Kısmet Açma Büyüsü

Müslüman, dünya hayatında kendisine tayin olunan yazgısını tevekkülle, sabırla ve metanetle Allah’ın takdiri olduğunu bilerek yaşarsa, hem inancını yüceltmiş hem de kendi değerini arttırmış olur.

Ancak; ne yazık ki yaşadığımız dünyada bir çoğumuz dürüst ve sağlam bir inanca sahip değil. Kimse bir diğerinin başarısını, daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenemiyor.

Bu düşüncelerden hareket ederek de en yakın arkadaşını, arkadaşını, ailesinden birini veya düşmanı olduğu düşündüğü kimseleri, BÜYÜ yaptırarak, ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi emeliyle engelliyor. Toplumumuzda bu NASİBİ KAPALILIĞI veya NASİBİ KESİLMEK olarak deyim ediliyor.

Kazanç kapısının bir anda kapanması, kazancın azalması, kendisine kısmet olan bir şeyin artık kısmet olmaması, tuttuğu dalın kuruması, gibi sonuçlar doğuruyor.

Tanrı yarattığı kulunun nasibini kapatır mı? Bu düşünülemez… Ancak; bu gibi vaziyetler haset ve çekememezlik gibi düşüncelerle insanlara büyü veya benzeri etkilemeler aracılığıyla yapılıyor.

Yaratılanların hepsinin nasibi açıktır. Kimi insanlar nasip açmanın insanların yazgısının değiştirmek olduğunu düşünüyor. Allah onların günahlarını bağışlasın.

Gerçekte KISMET AÇMA kişinin bilmeden kendisinin veya bir başkası tarafından şuurlu olarak önüne koyduğu engellerin kaldırılması işlemidir. Kısmet Açma, duaların desteğiyle olduğu gibi ileri boyuttaki problemlerde uzman bir kişinin desteğini almak daha doğru olur.

Ailesinin rızkını kazanmak emeliyle ticaret, hizmet, imalat gibi işlerle uğraşan veyahut fiyatlı olarak çalışan kişilerin, bu çalışmalarının ürünü olan başarıyı yakalama ile ilgili zorlanmalarının nedenlerinden biriside iş kısmetinin kapanmış olmasıdır.

İş kısmeti durduk yerde spontane kapanmaz. Rakipler, arkadaşlar, akrabalar gibi çekemeyen kişiler tarafından kişinin etkilenmesi halinde oluşabilecek bir vaziyettir. İş kısmetinin açılması ve bu vaziyetteki kişilerin üzerindeki tesirlerin kaldırılması ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü başlıklı makalemizde papaz büyüsü ve papaz büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir