Büyüler

Muhabbet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Muhabbet büyüsü ile kişilerin arasındaki sorunlar çözülür, uzun sohbetler başlar, sevgi bağları güçlenir. Son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ile her elde bir telefon olması, insanların sosyal yaşamlarının canlanması, arkadaş çevrelerinin genişlemesi, iş hayatındaki yoğunluklar sebebi ile karı koca arasındaki sohbet, muhabbet aşırı derecede azalma göstermektedir. Akşam birlikte oturup bir sohbet etmek, tartışmadan saatler geçirmek neredeyse imkânsız bir hal almıştır. Muhabbet büyüsünün amacı karı kocaların, nişanlı çiftlerin, sevgililerin ya da sadece arkadaş olan kişilerin arasındaki gereksiz kavgaların bitmesidir.

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü ülkemizde çok fazla tercih edilen büyüler arasında yer alır. Amacı aşk hayatındaki sorunların düzelmesi olduğundan dolayı ak büyüler kategorisinde yer alır. Muhabbet büyüsü genellikle evli çiftler tarafından tercih edilir. Bazen de kayınvalideler de oğulları ya da kızlarının evliliklerindeki sorunların çözülmesi için muhabbet büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Muhabbet büyüsünün adının büyü olduğuna bakılmamalıdır. Esasında bu bir duadır. Basit gibi görünen ancak doğru uygulanması gereken bir dua ritüelidir. Bu yazımızda muhabbet büyüsü ile ilgili tüm ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Muhabbet Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Muhabbet büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin bu büyüyü yaptırdıkları kişi son derece önemlidir. Birkaç dua okuyarak, eşinize bir şeyler yedirip içirmenizi tavsiye ederek, sizden para koparmaya çalışanlara itibar etmeyin. İnternette muhabbet duası adıyla paylaşılan dualara da temkinli yaklaşmanızda fayda var. Bu dualar genellikle Arapça olarak paylaşıldığından dolayı yanlış yazılmış olabilir ya da siz yanlış telaffuz edebilirsiniz. Sonuç itibariyle muhabbet büyüsü yapmak isterken sonuçsuz kalabilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle güvenilir bir medyum hocaya gitmeniz gerekir. Zaten her türlü büyü işini bu işte profesyonelleşmiş medyum hocalar yapmalıdır. Diğer kişilere itibar edilmemelidir.

Muhabbet Büyüsünü Evde Yapmak Mümkün müdür?

Her büyünün yapımında en önemli noktalar büyüyü yapan kişi, kullanılan materyal, devreye sokulan cinler ve doğru dualardır. Muhabbet büyüsünün zor bir büyü olmaması, daha çok duaya benzemesi nedeniyle birçok kişi bu büyüyü evde kendim yapabilir miyim diye sormaktadır. Bazen kişiler internetten buldukları duaları 41 kere tekrar ederek, tuz, şeker gibi malzemeleri eşlerine yedirip içirerek ya da kendi kendilerine tılsımlar hazırlayarak muhabbet büyüsü yapmaya çalışırlar. Elbette Allah’a dua etmek, bu yönde bir çaba içinde olmak birçok dileğin kabul olmasını sağlar. Ancak büyü bambaşka bir alandır. Muhabbet büyüsü basit bir büyü gibi görünse de özünde bir bağlama büyüsüdür. Evde kendi kendinize yapmaya çalışmamalısınız. Yanlış bir sözünüz ya da uygulamanız ters durumlar oluşmasına neden olabilir. Bu durumlar kalıcı olabilir. Eşinizle sorunlarınızı çözmek isterken daha kötü bir hale getirebilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle işin ehli bir medyum hocaya danışmanızda fayda vardır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Domuz Yağı Büyüsü

Muhabbet Büyüsü Etkili Bir Büyü mü?

Muhabbet büyüsü yapılırken sadece etkili dualar okunmaz. Ayrıca doğa üstü varlıklardan da yardım alınır. Bu nedenle muhabbet büyüsünün etkinliği büyüyü yapan medyum hocanın havas ilmine vakıf olması, güçlü hüddamlarla ilişkisinin olması gerekmektedir. Medyum hoca tüm deneyim ve bilgisi ile sizlere hizmet verir. Siz de gönülden inanç gösterirseniz Allah’ın izni ile kısa sürede etkisini gösterecektir. Böylece eşinizle sorunlarınız çözülür, kavgalarınız yerini aşka bırakır. Siz de bir ömür mutlu yuvanızda huzur içinde yaşarsınız.

Muhabbet Büyüsünü Kimler Yapmak İster?

En sık yaptırılan aşk büyülerinin başında gelen muhabbet büyüsünü birçok farklı kişi yaptırmak istemektedir. Genellikle arası bozuk karı kocalar bu büyüyü tercih etmektedirler. Sevdiğiyle bir ilişkiye başlamak isteyenler, uzun süren nişanlılığı evliliğe erişsin isteyenler, boşanmış çiftler de bu büyüyü yaptırmak istemektedir. Görüldüğü gibi muhabbet büyüsünün ana amacı aşk ve sevgi bağının kurulması ya da var olan bağın güçlenmesidir. Genellikle çiftlerden bir taraf tek başına bu büyüyü yaptırmak ister. Ancak nadiren de olsa kadın ve erkek birlikte de medyum hocaya gelebilir. Elbette her iki tarafın da rızasının söz konusu olduğu durumlarda büyü daha hızlı ve kesin sonuç elde edilmesini sağlar. Bu nedenle sorun yaşadığınız kişiye medyum hocaya birlikte gitmeyi teklif edebilirsiniz.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Yukarıda anlattığımız gibi muhabbet büyüsü manevi bir büyüdür. Yalnızca dualar edilerek, bazı iyi niyetli üç harflilerden destek alınarak çiftlerin yaşadıkları sorunların çözümlenmesi amaçlanır. Muhabbet büyüsü yapılırken çok nadiren eşinize bir yiyecek yedirmeniz ya da sıvı içirmeniz gerekir. İstense dahi muhabbet büyüsü iyi niyetli bir büyü olduğundan dolayı kötü bir yiyecek ya da içecek kullanılmaz. Yani muhabbet büyüsü yapılan kişide fiziksel bir etki etmesi söz konusu değildir. Ancak muhabbet büyüsü manevi yönden kişiyi etkiler. Karı koca arasında neredeyse her an yaşanan kavgalar azalır, eşlerde şiddet uygulama varsa tamamen biter, birbirine karşı soğuk ve küfürlü konuşmalar yerini sevgi dolu, aşk dolu uzun sohbetlere bırakır, ilgisiz olan koca eşiyle ilgilenmeye, ona sürprizler yapmaya başlar, eşler arasında sünnet de olan hediyeleşme artar, evlilik yıldönümü, doğum günü gibi kutlamalar atlanmaz, birlikte dışarı çıkma, gezme, tatil gibi aktiviteler artar. Görüldüğü gibi muhabbet büyüsünün etkileri tamamen olumlu yöndedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Ayırma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Muhabbet Büyüsünün Yan Etkileri Var mıdır?

Muhabbet büyüsü doğru ritüel ve kişi tarafından yapıldığı sürece yan etkisinin olması mümkün değildir. Zaten iyi niyetle yapılan bir ak büyü olduğundan dolayı genellikle güzel sonuçlar verir. Ancak çok nadir olarak bünyesi zayıf kişilerde ya da büyüyü yaptıran kişinin büyüye yeterince inanmamasından kaynaklı bazı sorunlar olabilmektedir. Bu sorunlar baş dönmesi, iştahsızlık, sinirlilik, asabiyet, içine kapanıklık gibi çok belirgin olmayan durumlardır. Büyünün etki etme süresi tamamlandığında bu yan etkiler tamamen bitecektir. Ancak eğer bitmiyorsa, muhabbet büyüsü olumlu etkilerini göstermiyorsa yeniden medyum hocaya danışmanız gerekir. Sorunun çözüme kavuşturulacağından emin olabilirsiniz.

Muhabbet Büyüsünü Yaptırmak Günah mıdır?

Evliliğinde sorun yaşayan kişiler, bu sorunların düzelmesi için muhabbet büyüsüne başvurmaktadır. Dinimizde büyü kesinlikle yasaklanmış olup, tamamen günah olarak kabul edilmektedir. Ancak muhabbet büyüsü sadece adı gereği büyü olarak görülmektedir. Özünde bir büyü değil duadır. Büyü denmesinin nedeni karı koca arasını düzeltmede kullanılan etkili bir dua olması ve bu duayı ancak işin ehli kişilerin okumasından kaynaklanmaktadır. Siz sorunlarınızın çözümü için daima önce Allah’a dua etme yolunu tercih edin. Sabır ve dua ile sorunlarınızın çözüme kavuşmasını bekleyin. Ancak çabanız sonuçsuz kaldığında bu yola başvurmayı düşünmeye başlayın. Görüldüğü gibi muhabbet duasına günah demek mümkün değildir.

Muhabbet Büyüsünü Bozmak Mümkün mü?

Arası düzelen eşleri kıskanan bazı kişiler karı kocanın arasını bozmak, nişanlıları ayırmak, sevgililerin muhabbetlerini bitirmek için muhabbet büyüsünü bozmak isteyebilirler. Ancak muhabbet büyüsünü üçüncü bir kişinin bozması imkansıza yakındır. Muhabbet büyüsü kişiye özel yapılır. Dolayısıyla ancak bu kişilerin, muhabbet büyüsünü yapan hocaya başvurması durumunda bu büyünün bozulması mümkündür. Bazen büyüyü yapan kişi yaptığından pişman olur ya da eşinin ilgisinden bunalabilir. Bu durumda yapılması gereken aynı medyum hocaya gitmek ve büyünün geri çevrilmesini talep etmek gerekir. Medyum hoca da her iki tarafa zarar vermeyecek şekilde kendi yaptığı büyüyü bozar.

Muhabbet Büyüsünü İle Birini Bağlamak Mümkün mü?

Muhabbet büyüsü aşk büyüleri arasında özel bir yere sahiptir. Muhabbet büyüsü yapmak için hali hazırda süren bir ilişkinin olması gerekir. Eşiyle, nişanlısıyla ya da sevdiğiyle sorun yaşayan kişilerin bu sorunları aşmaları için muhabbet büyüsü yapılır. Yeni bir ilişkinin başlaması için muhabbet büyüsü yapılmaz. Yani birini muhabbet büyüsü ile bağlamak mümkün değildir. Ancak eğer bir ilişki varsa, o ilişkideki sorunların düzelmesi için muhabbet büyüsü yapılabilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Büyü Bozma Nedir?

Karı Koca Arasını Düzeltmek İçin Yapılan Muhabbet Büyüsü Etkili mi?

Muhabbet büyüsü için medyum hocalara başvuran kişilerin büyük bir çoğunluğunu karı kocala oluşturmaktadır. Bir diğer grup ise çocuğunun yuvasını kurtarmak isteyen anne babalardan oluşur. İyi bir amaca hizmet eden bu durum karı kocanın arasını düzelterek, mutlu bir yuvalarının olması için çaba gösterilmesidir. Muhabbet büyüsü de zaten bozulan evliliklerin düzelmesi amacıyla yapıldığından dolayı son derece etkilidir. Muhabbet büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra karı kocanın arası düzelir, eşler birbirlerine aşkla, sevgiyle yaklaşmaya başlar. En zor büyülerin üstesinden gelmesiyle bilinen Medyum Mesih Hocamız oldukça etkili muhabbet büyüsü yapmaktadır. Kendisine başvuran binlerce kişinin yuvasını yıkılmaktan kurtarmış, yıllardır evlenemeyen çiftlerin mutlu bir yuva kurmalarına vesile olmuştur. Medyum Mesih hocamız bu amaca hizmet etmeyi kendine ilke edinmiş, güvenilir bir medyum hocadır.

Muhabbet Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

İlişkisindeki sorunları düzeltmek için her yola başvuran ancak sonuçsuz kalınca son çare olarak büyü yoluna başvuran kişiler bu konuda oldukça aceleci davranabilmektedir. Muhabbet büyüsü yapıldığı anda etkisini göstermesini, eşlerinin huyunun bir anda düzelmesini bekleyebilmektedirler. Bunlar son derece insani ve normal isteklerdir. Ancak sabırsızlık büyünün hızlı etki etmesini sağlamaz. Aksine sabırlı davranarak büyünün etkisini güçlendirmeniz mümkün. Büyüler için genel olarak kesin bir etki süresi vermek mümkün değildir. 3 gün, 5 gün, bir hafta en çok dile getirilen etki süreleridir. Ancak unutulmamalıdır ki büyü insana, insan ilişkilerine bağlıdır. Çok büyük sorunları olan kişilere yapılan muhabbet büyüsü daha uzun sürede etkisini gösterir. Aksi şekilde ufak tefek sorunlar yaşayanlarda hızlıca etkisini gösterir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin büyüye olan inancı da oldukça önemli bir husustur. Büyüye inanmayan, laf olsun diye büyü yaptıran ya da büyü inancı olmayıp belki tutar diye şüphede olan kimselerin yaptırdıkları büyüler kesinlikle tutmayacaktır. Çünkü büyü bir enerji durumudur. İnançsız bir kimsenin yaydığı kötü enerji o büyünün etkisini yok edebilir. Bu nedenle büyü yoluna başvuruyorsanız kesinlikle kalpten bir inanç ve istek halinde olmanız gerekir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu