Büyüler

Yıldızname

Yıldızname geçmişte ve bugün de çok karşımıza çıkan konulardan biridir. Özellikle doğum tarihi ve saat bilgileri ile birlikte kişisel bilgilerin ortaya koyduğu sonuçlar, oldukça doğru sonuç veren bir yorum fırsat ortaya koymak durumundadır. Hem bugünden hem de yarından bilgi içeriği elde etmek için insanların bu gibi bir yönteme başvurduğu bilinmektedir.

Pek çok insan yıldızname baktığını söyler fakat gerçek manada bu konuda bir uzman medyum desteği ve bilgisi gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan yıldızname o dönemden beri insanların itibar ettiği bir konu olarak dikkat çekmektedir. Fal ile benzerlik gösteren yıldızname elbette ki kendi özünde farklı bir sonuç ortaya koymak durumundadır.

Medyum Mesih Hoca Irak’ta aşk büyüleri ile tanınan bir hocaydı. Detaylar için: https://www.profesyonelmedyum.net/ask-buyusu/ sayfasını şimdi ziyaret edin!

Araçsız olarak bakılabilen yıldızname ile birlikte pek çok insanın bilgi için bu konulardan yardım istediği bilinmektedir. Esasında bu ve benzeri konularda gerekli bir araştırma yapmadan direkt olarak bu konulardan yardım beklemek çok mantıklı görünmemektedir. Geçmişte ve bugün de bir şekilde sağlık konusundaki problemleri çözmek için yine yıldızname kullanılmıştır ve bugün halen kullanılmaktadır. Kısmetin kapalı olması, cin çarpması veya nazar gibi sorunların anlaşılması konusunda yıldızname kullanımı oldukça yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fal ile neredeyse birbirine karışmış olan yıldızname aslında tamamen farklı bir unsur ve branş olarak dikkat çekmek durumundadır. Problemleri çözme konusunda kararlı ve ısrarcı olan yıldızname çalışmaları, geçmişten bugüne daha pozitif sonuçlar ortaya koymuştur. Bin yıldan daha fazla geçmişe sahip olan yıldızname kullanımı, hem geçmişte bugünde insanlar üzerinde her zaman birtakım etkiler bırakmıştır.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek ve işleri yoluna koymak için yıldızname kullanımı çok sık başvurulan metot ve yöntemlerden biri olarak dikkat çekmek durumundadır. Esasen bu konuda bilgi sahibi olan ve deneyimli insanların size yardımcı olması ancak mümkün olabilir. Pek çok yerde yıldızname bakıyorum diyen insanların konu ile fazla alakası olmadığını bile söylemek mümkündür. Herhangi bir konuda yardım alacağınız zaman kendi branşında uzman bir kişinin size elbette bu konudaki faydası daha farklı ve ayrıcalıklı olacaktır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Sabun Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Yıldızname Ne İçin Kullanılır?

Genellikle bir sorunu bertaraf etmek veya onarım maksatlı kullanılan, manevi çözümlerden olan yıldızname bugüne kadar insanlar üzerinde pozitif bir etki bırakmıştır. Hem zahiri hem de batıni anlamda bu konuda insanların bir destek ve yardım beklediği bilinmektedir. Belli birkaç unsurun kullanımı ve bununla beraber bilgi beceri ve kabiliyetin ortaya çıkmasıyla birlikte uzman kişilerin pek çok konuda insanlara yardımcı olduğu bilinmektedir.

Bu gibi durumlarda öncelikli olarak sorunların tespit edilmesi ve problemin teşhisi ile birlikte bu konuyu çözmek elbette ki daha kolay hale gelmektedir. Her konuda olduğu gibi bu gibi ihtiyaç durumlarında bir uzmanı belirlemek ve uzmanın desteğini almak yine çok önemli konular arasında bulunmaktadır. Elbette herkese olduğu gibi size bu konuda önemli görevler düşmektedir. Ücresiz yıldızname bakım yaptırmak için bana şimdi ulaşın.

Yıldızname, özellikle Osmanlı döneminde yaygın olarak kullanılmakta idi. Çok eski zamanlardan bugüne kadar ilgi duyulan bir konudur. Doğum tarihi ve saati bilgileri ile araçsız olarak bakılmaktadır.

Hem günümüz hem de gelecek ile ilgili bilgiler verdiği için insanlar her zaman yıldıznamelerine baktırmaktadırlar. Fakat herkes bu konuya hakim değildir. Bu konuda gerçek bir uzman desteği almak önemlidir.

Yıldızname bir tedavi yöntemi değildir. Fakat hastalıklara çözüm bulunması konusunda yardımcı olmaktadır. Özellikle büyüye uğrama, cin çarpması nazar değmesi gibi ruhsal sorunların çözülmesinde etkili bir yöntem olarak görünmektedir.

Yıldızname fal ile karıştırılmamalıdır. Falda kahve, kart gibi materyaller kullanılmaktadır. Yıldızmanede ise hiçbir materyal kullanılmadan ebced ilmi, dua, astroloji gibi ilimlerde bilgi sahibi olmayı gerektirmektedir.

Yıldızname baktıracak kişinin doğum tarihi ve saatini, anne ve baba adını vermesi gerekiyor. Bu bilgiler eşliğinde birtakım hesaplamalar yapılır ve Kur’an üzerindeki ayetlerden bakım işlemleri gerçekleştirilir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Domuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Örneğin ebced hesabı yapılırken kişinin adı ve annesinin adı toplanır ve 12 ye bölünür.Böylece doğum anındaki burç gibi bilgilere ulaşılır. Bu disiplinin ilk dönemlerinde hesaplamaları netleştirmek için çalışmalar yapmak, deneme yanılma yöntemlerine başvurmak gerekmiştir.

Yani nasıl bakılır sorusu sorulduğunda sadece yöntemlere dikkat etmenin yeterli olmayacağı, ayrıntılara da dikkat etmek gerektiği söylenebilir. Örneğin haritası çıkartılan kişi erkekse annesinin adını, kadınsa babasının adını hesaba katmak gerekir. Tabi kişinin doğum günü ve benzer bilgilerin de kullanılması gerekir.

Yıldızların konumuna bakarak kişinin geleceğindeki konulara dair bilgiler öğrenilir. Bu sıklıkla fallarla karıştırılır. Ama kişinin falına bakmak farklı bir şeydir. Bu yöntem ise doğru uygulandığında kişinin durumuna dair kesin bilgiler verir.

Bu bilgilerin tamamı net olmayabilir, yorumlanması gerekebilir. Yani haritayı çıkarmak ve yorumlamak için eğitimli olmak, ayrıntılı bilgilere sahip olmak gerekir. Bu sonuca ulaşmak için işinin ehli bir uzmandan, bilgili bir medyumdan yardım almak gerekir.

İnsanlar yıldıznamelerine önemli bir olay öncesinde daha çok baktırmakta ve sonuçlarının nasıl olabileceği konusunda bilgi almaktadırlar. Örneğin evlilik, iş hayatı, yolculuk, savaş gibi dönüm noktası olabilecek olaylar karşısında.

Yine bu yöntem ile bazı hastalıklar hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Fakat yıldızname hastalıkları tedavi eden bir yöntem değildir. Sadece hastalıklar hakkında bilgi verir.

Yıldıznamenin amacı kötü şeyleri düzeltmek adına yapılan bakımlar olmasıdır. Kişiye özel olarak bakılmaktadır. Baktıran kişinin hayatında bulunabilecek olan olumlu ya da olumsuz yönler var ise bunlara çözüm bulmak için bakılmaktadır. Böylelikle insanlar sıkıntılarını öğrenmekte ve buna göre hayatını şekillendirebilmekte. Yıldıznameye dua ile başlanır ve dua ile bitirilir.

Eski dönemlerde olduğu gibi günümüzde de insan sağlığı ile ilgili konularda problemler yaşayanlar için yıldıznameye bakılmaktadır. Ruhsal sorunların tespit edilmesi ve bu sağlık sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Domuz Yağı Büyüsü

Fal gibi tahmini haberler vermez. Var olan sorun ya da sıkıntıların ortaya koyulmasına yardımcı olur. Bunun için de ebced hesabı bilen, dini konulara hakim olan ve tecrübeli medyumlardan yardım almak önemlidir.

Yıldızname sayesinde birçok kişi sorularının cevabını bulabilir, geleceği hakkında fikir sahibi olabilir. Bunun sonucunda da sorunlarını çözüme kavuşturabilir. Yıldıza bakmak için edced hesaplaması yapılır. İnsanların yükselen burçları da bu şekilde bulunur.

Bu tür uygulamaların yapılabilmesi için bakan kişinin dini konulara hakim olması gerekmektedir. Yani medyumun havas ilmi, ebced hesabı ve astroloji gibi bilimlere hakim olması gerekmektedir.

Bu yöntem insanların hayatlarında zaten var olanı açığa çıkarır. Sağlık problemleri, kişilerde büyü olup olmadığı gibi konuların bilinmesini sağlar. Falda olduğu gibi tahminlere yer verilmez.

Özel dualar ile yapılan yöntemde gizli bilinmeyen olaylara ulaşılır. İnsanlar hayatlarında olan olumlu ve olumsuzlukları öğrenerek bu durumların çözüme ulaşmasına yardımcı olur. İnsanlar öğrendikleri karşısında tedbirler alırlar ve buna göre hayatlarını şekillendirebilirler.

Yetenekli ve bilgili Medyum Mesih Hoca yıldız haritasını çıkartma hususunda da engin bilgi sahibi olan kişilerden birisidir. Dolayısıyla bu yöntemin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız Medyum Mesih Hoca’yı arayabilirsiniz. Bu şekilde geleceğiniz hakkında kesin bilgiler edinebilir ve geleceğinize yönelik doğru adımlar atmayı, geleceğinizi şekillendirmeyi başarabilirsiniz. Ücretsiz yıldızname bakım yaptırmak için bana şimdi ulaşın.

Tıkla ve Medyum Mesih Hoca’yı Şimdi Ara: 0532 597 80 79

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu