Büyüler

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan etkili büyülerin başında gelir. Bu yazımızda size Süryani büyüsünün yapılma amacını, nasıl yapıldığını, kimlere yapılabildiğini ve nasıl bozulduğunu detaylı bir şekilde anlatacağız. Daha ayrıntılı bilgi için Medyum Mesih Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim için bizlere 0532 597 80 79 numaralı telefondan arayarak ya da info@profesyonelmedyum.net e-posta adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü aşk ve bağlanma büyüleri arasında yer alır. Yani yapılma amacı bozulan evliliği düzeltmek, atılan nişanı geri takmak ya da ayrılan sevgiliyi geri getirmek olduğu gibi yeni bir ilişkinin başlaması ya da var olan ilişkinin güçlenmesi gibi amaçlarla yapılabilmektedir. Süryani büyüsü doğru bir şekilde yapıldığı taktirde çiftlerin birbirine daha çok bağlanması ve ilişkilerinin çok uzun yıllar sürmesi sağlanır. Görüldüğü gibi yapılış amacında herhangi bir kötü niyet barındırmadığından dolayı Süryani Büyüsü ak büyüler kategorisinde yer alır. Süryani Büyüsü yaptırmak isteyen kişiler gönül rahatlığı ile bu büyüye başvurabilirler.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Süryani Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Medyum, profesyonel deneyimleri ile büyü yapan kişilerdir. Büyüleri genel olarak büyü işinde ehil, tecrübeli, hüddam ilmine vakıf kimseler yapabilir. Herhangi bir üfürükçü hocadan ziyade gerçek bir medyum hocaya gitmek gerekir. Özellikle Süryani büyüsü gibi etkili büyülerin kesinlikle doğru kişiler tarafından yapılması önem arz eder. Yanlış kişilere yaptırılan büyüler istenmeyen sonuçlara, geri dönmesi imkansız etkilere ya da ters tepmelere sebep olabilir. Süryani Büyüsünü de ancak kökeninde Süryanilik olan bir medyum hoca yapabilir. Bilindiği gibi Süryanilerin kökeni Antakya’dır. Yüzlerce yıldır var olan Süryaniler tüm Orta Doğu’ya yayılmıştır. Özellikle Mardin ilimizde çok fazla Süryani nüfus yaşamaktadır. Medyum Mesih Hoca bu bölgelere yakın olan Mersin ilinde ikamet ettiğinden dolayı kökeninde Süryani kanı taşımaktadır. Bu nedenle Süryani Büyüsünü yapmaya ehil bir medyum hocamızdır.

Süryani Büyüsü Kimlere Yapılır?

Süryani Büyüsü genellikle arası bozuk olan evli çiftlerin barışması, ilişkilerinin güçlenmesi için yapılır. Ancak ilişkisi olmayan kişilerin yeni bir ilişkiye başlamaları ya da nişanlıların evliliğe adım atmaları için de Süryani Büyüsü tercih edilir. Süryani Büyüsü yaptırırken en önemli olan nokta büyü yapılacak olan kimselerin tanışıyor olmasıdır. İş, okul, akraba, mahalle, arkadaş vb. çevrelerde kesinlikle bir tanışıklık olması gerekmektedir. Hiç tanışıklığın olmadığı kimselere Süryani Büyüsü yapılamaz. Yapılsa dahi etki etmeyecektir. İnternette ya da çevrenizde film ve dizi yıldızlarını, şarkıcıları bağladığını iddia eden şarlatanlara itibar etmeyin. Bu kimselerin amacı sizi maddi ve manevi yönden sömürmektir.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tüm büyülerin etki etmeleri için doğru bir yolla yapılmaları önem arz etmektedir. Büyü yapılırken kullanılacak olan materyaller, tılsımlı sözcükler, dini sözler ve devreye sokulacak olan doğaüstü varlıklar yapılan büyüye göre değişmektedir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Gizli İlimler

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Süryani büyüsü yapılırken dikkat edilecek ilk nokta büyüyü doğru kişiye yaptırmaktır. İşin ehli olmayan basit hocalar, dolandırıcılar ya da internette Süryani Büyüsü duası diye paylaşılan sözlere itibar edilmemelidir. Kesinlikle işin ehli medyum bir hocaya gidilmelidir. Çünkü Süryani Büyüsü genellikle manevi bir işlem olarak uygulanır. Süryani Büyüsü yaparken herhangi bir malzeme kullanılmaz. Bu büyünün etki etmesi tamamen medyum hocanın kanındaki Süryani kökene bağlıdır. Kökeninde Süryanilik olan medyum hoca kendinize bağlamak istediğiniz kişiye yönelik olarak çeşitli tılsımlı sözler ile o kişinin beynine sinyaller gönderir. Medyum hocanın tılsımlı sözleri ile kişinin size olan bakış açısı bir anda değişim göstermeye başlar.

Süryani Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Papaz büyüsü, süryani büyüsü oldukça etkili kara büyülerdendir. Büyü yaptırmak isteyen kişiler genellikle son çare olarak büyüye başvurmaktadır. Bu nedenle büyünün tutması açısından aceleci davranırlar. Büyü kısa sürede etkisini göstersin, sevdikleri onlara bağlansın, ilişkilerindeki sorunlar çözülsün isterler. Bu istekler son derece normal ve insani isteklerdir. Elbette biz de büyüyü yaparken en kısa sürede etki etmesi yönünde çaba göstermekteyiz. Ancak bir büyünün kısa sürede etki göstermesinden ziyade kesin ve kalıcı bir etki göstermesi ilk hedefimizdir. Geç olsun ancak güç olmasın sözü bu durumu çok net açıklamaktadır. Yani hızdan ziyade etkili bir sonuç tercih etmeniz gerekir.

Yine de Medyum Mesih Hocamızın yaptığı büyüleri oldukça hızlı tesir etmektedir. Süryani büyüsü için de üç gün, beş gün, bir hafta, iki hafta gibi kesin bir süre vermemekle birlikte aylar gibi uzun süreler asla söz konusu olmamaktadır. Bize gelen ve Süryani Büyüsü yaptırdığımız kişilerden olan tecrübelerimize dayanarak ortalama olarak iki haftada etki etmeye başladığını söylememiz mümkündür.

Süryani Büyüsü Nasıl Anlaşılır? Süryani Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Bir kişiye Süryani Büyüsü yapılıp yapılmadığını tam olarak anlamak mümkün değildir. Sadece Süryani Büyüsü için değil tüm büyüler için geçerlidir bu durum. Bir kişiye büyü yapılıp yapılmadığını ancak ve ancak gerçek bir medyum hoca kesin olarak tespit edebilir. Sizlerde yalnızca bazı belirtileri göz önüne alarak büyü şüphesi oluşabilir. Bir kişide Süryani Büyüsü yapıldığının belirtileri şöyle sıralanabilir; bir kişi çok sevdiği bir şeyden bir anda nefret etmeye başlarsa, hiç sevmeyeceği bir kişiye kısa sürede aşık olursa, evliliğindeki sorunlar bıçak gibi kesilir ve düzelirse, nişan atan kişiler barışıp hızlıca evlenirse Süryani Büyüsü yapıldığından şüphe edilebilir. Şüphelerinizin doğru olup olmadığını ise ancak işin ehli bir medyum hocadan öğrenmeniz mümkündür.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Kaşık Büyüsü

Süryani Büyüsü Kalıcı Mı? Süryani Büyüsünü Bozmak Mümkün Mü?

Süryani Büyüsü doğru bir şekilde ve kanında Süryani kökeni olan bir medyum hocaya yatırılmışsa etkisi kalıcı olur. Büyünün yapıldığı kimse ile bir ömür boyu mutlu olmak mümkündür. Bu durumdan rahatsız olan kimseler Süryani Büyüsünü bozmak için herhangi bir medyum hocaya gitse dahi bozmayacaklardır. Çünkü Süryani Büyüsünü ancak o kişilere büyü yapan hoca bozabilir. Bu nedenle bozmak çok zor, hatta imkansıza yakındır. Ancak büyüyü yaptıran kimse kendisi bu durumdan pişman olup, aynı medyum hocaya giderek Süryani Büyüsünü bozma talebinde bulunursa bozmak mümkündür. Bu nedenle büyü yoluna başvurmadan önce kesin ve net karar vermek gerekir. Yanlış ve anlık kararlar çok uzun yıllar etkilerini sürdürebilirler.

Süryani Büyüsü ve İslamiyet

İslam dini büyü işleriyle uğraşmayı kesin bir şekilde yasaklamıştır. Dinimizde bir dileğinizin gerçekleşmesini istiyorsanız yalnızca Allah’a dua etmeniz emredilir. Büyü yoluna gitmek dinen yasaktır ve büyük günahlar arasında yer alır. Bu nedenle Süryani Büyüsü her ne kadar ak büyüler kategorisinde yer alsa da dinen yapılması caiz değildir. Süryani Büyüsü yapılırken hüddam ilmine vakıf olan medyum hoca bazı metafizik varlıkları devreye sokar. Bu nedenle dinen yapılmaması gereken bir büyüdür.  Süryani Büyüsünü yapan da yaptıran da günah işlemiş olarak kabul edilmektedir. Tüm bunlara rağmen sevdiğini kendine bağlamak isteyen kişi Süryani Büyüsü yaptırmak istiyorsa bu durumu kabullenmelidir.

Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yukarıda Süryani Büyüsünü ancak o büyüyü yapan hocanın bozabileceğini belirttik. Peki bu büyü nasıl bozulur? Öncelikle büyüyü yapan hocaya Süryani Büyüsünü bozma talebiyle gitmeniz gerekir. Büyüyü yapan medyum hoca da talebinizi değerlendirir ve büyüyü yaparken kullandığı tekniklere ters olacak uygulamalar yapar. Kişinin size bağlanması için devreye soktuğu üç harflileri geri çeker. Kişinin sizden soğuması, ayrılmak istemesi için yeniden bir büyü yapması gerekebilir. Bu da soğutma büyüsü olduğundan dolayı kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenle uygulama sırasında çok dikkatli hareket edilmelidir. Medyum hocaya karşı kesinlikle dürüst davranılmalı, medyum hocanın istekleri doğru bir şekilde uygulanmalıdır. Bu şekilde kısa sürede çözüm üretilerek, sonuç elde edilebilir.

Süryani Büyüsünün Yan Etkileri Var Mıdır?

Tüm büyüleri büyü yapılan kişide çeşitli yan etkilere sebebiyet vermektedir. Genellikle herhangi bir yiyeceğin yedirilmesi ya da sıvının içirilmesini gerektiren büyülerde daha fazla yan etkiye rastlanır. Çünkü kullanılan malzemeler kişilerin hem vücutlarında hem de davranışlarında bazı etkilere sebebiyet verebilir. Süryani Büyüsü ise herhangi bir şeyin yedirilmesi ya da içirilmesi yoluyla yapılmaz. Yalnızca dualarla yapılır. Ayrıca kötü bir niyet barındırmayan ak büyüler kategorisinde yer almasından dolayı çok fazla kötü sonuç doğurmaz. Ancak yine de bazı yan etkilerinin olduğundan söz edebiliriz. İştahsızlık ya da aşırı yemek yeme hali, aşırı sinirlenme, ani sinir patlamaları, fazla uyuma, geceleri kabus görme gibi normal insanlarda da karşılaşılabilecek durumlar görülebilir. Bu durumlarda kimse bir kişiye büyü yapıldığından şüphe duymayacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Hüddam İlmi

Süryani Büyüsü Etkili Midir?

Süryani Büyüsünün etkili olup olmayacağı çeşitli şartlara bağlıdır. Öncelikle kanında Süryani kökeni taşıyan bir medyum hocaya yaptırılmış olmalıdır. Bu medyum hocanın hüddam ilmine vakıf, kozmolojik alanda bilgisi olan, gerçek bir medyum hoca olması gerekmektedir. Süryani Büyüsü materyallere değil tılsımlı sözlere, metafizik varlıklara ve doğru ritüellere bağlıdır. Dolayısıyla bu uygulamayı bilen bir medyum hoca tercih etmek gerekir. Süryani büyüsü yapan medyum hocanın bu konuda tecrübesi olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların deneyimi ile elbette daha kesin ve hızlı sonuç elde edersiniz. Süryani Büyüsünün etkili olabilmesi için bir diğer husus büyü yapılacak olan kişi ile tanışıyor olmanızdır. En azından merhabanız olması gerekir. Son ve en önemli nokta sizin büyüye olan inancınızdır. Büyülere inanmayıp büyünün etki etmesini bekleyemezsiniz. Kesinlikle içten bir inanç ve güvenle hareket etmeniz çok önemlidir. Tüm bu noktalara dikkat ettiğiniz taktirde büyünün tutacağından kesin ve net olarak emin olabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Mesih Hoca Süryani Büyüsü Yapabilir Mi?

Yukarıda ayrıntılı bir şekilde kimlerin Süryani Büyüsü yapabileceğini anlattık. Yazdıklarımız ışığında Medyum Mesih Hocamızın Süryani Büyüsü yapmaya vakıf bir medyum hoca olduğunu siz de anlamış olmalısınız. Medyum Mesih Hocamız, Süryanilerin ana vatanları olan bir coğrafyada yaşamaktadır. Kendilerinin ataları da bu topraklarda yaşamıştır. Tüm dinlere ve ırklara sonsuz bir hoşgörüyü kendine ilke edinen ataları Süryani aileler de akrabalık kurmuşlardır. Kız alma ve kız verme yoluyla kurulan bu akrabalık bağı ile Medyum Mesih Hocamız kökeninde Süryani kanı taşımaktadır. Dolayısıyla Süryani Büyüsü yapmaya elbette vakıftır. Süryani Büyüsü yapabilmenin tek şartı Süryani kanı taşımak, papaz olmak vs. değildir. Ayrıca büyü ilmine erişmiş olmak gerekir. Metafizik bir dünya ile iletişime geçebilmek, bazı üç harflileri devreye sokabilmek, kimsenin görmediğini görmek, bilmediğini bilebilmek gerekir. Medyum Mesih Hocamız yeteneğini çocukluğunda keşfetmiş doğuştan yetenekli bir hocamızdır. Küçük yaşlarda başladığı bu yolculukta şu anda en yüksek mertebeye ulaşmıştır. Kapısına gelen zor durumdaki insanlardan hiçbir maddi çıkar gözetmeden, yalnızca Allah rızası için hizmet vermektedir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu