Büyüler

Yarasa Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsü bilinen eski tılsımlar arasında yer almaktadır. Eski zaman gizli ilim öğreti yazımlarında kendisine sıkça yer bulmuş bir manevi yöntem işlemidir. Yarasa büyüsü kişileri birbirine, ilişkisine bağlamak, kısmetini açmak adına yapılan bir işlemdir. Eski zaman yazıtlarında bu işlemin yarasalar ile yapıldığı yazılsa da günümüz içerisinde özel tılsımlar ile gerçekleştirilmektedir. 

Yarasa Büyüsü Neden Yapılır?

Yarasa büyüsü, güçlü ve keskin tesirleri bulunması dolayısıyla kara büyüler arasında yer almaktadır. Eski yazıtlarda sıklıkla bu işleme yer verilmesi dolayısıyla kişilerin dikkatini çeker, bekledikleri sonuçlara hızlıca ulaşmak adına tercih ederler. İlişkilerini yoluna sokmak, yaşamlarında istedikleri etkiye ulaşmak adına bu büyü işlemi tercih edilir.

 • Yarasa büyüsü ile kendisinden ve ilişkisinden uzaklaşan kişiyi yeniden hem ilişkisine hem de kendisine bağlamak mümkündür.
 • Kişi bu büyü yöntemi ile ilişkisini daha güçlü ve bağlı hale getirebilmektedir.
 • Büyünün etkileri ile birlikte kişi evine, ailesine de sıkı bağlarla tekrardan bağlanır.
 • Kısmeti kapanan, işleri uzun süredir yolunda gitmeyen kişi kısmetini açabilir.
 • Bu büyünün etkisi ile birlikte kişi kendi yaşamına güzellik katabilir.
 • Büyünün yapıldığı kişinin yaşamına kötülük ve talihsizlik getirmek de mümkündür. 

Yarasa Büyüsü  Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsü eksi yazıtlar içerisinde farklı dillere de çevrilmiştir. Farklı birçok eski kültür içerisinde güçlü bir işlem olarak yazılmıştır. Bu büyü yöntemi kara büyüler arasında yer almaktadır. Eski yazıtlarda eski zaman uzmanları bu büyü yöntemini yarasa veya yarasa kanı kullanarak gerçekleştirdiğinden bahsetmektedir. Fakat dönemimiz içerisinde yarasa veya yarasa kanını kullanmak oldukça zor olduğundan tercih edilmemektedir. 

 • Yarasa büyüsü uygulanması aşamasında öncelikle önemli olan büyünün uygulanacağı kişinin bilgilerine ulaşmaktır.
 • Bu bilgiler uzmana eksiksiz şekilde verilmesinin ardından uzman kişi bir tılsım hazırlar.
 • Hazırlanan tılsım büyü uygulanacak kişinin daha önce içtiği bir suya okunur.
 • Ardından bu su büyü uygulanan kişinin evinin kapısına dökülerek tılsım tekrar edilir.
Çare Bu Yazıda Olabilir!  Gizli İlimler

Yarasa Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Yarasa büyüsü güçlü ve tehlikeli tesirleri bulunmasından ötürü kara büyü işlemlerindendir ve tercih edilir. Gizli ilim yöntemleri ile kişiler bekledikleri sonuca hızlıca ulaşırlar. Yarasa büyüsü de bilinen eski ve etkili işlemlerdendir. Bağlanma duygusunu ilişkisi içerisinde güçlü bir şekilde hissetmek isteyen bu duygunun beraberinde getireceği olayları yaşamak isteyen kişiler yarasa büyüsüne başvururlar. 

 1. Yarasa büyüsü uygulandığı kişi öncelikle daha düşünceli bir hale bürünür.
 2. Kişi yaşamını ve ilişkisini sorgulamaya ve kendisini yetersiz hissettiğini dillendirmeye başlar.
 3. Kişinin üzerinde daha önce görülmeyen bir ruh hali gerçekleştir ve bu süreçte ondan sık duyulmayan sözler duyulmaya başlanır.
 4. Büyü uygulanan kişi ilişkisine karşı daha bağlı hissetmeye ve bundan dolayı da hem ilişkisine hem de sevgilisine daha ilgili olmaya başlar.
 5. Kişinin yaşamında başına gelen olaylar olumlu şekilde gerçekleşmeye başlar.
 6. Kişi her zamanki halinden farklı hisseder ve davranır.

Yarasa  Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yarasa büyüsü bozulması için farklı yöntemler mevcuttur. Öncelik bir uzmandan destek almaktır. Uzman kişi büyünün varlığını bakım ve gözlem işlemleri ile kanıtlar. Yazıtlar içerisinde büyü bozma işlemi için büyü uygulanmasında kullanılan yarasa kanı kişinin yaşam çevresinde bulunmalı ve yok edilmeli olarak geçmektedir. Yarasa büyüsünün günümüz içerisinde bozulma işlemi için büyünün ortadan kalkması adına bir tılsım yazıtı hazırlanır. Bu tılsım kişilere okunur ve ardından korunma işlemi gerçekleştirilir.

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu