Göz Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsü , ile ilgili sayısız insana yardımda bulunmuş medyum Fırat hocanın uzmanca yaptığı büyüler sayarak bitmez. Ülkemizde en tesirli göz bağlama büyüsü yapmakta olan medyum Fırat hoca, büyü ilimleriyle çözmediği dert yoktur.

Göz Bağlama Büyüsü, eşiniz veya sevgilinizin çevreninde bulunan tüm yabancı alakalara karşı kendisini engelleyemediği, dışarıdan gelen bakış ve ilgiye karşı koyamayıp bu alakayı arandığı vaziyetlerde yapılan tesirli bir işlemdir. Göz Bağlama Büyüsü zor büyülerden biridir, fakat çok tesirli bir büyüdür. Bu büyü tamamıyla iyi emelli büyüler’dendir ve hiç bir zararı yoktur.

Eşlerden birinin, hanesi dışındaki hayatından daha çok hoşlanması ve eşine çocuklarına şart olan vakiti ayırmaması neticesi, eşlerin genelde kocalarına yaptırdığı büyü şeklidir. Kocam haneye bağlansın, eşim haneye bağlansın düşüncesindeki hanımların seçenek ettiği bir metottur. Kişi her şeyini evinde yaşar, hanesiyle ve eşiyle paylaşır, evinden ve eşinden başka hiç bir şeyden hoşlanamaz vaziyete gelir.

Evli olan bir erkeğin veya nişanlının, eşinden başka kadınlara, cinsel istikametten arzu duymasını engellemek, böyle bir vaziyet olduğunda ise başarısız olması için yapılan büyü çeşididir. Kadınların eşleri tarafından aldatılmaması için yaptırdığı en tesirli metotlardan birisidir. Erkeklik bağlama büyüsü tesir etmeye başladığında kişi cinsel istikametten sizden başka kimseye cinsel arzular duymaz ve cinsel işlevler çalışmaz hale gelir.

Eşler arasında, sevgililerde ve akrabalar arasında, bir kişinin yalnızca kendi sözünü dinlemesi için yapılan ve büyülenen kişinin başka kimsenin sözünü tutmadığı hem de duymadığı bir büyü türüdür. Söz dinletme büyüsü yapılan kişi geçmişte kendi bildiğini yaparken bu çalışmadan sonra kendi bildiğini değil, bağlandığı kişinin sözlerini dinler ve o ne derse o şekilde davranır.

Eşlerden birinin, eşinin geçmişte yaşamış olduğu bir ilişkisinin veya gelecekte yaşanmasından endişelendiği bir aitin hiç bir şekilde canlanmaması ve eşinin sevgisini, alakasını ve tüm yakınlığını ömür süresince kendisine vermesi emeliyle yapılan bir büyüdür. Eşlerin ömür süresince birbirlerine sadık kalması, aldatma-aldatılma meselesinin önüne geçilmesi için çok seçenek edilir.

Yine beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen anlamda astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre birlikteliği sağlamaya yönelik vefk hazırlanır. Vefk bu konuda son derece tesirli bir metottur. Ancak, ara ara yeniden Ayetler ve hatemlerden destek alınarak çalışmaların tesirinin artırılması olasıdır. Bu kişinin içinde bulunduğu vaziyete ve yapıya göre farklık gösterebilir.

Bir önceki yazımız olan İkna Büyüsü başlıklı makalemizde ika büyüsü ve ikna büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir