Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüleri emel olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması amacı güder bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.

Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak rastgele bir yere gömmek şeklinde uygulanır. Kaşık büyüleri hızlı netice veren büyü guruplarındandır.

Kaşık büyüsü genel olarak iki adet tahta kaşık kullanılarak hazırlanır. Bu kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri anne isimleri yazılarak uygulanır. Genel olarak bu kaşıklar hazırlandıktan sonra bir kabre gömülmesi istenir.

Bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece bu iki insan birbirinden kopamazlar fakat belirttiğim gibi şayet bu yapılan kaşık büyüsü ayırmak  emeli için yapılmışsa büyü yapılan kişiler bir daha mesut olmazlar bir araya gelemezler.

En ehemmiyetli husus ise bu kaşıkların istikametleridir. Bu kaşıkların istikametleri birbirine bakmalıdır ters halde zıddı bir netice alınır. Kaşıklar saplarından  birbirlerine bakacak istikamette bağlanarak birleştirilir.

Bu metot iki insanı yaklaştırmak için kullanılır. Şayet kaşıklar birbirlerine ters bakacak şekilde bağlanırsa o vakitte iki insanın birbirinden uzaklaşması kaçınılmaz olacaktır.

Bu kaşık büyülerini uygulamak yalnızca bundan ibaret değildir. Elbette bunun bir metodu var duası var ben burda sadece sathi olarak yazıyorum size. Siz kalkıp kendi başınıza yapıp hocam ben yaptım ama sonuç alamadım demeyin.

Bu büyüler sizin yapacağınız işler değil o nedenle bu tür ihtiyaçlarınızda harbiden ile ilgili uzman olan medyumlara müracaat etmenizi öneriyorum. Bu konuda ile ilgili bilgi almak için bana yazarsanız size daha ayrıntılı bilgi verebilirim.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Açma Büyüsü başlıklı makalemizde kısmet açma ve kısmet açma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir