Sabun Büyüsü

Kara büyüler içinde yer alan en tehlikeli büyülerden biridir sabun büyüsü. Çok büyük nefret ve intikam duygularını içinde barındıran haksızlığa uğramış, türlü işkencelere maruz kalmış kimselerin müracaat ettiği bir büyü şekli olan sabun büyüleri son zamanlarda de pek çok insan tarafından seçenek edilmektedir.

İsminden da anlaşılacağı gibi temel malzeme sabundur. Bunu yaptığını iddia eden çok sayıda medyum yada hoca var. Allah tan hemen hemen tamamının bildiği sabun büyüsü oradan buradan alıntı yapılmış yalan yanlış izahlardan ibaret.

Evet tek bildikleri bir sabun ve iğneler. Bu kara büyüler her türden insanın erişeceği kolaylıkta olabilir mi? Netlikle olmamalı, neticesi işkenceli bir ölüm olan sabun büyüsü bedeli çok ağır ödenen bir kara büyüdür.

Bu tehlikeli düşüncelerin dolaştığı bir ortamda malzemesi ve ihtiyaç duyulan olan diğer bilgileri neden vermediğimi anlayacağınızı umuyorum. Ben, kendi merhum hocamdan öğrendiğim bu bilgiyle, her isteyene bu büyüyü hazırlamıyorum.

Sabun büyüleri çok öncelerden beri tercih edilen ve en sıkça müracaatlan bir kara büyü uygulamasıdır. Zati sabun büyülerinin yapılış emelleri bir insana zarar vermek, onu hastalık sahibi yapmak yada bir insanı yatalak hale getirmektir.

Sabun büyüsü fiyatı az olduğu için oldukça tesirli ve tesirli bir kara büyüdür. Her türlü sabundan yapılır. Sabunun markasının yada kokusunun bir tesiri yoktur. Hemen her sabundan kolaylıkla sabun büyüleri toplu iğneler kullanılarak hazırlanabilirler.

Daha çok bu hazırlanan sabun büyüsü toprağa gömülerek yada bir su kuyusuna atılarak neticesi beklenir. Giderek eriyen bu sabun, büyü yapılan insanı azar azar ızdıraba doğru götürür.

Bir önceki yazımız olan Sevgi Büyüsü başlıklı makalemizde sevgi büyüsü ve sevgi büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir