Sevgi Büyüsü

Sevgililer arasında, yeni tanışan nişanlı çiftler arasında veyahut bir tarafın diğerinin sevgisinden kaygı ettiği veya daha fazla alakalı olmasını istediği vaziyetlerde, çiftler arasında sevgiyi oluşturan ve birbirlerine sevimli ve sempatik görünmelerini sağlayan, müddeti ömür boyu süren tesirli bir vefk çalışmasıdır.

Bir takım ilişkilerde kişiler gerçekte var olan sevgisini dile getirme veya bu sevgiyi anlatma ile ilgili eksiklik yaşıyor olabilirler. Oysa ki insan, sevdiği kadar sevildiğini de duymak ve yaşamak ister. Sevgi büyüsü, sevdiğiniz kişinin size olan hislerinin tamamiyle ortaya çıkarmasını sağlar.

Sevdiğiniz kişinin size karşı aynı hisleri beslemediğini ya da sevginizin karşılıksız olduğunu düşünüyorsanız, bu çalışmayla sevdiğiniz kişinin size sevgi ve aşkla yaklaşmasını sağlayabilir, isteğinize kavuşabilirsiniz. Siz onu seviyorsanız ve onun sizin bu alakanızdan haberi yoksa, size kardeşçe, arkadaşça yaklaştığını düşünüyorsanız, sevgi büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size olan sevgi hislerini canlandırıp sizi sevip aşka konusunda hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bir müddettir sevdiğiniz kişi sizden uzak duruyorsa o takdirde bağlama büyüsü yapmak daha doğru olacaktır.

Karşı cinsle aranızda oluşturulacak sevgi hisleri için kişilerin bilgilerinizden hareket edilerek uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonra vekf hazırlıklarına başlanır ve kişilerin ferdi özellikleri ve yıldızlarına göre en tesirli dua oluşturulur. Konu konusunda manevi hizmetliler atanır. Böylelikle hazırlık bitirmiş olur.

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla beraber harekete geçen enerji yoğunluğu, duanın tesiriyle çalışmaya başlar. Bir müddet sonra karşı cinsin size sevgi ve aşk’a dair hisleri yoğunlaşacak ve aitiz bir müddet sonra Allah’ın desturuyla istediğiniz noktaya gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Soğutma Büyüsü başlıklı makalemizde soğutma büyüsü ve soğutma büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir