Vefkler

Hamile Kalma Vefki Nedir? Nasıl Uygulanır?

Vefkler özel istekler doğrultusunda hayırlı sözcüklerin kullanımı ile hazırlanan gizli ilim yöntemlerindendir. Vefkler özel bir kağıda arapça olarak yazılarak kişiye özel hazırlanmaktadır. Uzman kişi tarafından kişinin istekleri doğrultusunda arapça olarak hazırlanan bir duanın özel bir kağıda yazılması ve saklanması ile hazırlanmaktadır. 

Hamile Kalma Vefki Neden Yapılır?

Hamile kalma vefki kişinin yaşamı içerisinde anne olmak isteği doğrultusunda hareket ettiği, doğal yollardan hamile kalamadığı için tercih ettiği gizli ilim öğretileri arasında yer almaktadır. Hamile kalma vefki uygulanması sonucunda kişi kısa bir sürede uzman kişinin de yönergelerini takip ederek kolaylıkla hamile kalacaktır. Doğal yollardan, farklı tıp tedavileri kullanılarak hamile kalamayan kişiler vefk gibi gizli ilim öğretilerinden manevi yöntem uygulamalarından istedikleri sonuca ulaşmak adına destek almaktadırlar. 

Hamile Kalma Vefki Nasıl Yapılır?

  • Hamile kalma vefki yapılma aşamasında öncelikle bir uzman kişiden destek almak önemlidir. Uzman kişiden önce ise doğal yollardan denemek ve tıp tedavilerine yönelmek de elzemdir. Sonuç alınamadığı durumlar içerisinde vefke başvurmak önerilir.
  • Vefkin hazırlanması aşamasında anne olmak isteyen kişinin adı, doğum tarihi, anne ve baba adı öğrenilerek bir kağıda yazılır.
  • Kişinin anne kalması adına Rhea adını sıkça kullanarak ve onun öncülüğünde doğurganlığı çağrıştıran kelimeler ile vefk hazırlanır.
  • Ardından hazırlanan vefk özel bir sepya kağıda yazılarak doğurganlığı beklenen kişinin koynuna konulur.
  • Uzman kişinin uygun gördüğü tarihlerde ilişki yaşanılır.

Hamile Kalma Vefkinin Belirtileri Nelerdir?

  • Hamile kalma vefkinin belirtileri içerisinde kişinin şiddetli olarak yaşadığı ve aniden gelen yoğun göğüs ağrısı, kasık ağrısı gelmektedir.
  • Kişi mide bulantıları ve mide kasılmaları ile baş etmeye başlar.
  • Canın tatlı, tuzlu bir şeyler çekmesi, aşerme yaşanması da beklenen durumlardandır.
  • Aynı zamanda ilişki ardından yaşanan yoğun ağrılar da belirtilerdendir.
  • Son olarak sık görülen belirtilerden birisi de aşırı duygusallık haline girmek ve dengesiz ruh hali ile karşılaşmaktır.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Vefki Nedir? Etkileri Nelerdir

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu