Vefkler

Geri Getirme Vefki

Vefk, belli amaçlar için çeşitli semboller, şekiller, tılsımlı sözler, ebced hesabına uygun sayılar ve duaların belli kurallar çerçevesinde çizilerek hazırlandığı özel bir metafizik işlemdir. Vefk yaptıran kişilerin birçok farklı amacı olabilir. Sağlık, iş, aşk alanları en çok tercih edilen vefk yaptırma nedenleridir. Vefkler arasında en çok tercih edilen konu aşktır. Aşk hayatında sorunlar yaşayan ya da istediği mutluluğu yakalayamayan kişiler çeşitli aşk vefkleri yaptırmaktadır. Bu vefkler arasında ise özel bir yere sahip olan geri getirme vefki son derece etkili işlemlerden biridir. Bu yazımızda medyum hocamızın en sık yaptığı, garanti sonuç veren geri getirme vefki hakkında bilgilendirme yapacağız.

Geri Getirme Vefki Nedir?

Geri Döndürme Vefki, Geri getirme vefki aşk hayatında yaşanan sorunlar sonrasında ayrılıklar olabilmektedir. Özellikle son yıllarda aşka, muhabbete olan kıymet oldukça azalmıştır. Buna bağlı olarak da çok basit nedenlerle ayrılıklar yaşanmaktadır. Ayrılık her iki tarafın rızası ya da bir tarafın istemesiyle olabilmektedir. Kadın ve erkek birlikte de ayrılığa karar verirse, bir taraf bu ayrılıktan pişman olabilir. Bu nedenle ilişkinin yeniden başlaması istenebilir. Terk edilen kişi ise genellikle ayrılıktan dolayı mutsuz olur ve yeniden bir araya gelmek ister. İşte bu şekilde biten ilişkilerin yeniden başlaması için yapılan vefklere geri getirme vefki denir.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Geri getirme vefki, kadın ya da erkek tarafından yaptırılabilir. Sevdiği kadının geri gelmesini isteyen erkek ya da sevdiği erkeğin geri gelmesini isteyen kadın, alanında uzman bir medyum hocaya başvurarak meramını anlatır. Medyum hoca havas ilmi ve metafizik konularda olan kabiliyetini kullanarak geri getirme vefki hazırlanmasına karar verebilir.

Geri getirme vefki, özel olarak hazırlanmış bir kağıttır. Kağıdın üzerinde yeniden birleşmesi istenen kadın ve erkek kişilerin adları, doğum tarihleri, üçgen, altıgen semboller ve Arapça olarak yazılmış dualar yer almaktadır. Aynı zamanda medyum hoca sahip olduğu astroloji biliminden yararlanarak kişilerin yıldızname haritasını çıkarır. Buna uygun olarak çeşitli sayıları da geri getirme vefkine yerleştirir.

Geri getirme vefkini muska sanan birçok kişi vardır. Ancak geri getirme vefki geri getirme muskasından çok farklıdır. Muska da oldukça etkili bir işlemdir. Geri getirme muskasında yalnızca yeniden bir araya gelmesi istenen kişiler için özel olarak hazırlanmış olan dualar yer alır. Ancak geri getirme vefkinde çok daha fazla ayrıntı söz konusudur. Bu nedenle geri getirme vefki, geri getirme muskasından daha etkilidir demek mümkündür.

Geri Getirme Vefki Etkili Midir?

Geri Getirme Vefki Etkili Midir?

Aşk hayatında yaşadığı sorunlar ve yaşanan ayrılıklar sonrasında büyük bir üzüntü duyulur. Genellikle barışmak için uzun süre çaba sarf edilir. Ancak bir barışma sağlanamaması durumunda son çare olarak medyum hocaya başvurulur. Medyum hoca, giden kişinin geri gelmesi için geri getirme vefki yapılmasına karar vermesi durumunda geri getirme vefkinin hızlı ve kesin etki etmesi istenir. Bu son derece normal bir istektir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Aşk Vefki

Geri getirme vefki bilinen en etkili metafizik işlemlerden biridir. Evini terk eden karı ya da koca, yüzük atan nişanlılar ya da ayrılan sevgililer için oldukça hızlı ve kalıcı etki oluşturur. Geri getirme vefkinin etkisi ilişkinin ne kadar zamandır bittiğine de bağlıdır. Kısa süre önce yaşanan ayrılıklarda geri getirme vefki daha etkilidir. Çünkü kişilerin hayatına yeni birileri girmemiştir, birbirlerine karşı duydukları aşk hala tazedir ve anılar gözlerinin önüne gelir. Bu nedenle vefk sonrasında çok hızlı bir barışma yaşanır. Buna karşı çok uzun yıllar önce biten ilişkilerde geri getirme vefkinin etkisi daha azdır. Çünkü ayrılan kişilerin hayatına yeni birileri girmiş olabilir, kişiler birbirini tamamen unutmuş olabilir, anıları canlandırmak daha zordur. Bu nedenle biten ilişkisinden dolayı üzüntü duyan ve barışmak isteyen kişiler vakit kaybetmeden bir medyum hocaya danışmalıdır.

Geri Getirme Vefki Nasıl Anlaşılır?

Geri getirme vefki yaptıran kişiler bu vefkin etkilerini hemen görmek isterler. Öncelikle başarılı bir medyum hocanın yapacağı metafizik işlemlerin tümü sırlıdır. Yani yapılan işlem açıkça kendini belli etmez. Zaten insan doğasına aykırı davranışlar, ani karar değişiklikleri, kişinin huylarına ters hareketleri hem kendisi hem de çevresi tarafından hızlı bir şekilde fark edilir. Bu nedenle geri getirme vefki yapılan kişideki değişimler yavaş yavaş ancak kalıcı olmalıdır.

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Geri getirme vefki yapılan kişi, biten ilişkisinden dolayı pişmanlık duyar. Eski günlere özlem duyan kişi gece gündüz ayrıldığı sevdiğini düşünür. Yeniden konuşmak için aramaya, sormaya, buluşma teklif etmeye başlar. Eski tatlı günlere dönmek için bir çaba haline girer. Bu durumda vefk yaptıran kişi bu teklifleri almaya başladığında vefkin etki ettiğini anlayabilir. Ancak hemen kabul etmek zorunda değildir. Fazla da uzatmadan kişinin daha çok çaba sarf etmesi sağlanabilir. Böylece kısa süre içinde yeniden birliktelik sağlanır.

Giden Kocayı Geri Getirme Vefki

Aşk Vefki, geri döndürme vefki, geri getirme vefki gibi işlemler hayırlı işler amacı ile yapılır. Evliliklerde yaşanan sorunlara karşı yapılan vefkler çok daha fazla ayrıntı içerir. Çünkü kişilerin ortak kullanmış oldukları bir ev, çoğu zaman ortak çocukları ve ortak aile ekonomileri vardır. Bu nedenle ayrılık durumunda barışma daha elzemdir.

Kocalar, genellikle eşleriyle yaşadıkları sıkıntılar karşısında çabuk sıkılıp evden ayrılma isteği duymaktadır. Bekar bir hayat sürmek, kendi ailesinin yanında sorumluluklarının daha az olduğu günlere dönmek, yeni bir kadınla flört etmek cazip gelebilir. Ancak bir aile kurulduktan, hele de çocuk olduktan sonra bu o kadar da kolay olmaz. Hatta çoğu erkek evlerini terk etmekten dolayı pişmanlık duyarak, kendi kendine barışmak ister.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Vefki

Herhangi bir nedenle evini terk eden kocayı geri getirme vefki için öncelikle maharetli bir medyum hocadan yardım almanız gerekmektedir. Eğer koca yalnızca evi terk etmiş, henüz boşanma olmamışsa medyum hoca kısa sürede etki edecek bir geri getirme vefki hazırlar. Ancak boşanmanın gerçekleştiği durumlarda daha ayrıntılı ve uzun süreli bir ritüel uygulanır. Giden kocayı geri getirme vefki yaptıran kişi, öncelikle medyum hocaya açık ve dürüst bir şekilde evlilikte yaşanan sorunları anlatmalıdır. Çünkü medyum hoca hazırlayacağı vefk duasının içine bu sorunların yeniden yaşanmaması yönünde tılsımlı sözler yazmaktadır.

Evliliğin terk etme noktasına gelmesinin nedeni çoğu kez ikinci bir kadın olabilmektedir. Eğer böyle bir durum varsa medyum hocaya kesin bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Medyum hoca öncelikle ikinci kadından soğutma büyüsü yapılmasını uygun görmektedir. Uğruna eşini terk ettiği kadından soğuyan ve ondan ayrılan koca, eğer eşine içten bir aşkla bağlıysa kendi kendine geri dönecektir. Ancak ikinci kadından ayrılmasına rağmen eşine dönmeyen koca için geri getirme vefki yapılır. Bu vefke ek olarak aşk ve bağlılık vefklerinden biri de yapılmalıdır. Çünkü eşini terk eden koca evine geri gelse dahi eşine karşı aşk ve muhabbet duymadığı için yeniden bir ayrılık süreci yaşanması söz konusu olabilir.

Evlilikte ortak çocuklar olması durumunda ise barışma ihtimali daima daha yüksektir. Çünkü hiçbir anne ve baba çocuklarının aile ortamından uzak yetişmesini istemez. Bu nedenle çocuklar olması durumunda daha etkili ve kalıcı geri getirme vefki uygulanmaktadır. Medyum hoca geri getirme vefki hazırlarken, vefk duasının içine çocukların da ebced hesabına uygun olarak bilgilerini yazmayı uygun görebilir. Böylece evine dönen erkek, hem eşine hem de çocuklarına büyük bir ilgi ve sevgi duyar.

Geri Getirme Vefkini Kimler Yapabilir?

Tüm metafizik işlemler özel yetenek gerektirmektedir. Hangi işlemin yapılacağı, işlem sırasında malzeme kullanılıp kullanılmayacağı, malzeme kullanılacaksa hangi malzemelerin kullanılacağı, kullanılan malzemelerin ne şekilde muhafaza edileceği, hangi duaların okunacağı, hüddamlardan yardım alınıp alınmayacağı gibi oldukça karmaşık süreçlerdir. Bu nedenle sıradan kişiler hiçbir şekilde metafizik alemle ilgili işlemleri yapamaz, yapmamalıdır.

Herhangi bir şekilde, büyü kitaplarından, internetten gördüğü tarifle işlem yapmaya çalışan kişiler genellikle boşa vakit harcamış olur. Bazı durumlarda ise istenmeyen etkiler ortaya çıkabilir. Kişinin hem kendisi hem de işlemi yapmak istediği kişi olumsuz etkilenebilir. Bu durumda geri dönüşü çok zor ya da imkansız bir süreç ortaya çıkabilir. Bu nedenle kendi başınıza, hazır tariflere göre metafizik işlemleri yapmamanız gerekmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Vefki

Tıkla ve Profesyonel Medyum Hoca’yı Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Tüm metafizik işlemler arasında vefkler ise özel bir yere sahiptir. Çünkü vefk hazırlamak için ebced hesabı bilmek, astroloji bilimine vakıf olmak, özel sembolleri çizmeye dair el yeteneğine sahip olmak, tılsımlı sözlerle vefki hazırlamak gerekmektedir. Bu nedenle tüm vefkler için kesinlikle özel kabiliyet sahibi bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Geri getirme vefki hazırlamak için ise bu alanda kendini ispat etmiş, daha önce yapmış olduğu geri getirme vefkleri ile birlikteliklerin yeniden tahsis edilmesini sağlamış medyum hocalardan yardım almak gerekmektedir.

Geri Getirme Vefki Tarifi

Geri getirme vefkinin hazır bir tarifi yoktur. İnternetten, sosyal medyadan ya da büyü kitaplarından görüp hazırladığınız herhangi bir geri getirme vefki size etki etmeyecektir. Çünkü geri getirme vefkinin etki etmesi için vefkin size özel olarak hazırlanmış olması gerekmektedir. Vefkin üzerinde sizin ve size dönmesini istediğiniz kişini adı, aile adı, doğum tarihi gibi özel bilgiler yer almalıdır. Aynı zamanda vefk üzerinde size özel olarak hazırlanmış bir geri getirme vefki duası olmalıdır.

Geri getirme vefki yaptırmak için medyum hocamıza telefonla direkt ya da Whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Medyum hocamız sizden aldığı bilgilerle en etkili geri getirme vefkini hazırlayacaktır. Buna ek olarak sizin de evde okumanızı gerektirecek bazı dualar ve uygulamanızı istediği birtakım tamamlayıcı ritüeller tavsiye edebilir. Bunlara da içten bir istekle uymanız geri getirme vefkinin daha fazla etki etmesini sağlayacaktır.

Geri Getirme Vefkini Bozmak Mümkün Mü?

Tüm metafizik işlemleri yapmak gibi  bozmak da mümkündür. Geri getirme vefkini bozmak için içinizde size ya da çevrenizdeki bir kişiye geri getirme vefki yapıldığına dair şüphe uyanması gerekmektedir. Bu şüphe ile medyum hocaya başvurmanız halinde medyum hoca size bazı sorular sorar. Aldığı cevaplar ve iletişime geçtiği metafizik varlıklardan aldığı bilgiler ile geri getirme vefki uygulanıp uygulanmadığını kesin olarak öğrenebilirsiniz.

Geri getirme vefkinin uygulandığından emin olduktan sonra bozma işlemine geçilir. Geri getirme vefkini bozmak oldukça zordur. Çünkü vefkin hazırlanmasında birçok öğe bir arada kullanılır. Medyum hoca bu öğeleri tespit eder. Vefk kağıdının muhafaza edildiği yeri tespit ederek size tarif eder. Eğer mümkünse kağıdı bularak yakmanız ve küllerini denize dökmeniz sonrasında vefkin etkileri ortadan kalkar. Eğer kağıdı bulmanız mümkün değilse medyum hoca özel yeteneklerini kullanarak vefkin etkilerini ortadan kaldıracak ve kişinin özgür iradesiyle hareket etmesini sağlayacak işlemler uygular. Böylece geri getirme vefki bozulmuş olur.

Profesyonel Medyum

Profesyonel Medyum Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Profesyonel Medyum Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu