Büyüler

Yahudi Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yahudi büyüsü adından anlaşılacağı üzere Yahudi büyülerin yaptıkları büyüleri ifade eder. Ancak bu büyüleri yapmak için Yahudi olma şartı söz konusu değildir. Yahudi büyüsü kaynaklarına vakıf medyum hocalar bu büyüleri yapabilmektedir. Özellikle kabala öğretisi, Yahudi mistik inancına yönelik çok derin bilgiler içermektedir. Kabala öğretisine vakıf olmak dünyada çok az sayıda kişinin ulaşabileceği bir mertebedir. Bu öğretiye vakıf kişiler, metafizik dünyaya gözlerini açarlar. Böylece hüddamları devreye sokma, kötü enerjiyi yok etmek, hastalara şifa bulmak gibi birçok özel güçleri olur.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Yahudi Büyüsü Nedir?

Yahudi büyüsü, aslında tek bir büyü değildir. Yahudi büyücüler tarafından kadim zamanlardan beri yapılan büyülerin genel ismidir. Birçok farklı amaçla Yahudi büyüleri yapılmaktadır. Yahudi büyüleri adlarını bu büyüleri bulan medyum hocaların Yahudi asıllı olmasından almaktadır. Ayrıca Yahudi büyülerini yaparken Yahudi dili olan İbranice kullanılmaktadır. Arapça, Türkçe ya da herhangi başka bir dilde yapılan Yahudi büyüleri asla etki etmemektedir. Bu noktada başvurduğunuz medyum hocanın Yahudi diline vakıf olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Yahudi büyüleri yapılış amaçlarına göre ak ya da kara büyüler kategorisine girmektedirler. Eğer bir kişiye bela bulaşması, bir evliliğin bitmesi, evli bir kişinin eşinden başka birine bağlanması, bir hanedeki huzurun bozulması, bir kişinin hastalanması, akıl sağlığını yitirmesi ve hatta ölmesi gibi amaçlarla yapılıyorsa bu kara büyü olduğu anlamına gelir.

Yahudi Aşk Büyüsü Nedir?

Kadim zamanlardan beri insanların büyüye başvurma nedenlerinin başında aşk duygusu gelmektedir. Kimi zaman karşılıksız aşkına karşılık bulmak, kimi zaman giden sevgiliyi geri getirmek, kimi zaman da başkasıyla birlikte olanı ayırıp kendine bağlamak için aşk büyüleri tercih edilmektedir. Yahudi büyüleri arasında da en yaygın olanlar Yahudi aşk büyüleridir. Yahudi aşk büyüleri genellikle tılsımlı bir Yahudi büyüsü duası ve kırmızı bileklik kullanılarak yapılır. Medyum hocanın dualar okuyarak hazırlamış olduğu tılsımlı bilekliği 7 gün boyunca hiç çıkarmadan takmanız gerekmektedir. Sizin de bilekliğin ve duanın gücüne içten inanmanız gerekmektedir. 7 günün sonunda size aşık olmasını istediğiniz kişinin hal ve hareketlerinde değişmeler medyana gelmeye başlayacaktır. Bu şekilde kısa sürede sevdiğiniz kişiye kavuşmanız mümkündür.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Hüddam İlmi

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Yahudi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda da açıkladığımız gibi Yahudi büyüsü tek başına bir büyü olmayıp Yahudi büyücülerin yaptıkları büyülerin genel adıdır. Bu nedenle tek bir yapım şekli bulunmamaktadır. Bu yazımızda Medyum Mesih Hocamızın, Yahudi büyülerinde kullandığı yöntemlerden bahsedeceğiz. Yahudi büyülerinin tümü için ortak nokta önce bir Yahudi büyüsü duası hazırlanmasıdır. Yahudi büyüsü duası kesinlikle Yahudi dili olan İbranice olmalıdır. Bu duanın içinde büyünün yapılış amacı, büyü yapılacak kişinin adı, soyadı, doğum tarihi, doğum yeri ve anne adı ile büyüyü yaptıran kişinin adı, soyadı, anne adı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgileri yer almalıdır. Yahudi inancında kutsal gün, yedinci gün olarak da bilinen, Şabat ya da Sebt olarak adlandırılan cumartesi günüdür. Yahudi büyüsü, cuma günbatımından cumartesi günbatımına kadar olan zaman diliminde yapılmalıdır.

Yahudi büyülerinin yapımında Yahudilikte kutsal kabul edilen bazı materyaller kullanılır. Bu materyallerden kısaca bahsedeceğiz. Birini bağlamak için kırmızı ip kullanılır. Bu ip, herhangi bir kırmızı ip değildir. İbrani Kraliçesi Rachel’in kırmızı örtüsünden kesilen bir iptir. Bu ipin sol bileğe, bileklik dualar eşliğinde takılması durumunda sevilen kişinin bağlanması, nazardan ve kötü enerjiden korunma gibi güçleri olduğuna inanılır. Yahudi büyüleri sırasında kullanılan bir diğer materyal Tora okuma çubuğudur. Gümüşten üretilen bu çubuk, büyü sırasında kitaba dokunmadan okuyabilme imkanı sunar. Bir diğer Yahudi büyüsü materyali yedi ya da dokuz kollu şamdandır. Her iki şamdan da Yahudi inancında kutsal kabul edilip, büyü ritüeli sırasında mum kullanılacaksa bu şamdanlardan faydalanılır. Bir evin bereketini, huzurunu sağlamak amacıyla evin giriş kapısının sağ pervazına mezuza isimli küçük bir kutucuk yerleştirilir. Bu kutucuğun içine çeşitli Yahudi bereket duaları yazılır. Yahudilikte kutsal olan ve büyü sırasında kullanılan bir diğer materyal tallit denen şaldır. Bu şal yalnızca erkekler için kullanılabilir. Hasta olan erkeğin şifa bulması, akıl sağlığını yitiren erkeğin iyileşmesi, evinden soğuyan kocanın evine bağlanması amacıyla üstüne örtülmesi gerekir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Evlilik Büyüsü Nedir? Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Yahudi Büyüsü Duası

Yahudi büyüsü gibi büyülerde kullanılan dualar oldukça özeldir. Büyü sırasında kullanılacak duaları kesinlikle kendi kendinize hazırlamamanız gerekir. Zaten Yahudi büyülerinde etkili dualar ancak İbranice olanlardır. Yahudi inancında günlük yaşama yönelik dualar ise şunlardır;

  • Allah’ım iyi uykumdan uyanıp büyümeme ve hayatı öğrenmeme yardım ettiğin için sana şükürler olsun.
  • Allah’ı bütün kalbimle seveceğim, bütün gücümle ve varlığımla Allah’ı seveceğim. Bugün ve gelecekte, evde, dışarıda, sabah ve akşam, Allah’ın sözleri bize hep doğru yolu gösterecek.
  • Allah’ım yağmurun ışık için, sevinç için, huzur için, iyi haberler için, şarkı için, iyilik için, bereket için yağmurun yağmasını sağla.

Yahudi Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Tüm çabalarına rağmen dileklerine ulaşamayan kişiler son çare olarak büyü yolunu tercih etmektedir. Yahudi büyüleri çift yönlü büyülerdir. Yani hem iyi hem de kötü niyetlerle yapılabilmektedir. Yahudi büyülerini anlamak için bazı etkilerini gözlemlemek gerekir. Bu etkiler şu şekilde sıralanabilir:

  • Büyü, bir kişiyi bağlamak amacıyla yapılmışsa bağlanan kişi büyüyü yaptıran kişiye doğru çekilir. Gece gündüz o kişiyi düşünür. O kişiye ulaşmak için her yolu dener. O kişiyle aynı ortamda olduğunda daha huzurlu ve mutlu hisseder. O kişiyle aynı yerde değilse sinirli ve mutsuz olur. Kişi geceleri uyuyamaz, sadece o kişiyi düşünür, rüyasında o kişiyi düşünür. Kulağında o kişinin adının fısıldadığını duyar. O kişi olmadan yaşayamam fikrine kapılır.
  • Büyü, evine ve eşine ilgisiz olan kocaya yapılmışsa koca karısına aşkla bağlanır. Karısının sözünden çıkmaz. Karısına sürprizler yapar, özel günleri kutlar. Karısını ve varsa çocuklarını mutlu etmekten başka bir şey düşünmez. Karısını arar, sorar. Bir an önce işi bitip evine gitsin diye uğraşır.
  • Büyü, evli erkeği eşinden başkasına bağlamak için yapılmışsa kötü etkileri kendini gösterir. Koca evine girmek istemez, karısıyla cinsel hayatını bitirir, karısı gözüne çirkin görünür. Karısına şiddet uygulamaya başlar. Evine gitmek istemez. Eşinin yaptığı yemekleri yemek istemez. Geceleri karısıyla aynı yatakta yatmak istemez. Karısının kokusu dahi onu rahatsız eder.
  • Büyü, eve bolluk ve bereket getirmesi amacıyla yapılmışsa kısa sürede hanedeki maddi sıkıntılar çözülür. Evde her gün güzel yemekler pişer, varsa borçlar ödenir, eskiyen eşyalar yenilenir.
  • Büyü, hasta kişiye şifa getirmesi için yapılmışsa hasta kişi kısa sürede iyileşmeye başlar.
  • Büyü, akıl sağlığını yitirmiş kişinin iyileşmesi için yapılmışsa o kişi kısa sürede normal davranışlar sergilemeye başlar.
  • İyi niyetle yapılan Yahudi büyülerinin etkisi genellikle mutluluk, huzur, aydınlık, ışık, rahat nefes alma, neşeli ruh hali, güler yüzlülük, tokluk hissidir.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Büyü Bozma Nedir?

Kötü niyetle yapılan Yahudi büyülerinin etkisi genellikle huzursuzluk, hastalık, uykusuzluk, açlık, iştahsızlık, istifrağ, titreme nöbeti, sinir krizi, burunda sebepsiz kanama, aşırı terleme, kötü kokudur.

Yahudi Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Her büyünün etki etme süresi bazı kriterlere bağlıdır. Yahudi büyüleri de birçok farklı amaçla yapıldığından dolayı etki süreleri de değişkenlik göstermektedir. Ancak büyüler genellikle  Yahudi inancında kutsal kabul edilen 7 gün içinde etkilerini göstermektedir. Bereket ve bolluk büyüleri 18 günde, birinin ölmesi amacıyla yapılan büyüler 23 günde, bir evin bereketinin yok olması amacıyla yapılan büyüler 17 günde, hastalara şifa amacıyla yapılan büyüler 13 günde, çocuk sahibi olmak için yapılan büyüler 25 günde, kocanın eşinden soğuması için yapılan büyüler 36 saatte, uzun bir ömür için yapılan büyüler 120 günde etki etmektedir.

Yahudi Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yukarıda saydığımız etkileri gözlemlediğiniz kişide Yahudi büyüsü olduğundan şüphe edebilirsiniz. Ancak şüpheyle hareket etmek son derece yanlıştır. Öncelikle büyü yapıldığından kesin olarak emin olmak gerekmektedir. Büyü yapılıp yapılmadığını kesin olarak tespit etmek için güvenilir bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum hoca metafizik güçlerini kullanarak bir büyü yapılıp yapılmadığını öğrenir.

Medyum hoca sizden aldığı bilgilerle büyü yapıldığını kesin olarak tespit etmesi durumunda büyü bozma ritüelini başlatır. Öncelikle büyü yapımında kullanılan materyalleri ve duaları öğrenir. Eğer mümkünse bu materyalleri bulup yok etmeniz gerekebilir. Ancak bazen materyaller çok iyi saklanmış ya da yok edilmiş olabilir. Bu durumda medyum hoca karşı bir büyü yaparak o büyünün etkilerini yok eder. Eğer büyü materyal kullanılmadan, Yahudi büyüsü duası ile yapılmışsa medyum hoca o duayı etkisiz kılacak yeni bir dua hazırlar.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu