaması olarak görülür. Bir erkek evini eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle terk etmişse geri döndürme ritüelinin yanı sıra aralarındaki sorunların çözülmesi içinde tamamlayıcı bir ritüel uygulanır. Ancak eğer evini aldatma yani başka bir kadın nedeni ile terk etmişse çok daha karmaşık bir ritüel uygulanır. Çünkü bu duruma karşı yalnızca geri döndürme ritüeli uygulamak yeterli olmayacaktır. Öncelikle öteki kadından soğuması için soğuma büyüsü yapılmalıdır. Öteki kadından soğuması yeterli değildir. Karısına aşkla bağlanması için aşk büyüsü yapılmalıdır. Bu iki işlem sonrasında çoğu kez geri döndürme vefki yapmaya gerek kalmamaktadır. Ancak çok büyük sorunların yaşandığı evliliklerde ritüeli tamamlamak için geri döndürme vefki de yapılmaktadır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Vefki

Uzaktan Geri Döndürme Vefki

Geri döndürme vefki genellikle birbirinden uzaklaşmış kişilere uygulanmaktadır. Çünkü birçok çift, ayrılık sonrası hiçbir şekilde bir araya gelmemektedir. Bu nedenle uzaktan geri döndürme vefki uygulanmaktadır. Uzaktan uygulanan geri döndürme vefkinde, medyum hoca yalnızca ilmini ve kabiliyetini kullanarak etkili bir vefk hazırlar. Herhangi bir su içirilmesi ya da yiyecek yedirilmesi söz konusu değildir. Bu şekilde uygulanan vefk de son derece etkilidir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Bazı durumlarda vefk hazırlatmak isteyen kişiler medyum hocanın makamına gitme imkanına sahip olmamaktadır. Bu durumda medyum hoca ile telefon aracılığıyla iletişime geçerek meramınızı anlatabilirsiniz. Medyum hoca sevdiğiniz kişiyi etkisi altına alacak olan uzaktan geri döndürme vefkini hazırlayacaktır. Bu vefk yalnızca bir kağıttan ibaret değildir. Medyum hoca, kendisine yardımcı olan hüddamları devreye sokar. Geri dönmesini istediğiniz kişi bu hüddamın etkisi ile gece gündüz sizi düşünecek ve ayrılık kararından dolayı büyük bir pişmanlık duyacaktır. Bu şekilde kısa sürede size dönmesi sağlanır.

Uzaktan geri döndürme vefkinin tesir etmesinin en öncelikli kuralı, vefk hazırlanan kişiler arasında bir münasebet olmasıdır. Yani vefki yaptıran kişi ile vefk yapılan kişinin aralarında yaşanmış ve çeşitli nedenlerle bitmiş bir ilişki söz konusu olmazsa geri döndürme vefki yapılamaz. Bu nedenle başlamamış ilişkiye geri döndürme vefki yapılamaz. Karşılıksız olarak sevdiğiniz kişi sizden ayrı bir şehre gitmişse, geri döndürme vefki uygulanmaz. Bu konularda medyum hocaya dürüst bir şekilde bilgilendirme yapmanız gerekmektedir.

Geri Döndürme Vefki Kalıcı Mıdır?

Geri döndürme vefki yaptıran kişilerin en çok merak ettiği konuların başında geri döndürme vefkinin kalıcı olup olmadığıdır. Öncelikle geri döndürme vefki herhangi bir nedenle ayrılıkla biten ilişkilere uygulanır. Yani çeşitli nedenlerle sevgilinizden, nişanlınızdan ya da eşinizden ayrıldıysanız geri döndürme vefki ile size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Peki daha önce sizi ayrılığa götüren sorunları yeniden yaşamayacağınız ve yeniden ayrılık durumu olmayacağı garanti edilebilir mi?

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Vefki

Geri döndürme vefkinin kalıcı olarak etki etmesi için tamamlayıcı birkaç işlem daha uygulanabilir. Çünkü aynı hataları sizin ya da karşıdaki kişinin yapması durumunda yeniden ayrılıkların yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle hem sizin hem de karşıdaki kişinin aynı hataları tekrar etmemesi gerekir. Bu nedenle ilişkiyi ayrılığa götüren etkenleri medyum hocaya dürüstlükle açıklamanız gerekmektedir. Medyum hoca sizden aldığı bilgilerle geri döndürme vefkini kalıcı kılacak birtakım tamamlayıcı vefk, büyü, dua, muska gibi işlemler uygular. Böylece sevdiğiniz kişinin size geri dönmesinin yanı sıra mutlu ve huzurlu bir birlikteliğiniz de olur.

Geri döndürme vefkini kalıcı olması için medyum hocanın talimatlarına eksiksiz uymanız gerekmektedir. Medyum hocanın tavsiye ettiği duaları Perşembe günleri, yatsı ezanından sonra huşu içinde okumalısınız. Vefk işlemi ağır bir işlemdir. Bu işlemin ağırlığına uygun hal ve hareketler takınmalısınız. İşin özü sırlı olmasıdır. Herkese vefk işleminden bahsetmemelisiniz. Bu konularda ketum bir duruşunuz olmalıdır. Aynı zamanda medyum hocaya içten bir inançla güvenmelisiniz. Laf olsun, belki tutar diye metafizik ritüeller uygulanmaz. Unutmayın ki vefki bir kağıt parçasından daha önemli kılan özelliği, içerdiği manevi değerdir. Bu değere saygı duymalısınız. Bu hususlara uygun hareket ettiğiniz taktirde, geri döndürme vefki hayatınızın sonuna kadar kalıcı bir etki yaratacaktır.
Geri Döndürme Vefki Nasıl Bozulur?

İlişkisinde sürekli olarak sorun yaşayan kişilerin ayrılık kararı almaları kadar barışmaları da normaldir. Ancak bazı durumlarda hayatın akşına ters olacak şekilde barışma durumları yaşanır. Örneğin aldatılan bir kadın büyük kavgalardan sonra eski eşine geri dönebilir, şiddet gören bir kadının yine şiddet görmeye devam edeceğini bile bile eski ilişkisine dönmesi gibi durumlar yaşanabilir. Ya da evinde hiçbir huzuru olmayan ve bu nedenle evini terk eden koca hiçbir iyileşme durumu olmamasına rağmen evine geri dönebilir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Sizde ya da etrafınızda herhangi bir kişide bu şekilde ani dönüşler olması durumunda geri döndürme vefki yapıldığından şüphe edilebilir. Bu şüphe ile havas ilmine haiz bir medyum hocaya başvurabilirsiniz. Medyum hoca, sahip olduğu metafizik güçleri kullanarak ruhani alemle irtibata geçer. Aldığı bilgilerle size ya da etrafınızdaki herhangi bir kişiye geri döndürme vefki uygulanıp uygulanmadığını sorgular. Eğer geri döndürme vefki yapılmadığı, hayatın normal akışında bir barışma durumu yaşandığını öğrenirse herhangi bir işlem uygulanmaz. Ancak geri döndürme vefki ile barışma sağlandı bilgisini alırsa geri döndürme vefki bozma işlemi uygular.
Geri döndürme vefkini bozmak için medyum hoca sahip olduğu metafizik ilimler ile bozma vefki hazırlar. Kısa süre içinde vefk etkisini göstererek kişinin özgür iradesi ile hareket etmesi sağlanır.

Profesyonel Medyum

Profesyonel Medyum Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Profesyonel Medyum Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu