Dualar

Kısmet Açma Duası Nedir? Etkileri ve Zamanı

Kişinin bekledikleri, istedikleri yaşam içerisinde onu bulmayacak hatta peşinde koşturduğu işler ona zarar vermeye başlayacaktır. Bunlardan korunmak için kısmet açma duası edilerek kişi yaşamındaki olayları hayra yormaya başlayabilmektir. Kısa bir süre içerisinde beklediği evlilik, hayırlı kişi ile tanışma olaylarını yaşamaya başlayacaktır. İş konusunda da kısmetini açarak beklentisine kavuşmaktadır. 

Kısmet Açma Duasının Okunuşu

Kısmet açma duasının okunması için öncelikle uzman kişiye ihtiyaç vardır. Uzman kişi kendisine ulaşan kişinin istekleri doğrultusunda bir kısmet duası hazırlar ve bu dua kişinin yüzüne karşı okunur. Dua, kişinin yaşamından ibareler barındırarak “hayırlı olayların onun yaşamı içerisinde vesile olması” kelimeleri ile okunur.

Kısmet Açma Duasının Etkileri Nelerdir?

Kısmet açma duasının öncelikle ve en sık bu duanın tercih edilme sebebini oluşturan etkisi kişinin beklentisini karşılamasıdır. Duanın okunduğu kişi kısa bir süre içerisinde beklediği ve kendisine uygun olan kişi ile tanışacak ve hayırlı bir yola girecektir. Bir diğer güçlü etkisi de kişinin istediği olayları yaşamına hayır ile çekebilmesidir. Daha huzurlu ve umut dolu hissetmeye başlayarak beklentilerinin gerçekleşme başladığının farkına varacaktır.

Bekarlar İçin Kısmet Açma Duaları Nelerdir?

Kısmet açma duaları şu şekilde sıralanabilir;

  • Nas Suresi
  • Felak Suresi
  • Ayetel Kürsi
  • Fatiha Duası
  • Yasin Duası
  • İnşirah Suresi

Kısmet Açma Duasının Etki Süresi Ne kadardır?

Kısmet açma duası kişinin yaşamında en kısa olarak 5 gün içerisinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. En uzun etki süresi olarak ise 14 gün süresini vermek doğru olacaktır. Fakat burada önemli nokta kişinin yaşamında istediği olayların boyutudur. büyük olaylar için beklemek ve sabırlı olmak doğru etkiyi görmek adına doğru olacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Duası Nedir? Nasıl Okunur?

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu