Vefkler

Papaz Vefki Nedir? Etkileri Nelerdir

Papaz vefki, metafizik işlemler arasında özel bir yere sahiptir. Papaz vefki hem iyi hem de kötü niyetlerle yapılabilmektedir. Papaz vefki denince tek bir işlem anlaşılmamalıdır. Birçok farklı amaçla papaz vefki yapılabilmektedir. Eşine dönmek isteyen kişiler, sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyenler, yakalandığı hastalıktan kurtulmak için çare arayanlar, iş hayatında daha başarılı olmak isteyen kişiler iyi niyetle yapılan papaz vefkini tercih etmektedir. Bu karşı olarak karı kocanın arasını bozmak, sevenleri ayırmak, bir kişiyi hasta etmek, sevmediği kişinin başarısız olmasını sağlamak, bir kişinin ekonomik durumunun sarsılması gibi nedenlerle yapılan papaz vefkleri ise kötü niyetle yapılan vefkler arasında yer almaktadır.

Papaz vefki adından anlaşılacağı gibi Hıristiyanlık inancının bir uzantısıdır. Vefk sırasında Hıristiyan inancında kutsal olan semboller ve dualar kullanılır. Papaz vefki yaptıracak olan kişiler, hem vefk işlemine hem de Hıristiyanlık inancına vakıf bir medyum hocaya danışmalıdır. Sıradan hocalar papaz vefki yapamaz. Etkili bir papaz vefki için işin ehli, maharetli ve bilgili bir medyum hocadan yardım almak gerekmektedir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Papaz Vefki Nasıl Yapılır?

Papaz vefki yapmak için kökeninde Hıristiyan kanı taşıyan bir medyum hocaya başvurmak gerekmektedir. Herhangi bir medyum hoca papaz vefki yapamaz, yapsa dahi etki etmez. Kanında Hıristiyan genleri taşıyan medyum hoca sahip olduğu ilmi kullanarak size etkili bir papaz vefki hazırar. Papaz vefkinin hazırlanması sırasında Hıristiyan inancında kutsal olan; Fatıma’nın Eli, Fleur-de-lis isimli zambak şeklinde sembol, Kelt haçı, İskandinav haçı, Melek Moroni heykelciği, pentagram, Aziz Petrus Haçı, kucağında ölü İsa mesihi tutan Meryem Ana heykelciği gibi semboller tercih edilmelidir. Eğer vefki yaptıran kişinin niyeti iyi ise yapılan papaz ritüeli sırasında genellikle Fatıma’nın eli, Fleur-de-lis, Melek Moroni gibi semboller tercih edilir. Diğer özel semboller ise kötü amaçla yapılan vefkler sırasında sık olarak kullanılır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Döndürme Vefki Nedir? Nasıl yapılır

Papaz vefki hazırlandıktan sonra medyum hoca vefki size teslim eder. Bu özel vefki özel bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Yapılan işlem vefkte vuku bulur. Vefkin yok edilmesi ile vefkin etkileri ortadan kalkabilir. Bu nedenle papaz vefki yaptıran kişi bu işlemi büyük bir sır olarak tutmalıdır. Zaten bu tür metafizik işlemlerin tümü sırlı olmalıdır. Herkese, her ortamda açık edilen işlemlerin etkileri kalıcı olmayacaktır.

Aşık Etmek İçin Papaz Vefki Nasıl Yapılır?

Aşık Etmek İçin Papaz Vefki

Aşık etmek için de papaz vekfi kullanılabilinir. Papaz vefkinin hazırlanmasında en çok tercih edilen nedenlerin başında aşık etmek gelmektedir. Bir kişiyi kendinize aşık etmek için papaz vefki yaptırabilirsiniz. Eğer size aşık olmasını istediğiniz kişi bekarsa bu iyi niyetle yapılan bir işlemdir. Ancak aşık olmasını istediğiniz kişinin başka biriyle evli ya da başka bir ilişkisinin olması durumunda yapılan papaz vefki bir ailenin dağılmasına neden olacağından dolayı kötü niyetle yapılan işlemler arasında yer alır.

Bekar kişiye yapılan aşık etmek için papaz vefkinde birbirine dönük ve el ele tutuşan bir kadın ve bir erkeğin merkezde olduğu vefk hazırlanır. Bu figürlerin ortalarına içinde kişilerin adı, anne adı, doğum tarihi bilgilerinin yer aldığı bir aşk duası yazılır. Aşk duası genellikle Hıristiyan inancının kutsal dili olan Latince olarak tercih edilir. Ancak dua Arap alfabesi ile yazılır. Etrafa ise yine kişilerin birbirlerine muhabbet duymalarını sağlayacak özel figür ve tılsımlı semboller çizilerek vefk hazırlama işlemi tamamlanır.

Evli kişiye yapılan aşık etmek için papaz vefkinde ise daha fazla sembol ve işlem uygulanır. Bunun için önce birbirine sırtını dönmüş bir kadın ve erkek figürü çizilir. Bunların arasına birbirlerinden soğumaları, ilişkilerinin bitmesi için tılsımlı sözler yazılır. Daha sonra erkek figürünün elini tutan bir kadın figürü çizilir. Bunların arasına ise kişilerin birbirlerine aşık olmaları için tılsımlı sözler yazılır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Geri Getirme Vefki Nedir? Nasıl Yapılır?

Sevdiğini Papaz Vefki İle Bağlamak Mümkün Mü?

Günümüzdeki ilişkilerde bağlanma büyük bir sorundur. Bir kişinin ilişkisi olmasına rağmen etrafında onunla beraber olmak isteyen başka kişiler olabilir. En sık karşılaşılan sorun ise kişilerin sosyal medya üzerinden başka kişilerle, sadakate uygun olmayacak şekilde konuşmalarıdır. Özellikle ilişki içindeki erkekler çok sık olarak sosyal medyadan başka kadınlarla konuşabilmektedir. Bir buluşma olmaması durumunda ise bunun bir aldatma ya da sadakatsizlik olmadığını savunacak kadar normalleşmiştir. Ancak bunu kabul etmeniz, sineye çekmeniz oldukça zordur. Bazı ilişkilerde ise üçüncü kişi olmamasına rağmen bir ilgisizlik, özel günleri kutlamama, aramama, yeterince muhabbet etmeme gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu durumlarda papaz vefki ile bağlama mümkündür.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Papaz vefki ile bağlama için öncelikle devam eden bir ilişki olması gerekmektedir. Ayrılmış kişilere, boşanmış karı kocalara, yüzük atmış eski nişanlılara papaz vefki ile bağlama yapılamaz. Her ne kadar sorun yaşanırsa yaşansın hala devam eden bir ilişki, evlilik, nişanlılık olmalıdır. Papaz vefki yapıldıktan sonra ilgisiz kişi ilişkisine daha çok emek vermeye başlar. Sık sık sürprizler hazırlar, arar sorar, özel günleri atlamadan kutlar, düşünceli hareketler gösterir ve hediyeler alır. Böylece ilişkide yaşanan sorunlar uzamadan çözülür, huzurlu bir birliktelik sağlanır.

Papaz Vefki Ne Zaman Tutar?

Papaz vefkinin tutma vakti yapılan vefke göre değişmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi papaz vefki birçok farklı amaçla yapılabilmektedir. Dolayısıyla her amaç için papaz vefki farklı zamanlarda tutacaktır. İyi niyetlerle yapılan papaz vefkleri genellikle 3-7 gün içinde etkilerini göstermektedir. Ancak kötü niyetle yapılan papaz vefklerinde daha karmaşık bir süreç söz konusu olduğu için tutma süresi 14 günden başlamaktadır. Bu nedenle öncelikle sabırlı olmak ve vefkin tutması için medyum hocanın sözlerine uygun hareket etmek gerekmektedir. Başarılı bir medyum hocanın yaptığı papaz vefki geç de tutsa kalıcı olarak etki sağlayacağı için sabırla beklemek uzun vadede istenen sonuçlar verecektir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Hamile Kalma Vefki Nedir? Nasıl Uygulanır?

Papaz Vefki Nasıl Bozulur?

Papaz vefki bozulması en zor işlemlerden biridir. Çünkü yapımı son derece karmaşıktır. Neden yapıldığı, kime yapıldığı, hangi niyetle yapıldığı ve yapımı sırasında hangi sembollerine kullanıldığı çok değişkendir. Bu nedenle tespiti en zor metafizik işlemlerden biri papaz vefkidir.

Genellikle kötü niyetlerle yapılan papaz vefki bozulmak istenir. Sevdiği kişiden bir anda ayrılan, iş hayatında aniden sorunlar yaşamaya başlayan, amansız hastalığa kapılan kişiler kendilerine büyü yapıldığından şüphelenebilir. Papaz vefkinin bozulması için medyum hocaya içinizdeki şüphelerle gitmeniz gerekmektedir. Medyum hoca hayatınızda kısa sürede gerçekleşen olumsuzlukları dinler, sizden aldığı bilgileri kullanarak metafizik aleme yolculuk yapar. Buradan aldığı bilgilerle yapılan işlemin papaz vefki olduğunu tespit etmesi durumunda bozma işlemine geçer.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

 

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu