Dualar

Geri Getirme Duası Nedir? Nasıl Okunur?

İlişkiler hayat içerisinde her anda vardır. İnsanın var olmasının gereği birileri ile bir ilişki içerisinde olmak, iletişim halinde kalmaktır. Fakat ilişkiler tıpkı evrendeki her şey gibi sonsuz değildir. İlişkilerin de bir sonu vardır. Bazen bu sona daha erken ulaşılır bazen ise aradaki bağ, alışkanlıklar bu sonun gecikmesinde birer sebeptir. İlişkinin sonu gelse de muhabbetin, bağlılığın, sadakatin sonu gelmeyebilir. İlişki halinde olan iki taraf yeterince özveri, emek harcar ise ilişki sürdürülür ve devam eder. Bu yalnızca iki tarafın da isteğine bağlı bir durumdur.

Bir tarafın kendini geri çekmesi, soğuması ve isteksizliği aradaki ilişkinin sağlığına etki edecek ve bitmesine öncü olacaktır. Böyle durumlarda emek sarf etmeye devam eden istekli taraf için oldukça zor bir süreç başlamış olur. Sevgisi, isteği devam eden taraf giden kişinin geri gelmesi için çeşitli yollara başvurabilmektedir. Bu yollardan en masum ve temiz olanı dua etmektir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Geri Getirme Duası Etkili Midir?

Bitmiş ilişkinin ardından derin bir acı duyulur. Bir taraf ilk zamanlar kurtulduğunu, bittiği için rahatladığını hissedebilirken öbür taraf derin bir acı duyarak, eski güzel günlere yeniden kavuşmak isteği ve özlem duygusu içerisine sürüklenir.

Geri getirme büyüsü, geri getirme duası gibi işlemlerin amacı bellidir. Güzel karşılıklı emek sarf edilen bir ilişki için bitmiş de olsa zaman içerisinde terk eden taraf da terk edilen taraf da özlem duyacaktır. Çünkü insan olarak güzel zamanları, güzel ilişkileri özler ve ihtiyaç duyarız.

Geri Getirme Duası Etkili Midir?

Geri getirme duasının etkili olabilmesi için başarılı bir medyum hoca tarafından hazırlanması gereklidir. Kendi kendine edilen dua, bilinçsizce hazırlanmış bir dua beklenilen etkiyi gerçekleştirmeyebilecektir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Duası

Geri döndürme duası kişiye özel hazırlanmaktadır. İlimli ve tecrübeli bir medyum hoca tarafından istenilen konuda, istenilen kişiye özel olarak hazırlanır ve başka kişiler için, farklı olaylar için kullanılmamalıdır.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Yaşanılan olaylar, karşı tarafın ve duaya başvuran kişinin davranışları, gözlemlenen hisleri, büyük ve önemli kırılma noktaları eksiksizce medyum hocaya anlatılmalıdır. Duanın tesir edebilmesi açısından açıkça olayların ve duyguların, yaşanılanların anlatılması, açık olmak önemli bir noktadır.

Geri Getirme Duası Nasıl Anlaşılır?

Aşk, evlilik, arkadaşlık gibi ilişkilerin bitmesinin ardından derin acı ve özlem duyan kişiler geri döndürme duasının gücüne güvenebilmektedir. Başarılı medyum hocaya başvurarak hazırlanan geri döndürme duasının tesir etmesi, özlenen ve yeniden başlanmak istenen ilişkinin geri gelmesi, yeniden başlaması demektir. İlişkilerde sorunlar hep olacaktır, tıpkı hayatta, günlük yaşantımızda olduğu gibi ilişkiler içerisinde de sorunlar, çıkmazlar tümsekler olacak ve olmaya da devam edecektir. Fakat istek, emek bu sorunların üstesinden gelmeye yetecektir.  Geri döndürme duası ile bu karşılıklı istek geri gelecektir. Emek sarf etmek için gerekli çabaya kavuşmak tesirli bir duanın sonucu olacaktır.

Geri getirme duasının uygulandığı kişileri veya uyguladığınız duanın tesirini anlamak için belirli durumlar söz konusudur. Geri döndürme duasının tesirini anlamak için kişilerde şöyle durumlar gerçekleşebilmektedir;

 • İlişkiyi terk eden, emek sarf etmeyi bırakan kişinin kopardığı iletişimi yeniden kurmak istemesi,
 • Bitmiş ilişkilerde yeniden canlanma durumlarının söz konusu olması,
 • Terk edip, gitmiş kişinin özlemle dolması, yeniden istemesi,
 • Bitmiş ilişkinin ardından giden kişinin son zamanlarda sürekli biten ilişkiden bahsetmesi, terk ettiği kişinin adını sıkça anması, adının geçtiği durumlarda durgunlaşıp düşünmeye başlaması,
 • Boşanılmış ilişkilerde yeniden birleşme istenmesi, özür dilenip af beklenmesi,
 • Biten arkadaşlıklarda yeniden sıcaklık kurulmaya çalışılması, dertlerin, mutlulukların yeniden yavaş yavaş paylaşılmak istenilmesi,
 • Ayrılan aşıklardan terk eden kişinin pişman olup, geri dönmek istemesi, iletişim kurmaya çalışması,
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Berhetiyye Duası Nedir? Fazileti ve Azimeti Nedir?

Böyle durumlarda geri getirme duasının tesirli bir şekilde etki ettiğini söylemek mümkündür. Duaya başvuran kişi, geri gelmesini istediği kişide bu özelliklerden birini veya birkaçını görüyor ise dua işe yaramış, ilişki yeniden canlanacak demektir.

Geri Getirme Duası Kimlere Yapılır?

Geri getirme duası beyaz, masum bir istektir. Dua etmek, kalpten bir olayı veya durumu istemek ve sonrasında onu doğru bir şekilde dillendirmek demektir. Dua etmek büyü yapmak demek değildir. Duanın sonucunda kesin bir tesir beklemek de yanlış olacaktır. Dua her zaman tutacağının garantisi olan bir yol değildir. İstekle bağlantılı olmasından ötürü kişiden kişiye, olaydan duruma değişiklik ve farklılık gösterecek sonuçları vardır.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Geri döndürme duası belirli ilişkilerin bitmesinin ardından uygulanması yoluna başvurulan bir yöntemdir. Geri döndürme duasının tesirli olabilmesi için şu ilişki durumları ve kişiler gereklidir;

 • Güzel başlamış ve devam etmiş fakat ardından bir noktada biten aşk, sevgililik ilişkileri için,
 • Bir aile kurmak ile sonuçlanmış sevgililiğin ardından devam edemeyen evlilik kurumunun içerisinde terk eden, boşanmak isteyen eş için,
 • Bir ilişkinin içerisindeyken aldatan fakat geri istenilen, özlenen taraf için,
 • Devam eden aşkın içerisinde sevgililiği bir üst boyuta taşıyan nişan ile sonuçlanmış fakat ardından yüzüklerin atıldığı, nişanın bozulduğu ilişkiler için,
 • Köklü ve güzel bir arkadaşlığın ardından araya olayların bazen kişilerin girmesi ile bozulan arkadaşlık, dostluk bağının yeniden kazanılması,
 • Araları bozulan, birbirini terk eden gelin ve damadı için anne, babalar geri getirme duasına başvurabilmektedirler.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu