Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü, devam eden ilişkilerde sevgililerden birinin ani bir kararla uzaklaşması, hislerinin yok olması ve ilişkiyi sonlandırma kararı almasını sağlayacak güçte bir büyüdür. Düne kadar sizi sevdiğini söyleyen eşiniz/sevgiliniz ani bir kararla sizden soğuduğunu ve ayrılmanın doğru olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Elbette her soğumayı ve uzaklaşmayı büyüye bağlamak doğru değildir. Ancak, büyünün varlığını ve tesirini görmezden gelerek ilişkisi biten, ayrılan bir çok sevgilinin, karı – kocanın olduğunu da unutmamak gerekir.

Soğutma büyüsü yapma tercihinde olanlar genelde sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak ve soğuttukları kişiye sahip olmak emelini taşırlar. Bazen çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması için beraber olduğu kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir. Eşler arasında yapılan bu soğutma büyüsü çok tesirlidir ve karı -koca arasında hiç bir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya kadar giden sonuçlar doğurur. Bu gibi vaziyetlerde eşinizin sizden soğumasını sağlayan büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir. Yapılan bu büyünün üzerinden vakit geçtikçe bozulması zorlaşır. En kısa müddette büyü bozulmalıdır.

Evli olan kişilerin, eşlerinin ailelerine karşı aşırı alaka göstermesi ve bu ilginin dozunun mübalağalı olması halinde evini ve eşini savsaklaması halinde Aileden Soğutma Büyüsü yapılır. Ailenin eşinin aklına fikirler yerleştirmesi sebebiyle huzur bozucu sonuçlar doğması vaziyetlerinde, eşin bu manasız ilgiden vazgeçip (tamamiyle uzaklaştırmadan) karısına ve çocuklarına zaman ayırmasını sağlayan ve eşleri huzura mutluluğa götüren çok tesirli bir yoldur.

Bir ilişkide erkeğin aşırı baskın olması veya sevdiğiniz kişinin evli olduğunun sonradan öğrenilmesi vaziyetlerinde, erkeğin problemsiz bir şekilde uzaklaşıp soğuması emeliyle yapılan son derece tesirli bir çalışmadır. Erkeği soğutma büyüsü ile erkek birlikte olduğu kişiden her geçen gün uzaklaşır ve neticeninde sanki buz gibi soğuması sağlanır.

Birlikte yaşanılan bir hanede istenmeyen eş, anne, baba, kayınvalide, görümce, elti veyahut bir başkasının birlikte yaşanılan bu haneden soğuyup bu mekanı ayrılması için yapılan çalışmalardır. Haneden soğutma büyüsüyle istenmeyen kişi aileyle birlikte aynı hanede yaşamaktan sıkılır, soğur ve huzur bozucu davranışlarından vazgeçerek uzaklaşma kararı alır.

Bilhassa erkeklerde oldukça fazla yaşanan içki bağımlılığı ve kumar illetinden kişiyi kurtarmak emeliyle Kumardan Soğutma veya İçkiden Soğutma Büyüsü yapılır. Ailenin huzur ve mutluluğunu bozan erkeklerin bu problemlerinden kurtulmaları emeliyle ayetler ve dualar ve bunun yanında en ehemmiyetlisi hüddamlar yardımıyla kişinin hiç bir şeyden hoşlanmamasını sağlayan son derece tesirli çalışmalardır. Kişi bu meselelerden kurtulacak, tüm ilgisini ve yakınlığını evine, eşine verecektir. Kişiler kendilerindeki farklığa mana dahi veremeyecekler ve “Soğudum artık yeter !” diyerek bu zarar veren alışkanlıklarında vazgeçeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Şirinlik Büyüsü başlıklı makalemizde şirinlik büyüsü ve şirinlik büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir