Vefkler

Geri Döndürme Vefki Nedir? Nasıl yapılır

Geri döndürme vefki, sevdiğiniz bir kişiden ayrı kalınca onu geri döndürmek için yapılan bir vefk çeşitidir. Sevdiği kişiden zorunlu olarak ayrılan kişilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden biri de geri döndürme vefkidir. Vefk, çeşitli sembol, dua, ve şekillerin kullanılması ile yapılan metafizik bir yöntemdir. Vefk işlemi sırasında özel bir kağıda, vefk yapılan ve yaptıran kişi ile ilgili bilgilerin de yer aldığı tılsımlı sözler, ebced hesabına dayalı sayılar, üçgen, altıgen ve daire gibi şekiller çizilir. Bu şekilde çeşitli metafizik varlıklar da devreye sokulur. Böylece kavuşması istenen kişiler üzerinde yüksek tesir oluşturulur.

Geri Döndürme Vefki Nedir?

Geri döndürme vefkinin kesin olarak etki etmesi için bazı kurallara uymak gerekmektedir. Öncelikle geri döndürme vefkinin işin ehli, el becerisi yüksek ve havas ilmine sahip bir medyum hoca tarafından hazırlanması gerekmektedir. Sıradan kişilerin ya da işin ehli olmayan hocaların hazırladığı geri döndürme vefki herhangi bir etkiye sahip olmayacaktır. Çünkü vefki etkili kılan özelliği, fiziki olarak bir kağıt parçasına çizilen şekiller değil, metafizik aleme hitap etmesidir. Bu özelliği de ancak ve ancak kabiliyeti doğuştan gelen medyum hocalar sağlayabilmektedir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Geri döndürme vefki, kişilere özel olarak hazırlanır. Vefkin üzerinde yer alan tılsımlı sözler ve ebced hesabına dayalı sayılarda, vefkin yapıldığı kişilerin adı, anne adı, doğum tarihi gibi özel bilgileri yer alır. Yani işin ehli bir medyum hoca tarafından bir çifte özel olarak hazırlanan garantili geri döndürme vefki, bir başka çift için herhangi bir etkiye sahip olmayacaktır. Bu nedenle kendi adınıza özel olarak geri döndürme vefki hazırlatmanız gerekmektedir.

Geri döndürme vefkinin hızlı ve kesin etki etmesi için medyum hoca sizin de birtakım ritüeller uygulamanızı isteyebilir. Örneğin vefkin çizildiği kağıdı uygun bir şekilde muhafaza etmeniz istenebilir, medyum hocanın tavsiye ettiği duaları belli zamanlarda okumanız gerekebilir, sevdiğiniz kişi ile hala görüşme halinde iseniz ona özel bir su içirmeniz istenebilir ya da medyum hoca zor durumda olan kişilere sadaka vermenizi isteyebilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Getirme Vefki Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri Döndürme Vefki Nasıl Anlaşılır?

Geri döndürme vefki gibi geri döndürme amacı için yapılan işlemler anlaşılır yönleri ile öne çıkmaktadırlar. İşin ehli bir medyum hoca tarafından yapılan geri döndürme vefki ile şu etkiler gözlenir;

• Vefkin yapıldığı kişi ayrılık kararından dolayı derin bir pişmanlık duymaya başlar.
• Boşanmış çiftler kısa sürede yeniden barışır, nişanlılar attıkları yüzükleri geri takar, ayrıla sevgililer hızla barışır.
• Vefk yapılan kişi, gece gündüz ayrıldığı sevdiğini düşünür, onunla yeniden bir araya gelmek için her yolu dener.
• Çiftler arasındaki sorunlar kısa sürede çözülür, muhabbet dolu bir ilişki kurulur.
• Vefk yapılan kişinin hareketlerinde düzelme, uysallaşma gözlenir. Yoğun bir şekilde eski ilişkisinde mutlu günleri hayal eder ve bu günlere büyük bir özlem duyar.
Bu etkiler ile kişi ayrılık kararının ne kadar yanlış olduğunu anlar. Sevdiği kişiyle yeniden mutlu bir beraberliğe adım atmak için her yolu dener. Vefkin etkileri kalıcı olduğundan dolayı bir ömür sürecek mutlu bir birliktelik sağlanır.

Evini Terk Eden Kişiyi Geri Döndürme Vefki Nasıl Yapılır?

Evliliklerde bazen ilk günden bazen de zamanla çeşitli sorunlar yaşanabilir. Bu sorunlar bazen kadından bazen de erkekten kaynaklanabilir. Hangisinden kaynaklanırsa kaynaklansın evde huzur ortamı sağlanamaması durumunda hayat çekilmez bir hal alır. Arada çocukların da olması bu durumu daha da katlanılmaz kılar. Çoğu kez taraflardan biri bu mutsuzluk ve huzursuzluk ortamına dayanamaz ve evi terk eder.

Evini Terk Eden Kişiyi Geri Döndürme Vefki

Kadınların evlerini terk etme nedenleri genellikle eşlerinin aşırı kıskançlığı, maddi konularda sorunlar çıkarması, şiddet göstermesi ve ailesine karşı ilgisiz davranışlarıdır. Bu durumda kadını eve yalnızca geri döndürmek yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda kocasının bu hatalı davranışlarından vazgeçmesi de sağlanmalıdır. Bu nedenle geri döndürme vefkinin yanı sıra kocası için aşk bağlama vefki de yapılmalıdır. Böylece evine dönen kadının bir daha terk etmesini gerektirmeyecek bir ortam sağlanır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Vefki Nedir? Nasıl Uygulanır?

Erkeklerin evlerini terk etmelerindeki nedenler ise genellikle başka bir kadın, eşlerinin ilgisizliği, evde huzur olmaması olarak görülür. Bir erkek evini eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle terk etmişse geri döndürme ritüelinin yanı sıra aralarındaki sorunların çözülmesi içinde tamamlayıcı bir ritüel uygulanır. Ancak eğer evini aldatma yani başka bir kadın nedeni ile terk etmişse çok daha karmaşık bir ritüel uygulanır. Çünkü bu duruma karşı yalnızca geri döndürme ritüeli uygulamak yeterli olmayacaktır. Öncelikle öteki kadından soğuması için soğuma büyüsü yapılmalıdır. Öteki kadından soğuması yeterli değildir. Karısına aşkla bağlanması için aşk büyüsü yapılmalıdır. Bu iki işlem sonrasında çoğu kez geri döndürme vefki yapmaya gerek kalmamaktadır. Ancak çok büyük sorunların yaşandığı evliliklerde ritüeli tamamlamak için geri döndürme vefki de yapılmaktadır.

Geri Döndürme Vefki Kalıcı Mıdır?

Geri döndürme vefki yaptıran kişilerin en çok merak ettiği konuların başında geri döndürme vefkinin kalıcı olup olmadığıdır. Öncelikle geri döndürme vefki herhangi bir nedenle ayrılıkla biten ilişkilere uygulanır. Yani çeşitli nedenlerle sevgilinizden, nişanlınızdan ya da eşinizden ayrıldıysanız geri döndürme vefki ile size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Peki daha önce sizi ayrılığa götüren sorunları yeniden yaşamayacağınız ve yeniden ayrılık durumu olmayacağı garanti edilebilir mi?

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu