Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü, en çok isteyen büyü arasındadır. Yapılması ve hayata geçirilmesi oldukça zor bir büyüdür. Bu büyü yalnızca uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Biz Medyum Fuad Hoca olarak sizlere büyüler ile ilgili en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. Şirinlik büyüsünün emeli eşimize, arkadaşımıza, sevdiklerimize şirin bir halde görünmemize imkan sağlar. Doğru olarak yapıldığında güzel sonuçlar vermektedir. Ancak bilinmeyen ruhsatsız, vergi levhası olmayan çakma medyumlar tarafından yapıldığında tersine sonuçlar ve ya daha kötü yıkımlar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Bunların olmaması için Uzman Medyum Fuad Hocamızın dediklerini harfi harfine uygulamak zorundayız. Sizde yaptırmak istiyorsanız iletişim bölümünden bize erişebilirsiniz. Şirinlik büyüsü seçenek itibariyle büyüler arasında en popüler büyülerden biridir. Sizlerin isteği doğrultusunda işlemlerinizi yerine getiriyoruz.

İşlemler ve tutması medyumdan medyuma değişebilmektedir biz bu işlemi en kısa müddette yapmaktayız tabi ki seçenek sizin ben size bizimle illaki çalışın demiyorum fakat neyinde ne olduğunu bilmenizi istiyorum. Uğraş ister fakat kolaydır bunu unutmayın hiçbir medyum size hangi büyü istiyorsanız başka bir büyü isteyemez.

Profesyonel Uzman Medyum Fuad Hocamızın sayesinde yapılmaktadır. Yapımı oldukça kolay gelmektedir,Medyum Fuad Hocamıza zira bu sektöre senelerini vermiş biridir kendisi. Tutma ihtimali %90 civarındadır.

Bu büyünün yapılış gayesi, insanların gözüne şirin (tatlı) görünmektir ve bir hayli kişi, diğer insanların gözüne şirin görünüp onların gözünde değer ve itibar kazanmak kasıtıyla bu büyüye müracaat etme ihtiyaç hissi duyar. Evet, bu büyü değer ve itibar kazanmak ve  daha tatlı görünmek emeline yönelik bir büyüdür ve oldukça da tesirlidir.

Şirinlik büyüsü ve diğer büyülerde sadece Kuran okumak yeterli gelmeyebilir. Nasıl ki kolu kırılmış olan bir kişi kolunun düzelmesi yerine Allah’a dua edip yardım istemesi oldukça düzgün bir davranıştır.

Ama sadece bu yeterli değildir. Kolu bir ortopedi uzmanının da görmesi ve ihtiyaç duyulan olan rehabilitasyonu yapması gerekir. bundan kaynaklı olarak büyü yapılan kişinin öncelikle enerjik açıdan rehabilitasyon edilmesi sonrasında da Kuran okunması ve bundan kurtulmak için Allah’a yakarması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir