Ritüeller

Tılsım Nedir? Nasıl Etki Eder?

Tılsım güçlü ve uygun enerji ile istenilen duyguları ve olayları yaşama çekmeye yarayan doğaüstü görülen bir güçtür. Kişinin kötü ve hayırsız olaylardan korunmasına yardımcı olan bir kalkan işlemi olarak da görülmektedir. Tılsım güçlü işlemlerden birisidir ve bu gücü ile birlikte kişinin korunmasına, belaların ondan uzak tutulmasına yaramaktadır. Yaşam inişli ve çıkışlıdır. Bu süreçte olayların kötü etkilerinin daha az kişinin yaşamında yer tutması, bu etkilerin kişiye en az zarar ile uğraması önemlidir. Tılsım tam olarak bunu sağlamaktadır.

Tılsım Çeşitleri Nelerdir?

  • Mutluluk Tılsımları: Kişinin yaşamı içerisinde daha mutlu ve neşeli olmasında onun teşviği olacak, kişinin yaşamında daha mutlu versiyonu ile devam etmesinde işe yarayacaktır.
  • Yeni Doğan Tılsımı: Yeni doğan olarak adlandırılan ilk 20 gün bebeklerini huzursuzluk, musibet, varlıkların görülmesi ve bela olması, uyku ve beslenme bozukluklarından korumak için yapılır.
  • Kötülük Tılsımı: Kişinin etrafını görünmez bir güç ile kapsayarak onun yaşamı içerisinde talihsiz ve hayırsız olaylar ile karşılaşması amacı ile yapılır.
  • Korunma Tılsımı: Yaşam içerisinde kişinin hayırsız ve talihsiz olaylardan, kazalardan belalardan korunması için gerçekleştirilir.

Tılsım Çeşitlerinin Etkileri Nelerdir?

  • Mutluluk tılsımı, kişinin daha mutlu versiyonu ile tanışması, olayların ona daha huzurlu gelmesi ve zaman içerisinde yitirdiği neşesine yeniden kavuşması etkilerinin görebilmek için uygulanmaktadır.
  • Yeni Doğan Tılsımı, yen doğmuş bebeklerin üzerinde etkileri görülen bir işlemdir. Bebekler ilk günlerde dünyaya alışmak konusunda sorunlar yaşayabilmektedirler. Bu süreçte daha az huzursuzluk yaşamaları, anne ile bebeğin ruhani varlıklardan korunması, uyku ve beslenme sorunu yaşamamaları etkilerini çekmek adına uygulanır.
  • Kötülük tılsımı uygulanan kişinin yaşamında hayırsızlık ile kuşatılmış etkiler görülecektir. İşleri yolundan çıkacak, daha depresif hissedecek, talihsiz olaylar ile karşılaşacaktır.
  • Korunma tılsımı, en sık tercih edilen tılsım işlemidir. Kişi bu tılsımı yaptırmasının ardından kötülüklerden korunacak, kendisini daha huzurlu hissedecek, işleri hayır ile sonlanacaktır.

Kimler Tılsım Hazırlayabilir?

Tılsım işlemini birçok manevi yöntem uygulamasını hazırlaması beklenilen uzman kişiler hazırlamalı ve uygulamalıdır. İşinde uzman, medyum veya hoca olarak görülen,güçlü tecrübelere sahip yetenekli kişiler tılsımı hazırlayarak okumalıdır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Papaz Ritüeli Nedir? Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Her şey

 

Tılsımların Tarihçesi 

 

Tılsım, Türkçe’ye Arapça dilinden geçmiştir. Aslen Yunanca asıllıdır. Araplar kültürü ile ortaya çıkan tılsım işlemi birçok eski yazımlar içerisinde kendisine yer bulmuştur. Arap ve Yunan eski yazıtları içerisinde tılsımın varlığı net olarak belirtilmektedir.

 

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu