Vefkler

Geri Getirme Vefki Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri getirme vefki, belli amaçlar için çeşitli semboller, şekiller, tılsımlı sözler, ebced hesabına uygun sayılar ve duaların belli kurallar çerçevesinde çizilerek hazırlandığı özel bir metafizik işlemdir. Vefk yaptıran kişilerin birçok farklı amacı olabilir. Sağlık, iş, aşk alanları en çok tercih edilen vefk yaptırma nedenleridir. Vefkler arasında en çok tercih edilen konu aşktır. Aşk hayatında sorunlar yaşayan ya da istediği mutluluğu yakalayamayan kişiler çeşitli aşk vefkleri yaptırmaktadır.

Geri Getirme Vefki Nedir?

Geri getirme vefki aşk hayatında yaşanan sorunlar sonrasında ayrılıklar olabilmektedir. Özellikle son yıllarda aşka, muhabbete olan kıymet oldukça azalmıştır. Buna bağlı olarak da çok basit nedenlerle ayrılıklar yaşanmaktadır. Ayrılık her iki tarafın rızası ya da bir tarafın istemesiyle olabilmektedir. Kadın ve erkek birlikte de ayrılığa karar verirse, bir taraf bu ayrılıktan pişman olabilir. Bu nedenle ilişkinin yeniden başlaması istenebilir. Terk edilen kişi ise genellikle ayrılıktan dolayı mutsuz olur ve yeniden bir araya gelmek ister. İşte bu şekilde biten ilişkilerin yeniden başlaması için yapılan vefklere geri getirme vefki denir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

 

Geri Getirme Vefki Etkili Midir?

Geri Getirme Vefki Etkili Midir?

Aşk hayatında yaşadığı sorunlar ve yaşanan ayrılıklar sonrasında büyük bir üzüntü duyulur. Genellikle barışmak için uzun süre çaba sarf edilir. Ancak bir barışma sağlanamaması durumunda son çare olarak medyum hocaya başvurulur. Medyum hoca, giden kişinin geri gelmesi için geri getirme vefki yapılmasına karar vermesi durumunda geri getirme vefkinin hızlı ve kesin etki etmesi istenir. Bu son derece normal bir istektir.

Geri Getirme Vefki Nasıl Anlaşılır?

Geri getirme vefki yaptıran kişiler bu vefkin etkilerini hemen görmek isterler. Öncelikle başarılı bir medyum hocanın yapacağı metafizik işlemlerin tümü sırlıdır. Yani yapılan işlem açıkça kendini belli etmez. Zaten insan doğasına aykırı davranışlar, ani karar değişiklikleri, kişinin huylarına ters hareketleri hem kendisi hem de çevresi tarafından hızlı bir şekilde fark edilir. Bu nedenle geri getirme vefki yapılan kişideki değişimler yavaş yavaş ancak kalıcı olmalıdır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Vefki Nedir? Etkileri Nelerdir

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Geri getirme vefki yapılan kişi, biten ilişkisinden dolayı pişmanlık duyar. Eski günlere özlem duyan kişi gece gündüz ayrıldığı sevdiğini düşünür. Yeniden konuşmak için aramaya, sormaya, buluşma teklif etmeye başlar. Eski tatlı günlere dönmek için bir çaba haline girer. Bu durumda vefk yaptıran kişi bu teklifleri almaya başladığında vefkin etki ettiğini anlayabilir. Ancak hemen kabul etmek zorunda değildir. Fazla da uzatmadan kişinin daha çok çaba sarf etmesi sağlanabilir. Böylece kısa süre içinde yeniden birliktelik sağlanır.

Geri Getirme Vefkini Kimler Yapabilir?

Tüm metafizik işlemler özel yetenek gerektirmektedir. Hangi işlemin yapılacağı, işlem sırasında malzeme kullanılıp kullanılmayacağı, malzeme kullanılacaksa hangi malzemelerin kullanılacağı, kullanılan malzemelerin ne şekilde muhafaza edileceği, hangi duaların okunacağı, hüddamlardan yardım alınıp alınmayacağı gibi oldukça karmaşık süreçlerdir. Bu nedenle sıradan kişiler hiçbir şekilde metafizik alemle ilgili işlemleri yapamaz, yapmamalıdır.

Herhangi bir şekilde, büyü kitaplarından, internetten gördüğü tarifle işlem yapmaya çalışan kişiler genellikle boşa vakit harcamış olur. Bazı durumlarda ise istenmeyen etkiler ortaya çıkabilir. Kişinin hem kendisi hem de işlemi yapmak istediği kişi olumsuz etkilenebilir. Bu durumda geri dönüşü çok zor ya da imkansız bir süreç ortaya çıkabilir. Bu nedenle kendi başınıza, hazır tariflere göre metafizik işlemleri yapmamanız gerekmektedir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Geri Getirme Vefkini Bozmak Mümkün Mü?

Tüm metafizik işlemleri yapmak gibi  bozmak da mümkündür. Geri getirme vefkini bozmak için içinizde size ya da çevrenizdeki bir kişiye geri getirme vefki yapıldığına dair şüphe uyanması gerekmektedir. Bu şüphe ile medyum hocaya başvurmanız halinde medyum hoca size bazı sorular sorar. Aldığı cevaplar ve iletişime geçtiği metafizik varlıklardan aldığı bilgiler ile geri getirme vefki uygulanıp uygulanmadığını kesin olarak öğrenebilirsiniz.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Aşk Vefki Nedir? Sevgi Vefki Nasıl Yapılır?

Geri getirme vefkinin uygulandığından emin olduktan sonra bozma işlemine geçilir. Geri getirme vefkini bozmak oldukça zordur. Çünkü vefkin hazırlanmasında birçok öğe bir arada kullanılır. Medyum hoca bu öğeleri tespit eder. Vefk kağıdının muhafaza edildiği yeri tespit ederek size tarif eder. Eğer mümkünse kağıdı bularak yakmanız ve küllerini denize dökmeniz sonrasında vefkin etkileri ortadan kalkar. Eğer kağıdı bulmanız mümkün değilse medyum hoca özel yeteneklerini kullanarak vefkin etkilerini ortadan kaldıracak ve kişinin özgür iradesiyle hareket etmesini sağlayacak işlemler uygular. Böylece geri getirme vefki bozulmuş olur.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu