Büyüler

Sevgi Büyüsü

İlişkisinde sorun yaşayan ya da bir ilişkiye başlamak isteyen kişilerin en sık başvurdukları yöntem sevgi büyüleridir. Sevgi büyüsü tek başına bir büyü olmayıp, genel bir kategorinin adıdır. Çok çeşitli sevgi büyülerinden bahsetmek mümkündür. Mum, kaşık, karabiber, çörek otu, tılsım, muska, vefk gibi materyallerle yapılan sevgi büyüleri olduğu gibi sadece duayla etkisini gösteren sevgi büyüleri de yapmak mümkündür. Bu yazımızda sizlere tüm ayrıntılarıyla sevgi büyülerinden bahsedeceğiz. Yazımızın dışında aklınızda oluşan tüm soru işaretleri için bizlere 0532 597 80 79 numaralı telefondan ya da info@profesyonelmedyum.net e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Bizlere WhatsApp kanalı ile 7/24 ulaşmanız mümkün. Ayrıca Mersin ilinde yer alan ikamet adresimize de randevu alarak gelebilir, isteklerinizi yüz yüze görüşerek iletebilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi büyüsü arası bozulan çiftlerin arasını düzeltmek ya da bir ilişkiye başlamak için kendini birine sevdirmek amacıyla yapılan bir büyüdür. Sevgi büyüsü doğru uygulandığı taktirde ayrılan çiftlerin birleşmesi, arası bozuk karı kocanın arasının düzelmesi ya da yeni ilişkilerin başlaması sağlanabilir. Size ilgisi olmayan kişinin ilgi duyması, duygusuzluk durumunun bağlılığa dönüşmesi amaçlanır. Sevgi büyüsü doğru ritüel ve materyallerle yapıldığında çok güzel sonuçlar doğuran ak büyüler grubunda yer alır. Bu nedenle sevgi büyüsü yaptırırken içiniz son derece rahat olabilir.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi büyüsü yapımı özel teknik ve ritüeller gerektiren bir büyüdür. Büyü kitaplarında ya da internette verilen sevgi büyüsü tariflerine itibar etmemenizi öneririz. Bu şekilde verilen büyü tarifleri genel bir nitelik gösterir. Halbuki büyüler kişilere ve durumlara özel olarak yapılır. Her kişinin adı, soyadı, ana adı, baba adı, doğum tarihi, doğum yeri, yapılacak olan büyünün konusu farklılık gösterir. Dolayısıyla büyü yapımında kullanılan materyaller, okunacak dualar, uygulanacak ritüeller de farklı farklıdır. Yanlış yöntemlerle yapılan sevgi büyüleri istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Sevginin artması yerine nefret etmesi, başkasına âşık olması gibi olumsuz etkiler oluşabilir. Bu etkileri çözmek çoğu kez zor ya da imkânsızdır. Bu nedenle etkili bir sevgi büyüsü yapmanın yolu ilk olarak tecrübeli ve güvenilir bir medyum hocadan yardım almaktır.

Evde Sevgi Büyüsü Yapmak Mümkün Mü?

Birçok büyü medyum hocanın mekânında ziyaret edilmesiyle yapılabilir. Çünkü büyünün etkisi medyum hocanın nefesine, elinden çıkacak olan tılsımlı yazılara bağlıdır. Ancak bazı durumlarda medyum hocanın yönlendirmesi ile evde de sevgi büyüsü yapılabilir. Medyum hoca telefondan aranarak ya da mesaj yolu ile sizlere uygulanacak ritüelleri tarif eder. Bu noktada medyum hocanın yönlendirmeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirilmeli ve vaziyet hakkında dürüst bir şekilde bilgi verilmelidir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Muhabbet Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Evde büyü yapmanın genel kuralları hakkında kısaca bilgi vermek isteriz. Öncelikle yapılacak sevgi büyüsünün tüm aşamaları önceden detaylı bir şekilde öğrenilmelidir. Büyüler genellikle cuma akşamları, yatsı ezanından sonra uygulanmaya başlanır. Büyü yapılacak olan ortamda yalnız olmak şarttır. Büyü mekanının kesinlikle karanlık ya da loş ışıkta olması gerekir. Büyü yapılacak olan odanın önceden iyice temizlenmesi, mümkünse sirkeli suyla silinmiş olması gerekir. Büyüye başlamadan önce gusül abdesti alınmalıdır. Temiz, sade ve mümkünse saf sevginin rengi olan beyaz renk kıyafetler tercih edilmelidir. Medyum hocanın belirlediği dualar mümkünse önceden iyice ezberlenmelidir. Eğer ezberlemek zor geliyorsa kâğıttan da okunabilir. Büyü sırasında kullanılacak olan materyal önceden hazır bulundurulmalıdır. Büyü ritüeli tamamlandıktan sonra kimseyle konuşmadan uyumak gerekir.

Görüldüğü gibi evde büyü yapmak son derece titizlik gerektiren bir iştir. Medyum hocanın büyü ortamına benzer bir ortam hazırlanmalıdır ki tesirli bir büyü yapılabilsin.

Sevgi Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Sevgi büyüsü yapılan kişilerde bazı değişimler kendini gösterir. Bu değişimler birkaç gün içinde kendini göstermeye başlar. Bu etkiler şu şekilde sıralanabilir.

 • Sevgi büyüsü yapılan bir kişide derin düşünce, dalgınlık hali görülür.
 • Sevgi büyüsü yapılan kişide uzun uyku süreleri görülebilir. Tersi şekilde uyuyamama, sürekli rüyalar görme hali de görülebilir.
 • Kişide iştahsızlık görülebileceği gibi aşırı yemek yeme durumu da oluşabilir.
 • Arasının bozuk olduğu eşine ya da sevgilisine karşı yumuşama, ilgilenmediği kişiyle ilgilenmeye başlar.
  Sürekli aynı kişiyi düşünmeye, ona ulaşmak için her yolu denemeye başlar.
 • Eşine sürprizler yapma, hediyeler alma, evlilik yıldönümü, doğum günü gibi özel günleri hatırlama ve kutlama gibi durumlar sık olarak görülür.
 • Aramayan sevgilinin araması, mesaj göndermeyen kişinin gece gündüz size mesaj atması gibi etkileri söz konusudur.

Görüldüğü gibi sevgi büyüsünün olumsuz bir etkisi söz konusu değildir. Aksine huzura, mutluluğa yönelik etkiler görülür. Siz de ilişkinizdeki sorunları aşmak, eşinizle muhabbetinizi arttırmak, hanenizdeki huzursuzluğa son vermek için sevgi büyüsü yaptırabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Uzaktaki Bir Kişiye Sevgi Büyüsü Yapılabilir Mi?

Bazen sevgi bağı kurulmak isteyen kişi sizden çok uzakta olmaktadır. Ona ulaşmak, bedensel bağ kurmak imkân dahilinde olmayabilir. Bu durumda uzaktan dualarla sevgi büyüsü yapılmaya çalışılır. Söz konusu kişini bilinçaltına sinyaller gönderilerek sizi düşünmesi, kalbine girmeniz sağlanmaya çalışılır. Devreye sokulan hüddamlar aracılığı ile o kişinin kulağına sizin adınız fısıldanır. Görüldüğü gibi uzaktaki bir kişiye de sevgi büyüsü yapmak mümkündür. Ancak burada dikkat edilecek husus sevgi büyüsü yapılacak kişi ile bir tanışıklığın olmasıdır. Hiçbir bağınızın olmadığı, tanışmadığınız kişiye sevgi büyüsü yapılması bir anlam ifade etmeyecektir. Aranızda bir arkadaşlık ya da bitmiş bir beraberlik olmalıdır. Televizyondan görülen dizi, film yıldızlarına, şarkıcılara, internette görülen fenomenlere sevgi büyüsü yapılmaz. Bu şekilde sevgi büyüsü ile herhangi bir ünlüyü size aşık etmeyi vaat eden şarlatanlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Bu kişilerin amacı sizi maddi ve manevi yönden sömürmektir. Sizden herhangi bir çıkar gözetmeyen, dürüst ve ahlaklı hocamız Medyum Mesih Hoca’ya güvenebilirsiniz.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Soğutma Büyüsü Nedir? Etkileri ve Belirtileri

Mum ile Yapılan Sevgi Büyüsü

Mum tedarik edilmesi kolay bir malzeme olduğundan dolayı büyülerde sık sık kullanılır. Kolay bulunuyor olması basit bir malzeme olduğu anlamına gelmez. Mumlar binlerce yıldır insanların kullandığı önemli bir materyaldir. Siz de evde medyum hocanın yönlendirmesi ile kendiniz ya da medyum hocanın makamına giderek birlikte mum kullanarak sevgi büyüsü yaptırabilirsiniz. Mum büyüsü yapılırken genellikle beyaz ya da kırmızı mum kullanılır. Saflığın rengi olan beyaz mum ya da aşkın rengi olan kırmızı mum tercih edilebilir. Mum ile sevgi büyüsü yaparken kullanılacak olan mumun üstüne Arapça olarak büyü yapılacak kişinin adı, annesinin adı yazılır. Ardından dualar eşliğinde mum yakılır. Mum yanarken dualar okunmaya devam edilir. Dualar bittiğinde mum üflenerek söndürülür. Bu ritüel mum tamamen eriyip bitene kadar her gün tekrar edilir. Mumun eriyen parçaları kesinlikle çöpe atılmaz, saklanır. Mum tamamen eriyip tükendiğinde medyum hocanın yönlendirmesi ile mum uygun bir suya da ateşe atılarak yok edilir. Bu noktadan sonra mum büyüsü etkisini göstermeye başlar. En fazla bir hafta içinde büyü yapılan kişide ilgi, alaka gibi değişimler kendini göstermeye başlar.

Kaşık ile Yapılan Sevgi Büyüsü

Kaşık büyüsü bir kişiyi kendine aşık etmek için yapılabildiği gibi iki kişinin arasını bozmak, kocanın karısından soğuyup başkasına âşık olması gibi kötü amaçlarla da yapılabilmektedir. Bu nedenle yapılış amacına göre hem ak hem de kara büyüler kategorisinde yer alır. Biz size kısaca kaşık ile yapılan sevgi büyüsünü anlatacağız. Kaşık büyüsünde tahta kaşık kullanılır. Tahta kaşığın sapına ve iç kısımlarına uygun tılsımlı sözler, bağlanması istenen kişinin adı, anne adı, çeşitli şekiller vs. yazılır. Bu yazım aşaması kesinlikle tecrübeli ve güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Yazım aşaması tamamlandıktan sonra çeşitli dualar okunur. Daha sonra kaşık medyum hocanın belirlediği bir noktaya gömülür.
Kaşık büyüsünün tercih edilmesinin nedeni çok kısa sürede etki etmesidir. Kaşık ile yapılan sevgi büyüsü iki gün gibi kısa bir sürede etkisini göstermeye başlar. Kaşık büyüsü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan kaşık büyüsü başlığına bakabilirsiniz.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Domuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Adet Kanı ile Yapılan Sevgi Büyüsü

Adet kanı büyüsü çok zor durumlarda tercih edilir. Eşinin terk ettiği, boşadığı, başka bir kadına gittiği, nişanın atıldığı durumlarda yapılır. Yani adet kanı büyüsüne başvurmak için başka bir çarenin kalmamış olması gerekir. Çünkü adet kanı büyüsü bu büyüye maruz kalan kişinin zihni kontrol altına alınır. Kişi başka bir kişiliğe bürünür. Oldukça etkili bir büyü olduğundan dolayı kısa sürede etkisini gösterir. Adet kanı geri dönülmesi imkânsız büyüler arasında yer alır. Bu nedenle yaptırmaya karar verirken iyice düşünmek gerekir. Ayrıca adet kanı büyüsünü kendi kendinize yapmaya çalışmamanız ya da güvenilir olmayan hocalara yaptırmamanız gerekir.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Muska ile Yapılan Sevgi Büyüsü

Zorda kalan kişilerin en sık başvurduğu yöntem muska yaptırmaktır. Muskalar bebeklikten itibaren takılan, toplum tarafından hem bedene hem ruha iyi geldiği yönünde inancın yaygın olduğu materyallerdir. Buna ek olarak sevgi bağını arttırmak amacıyla da muska yapılması mümkündür. Muska yapımında deneyimli bir medyum hocaya yaptırılan muskalar güçlü etkilere sahip olabilir. Medyum hoca tarafından hazırlanan muska bağlanmak istenen kişinin evine, yatak odasına, arabasına ya da iş yerine bırakılır. Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan muska daha sonra bulunup, yok edilse dahi etkileri yok olmayabilir.

Sevgi Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Her büyünün elbette bir bozulma yolu da vardır. Çocuğunun ya da eşinin bir anda başka birine âşık olduğu, gözüne perde inercesine bağlandığı görülen kişilerde sevgi büyüsü olduğu şüphesi uyanabilir. Ancak ortada bir sevgi büyüsünün kesin olarak olup olmadığını tespit etmek için güvenilir bir medyum hocaya gidilmelidir. Medyum hocaya dürüstlükle tüm bilgileri sunmanız önemlidir. Bu bilgilerden hareketle bir büyü olup olmadığına bakılır. Büyü yapılırken sadece dualar edilmiş olabileceği gibi, metafizik varlıklar devreye sokulmuş da olabilir. Ayrıca yukarıda anlattığımız gibi bazı materyaller de kullanılmış olabilir. Büyü yapıldığından kesin olarak emin olduktan sonra büyü yapılırken uygulanan ritüel tespit edilir. Medyum hoca bu noktada kendisine yardımcı olan hüddamlardan yardım alır. Böylece büyü bozmak için neler yapılacağı tespit edilir.

Medyum Mesih Hocamız uzun yıllardır kendisine başvuran kişilerdeki büyüleri titizlikle bozmaktadır. İşi ters giden, eşi başkasına kaçan, çocuğu yanlış insanlarla beraber olan, üstünde kötü enerji olan kimselere herhangi bir maddi çıkar gözetmeden yardımcı olmaktadır. Doğuştan gelen yeteneği ile kendisini insanlara hizmet etmeye adamıştır. Siz de hayatınızdaki zorlukları aşmak için korkmadan Medyum Mesih Hocamıza ulaşabilirsiniz.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Benim bir süredir aşık olduğum olduğum bir kız arkadaşım vardı çok seviyordum onu çok aşıktım ama korkuyordum bunu söylemeye bişe yapamıyordum onu kaybetmekten korkuyordum o yüzden yaklaşamıyordum konuşamıyordum derdimi anlatamıyordum ama çok seviyordum nasıl yaparım diye günlerce haftalarca düşündüm ve yapabileceğim tek bir şey vardı o da bir medyum hocayla görüşmekti internetten araştırmaya başladım çok hocayla görüştüm ama samimi gelmediler bana araştırmaya devam ettiğimde Medyum Mesih hocamı buldum hocamla görüşme sağladım ve hocamın konuşması bana çok samimi geldi ben derdimi anlattım bir bağlama ve aşık etme büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim sonra hocamın bana anlattıkları söyledikleri herşey aklıma yattı benden yapmam gerektiğini söylediği bir kaç şey oldu kolay şeylerdi yerine getirdim işleme başladık 21 gün sürecek bir işlem olduğunu söylemişti Medyum Mesih hocam ama henüz daha 14 gün olmuştu ki kız arkadaşım bende hoşlandığını ve bana aşık olduğunu söyledi şu an beraberiz çok mutluyuz bir kaç hafta içinde de söz takmayı düşünüyoruz herkese tavsiye ediyorum allah sizden razı olsun Profesyonel medyum hocam iyiki tanımışım sizi

 2. Merhabalar benim gelinim çok değişti bana karşı çok soğuk ve kötü davranıyordu evine gelmemi oğlumu görmemi bile istemiyordu sürekli tartışmalar ve kavgalar ediyorduk oğlumu bana karşı doldurup düşman ediyordu internette karşılaştığım Medyum Mesih Hoca’yı aradım ve derdimi anlattım benim derdime derman oldu ondan Allah razı olsun teşekkürler

  1. Elif hanim merhabalar, Bende gelinlerimizle büyük sorun yaşıyorum 4 senedir. Oğlum farkında değil. Çok kötü olduk konuşmuyoruz ayni sizin yaşantiniz gibi. Bende yaptırmak istıyorum işlem. Siz hangi işlem yaptırdıniz ve hangi süreçte tuttu?

 3. Mesih hocam merhabalar yaptırdıgım işlemin neticesini aldım sizleri bana gelen herkese önerecegim çok memnun kaldım bukadar kısa sürede netice verecegini veya netice verecegini beklememiştim bile çok ama çok teşekkür ediyorum artık damadımla sanki öz oglummuş gibi geçiniyorm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu