Ritüeller

Geri Getirme Ritüeli Nedir? Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Her şey

Geri getirme ritüeli, sevdiği kişi tarafından terk edilen ya da herhangi bir nedenle ayrılmak zorunda olan kişilerin başvurduğu bir ritüeldir. Evlilik, nişanlılık ya da sevgililik durumlarında yaşanan ayrılıklarda uygulanabilir. Üzerinden çok zaman geçen ilişkiler için de uygulanan, oldukça etkili bir ritüel olarak bilinir.

Geri getirme büyüsü, geri getirme ritüeli son derece etkilidir. Büyük sorunlar yaşanmışsa dahi birlikteliğin yeniden kurulmasını sağlayabilir. Kişilerin arasına uzun mesafeler de olsa etkili bir geri getirme ritüeli ile kısa sürede barışma sağlanır. Terk eden kişi bu kararından pişmanlık duyar, eski mutlu günleri düşünür. O günlere geri dönmek için her türlü yolu dener. Sizi arayarak pişmanlığını dile getirir. Hatta yeniden barışmak için büyük bir çaba içine girer.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Günümüzde ilişkiler çok kolay bitmektedir. En sağlam birliktelikler, ufak sorunlar için bitirilmektedir. Bu nedenle ayrılıktan memnun olmayan taraf çoğu kez gideni geri getirmek için çaba sarf eder. Konuşarak, yalvararak ve hatta birçok ödün vererek barışma ortamı sağlayamayan kişiler bu amaçlarına ulaşmak için bazı metafizik yollara başvururlar. Bunlardan biri de geri getirme ritüelidir.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli

Sevdiği kişi tarafından terk edilmek en acı tecrübelerden biridir. Terk edilen kişi güven konusunda büyük sorunlar yaşar. Bu korku ile yeni birliktelikler kuramaz. Aynı zamanda sevdiği kişinin geri dönmesi için büyük bir çaba içine girer. İlişkide yaşanan sorun ne olursa olsun daima bir çözümü vardır.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli

Terk edilen sevgiliyi geri getirme ritüelini medyum hocalar yapmaktadır. Ritüele başlamadan önce medyum hocaya açık bir şekilde neden terk edildiğinizi anlatmanız gerekmektedir. Çünkü bazen terk eden kişi oldukça haklıdır ve geri getirme ritüeli yapılsa dahi kısa sürede yeniden sorunlar baş göstermektedir. Eğer varsa kendinizle ilgili değişmesi gereken sorunlara odaklanmanız gerekebilir. Bunun için medyum hoca size özel bir ritüel uygulayabilir. Daha sonra geri getirme ritüeli uygulanır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Tılsım Nedir? Nasıl Etki Eder?

Geri Getirme Ritüeli Nasıl Anlaşılır?

Çevremizdeki ilişkilerde büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Her gün kavga gürültü, aldatma, terk etme, ayrılık, boşanma gibi sorunlar görülür. Bu sorunların bir günde çözüldüğü görülmemiştir. Ancak bazı durumlarda hiç de normal olmayan şekillerde sorunlar bıçak gibi kesilebilmektedir. Bu durumda çeşitli metafizik ritüellerin uygulandığı düşünülebilir.

Kendinize ya da çevrenize geri getirme ritüeli uygulandığından şüphelenmeniz için bazı emarelerin olması gerekmektedir. Geri getirme ritüeli uygulanan kişilerde şöyle değişimler gözlenir:

  • Kesin bir dille bitirilmiş ilişkilerde hızlı düzelmeler olması,
  • Eşini, sevgilisini aldatan kişinin kısa sürede pişman olması,
  • Büyük sorunlarla boşanan ya da boşanma aşamasına giren kişilerden bir tarafından bundan pişmanlık duyması,
  • Ayrılmak isteyen ve ayrılan kişinin çok pişman olması, normal olmayacak derece geri dönüş yapması,
  • Kendisine yapılan hatalara dayanamayıp ayrılan kişinin bu kararından hızlı şekilde vazgeçmesi,
  • Ayrılık sonrası bariz bir şekilde durgunluk halinin oluşması,

Bu durumda bir kişiye geri getirme ritüeli uygulandığından şüphelenebilirsiniz. Ancak bu durumdan kesin bir şekilde emin olmak için deneyimli bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yaşadıklarınızı medyum hocaya aktarmanız durumunda, medyum hoca sizin için durumu inceler. Eğer bir ritüel uygulandığından emin olursa bunu sizinle paylaşır. Böylece ritüeli bozma konusunda başka bir ritüel yaptırabilirsiniz.

Evini Terk Eden Kadını Geri Getirme Ritüeli

Geri getirme ritüeli sadece erkekler için uygulanmamaktadır. Birçok durumda kadınlar yaşadıkları olumsuzluklara karşı dayanamayıp evini terk etmektedir. Bu durum çocukların da kötü etkilendiği, mutsuz hayatlar oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kocaları ya da kayınvalideleri tarafından kadınlar için de geri getirme ritüelleri talep edilmektedir.

Kadınlar, erkeklere göre daha duygusal kararlar alabilmektedir. Bazen en ufak sorunda ayrılık kararı alırken bazen uzun yıllar yaşadıkları sorunlara karşı bu adım atılmaktadır. Bir kadına geri getirme ritüeli uygulansa dahi kısa süre içinde yine yaşadıklarına karşı dayanamaz bir hale gelebilir. Bu nedenle sorunları kaynağından çözmek gerekir. Bunun için kadını mutsuz eden sorunların yok edilmesine odaklanılmalıdır. Böylece uzun yıllar sürecek mutlu bir beraberlik kurulabilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Ritüeli Nedir? Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Her şey

Kadının evini etmesine neden olan sorunlar kocasının sorumsuzlukları, şiddet göstermesi, aşırı kıskançlığı, çocuklarına iyi babalık yapmaması, maddi olarak eşini zor duruma sokması, eşine gerekli ilgi ve sevgiyi göstermemesi ise bu durumda kocasına bağlama ya da aşk ritüeli uygulamak gerekir. Kadın, kocasındaki değişimi görürse kendiliğinden evine döner. Dönmemesi halinde geri getirme ritüeli uygulanabilir.

Geri Getirme Ritüeli Nasıl Bozulur?

Geri getirme ritüelini bozmak son derece karmaşık bir işlemdir. Bu sizin kendi başınıza yapamayacağınız kadar zor bir süreç gerektirir. Öncelikle ortada bir ritüel olup olmadığını anlamak gerekir. Bunun için medyum hocaya danışmalısınız. Medyum hoca size ya da çevrenizdeki kişiye geri getirme ritüeli uygulandığını tespit ederse, bozmak için adım atabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Geri getirme ritüelini bozmak için medyum hocadan yardım alınır. Medyum hoca öncelikle ritüelin nasıl uygulandığını öğrenir. Çünkü ritüeller ancak yapıldıkları şekilde bozulur. Eğer sembol ile ritüel yapılmışsa karşı sembolle, dua ile yapılmışsa karşı dua ile ritüel bozulur. Ritüel sırasında size ya da ritüel yapıldığından şüphelendiğiniz kişiye herhangi bir şey yedirilip içirilmişse bunu etkisizleştirecek bir yiyecek ya da içecek hazırlanır. Geri getirme ritüeli sırasında sık sık cinler ve hüddamlar kullanılır. Medyum hoca buna karşı kendi görevlendirdiği cin ya da hüddamları kullanır. Eğer muska ile ritüel yapılmışsa, söz konusu muska bulunur ve uygun şekilde imha edilir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu