Merak Edilenler

Aşk Tılsımı Nedir?

Sevdiği biri tarafından terk edilen bir insanın aşk tılsımı ile sevgiliyi geri getirmesi mümkündür, peki bu tılsımı nasıl yaptıracaksınız gelin bunu öğrenelim.

Her insanın gönlünde bir sevgili yatar, her zaman bu insanı bekler ve böyle bir insanla tanışınca da bu insanla bir yuva kurmak ister. Seveceğimiz insanların sayısı oldukça azdır bu yüzden gerçekten aşık olacak insanı bulmak belkide hayatta bir kez insanın başına gelebilecek bir hadisedir. Bu nedenle karşımıza çıkan bu son şansı değerlendirmek isteriz.

Belkide bir daha asla bulamayacağınız aşkı bir insanda bulmuş olabilirsiniz. Belki uzun bir birliktelikten sonra sevdiğiniz kişi sizi terk etmiş sizden ayrılma kararı almış olabilir yada karşınızdaki insanı platonik olarak seviyor olabilirsiniz. Yani sevdiğiniz insanın sizin onu sevdiğinizden haberi olmayabilir. Tek taraflı yaşanan aşklar genelde en can yakıcı aşklardır.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü herhangi bir kişi ailesinden, nişanlısından, sevgilisinden, kocasından yada sevdiği iş arkadaşından istemsiz bir yük hissetiğin yapılan çalışmadır. Oldukça güçlü bir çalışma olup etkisini kısa sürede gösterir ve aynı zamanda bu büyü türünün bozulması oldukça zor çetrefillidir.

Bu büyünün bozulması için Medyum Fuad Hoca tarafından yapılmış olan vefk tılsımları ile bozum işlemi yapılabilmektedir. Ne türlü bir büyünün yapıldığı anlaşılır ve bunun ardından, bu büyünün etkisini ortadan kaldıracak tılsım yapılır.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü, evlilikle ilgili yersiz endişe, korku ve tereddütleri olan kişilerin bu tür tedirginliklerini ortadan kaldırmak ve ilişkinin evlilikle sonuçlanmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Bir süredir sevgili olarak devam edilen ilişkide erkek, herhangi bir nedenle evliliğe sıcak bakmıyorsa veya evlenmekten uzak duruyorsa bu çalışmadaki hedef evlenme kararı almakta zorlanan erkeğin evliliği düşünür hale gelerek sevdiğine evlilik teklif etmesini sağlamaktır.

Göz Bağlama Büyüsü Nedir?

Göz bağlama büyüsü, eşiniz veya sevgilinizin etrafında bulunan tüm yabancı ilgilere karşı kendisini engelleyemediği, dışarıdan gelen bakış ve alakaya karşı koyamayıp bu ilgiyi arandığı durumlarda yapılan etkili bir işlemdir.

Sizden başkasını görmez, göz bağlama büyüsü sayesinde sevdiğinizin size bağlılığı artar ve sizi daha fazla sevgi ile bağlar. Sizde sevdiğinizin gözünün başkasına görmemesini, başkasına ilgi ve alaka duymamasını istiyorsanız göz bağlama büyüsü yaptırmanız gerekmektedir.

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsü, genç yaştaki aşıkların çoğu zaman tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkili bir aşık etme büyüsüdür. Hepimiz bir zamanlar genç olduk bazılarımız ise hala bu dönemi en etkili şekilde yaşamakta mutlaka.

Sevdiğiniz kişi gün geçtikte sizden uzaklaşıyorsa bir başka insana gönül vermiş olması oldukça yüksektir. Böyle bir dönem içindeyseniz canbar büyüsü sizi bu içine düştüğünüz bu kötü durumdan tamamiyle kurtaracaktır.

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü, en çok talep edilen büyü arasındadır. Yapılması ve hayata geçirilmesi oldukça zor bir büyüdür. Bu büyü sadece uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Biz Medyum Fuad Hoca olarak sizlere büyüler hakkında en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. Şirinlik büyüsünün amacı eşimize, dostumuza, sevdiklerimize şirin bir halde görünmemize olanak sağlar.

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi Büyüsü yeni tanışan nişanlı çiftler arasında ya da bir tarafın diğerinin sevgisinden endişe ettiği veya daha fazla ilgili olmasını istediği durumlarda, çiftler arasında sevgiyi oluşturan ve birbirlerine sevimli ve sempatik görünmelerini sağlayan, süresi ömür boyu süren etkili bir vefk çalışmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Adet Kanı Büyüsü başlıklı makalemizde adet kanı büyüsü ve adet kanı büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Merak Edilenler” için 6 yorum

 • 24 Eylül 2017 tarihinde, saat 15:54
  Permalink

  Hoca beyefendi ile uzun zamandır tanışırım ve kendisinin memnuniyet konusunda bir kaç sorusu olmuştu bende bu sorunun yanıtını direk web sitesine yazmak istedim. Kendisine gözünüz kapalı bir şekilde güvenebilir ve sırdaş olarak tercih edebileceğiniz insan olduğunu önemle hatırlatmak isterim.

  Yanıtla
 • 24 Eylül 2017 tarihinde, saat 15:53
  Permalink

  İş yeri üzerinde bir büyü var idi kendisi ile tanışarak büyü bozma ile ilgili hizmet aldık. Eşim kendisi ile bizzat görüştü ve yaklaşım tarzı ve en önemlisi gerçekten bu konuda bilgisi fazlasıyla bizi memnun etti.

  Yanıtla
 • 24 Eylül 2017 tarihinde, saat 15:53
  Permalink

  Hocamız ile bir arkadaşım tavsiyesi üzerine tanışma fırsatını yakaladık. Kendisi ile telefon da görüşme sağlayarak bilgi planlaması yaptıktan sonra yapılacak işlem konusunda bazı bilgileri kendisinden aldım. Ve eksiksiz bir şekilde uyguladık. Kendisine iyi niyeti, dürüst kişiliği, mertçe davranışı için teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • 24 Eylül 2017 tarihinde, saat 15:53
  Permalink

  Değerli hocama sonsuz şükranlarımı sunarım. Papaz büyüsü ile ilgili olarak kendisi ile uzun uzun telefonda görüştük ve yapılabilecekleri bana kendisi harfiyen anlattı. Ve daha sonra işlemlere geçtik sonuç başarılı bir şekilde sonuçlandı.

  Yanıtla
 • 24 Eylül 2017 tarihinde, saat 15:53
  Permalink

  Eşim ile bazı sorunlar yaşıyor idim kendisi ile Google de arama yaparken denk gelerek telefonunu arayıp bir kaç soru sorarak tanışmış oldum. Teşekkür ederim kendisine her konuda bana destek oldu ve artık eşim ile aramda hiç bir sorun yok ve kendisine bu konuda teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • 24 Eylül 2017 tarihinde, saat 15:52
  Permalink

  Kıymetli Hocam, İnternette bu kadar fazla saçma sapan bilgiler varken, gerçekleri paylaştığınız için size teşekkür ederim. Aslında bende hakkınızdaki asılsız yorumlardan etkilenmiştim, ancak bu kişilerin kendi siteleri olduğunu ve herkesi karalayıp kendilerini önplana çıkarmaya çalıştıklarını farkettim. Madem onlar doğru ve dürüst neden sizin gibi randevu verip yüzyüze görüşemiyorlar. Buradan herkese sesleniyorum, sakın bu yorumlara inanmasınlar. Gerçek bir çözüm istiyorsanız Fuad Hoca’ya güvenebilirsiniz.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir