Büyüler

Harmura Celbi

Harmura celbi en bilinen büyüler arasında yer almaktadır. Birçok büyünün altında yatan temel neden aşk duygusudur. Harmura celbi de aşk temasıyla yapılmaktadır. Harmura celbinin ilk ve ana amacı iki kişi arasındaki aşkın harmanlanmasıdır. Bu sebeple oldukça fazla tercih edilmektedir. Genellikle iyi niyetle yapılmaktadır. Ancak kötü niyetlerle de harmura celbi yaptıran kişiler de söz konusudur. Medyum Mesih Hoca kötü niyetli kişilerin isteklerine genellikle cevap vermemektedir. Ancak gerçekleştirdiği sohbet sonucu ikna olması ve hak vermesi durumunda harmura celbi yaptırmaktadır.

Harmura Celbi Neden Yapılır?

Harmura celbi çok sık tercih edilen aşk büyülerinden biridir. İki kişi arasındaki bağın kuvvetlenmesi en çok karşılaşılan yapılış amacıdır. Yani evli, nişanlı, sözlü ya da sevgili olan kişilerin arasındaki bağın kuvvetlenmesi amacıyla yapılmaktadır. Taraflardan kadın ya da erkek tek başına ya da birlikte harmura celbi için medyum hocaya başvurabilirler. Ayrıca evlatlarının mutluluğunu amaçlayan anne babalar da harmura celbi için medyum hocaların kapısını çalmaktadır. İlişkisi olan kişilerin arasındaki bağı kuvvetlendirmek için yapılan harmura celbi iyi niyet barındırdığından ak büyüler arasında yer almaktadır. Ancak bazen de evli, nişanlı ya da bir ilişkisi olan kişileri ayırmak, kendine bağlamak için de harmura celbi yaptırmak isteyenler de mevcuttur. Bu kötü bir amaçtır ve bu amaçla yapılan harmura celbi kara büyüler kategorisine girmektedir. Kötü niyetle yapılan harmura celbi oldukça tehlikeli olup, yapan hocanın kudretli olması gerekmektedir. Herhangi bir ilişkisi olmayan, bekar bir kadın ya da erkeği bağlamak için de harmura celbi yapılabilmektedir. Bunun için ne tamamen iyi ne de kötü niyetli diyebiliriz. Çünkü eğer gerçekten o kaderinizde o kişiyle beraber olmak varsa harmura celbi sadece bir vesile olacaktır. Ancak eğer kaderinizde bir birliktelik yoksa ve harmura celbi ile bu yol açılacaksa oldukça dikkatli olunmalıdır. Medyum hoca size bu durum hakkında da detaylı bilgi verecek ve birlikteliğinizin hayırlı olup olmadığını söyleyecektir. Siz de olası sonuçları göze alarak bir karar verirsiniz.

Harmura Aşk Celbi Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü, aşk celbi aşkı hayatınıza çekme işlemlerindendir. Bazen insanlar hayatlarınki kişinin hal ve hareketlerinden memnun değillerdir. Evliliklerde, özellikle kocanın ilgisizliği, eşine şiddet uygulaması, gözünün dışarıda olması, evine gelmek istememesi, evine geç gelmesi, eşine aşırı baskı yapması, eşine para vermemesi, eşini gezdirmemesi gibi kötü huylar olabilmektedir. Nişanlılıkta da benzer sorunların yanı sıra bir türlü evlenememe, erkek ya da kadın tarafının evlenmekte isteksiz olması, nişanı atma gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Sevgililikte ise sevgilinin ilgisizliği, sürpriz yapmaması, evlilik teklifi etmemesi, arayıp sormaması en sık karşılaşılan sorunlardandır. Bu sorunlar kadın ya da erkek tarafından kaynaklanabilmektedir. Kaynağı kim olursa olsun bu tür sorunlar ilişkiyi yıpratmak, kopma noktasına getirmekte ve hatta çoğu kez ayrılmalarla sonuçlanmaktadır. İnsanların birbirinden kolayca vazgeçip, yeni aşklara yelken açtığı günümüzde devam eden ilişkiyi korumak oldukça önemli bir hal almıştır. Gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirmenin moda olduğu, boşanmaların arttığı bu dönemde ilişkideki sorunları aşmak için büyülere sıkça başvurulmaktadır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Yumurta Büyüsü Nedir? Etkileri Nelerdir?

Harmura aşk celbi, ilişkisi olan kişilerin arasındaki bağı kuvvetlendirmek amacıyla yapılmaktadır.  Harmura aşk celbi herhangi bir materyalle yapılmamaktadır. Celb davet etmek, çağırmak anlamına gelmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi harmura celbi sırasında birtakım metafizik varlıklar çağrılmaktadır. Bu çağrıyı herhangi birinin yapması mümkün değildir. Bu nedenle nefesi kuvvetli, havas ilmine vakıf, devreye hüddam sokma kabiliyeti olan bir medyum hocaya danışılmalıdır. Medyum Mesih Hoca yıllardan gelen tecrübesi ile sizlere en etkili harmura celbini hazırlamaktadır. Kendisine güvenebilir ve hiç çekinmeden tüm sorunlarınız hakkında fikir alabilirsiniz. Medyum Mesih Hocamız, doğuştan gelen kabiliyetini geliştirmiş kudretli bir medyum hocadır. Yeteneklerini halka hizmet yoluna adamış, maddi ve manevi hiçbir çıkar gözetmemektedir. Tek amacı insanların mutlu yuvalarının kurtulması, hastaların şifa bulması, insanların hayatlarına bolluk ve bereket gelmesidir.

Harmura Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü, harmura celbi, sevdiğiniz kişiyi kendine bağlama amacıyla da yapılabilmektedir. Bu amaç harmura celbinin ana amacı değildir. Yapıp yapmayacağına medyum hoca karar verir. Tüm çabanıza rağmen sevdiğiniz kadın ya da erkek sizinle ilgilenmiyor, aranızda bir ilişki başlamıyorsa harmura bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Bazı kişiler de evli, nişanlı, sözlü ya da sevgilisi olan kişileri bağlamak amacıyla harmura bağlama celbi yaptırabilmektedir. Bu kara büyüler kategorisinde yer alıp oldukça risklidir. Başvurduğunuz medyum hoca, tılsımlı sözleri ile metafizik dünyaya seslenir. Kendisine yardımcı hüddamları devreye sokarak size bağlanması istenen kişiye enerji yollar. Bu enerji ile o kişinin aklına ve kalbine sizin adınız girer. Kısa sürede size âşık olmasını istediğiniz kişinin sizinle ilgilenmeye başladığını fark edeceksiniz.

Harmura Celbi Kesin Tutar mı?

Harmura celbi en etkili büyüler arasında yer almaktadır. Harmura celbinin tutması için bazı şartlar mevcuttur. Öncelikli harmura celbini yapma yetisine sahip bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Medyum hoca, harmura celbinin yapılacağı kişinin adı, anne adı, doğum tarihi, doğum yeri ile sizin adınız, anne adınız, doğum tarihiniz ve doğum yerinizin yer aldığı bir dua hazırlar. Bu dua eşliğinde kudretli bir hüddam çağırılır. Hüddam medyum hocadan aldığı davetle harmura celbi yapılan kişinin kulağına sizin adınızı fısıldar. Kişi rüyasında sizi görmeye başlar. Gecesi gündüzü siz olursunuz. Bu şekilde etkileri artarak devam eder. Harmura celbinin kesin olarak tutması için sizin medyum hocaya kalpten güvenmeniz gerekmektedir. Medyum hocaya güvenmemeniz ya da öylesine büyü yaptırmanız harmura celbinin tutmasına engel olabilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Şirinlik Büyüsü

Harmura Celbi Nasıl Anlaşılır?

Harmura celbi yapıldığı an etkilerini göstermeye başlar. Bu etkiler şu şekilde sıralanabilir;

  • Evine karşı ilgisiz olan kadın ya da erkek evine bağlanır.
  • Karısına sürpriz yapmaya koca sürprizler yapmaya başlar.
  • Aile içi şiddet son bulur.
  • Evinden nefret eden eş evine bağlanır.
  • Uzun süren nişanlılık hızlıca evliliğe doğru gider.
  • Harmura celbi yapılan kişinin gecesi gündüzü aynı kişi olur.
  • Harmura celbi yapılan kişide dalgınlık, aşırı düşüneli olma hali görülür.
  • Harmura celbi evli erkeği ya da kadını bağlamak için yapılmışsa erkek eşinden, evinden soğur, evine gitmek istemez, eşiyle arası bozulur.
  • Harmura celbi nişanlı bir erkeği ya da kadını bağlamak için yapılmışsa kısa sürede nişan atmaları sağlanır.
  • Harmura celbi sevgilisi olan kadını ya da erkeği bağlamak amacıyla yapılmışsa söz konusu çift kısa sürede ayrılır.

Harmura Celbini Evde Yapmak Mümkün mü?

Sorunlarının bir türlü çare bulamayan kişiler son olarak büyü yolu ile şanslarını denemektedir. Bu durumda bir medyuma gitmektense, internette ya da büyü kitaplarında yer alan ritüelleri uygulamaktadırlar. Bu yolla dileklerinin gerçekleşeceğini sanan kişiler çoğunlukla boş bir çaba içinde olmaktadır. Çünkü en basit görünen büyüler dahi karmaşık bir iç yapıya sahiptir. İnternette ve büyü kitaplarında yer alan dualar ise genel özellik gösterir. Hiçbiri size, dileğinize hitap etmez. Ancak bir büyünün gerçekleşmesinin ilk şartı büyü duasının içinde size ve dileğinize ait bilgiler içermesidir. Ayrıca genel ritüeller değil, özel uygulamalarla büyüler etki etmektedir.

Harmura büyüsü ise kesinlikle evde denenmemesi gereken özel bir büyüdür. Harmura büyüsü basit bir duayla ya da malzemeyle yapılmamaktadır. Harmura büyüsünün etkinliği büyüyü yapan medyum hocanın gücüne bağlıdır. Medyum hocanın sesi, tılsımlı sözleri ve okuduğu dualar ile hüddam çağırması ile harmura büyüsü yapılır. Evde kendi kendinize hüddam çağırmanız genellikle sonuçsuz kalır. Çok nadir durumlarda ise gelen hüddam size ya da sevdiğiniz kişilere musallat olabilmektedir. Bu da hayatınızı tamamen kötü bir yola sokabilir. Bu nedenle evde kendi kendinize hiçbir büyüyü yapmaya çalışmamanız, her zaman işin ehli, uzman bir medyum hocadan yardım almanız gerekmektedir.

Harmura Celbi Duası

Harmura celbi duası, bağlama ve harmanlama büyüsü sırasında kullanılan bir duadır. Medyum hocaların ilimlerini kullanarak hazırlamış olduğu tılsımlı sözlerden oluşan bu dualar oldukça tesirlidir. Her dua kişilere ve dileklere özel olarak hazırlanır. Bir kişiye tesir eden dua bir başkasına etmez. Çünkü duaların içinde büyü yaptıran ve büyü yapılan kişilerin adı, anne adı, doğum yeri ve doğum tarihi gibi özel bilgiler yer alır. Bazı dualar Arapça, bazıları İbranice, bazıları ise Ermenice hazırlanmaktadır. Sizler duaların dillerini anlamadığınızdan dolayı isme özel hazırlandığını fark etmezsiniz. Bu nedenle büyü kitaplarında ya da internette paylaşılan dualara itibar etmemeniz gerekir. Harmura celbinde de sizin bilgilerinizin yanında çağırılacak olan hüddamın ismi, medyum hocanın ismi gibi bilgiler de yer alır. Bu özel dualar ancak ve ancak kudretli ve yetenekli medyum hocalar tarafından hazırlanır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Havas İlmi Nedir?

Medyum Mesih Hocamız büyü işine yıllarını vermiş, kabiliyetli bir medyum hocadır. Aldığı eğitimler ve ilmi sayesinde her türlü duayı hazırlama gücüne sahiptir. Siz de harmura celbi ile bağlama ya da harmanlama duaları için güvenilir medyum, Medyum Mesih Hocamıza ulaşabilirsiniz.

Harmura Celbi Ne Zaman Etki Eder?

İlişkinizde yaşadığınız sorunlara son çare olarak başvurduğunuz harmura celbinin, bir an önce etki etmesini istemeniz son derece normal bir durumdur. Ancak büyü işlerinde en önemli nokta sabırdır. Çünkü sabırsızlıkla atılan adımlar genellikle ters tepmektedir. Öncelikle içinizi ferah tutmanız, medyum hocamıza güvenmeniz gerekir. Genellikle hüddam çağrılan büyülerin etki süreleri oldukça kısadır. Çünkü hüddamlar ışık hızından da daha hızlı hareket eden metafizik varlıklardır. Kolayca insanların zihinlerine girer ve onları etki altına alırlar. Bu şekilde bir günde dahi etki gösteren büyüler söz konusudur. Ancak bazen birkaç hafta beklemeniz de gerekebilmektedir.

Harmura Celbini Bozmak Mümkün mü?

Her büyünün bozulması ya da karşı bir büyü etkisinin yok edilmesi mümkündür. Öncelikle büyü yapılıp yapılmadığından emin olmak gerekmektedir. Siz de etrafınızdaki bir kadın ya da erkeğin hareketlerinde yukarıda saydığımız değişimleri fark ettiyseniz, harmura celbinden şüphe edebilirsiniz. Ancak şüphe ile büyü bozma işlemi gerçekleştirilememektedir. Büyü bozmak için kesin olarak büyü yapıldığından emin olmak gerekir. Bunun için içinizdeki şüpheyle bir medyum hocaya danışmanız gerekir. Medyum hoca size çeşitli sorular sorarak sizden büyü sorgulaması yapar. Medyum hocanın sorduğu soruları eksiksiz ve dürüst bir şekilde cevaplamanız çok önemlidir. Çünkü yanlış bir bilgi büyünün bozulmasına engel olabilir. Medyum hoca sizden aldığı bilgilerle humara celbi yapılıp yapılmadığını öğrenir. Bunun için kendisine yardımcı hüddamlardan bilgi alır. Aldığı bilgilerle büyü yapıldığını öğrenen medyum hoca sizin de onayınızla büyü bozma ayinini gerçekleştirir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu