Hakkımızda

AMACIMIZ – NEDEN BİZ?

Kıymetli ziyaretçilerimiz, kurulduğumuz ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimize ve istek, görüş, öneri ve diğer soru ve sorunlarını bizlere aktaran herkese elimizden geldiğince en doğruyu, dürüst yapımız, itibarlı kişiliğimiz ile aktarmaya özen gösterdik. Bizi tercih eden, tercih etmeyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz. Amacımız sizlere, süslü cümleler ile yalan/dolan dolu sözler söyleyerek kandırmak asla değildir.
[ayirac]
Piyasa’da yer alan bir çok [kirmizitext]medyum/tarot/fal[/kirmizitext] ve benzeri site bulunmaktadır. Bir o kadar da şikayet konuları bulunuyor. Bu şikayet konularını vakit buldukça okuyup, analiz edip değerlendirme yapıyoruz. Basit konular için, olmayacak şeyler için karşısındaki insanlara yalan söylüyorlar. Bu çok doğru bir şey değildir. Bu tarz durumlar basit ve aciz insanların işidir. Paraya yapmış desek daha doğru olur!
[ayirac]

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME – ARZ ve RİCA

Her ne sebep ile olur ise olsun, Olmayacak bir şey için olur cümlesini asla kullanmayız. Olabilecek durumları karşımızda muhattap olduğumuz kişilere aktarırız. Olmayacak şeyler için ise ısrarcı olmamanızı rica ederiz. Bazı şeyler vardır ki bizim bile üstesinden gelemeyeceğimiz anlayışlı olalım lütfen.
[ayirac]
Hiç bir medyum, hiç bir astrolog ve eş benzeri sıfata dahil olmuş kişi ve kişiler [gritext]ALLAH[/gritext]’ın katın da üstün değildir. ve [gritext]YARADAN[/gritext] kadar üstün özelliği yoktur. Lütfen bu tarz şeylere dikkat edin, Hiç bir kimseye bu husus da asla güvenmeyin. Size söylenilen cümlelerin aslının olup/olmadığını mutlaka değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. Aslı olmayan bir çok şeyin aslı varmış gibi davrananları dikkate almayın.
[ayirac]

WEB SİTEMİZ – PROFESYONEL MEDYUM

Türkiye’nin 81 ili bulunmaktadır. Türkiye’de yer alan 81 ilde web sitemizin ilk sayfa da olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Sadece iller üzerinde yoğunlaşma yaparak sıralama almadık elbet. Bir kaç örnek sunmak gerekir ise şu şekilde özetleyebiliriz.
[ayirac]
Ana kelimelerimiz den bir tanesi olan Sertifikalı Medyum ve Sertifikalı Medyum Hoca kelimeleri ilk sayfada yerini korumaktadır. Diğer bir ana kelimemiz olan Ruhsatlı Medyum kez aynı şekilde ilk sayfadadadır.
[ayirac]
Medyum Hoca kelimesi de bir ana kelime olmak ile beraber üçüncü sayfada yerini muhafaza etmektedir. En önemli kelimemiz olan Medyum kelimesinde ise sitemiz ilk kırk site arasında yerini almakla beraber her geçen gün yükselmeye devam etmektedir.
[ayirac]
Diğer alt kelimelerimizi özetlemek gerekir ise, bir kaç tane örnek vermek isteriz.
[ayirac]
İllerimizden birisi olan Denizli ilin’de yer alan Denizli Medyum kelimesinde ilk sayfada yer alan sitemiz Denizli Sertifikalı Medyum – Denizli Medyum Hoca ile Denizli Ruhsatlı Medyum kelimelerinde de ilk sayfadaki yerini korumaktadır.
[ayirac]
Yine aynı şekilde İstanbul ilin’de sıralama da olan web sitemiz İstanbul Medyum ve İstanbul Medyum Hoca kelimesinde ilk sayfa yer almaktadır. İstanbul Sertifikalı Medyum – İstanbul Medyum Hoca ile İstanbul Ruhsatlı Medyum kelimelerinde yerini korumaktadır.
[ayirac]
KKTC‘de yer alan konuma göre Kıbrıs Medyum kelimesinde Kıbrıs Medyum Hoca ve Kıbrıs Sertifikalı Medyum ile Kıbrıs Ruhsatlı Medyum kelimelerinde web sitemiz yine ilk sayfadaki yerini korumaktadır.
[ayirac]
Profesyonel Medyum, sitemizin İller bazındaki sıralaması, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Içel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce’dir.
[ayirac]
Türkiye’nin neresinde olur iseniz olun, Google arama motoru üzerinde Medyum olarak arattığınız zaman ilk gözünüze çarpacak olan web sitelerinden birisi olan ProfesyonelMedyum.Net sitemiz sizlere her konuda elinden geldiğinin en iyisini yapmak için çaba sarf etmektedir. Web sitemiz içerisinde yer alan yazılar tamamen özgünlükle ve titiz bir şekilde düşünülerek doğru bir şekilde yansıtılmak adına hazırlanmıştır.
[ayirac]

TELİF HAKKI ve SİTE BİLGİLENDİRME

Gerek ismimizi, gerek ise sizlere sunmuş olduğumuz bilgileri kopyalayarak farklı siteler üzerinde yayına sunan kişilerin unutmaması gereken bir şey var hatırlatmak isteriz ki. Web sitemiz copyscape koruması altında yayın yapmaktadır.
[ayirac]
Sistem üzerinde kurulu olan bir kaç eklenti sayesinde kopyalamış olduğunuz her türlü resim, yazı ve diğer verileri mutlak olduğu gibi bırakır iseniz ve O şekilde yayınlama yapar iseniz kullanılan web sitesini tespit edip spam olarak bildirmek çok kolay olacaktır. Madem ki bir şey yapmak için çaba sarf ediyorsunuz, O halde dikkat edin mücadele etmiş olduğunuz işlem son işleminiz olmasın!

MİNNETTARLIK ve TEŞEKKÜR

Web sitemizi ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. [mavitext]”Doğru olduğuna inandığınız bir şey var ise peşinden gidin!”[/mavitext] fakat sizin doğruyu değil de yanlışı bulmanızı sağlayacak her türlü kötülükten uzak durun. Unutmayın ki, sizlerin doğruyu bulmanıza katkı sağlayacak olan her ne kadar bizler isek, Bizlerin de iş hayatındaki en önemli tarafı sizlersiniz …

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web sitemize ait olan iki adet iletişim aracı bulunmaktadır. Birisi elektronik e-posta yoluyla [saritext]medyumnet@gmail.com[/saritext] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Diğeri ise GSM numaramız olan [saritext]0539 709 48 37[/saritext] iletişim kurabilirsiniz.

Harici hiç bir şekilde iletişim aracımız bulunmamaktadır. Lütfen bu duruma özen gösterelim. Oluşabilecek her türlü sorun, problem tamamen iletişime geçen kişilere aittir. Bu sebeple hiç bir sorumluluk kabul etmediğimizi önemle hatırlatmak isteriz.