Muhabbet ve Sevgi Büyüsü

Sevgi ve Muhabbet Büyüleri, ekseriyetle aile ilişkilerindeki meselelerde ihtiyaç duyulan bir metottur. Aile bireylerinden birinin diğer aile azalarına karşı olan uyumsuzluğu, söz dinlemesi, asi davranıp kendi bildiğini yapması vaziyetlerinde ihtiyaç duyulur.

Örnek olarak, evlatların anne ve babaya itaat etmemesi, akraba ilişkilerindeki meselelerin kaldırılması gösterilebilir.

Sevgi ve Muhabbet Büyülerine ihtiyaç duyulan bir başka konu ise aileye yeni gelen gelin veya güveyin aile bireyleriyle yaşadığı uyumsuzluklardır.

Gelini sevemeyen, kabul etmekte zorlanan kayınvalide, görümce, elti gibi kişilerle gelinle aralarındaki meselelerin giderilmesi ve aralarında bir sevgi – muhabbet oluşmasını sağlamak emeliyle yapılır.

Aynı vaziyet, güveyi kabullenmeyen baba, kayınbirader, bacanak için de geçerlidir. Aile içinde mesele olmaması emeliyle kişilerin birbirlerine olan uyumunu sağlamak asıl amaçtır.

Sevgi ve Muhabbet Büyüleri, aralarında mesele olan kişiler tarafından değil, ailenin diğer bireyleri veya büyükleri tarafından yaptırılır. Buradaki emel aralarında mesele olan kişilerin ilişkisini düzeltmektir. Başka bir ifadeyle, aralarında mesele olan kişilerin bu uygulamadan haberi olmaz.

Kişilerin birbirleriyle yıldızları uyumlandırılır ve besledikleri kin, nefret, aşağılama, hor görme gibi duyguların ön tasarıya çıkması engellenir. Kişi aile veya toplum içinde dışlandığını hissediyorsa o takdirde yapılacak çalışma şirinlik büyüsüdür.

Bir önceki yazımız olan Boşanma Büyüsü başlıklı makalemizde boşan büyüsü, boşandırma büyüsü ve boşanma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir