Büyüler

Domuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Domuz büyüsü kara büyüler arasında yer alan gizli ilim işlemlerindendir. Tehlikeli ve keskin sonuçları bulunan bir işlemdir. Kişinin direkt olarak kaderine ve özgür iradesine etki etmektedir. Domuz büyüsü kişinin yaşamına kötü olayları çekmek, kısmetini kapatmak gibi sonuçların doğması adına domuz yağı ile uygulanan bir işlemdir. Bilinen eski büyü işlemler arasında yer almaktadır.

Domuz Büyüsü Büyüsü Neden Yapılır?

Kişiler büyüleri bekledikleri sonuca hızlıca ulaşmak adına kullanır ve tercih ederler. Domuz büyüsü de güçlü ve keskin işlemleri bulunan ve kısa bir sürede tesiri gerçekleşen bir işlem olması dolayısıyla tercih edilir. Kişiler beklentiye girdikleri durumlar içerisinde hızlıca sonuca ulaşabilmek, yaşamın içerisinde hızlı bir şekilde yaşayamayacakları durumları bekledikleri hızda yaşayabilmek adına domuz büyüsünü tercih ederler. Büyüler kişinin yaşamına etki etmektedir ve bundan dolayı yapılması doğru görülmez. Kara büyüler de tehlikeli ve güçlü olmasından dolayı tercih eden kişiler dikkatli olmak zorundadır.

Domuz Büyüsü  Nasıl Yapılır?

Domuz büyüsü kara büyüler arasında yer almaktadır. Kara büyüler farklı nesneler ve tılsımlar ile gerçekleştirilmektedir. Domuz büyüsü için de domuz yağına ve özel olarak hazırlanan tılsımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Önemli aşamalardan birisi de bir uzmanın bu büyüyü gerçekleştirmesidir. Uzman kişi büyü yaptırmak isteyen kişiye hakiki domuz yağı bulması talimatını verir. Domuz yağı özel hazırlanan bir tılsım ile büyüye uygun hale getirilir. Ardından büyünün yapıldığı kişinin özel eşyalarına, yatağına, ayakkabısının altına ve kapı eşiğine bu yağ uzmanın verdiği dualar ile sürülür. Büyü kısa bir sürede etkisini göstermeye başlar.

Domuz Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Domuz büyüsü güçlü manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Güçlü ve keskin tesirleri ile kişinin yaşamına kısa bir sürede belayı çekebilmektedir. Domuz büyüsünün en önemli belirtisi kişinin ruhsal olarak anlık yaşadığı çöküntülerdir. Kişinin yaşamı içerisinde anlık ruh hali değişimleri gerçekleşir. Yolunda giden ilişkisi ve kariyer yönetimi anlık yapılan hatalar ile geri dönülemez hale gelerek kötüleşmeye başlar. Kişi hayırsız ve kötü olaylar ile karşılaşmaya başlar. Büyü ilk olarak kişinin yaşamında kötülükler meydana getirir ardından da ruhsal olarak çöküntüler yaşamasına sebep olur.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Süryani Büyüsü Nedir? Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Domuz Büyüsü Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz büyüsünün bozulması için öncelikle bir uzmandan destek almak amatör çalışmalardan kaçınmak önemli ve gereklidir. Uzman kişilerden büyü bozma çalışmalarında destek almak önemlidir. Domuz büyüsünün bozulması için öncelikle büyünün varlığının da netleşmesi gerekli bir maddedir. Büyünün varlığı ve yapılma amacı netleştirilerek bozma işlemi başlanılır. Büyü yapılan kişinin özel eşyalarına, yatağına, ayakkabılarına, giysilerine bakılarak kontrol edilir ve bulunursa domuz yağı silinerek yok edilir. Bu aşamada uzman kişinin de uygun bozma tılsımı kullanılarak büyü ortadan kaldırılır. Uzman kişinin yapacağı korunma işlemi ile birlikte de büyünün tekrarından korunulur. 

Medyum Mesih

Medyum Mesih Hoca, Irak / Kerbela doğumludur. Gizli ilimler ile uğraşı aileden gelir ve asırlardır Kerbala'nın Eyn et-Timur eyaletinde tanınan bir aile olarak yaşamını sürdürmekteydi. 2008 Kerbela saldırısından sonra ailece Mersin'e taşındı. Medyum Mesih Hocamız buna istinaden artık manevi çözümlerini Türkiye'ye sunmaktadır ve Türkçe bilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu