Büyüler

Kabala Büyüsü

Kabala neredeyse dört bin yıllık bir Yahudi öğretisidir. Gelenek anlamına gelmektedir. İnsanın yaratılışını, manevi dünyasını, beş duyumuzla algılayamayacağımız metafizik dünyayı, duyularımızın ötesindeki gizli alemi, insanın elde etme arzusunu konu alan çok eski bir öğretidir. Oldukça gizli ve ulaşılması zor kaynaklara sahiptir. Ancak bu öğretinin kaynaklarına erişebilen kişiler kabala öğretisinin gücünden faydalanabilir. Bu kişiler parmakla sayılacak kadar az olup, kabala büyüsü yapabilen kimselerdir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Kabala Büyüsü Nedir?

Dünyada seçkin kişilerin ulaşabildiği kabala öğretisi kaynaklarından öğrenilen bilgiler kullanılarak kabala büyüsü yapılabilmektedir. Kabala büyüsü metafizik dünyanın devreye sokulduğu güçlü bir büyüdür. Osmanlı Döneminde de oldukça yaygın olan kabala büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Osmanlı’da önemli mertebelere gelen Yahudiler kabala öğretisinin ülkemizde yayılmasını sağlamışlardır. Hatta 17. yüzyılda Osmanlı’da yaşamış olan Sabatay Sevi isimli Yahudi iş adamı kabala öğretilerini kullanarak bir tarikat dahi kurmuştur. Bu tarikatın da etkisiyle kabala öğretisine dair birçok kaynak ülkemizde yer almaktadır. Ülkemizde bu değerli kaynaklara erişen az sayıda da olsa medyum hocalar vardır.

Kabala Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Kabala büyüsünü diğer büyülerden ayıran en önemli nokta yapan kişinin kim olduğudur. Çünkü diğer büyüler büyü yapılırken kullanılan materyale, edilen duaya ya da uygulanan ritüele bağlıyken kabala büyüsü baştan sonra büyüyü yapan medyum hocaya bağlıdır. Kabala büyüsü ancak doğru kişinin uygulaması ile etki edebilen özel bir büyüdür. Medyum Mesih Hocamız bu çok gizli kabala öğretisi kaynaklarına ulaşmış nadir medyum hocalardan biridir. Küçük yaştan beri havas ilmi, hüddam ilmi, astroloji, yıldızname, büyü, gizli ilimler konusunda kendini geliştiren hocamız kabala öğretisine de vakıftır. Çok zor bulunan bu kaynaklardaki sırları çözmüş, bu bilgileri kullanarak kapısına gelen kişilere hizmet vermektedir. Ancak hocamız her isteyene kabala büyüsü yapmamaktadır. Ancak kendisi gerekli görürse kabala büyüsünü yapmaktadır. Medyum Mesih Hocamızın kuralları kesin ve katı olup maddi çıkarlar için ilmini kullanmamaktadır.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Kabala Büyüsü Neden Yapılır?

Kabala büyüsü diğer büyülerden farklı olarak neredeyse her konuda yapılabilmektedir. Tek amacı aşk, iş, sağlık gibi nedenler olan büyülerden ayrılmaktadır. Kabala büyüsünü dilediğiniz her konuda yaptırabilirsiniz. Birini kendinize bağlamak, hastalıktan kurtulmak, iş hayatının düzelmesi, girdiğiniz sınavı kazanmak, kaybedilen kıymetli bir eşyayı bulmak, kendisine kötülük edenleri öğrenmek, kaybolan bir yakınını bulmak, merak ettiğiniz gizli bir bilgiyi öğrenmek, hayatınız hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını bulmak gibi birçok amaçla yapılabilmektedir. Çünkü kabala başlı başına metafizik dünyayı konu alan bir öğretidir. Bu öğretiye vakıf olan kimse birçok sırlı işlemi kolaylıkla yapabilmektedir. Kabala büyüsü, büyüyü yapan kişinin şahsına özeldir. Şahsi özellikleri kabala büyüsü yapmaya yetersiz olan kişinin gözleri bu metafizik dünyayı göremez. Bu nedenle kabala büyüsü için başvurduğunuz kişi son derece önem arz etmektedir. Medyum Mesih Hocamız büyü alanının her noktasına vakıf, güvenilir bir hocadır. Kendisi yıllardan beri kabala öğretisiyle ilgilenmekte ve kendisini bu alanda geliştirmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Şirinlik Büyüsü

Kabala Aşk Büyüsü

Kabala büyüsünü yapma amaçlarının başında aşk meseleleri gelmektedir. Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi, evini terk eden eşin geri gelmesi, başka kadınla beraber olan kocanın o kadından ayrılması, boşanan eşle geri evlenme, yüzük atan nişanlıların barışması, ayrılan sevgililerin bir araya gelmesi, karısının sözünü dinlemeyen kocanın karısına bağlanması, eşine şiddet uygulayan kocanın bu huyundan vazgeçmesi gibi amaçlarla yapılabilmektedir. Son derece etkili olan kabala büyüsü hızlıca etkilerini göstermektedir. Medyum hocanın ettiği dualarla metafizik dünyadan varlıklar harekete geçer. Aşk büyüsü yaptığınız kişinin bilinç altına çeşitli sinyaller gönderilir. Kişinin rüyalarına hükmedilerek aşk büyüsünün etkinliği artırılır. Kısa süre içinde aşk büyüsü olumlu etkilerini göstermeye başlar. Aşk büyüsü yapılan kişinin size karşı tavırları düzelmeye başlar. Sizi daha fazla arayıp sormaya, sözünüzden çıkmamaya, sürprizler yapmaya başlar. Kişinin gecesi gündüzü siz olursunuz. Tek amacı size ulaşmak, sizinle bir araya gelmek olur. Bu hızlı ve güçlü etkilerinden dolayı kabala aşk büyüsü en çok tercih edilen aşk büyüleri arasında yer almaktadır.

Kendine Bağlamak İçin Kabala Büyüsü

Kabala büyüsünü yaptırmak isteyenlerin büyük kısmını eşi ilgisiz olan kadınlar tercih etmektedir. Kendine bağlamak için kabala büyüsü yalnızca evli kişiler için yapılabilmektedir. Evine karşı ilgisiz, eşinin sözünü dinlemeyen, başka kişilerle ilişki yaşayan, eşine para vermeyen, eşine çok fazla baskı ve şiddet uygulayan kocanın eşine bağlanması için kabala büyüsü yapılabilmektedir. Son derece etkili olan kabala bağlama büyüsü ile kocanın bu huylarından vazgeçmesi sağlanır. Kabala büyüsü yaptırmak isteyen kadın, kabala öğretisine vakıf bir medyum hoca ile iletişime geçmelidir. Medyum hoca, kadının adı, doğum tarihi, doğum yeri ve anne adı ile kocasının adı, anne adı, doğum tarihi ve doğum yerinin yer aldığı etkili bir kabala duası hazırlar. Gerekli görmesi halinde kadına kabala bilekliği takmasını tavsiye eder. Bu bileklik bulunması son derece zor bir kırmızı iptir. Eğer gerçek bir kabala bilekliği edinmek mümkün değilse, medyum hocanın dualarla okuduğu kırmızı bir ipten bileklik de etkili olacaktır. Kadın medyum hocanın hazırladığı özel dua eşliğinde bilekliği takar. Bileklik hiç çıkarılmadan etki etmesi sağlanır. Kabala bağlama büyüsü etkilerini hızlı gösteren güçlü bir büyüdür. Kötü huylu koca kısa sürede uysallaşır. Eşini arayıp sormaya, gözü eşinden başka kimseyi görmemeye, tek derdi evi ve ailesi olmaya başlar.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Ayırma Büyüsü

Kabala Ayırma Büyüsü

Kabala büyüsü, kabala öğretisine vakıf hocanın inisiyatifine bağlı bir büyüdür. Aşk için yapılabildiği gibi ayırmak için yapan hocalar da vardır. Bu çift yönlü büyüyü kulaktan dolma bilgilerle yapmak mümkün değildir. Kabala ayırma büyüsü kötü amaçlarla yapılmaması gereken bir büyüdür. Çünkü kabala dini bir öğretidir ve insanların mutsuzluğuna hizmet için kullanılmamalıdır. Örneğin; karı kocayı boşanması, nişanlıların yüzük atması, sevgililerin ayrılması gibi amaçlarla yapılmamalıdır. Bu amaçlar kişilerin mutsuzluğu anlamına geldiğinden kabalistik öğretiye tamamen terstir. Ancak bağlama büyüsü ile kocası başkasına aşık olan kadın, nişanlısı yüzük atarak başkasına bağlanan kişiler kabala ayırma büyüsü yaptırabilirler. Çünkü burada var olan mutlu yuvayı bozmak değil, başka bir kadın veya erkek yüzünden yıkılan bir yuva söz konusudur. Bu yuvayı tekrar bir araya getirmek için kabala ayırma büyüsü yapılabilmektedir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Kabala Büyüsünü Evde Yapmak Mümkün Müdür?

Yukarıdaki açıklamalarımızda da özellikle vurguladığımız nokta kabala büyüsünü yapan kişinin şahsıdır. Kabala büyüsü kesinlikle ama kesinlikle kabala öğretisine vakıf kimseler tarafından yapılmalıdır. Herhangi bir kişi kendi kendine, basit bir hocanın ya da yetersiz bir medyum hocanın yapabileceği bir büyü değildir. Kabala büyüsü yaparken doğa üstü bir dünyaya seslenmek gerekmektedir. Kabala büyüsü yapmaya yetisi olmayan kişinin uygulamaları büyük ihtimalle sonuçsuz kalır. Bazen de kabala büyüsü yapmaya çalışırken istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu sonuçları düzeltmek bazen çok zor bazen de imkansız olabilmektedir. Bu nedenle kesinlikle kabala büyüsü konusunda uzman bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum hocayı makamında ziyaret etmek zorunda değilsiniz. Telefon ya da mail yoluyla hocamıza ulaşarak gerekli bilgileri kendisine iletmeniz de yeterli olacaktır. Medyum hoca verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size etkili bir kabala büyüsü yapacaktır. Bazen de hocamız sizin de okumanız gereken bazı dualar hazırlar. Bu duaları da yatsı ezanından sonra okumanız gerekir. Yatsı ezanından sonra abdest alarak, sessiz ve karanlık bir odaya geçmeniz gerekir. Odayı yalnızca kırmızı ya da beyaz üç adet mumla aydınlatmanız yeterlidir. Medyum hocanın hazırlamış olduğu duayı yedi kere okuyarak, dileğinizin gerçekleşmesi için kalpten inanmanız gerekmektedir.

Kabala Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kabala büyüsü bozması çok zor büyüler arasında yer alır. Çünkü bu büyü için cinler, hüddamlar kullanılmaktadır. Öncelikle kabala büyüsü yapılıp yapılmadığının kesin olarak tespit edilmesi gerekir. Kabala öğretisine vakıf medyum hoca metafizik dünya ile iletişime geçerek kişiye kabala büyüsü yapılıp yapılmadığını sorar. Aldığı cevap evet ise büyü bozma seansını gerçekleştirir. Kabala büyüsü herhangi bir malzemeyle yapılmadığından dolayı malzemeyi bulup yok etmeniz söz konusu olmamaktadır. Kabala öğretisine vakıf medyum hocanın tılsımlı sözleri sayesinde kabala büyüsü bozulabilmektedir. Bazen büyüyü bozmak için çok geç kalınmış, büyünün etkileri çok fazla tesir etmiş olabilmektedir. Bu nedenle büyüyü bozmak mümkün olmamaktadır. Ancak medyum hocamız size bu büyünün etkisini yok edecek yeni bir büyü uygulayabilir. Böylece dileğiniz en hızlı şekilde yerine gelmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Evlilik Büyüsü

Kabala Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Kabala büyüsü etkilerini çok hızlı gösteren büyüler arasında yer almaktadır. Birçok büyü için üç gün, beş gün, yedi gün, iki hafta şeklinde süre verilirken kabala büyüsü için böyle bir süre vermek imkansızdır. Çünkü kabala öğretisine vakıf medyum hocanın yapmış olduğu kabala büyüsünde metafizik dünyadan varlıklardan yardım alınır. Bu varlıklar büyü ritüeli eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulandıktan sonra saniyeler içinde metafizik varlıklar faaliyete geçmektedir. Büyünün yapılış amacına uygun olarak bu metafizik varlıklar gece gündüz demeden hizmet eder. Kabala büyüsü en hızlı etki eden, güçlü büyülerden biridir.

Kabala Bilekliği

Kabala bilekliği, kabala öğretisinde önemli bir yere sahiptir. Kabala bilekliği aslında kırmızı bir ipten ibarettir. Ancak bu herhangi bir kırmızı ip değildir. İbrani kraliçesi Rachel’in türbe örtüsünden kesilen bir iptir. Bu kırmızı ipin kabala duası ile sol bilekliğe takılması gerekir. Bu şekilde bilekliğin dileklerin gerçekleşmesi, bilekliği takan kişiyi kötü talihten koruması, bilekliği takan kişiye şans getirmesi, enerjiyle sarması gibi etkileri olduğuna inanılır. Kabala bilekliğinin bu etkilerinden söz edebilmek için gerçek bileklikler olması gerekmektedir. Ticari amaçla üretilen kırmızı ipler asla bir kabala bilekliği değildir. Bunlar aksesuar olmaktan öteye geçemez. Gerçek kabala bileklikleri dünyada sayılı kişilerde bulunabilir. Medyum Mesih Hocamız sınırlı sayıdaki bu bileklikleri uygun gördüğü kişilere hizmet amacıyla kullanmaktadır.

Kabala Öğretisinin Gücünden Yahudi Olmayanlar Da Faydalanabilir Mi?

Kabala öğretisi her isteyenin kolayca vakıf olabileceği bir öğreti değildir. İslam inancındaki tasavvufu andıran bir anlayıştır. Ancak kendini bu yola adayan kişiler kabalanın feyzinden faydalanabilir. Dileklerini gerçekleştirmek, büyü yapmada kullanmak gibi çıkarlarla kabala öğretisini öğrenmek isteyenler boşuna çaba sarf etmektedirler. Çünkü ancak kalpten ve gerçek bir inançla bu öğretiye merak saranlar bu öğretinin nimetlerinden faydalanabilmektedir. Zaten belirttiğimiz gibi kabala kaynakları herkesin ulaşabileceği, basit kaynaklar değillerdir. Son derece iyi korunan, sınırlı sayıda kişinin faydalanabildiği özel kaynaklardır. Kabala öğretisinin feyzinden faydalanmak isteyen kişiler ancak bu kaynaklara ulaşan, kutsanmış kimselere ulaşmaları durumunda kabala öğretisinden faydalanabilirler.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu