Geri Getirme Büyüsü

Bir müddettir beraberlik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden ayrılması dayanılması güç bir vaziyettir. Sevdiğiniz kişi ayrılmış ve bu ayrılık dayanılmaz bir hale gelmiştir. Tüm gayretlerinize karşın elinizden bir şey gelmiyor ve geçen her gün tamamiyle kaybetme kaygısı yaşıyorsanız, Gideni Geri Getirme Büyüsü size çözüm getirebilir.

Gideni geri getirme büyüsü, sizi terk eden eşin / sevgilinin özlemle geri gelmesi emeliyle yapılan en tesirli yollardan birisidir. Yine sevdiğiniz kişiyle mesut olduğunuz günlere dönebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmış olması bir çok nedene bağlı olabilir. Geçmişte sizden meydana gelen hatalar, sevdiğiniz kişiden meydana gelen hatalar, araya başka birinin girmesi, daha önceki eş veya sevgiliye geri dönüş, ailenin sözünden çıkamamış olmak bu sebepler arasında sayılabilir. Hem de kimi vaziyetlerde hiç bir gerekçe göstermeden aniden yaşanan ayrılıkların olduğu bilinmektedir.

Bu veya buna benzer ayrılıklarda Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak adlandırılan içsel çalışmalardan destek alınabilir. Bugün bu içsel çalışmalar isimi altında bir çok uygulamanın yapıldığını biliyoruz. Üstelik bu çalışmayı yapanların hepsi de uyguladığı metodun en tesirli olduğu iddiasında bulunmaları şaşırtıcıdır. Zira, gideni geri getirme büyüsü başka bir ifadeyle “Celb-i Muhabbet” çalışmaları o kadar detaylar içerir ki, sıradan bir Havas kitabında dahi yüzlerce Celb (Getirme) tarifleriyle karşılaşırsınız.

Asırlardır bu konuda çalışmalar yapan alîmler dahi en tesirli geri getirme metodunu saptayamamışlardır. Zira, her konu parmak izi gibi birbirinden tamamen farklılıklar gösterir. Başka bir ifadeyle, her ayrılığın hikayesi farklıdır ve her uygulama değişik sonuçlar verir. Hayatında başka bir kişi olduğu için sizden ayrılan kişiye, anne – babasının sözünden çıkmadığı için yapılan Celb elbette netice vermeyecektir.

Giden sevgiliyi veya giden eşi geri getirmek için yapılacak içsel çalışmanın doğru yapılabilmesi için giden kişinin hangi şekilde, hangi şartlar altında gittiğini bilinmelidir. Başka bir anlatımla hikayenin tam olarak anlaşılması koşuldur. Her konu için aynı metot kullanılamaz.

Giden sevgilinizin geri dönmesi için yapılacak çalışmalarda, beraberliğinizde yaşanan süreç, görmezden geldiğiniz teferruatlar, giden kişinin ayrılığı nasıl dile getirdiği, neye dayandırdığı, ayrılığın müddeti gibi ehemmiyetli teferruatların bilinmesi gerekir. Elbette bu bilgilerin neden bilinmesi gerektiğinin izahları vardır. Ancak, bu bilgileri paylaşmak doğru değildir. Bu bilgilerden hareket edilerek yapılacak bir çalışma sevdiğiniz kişiyi geri getirmeye yetecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, ilk olarak ayrılık kararı alan sevgilinizin / eşinizin bu kararı yine gözden geçirmesini, size ait kırgınlık, soğuma, kin, nefret, hiddet gibi duygularının kaybolmasını ve sonrasında da size yönelik hislerinin (aşk, sevgi, alaka, muhabbet, cinsellik) artmasını sağlayacak tesire sahiptir. Bu farklığın sonrasında ise sizle ilgili özel hatıralar ve özlemlerin yoğunlaşmasıyla beraber sizi aklından çıkaramayacak ve kararının yanlış olduğu düşüncesine girecektir.

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde göz bağlama ve göz bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir